Opinie o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wassyl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wassyl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

olix96

Szczerze uwielbiam od nich dresy, ale jestem rozczarowana. Wiele razy otrzymalam porwany dres, lub w zlym rozmiarze. Kontakt z firma jest utrudniony. Nie wspomne o czasie oczekiwania na paczke. Ponad 15 dni lub dluzej

Effler

Jestem bardzo zawiedziona. Firma, w której albo pracuje jeden pracownik, albo obsługują tysiące zamówień dziennie. W drugą wersję raczej nie wierzę. Pomijam szacowany czas wysyłki (10 dni roboczych to jakiś żart w dzisiejszych czasach!). Jeszcze gdyby się trzymało tego terminu! Zamówienia dalej nie dostałam. Nie zamówię ponownie, odradzam wszystkim, rzecz odeśle a na zwrot pieniędzy będę czekać pewnie pół roku. :)

Czarna30

Czas oczekiwania w tym sklepie to jakaś porażka w dzisiejszych czasach. Jedyne co zachęca to cena z ciuchami różnie czasem bardzo fajne czasem zwykła szmatka... Ostatnio wszystko na jedno kopyto

Zapamietamto

Jakoś ubrań jest naprawdę dobra jak za taką cenę. Jednak zlozylam zamówienie już drugi raz i znowu długi czas oczekiwania. Mija już 5 dzień, a moje zamówienie jest jeszcze pakowane. Myślałam, że nowe ciuszki ubiorę na kolację z mężem na walentynki, ale niestety w takim tempie to poczekam sobie pewnie z dobrych parę dni. Należałoby albo zmienić regulamin na stronie albo przyspieszyć etap pakowania.

@Zapamietamto

O ja też czekam zamówiła 07.02 i dalej nic trochę smiesne

Czy po rozmowie w Wassyl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Paula

Nie wiem kto im pakuje te zamówienia czy jakiś wczorajszy pracownik , napewno mało odpowiedzialny . Po raz drugi zamówienie które złożyłam w tym żałosnym sklepie jest niezgodne . Pominę fakt ze spodnie na zdjęciu wyglądają zupełnie inacZej niż te które otrzymałam , a otrzymałam jakiś lump . Tyle negatywnych opini , to sie w (usunięte przez administratora) moim nie mieści ze jeszcze funkcjonujecie na rynku ! Osoby które , nie wiem są ślepe i nie widza co pakują w zamówienie ? Nie szkoda wam klientów których tracicie za brak profesjonalizmu ? Czy aby sie kulało i w (usunięte przez administratora)?! Oczywiście ze jestem(usunięte przez administratora) bo nie dość ze czekam za zamówienie jakby z Izraela szło na nogach to jesCze (usunięte przez administratora)nie kompletne a zapłacone jakby kompletne . Nigdy więcej u was nie zamówię . Lepszy jest SHEIN albo selfieroom .

Zapamietamto
@Paula

Zgadzam się! Spodnie, które otrzymałam miały być beżowe, a okazały się pomarańczowe. Kolor zupełnie odbiegał od zdjęć i opisu na stronie sklepu, porażka.

Dorota

Zamowilam po raz pierwszy w sklepie Wasyl bluzeczke prazkowana z falbanka i jestem mile zaskoczona, taka sama jak na zdjeciu na ogol nosze rozmiar s/m ale dla pewnosci zamowilam M/L i dobre zrobilam super ciuszek napewno zamowie jeszze cos.

Xyz

Nie polecam sklepu zamówiłam produkty 2 tyg temu a paczka nadal nie została nawet wysłana żenada

Gwiazda 123

To jest jakieś nie pojęte z czasem wysyłki , piszą ci ze są w trakcie kompletowania , a wysyłka została przygotowana przez nadawcę 13.01.2022 , porażka ostatni coś u nich kupuje

Magma

Nie polecam tej firmy , czas oczekiwania na wysyłkę to jakiś żart , z firma nie da się skontaktować , Odzież która zakupiłam miała totalnie rozwalone szwy , Nie polecam .

Andzia

Zamówiłam też,,niby,, świetne spodenki na zdjęciu były Super ???? tak mi się wydawało,ale jak przyszły to jedna wielka porażka. A najgorsze to że zwrot jest tylko 14 dni, dowiedziałem się dopiero jak już termin minoł. NIE ZAMAWIAJCIE Z TEGO SKLEPU JEDNA WIELKA PORAŻKA ????????????????????

Katarzyna

Portal GoWork jest przeznaczony do oceny firmy jako PRACODAWCY a Państwo zaśmiecają go swoimi żalami dotyczącymi zamówień ...błagam... osoby, która chcą rzeczywiście z tego skorzystać muszą się teraz przekopywać aby odszukac treści dotyczące tego Pracodawcy a nie jako Sprzedającego. Dla Państwa informacji do tego typu opinii na temat niezadowolenia z zakupu jest np Opineo czy ceneo czy nawet Google.

Magda

Zamówienie w tym sklepie to jakaś porażka. Zamówiłam dwie sukienki przyszła przesyłka i okazało się że w paczce jest tylko jedna sukienka z czego jest to pomyłka. Kontakt z tą firmą jest bardzo utrudniony ponieważ widać ze sprawą zajmują się różne osoby. Sprawy ze zwrotem musialam zalatwiac sama, ponieważ nikt nie potrafił powiedziec mi jak to ma wyglądać dokladnie. Chciałam wygenerować zwrot przez Inpost, pisalam ze nie da rady. To firma mi w tym nie pomogła.. 2 tygodnie męczyłam się żeby dogadac się z nimi. Po otrzymaniu 2 sukienki okazało się że jest z wada.. I teraz najlepsze jak wzielam się konkretnie za sprawę zaczelam straszyć artykułami, zwrot jakimś cudem potrafili państwo wygenerować i nie było z tym żadnego problemu. Z całego serca nie polecam współpracy z tą firmą.. więcej nerwów niz to warte. Znajomi zostali poinformali jak działa ten sklep i na przyszłość nie zrobią w nim zakupów.

Sylwia

Zamówienie złożone 6 grudnia dzisiaj dopiero dostałam informację , że zostało spakowane. Pisałam że jeżeli nie dojdzie do 24 grudnia to rezygnuje i proszę o anulowanie. Dostałam informację , że zostalo wysłane i będzie na 100% przed 24 grudnia. Nie polecam !!

Maja

Zamówienie przyszło z 10-dniowym opóźnieniem, w dodatku pomylone. Zamówiłam szare dresy i Biały top, a dostałam 2 pary dresów bez topu! Jestem bardzo niezadowolona i zawiedziona. Zwłaszcza, że zamówienie miało być prezentem gwiazdkowym dla córki. Kompletny brak profesjonalizmu. Odradzam szczerze. Omijać szerokim łukiem!!!

exKlient

Pierwszy i ostatni raz. Niestety firma jest przykładem tego, że zakupy online bywają czasem ryzykowne. Podpisuję się obiema rękoma pod zdecydowaną większością negatywnych opinii. Firma (usunięte przez administratora) Aż dziw bierze, że w dobie XXI wieku istnieje takie zacofanie. Amatorka i głęboki (usunięte przez administratora) Zamówienie przez 9 dni nietknięte, ostatecznie niezrealizowane i anulowane. Dodam zamówienie przedświąteczne. Radze omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu. To nie przypadek, że na stronie nie ma kontaktu telefonicznego. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Zosia

Totalnie nie polecam. Przesyłka przyszła po 3 tygodniach, gdzie w regulaminie napisane jest 10 dni roboczych. Zero zainteresowania klientem i jego zamówieniem.

Jula

Przy zamówieniu powyżej 250zł przesyłka miała być gratis, mimo to ostatecznie wymagają bym zapłaciła za kuriera. Nie polecam

Kupującą

Zamienione spodenki ze sztucznej skóry przyszły w niedługim czasie jednak ich stan wymaga wiele do życzenia. Były cale q tłustych planach jakby ktoś wolałabym na nie puszkę ryb i do tego strasznie śmierdziały. Wyprałam i jest ok ale to było obrzydliwe dlatego negatyw. To moje pierwsze zakupy w tym sklepie.....i ostatnie.

Olcivks

Jestem w szoku widząc niską ocenę sklepu. Zamawiałam tu nie raz, poleciłam rodzinie, bo ani razu nie byłam zawiedziona jakością ani obsługa. Ubrania są rewelacyjne, dokładnie takie jak na zdjęciu, czas oczekiwania standardowy (nawet teraz w okresie świątecznym, mimo że bałam się że sukienka nie przyjdzie na czas, paczka przyszła po tygodniu i jak zwykle leży cudownie, materiał świetny. Na maila dostałam odpowiedź na drugi dzień jak dobrze pamiętam. Polecam po stokroć, czasem warto dłużej poczekać bo jak na tak niskie ceny ubrania są rewelacyjne. Uwielbiam ten sklep i tak sobie postanowiłam że za każdą wypłatą rozpieszczam się jakimś ciuszkiem od Wassyla :)

Mmmm

Jestem rozczarowana , niby przesyłka przyszła po 5 dniach ale sukienka porwana. Nie zamówię już nic z tego sklepu. Nie polecam !! Uważajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wassyl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wassyl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wassyl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wassyl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wassyl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wassyl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wassyl Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Pl. Orląt Lwowskich 2
    53-605 Wrocław