Opinie o Lekidone Łukasz Wawrzyniak w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lekidone Łukasz Wawrzyniak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lekidone Łukasz Wawrzyniak o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lekidone Łukasz Wawrzyniak w Szczecin

Alan

Jak czytam co tutaj piszą ludzie, którzy nawet nie pracowali w tej firmie to się zastanawiam gdzie w ich osobach mieści się szacunek i wzajemna empatia. Rzucanie tak mocnych przezwisk jak (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora) to trochę nie na miejscu skoro nie znasz właściciela tej firmy prywatnie, prawda? W tych czasach coraz częściej o wredne zachowanie, a coraz mniej szacunku i wychowania. W zasadzie można się tego spodziewać po dzieciakach, które są tutaj bo uważają, że wszystko im wolno i jak sam właściciel napisał pamiętajcie, że w internecie NIE jesteście bezkarni. Ja chciałbym spróbować pracy w tej firmie mimo tych sztucznie złych opinii. I w zasadzie jestem ciekaw ile z osób, które tutaj fałszywo szczekają byłby na tyle umiejętne by prowadzić własną firmę, kompetentnych ludzi do tego coraz mniej. Pozdrawiam!

Dawid Nowy wpis

Czy firma dalej istnieje i czy można składać CV? . Pozdrawiam

@Dawid

Cześc, chyba istnieją, z tego co mi wiadomo. Tak z ciekawości, co chcesz robić tu w firmie, o jakie stanowisko ci chodzi? Sam bym zaaplikował, może bliżej wakacji, bo jeszcze się uczę.

Widzę, że ktoś napisał o stawkach, że zarabia się między 15 a 17 złotych netto. To było dwa lata temu. A teraz? Ile można dostać na rękę za godzinę? Poza tym, na jakie stanowiska są tutaj zatrudniani ludzie? I jak atmosfera w tym miejscu pracy? Poprawiła się? Bo czytałem, że kilka lat temu nie było zbyt ciekawie... Myślę nad złożeniem cv.

Alan Nowy wpis

Do 10 każdego miesiąca :) Stawki od 15 do 17zł netto

Aleksandra
@Łukasz

od doswiadczenia zalezy ta wysokosc ? jest negocjowalna jak ktos ma spore doswiadczenie, bo to nie za duzo ?

Halina
@Łukasz

Stawki nie powalają :( A są jakieś dodatki do pensji? Można liczyć na coś więcej niż tak zwana goła pensja?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lekidone Łukasz Wawrzyniak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Karanskyy

Pozdrawiam Łukasza Wawrzyniaka ❤️❤️

Kamil

Nie polecam, oszukuję ludzi, wykorzystuję dzieci i robi na nich interesy.

@Kamil

No wiesz, on przynajmniej dzieki firmie pomaga ludziom i nie wiem po co go ktrytykujesz za życie prywante :3

Nikt
@Anonim

Pomaga?! Chłop (usunięte przez administratora) ludzi na tysiące złotych wykorzystuje nastolatki a ty mówisz, że on komuś pomaga?!

@Kamil

Dziękuję za komentarz. Ja ze swojej strony obiecuje że zobaczymy się w miejscu o którym nawet byś nie pomyślał że się zobaczymy :) mój prawnik już się zajmuje sprawą :)

Ilona

Zastanawiam się tylko w jakim kontekście to "xD"? Bo jak wiadomo wiele znaczeń to może mieć. ;p

Kav

Metal P

Jak skontaktować się z firmą?

Delikwent

Tę firmę przydałoby się pozwać

@Delikwent

W sieci nikt nie jest anonimowy :) uważaj ...

Witold Pero

Według mnie firma jest prowadzona przez totalnie nie kompetentną do tego osobę i jest zle prowadzona ale jak widze te komentarze które mają " pozdrawiam ewrona, mandzia, thorka" to to jest już śmieszne bo to nie jest opinia o firmie.

@Witold Pero

Nie pamiętam abym zatrudniał kogoś o takich danych od kogo pochodzi komentarz :)

MiszaMasza282

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Patrycja

A atmosfera jaka jest na ten moment w firmie?

@Patrycja

Nie do opisania Po tym co się dzieje na platformie (usunięte przez administratora) na jego kanale... To ŻENADA!

Wioletta K.
@Anonim

Skąd taka opinia??????????????????????????????

Karol.

Polecam tą firmę, spoko atmosfera, niezłe zarobki, możliwość rozwoju w zawodzie,

Nie ważne xd

Ej ale to że jesteście fanami kamerzysty to nie wypisujcie ze super firma nie wiedząc tego bo to żałosne może ktoś naprawdę szuka pracy i opinii ludzi którzy tam pracują bądź pracowali a nie 10 latek które są fankami jakiegoś youtubera

disco_wixa69
@Nie ważne xd

dokładnie tak, niektóre z nich nawet nie wiedzą na czym polega ta firma

Anonimowy
@Nie ważne xd

Taki ktoś jak wawrzyniak nie powinien zarabiać zadnych pieniedzy ze swojej firmy.

prawda o wszystkim
@Nie ważne xd

ta osoba jest niebezpieczna z wielu powodów więc jakby szerokiej drogi tym co popierają demoralizacje itd

Wiktor strapagiel

Interesuje mnie praca w tej firmie proszę o kątakt

prawda o wszystkim
@Wiktor strapagiel

jeśli chcerz zadawać się z kimś kto jest niebezpieczny to prosze szerokiej drogi...

tak

Rozdajecie kody na DARMOWEGO McDonalda?

Anonimowy pracownik firmy

Firma jest okropna tak jak tam się traktuje ludzi to jakiś skandal pomijając to że Łukasz Wawrzyniak jest szkodliwym twórcą oszustem oraz p*dofilem i że obciskuje się z jakimiś dziewczynami na oczach pracowników tragedia

Janusz Stasiński

Na czym polega ta firma ?

@Janusz Stasiński

sprzedaż leków

Franabal

Nie ona nie sprzedaje leków

XDD

na czym polega ta firma?

Łukasz Wawrzyniak
@XDD

Firma polega na scamowaniu dzieci a jak myślisz xd fury stres dobrze jest!

xxx

Właściciel firmy powinien mieć sprawę w sądzie i powinien wylądować w więzieniu. Prosimy nie kontaktować się z tą osobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Lekidone Łukasz Wawrzyniak - Szczecin

• Jak się pracuje w Lekidone Łukasz Wawrzyniak?

Zobacz opinie na temat firmy Lekidone Łukasz Wawrzyniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lekidone Łukasz Wawrzyniak?

Lekidone Łukasz Wawrzyniak
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Juliusza Słowackiego 10 lok. 29
    71-434 Szczecin