Patryk

Nie polecam firmy Łukasz Wawrzyniak to (usunięte przez administratora) okradał nastolatki jeszcze gdy był na portalu ask. Dzięki oszukiwaniu nastolatek na pieniądze ma teraz tę firmę cały dom i kanał na (usunięte przez administratora) : Kamuś. Nie polecam Łukasza Wawrzyniaka ani jego firmy

Nie ważne xd

Ej ale to że jesteście fanami kamerzysty to nie wypisujcie ze super firma nie wiedząc tego bo to żałosne może ktoś naprawdę szuka pracy i opinii ludzi którzy tam pracują bądź pracowali a nie 10 latek które są fankami jakiegoś youtubera

Wiktor strapagiel

Kandydat

510 669 402

Kamil
Klient

Nie polecam, oszukuję ludzi, wykorzystuję dzieci i robi na nich interesy.

Anonim Nowy wpis
@Kamil

No wiesz, on przynajmniej dzieki firmie pomaga ludziom i nie wiem po co go ktrytykujesz za życie prywante :3

Nikt Nowy wpis
@Anonim

Pomaga?! Chłop (usunięte przez administratora) ludzi na tysiące złotych wykorzystuje nastolatki a ty mówisz, że on komuś pomaga?!

Karol.

Polecam tą firmę, spoko atmosfera, niezłe zarobki, możliwość rozwoju w zawodzie,

Użytkownicy czekają na odpowiedź 114 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Lekidone Łukasz Wawrzyniak?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nie ważne xd

disco_wixa69
@Nie ważne xd

dokładnie tak, niektóre z nich nawet nie wiedzą na czym polega ta firma

Anonimowy
@Nie ważne xd

Taki ktoś jak wawrzyniak nie powinien zarabiać zadnych pieniedzy ze swojej firmy.

prawda o wszystkim
@Nie ważne xd

ta osoba jest niebezpieczna z wielu powodów więc jakby szerokiej drogi tym co popierają demoralizacje itd

Wiktor strapagiel

Interesuje mnie praca w tej firmie proszę o kątakt

prawda o wszystkim
@Wiktor strapagiel

jeśli chcerz zadawać się z kimś kto jest niebezpieczny to prosze szerokiej drogi...

Delikwent
Klient

Tę firmę przydałoby się pozwać

tak
Użytkownicy czekają na odpowiedź 154 dni.
Klient

Rozdajecie kody na DARMOWEGO McDonalda?

Witold Pero

Według mnie firma jest prowadzona przez totalnie nie kompetentną do tego osobę i jest zle prowadzona ale jak widze te komentarze które mają " pozdrawiam ewrona, mandzia, thorka" to to jest już śmieszne bo to nie jest opinia o firmie.

Anonimowy pracownik firmy

Firma jest okropna tak jak tam się traktuje ludzi to jakiś skandal pomijając to że Łukasz Wawrzyniak jest szkodliwym twórcą oszustem oraz p*dofilem i że obciskuje się z jakimiś dziewczynami na oczach pracowników tragedia

Janusz Stasiński

Na czym polega ta firma ?

@Janusz Stasiński

sprzedaż leków

Franabal
@anonim

Nie ona nie sprzedaje leków

XDD

na czym polega ta firma?

Łukasz Wawrzyniak
@XDD

Firma polega na scamowaniu dzieci a jak myślisz xd fury stres dobrze jest!

xxx
Klient

Właściciel firmy powinien mieć sprawę w sądzie i powinien wylądować w więzieniu. Prosimy nie kontaktować się z tą osobą.

Kozak
Klient

Pozdrawiam wszystkich z Kwadratowej Maskary Thorka,Ewrona,Mandia,Bartmano i tam innych no łukaszu elo

sd

stanowcze nie

Tezorv13
Klient

Jest mi niezmiernie miło poinformować wszystkich, że właściciel tej firmy jest strasznym oszustem finansowym. Nie polecam człowieka, nie wywiązuje się z umowy, oraz nie kontaktuje się z osobami, z którymi ma kontrakt.

Kubooooo
Klient

jest ja papież czyli pedofil

stary

łukasz to jebana szmata jak by to ewroon powiedział auuuuuuuuuuuuuuuuu thorek kc

Zolwiojad
Klient

jebac łukasza jest on pedofilem oraz ćpunem pozdrawiam thorka i mandzia

Ktosiowa

Bardzo nie polecam firmy właściciel to pedofil i współpracuje z osobą która nieumyślnie spowodowała śmierć psa. Sama firma chujowa tak samo jak właściciel

Zostaw merytoryczną opinię o Lekidone Łukasz Wawrzyniak - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lekidone Łukasz Wawrzyniak
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Juliusza Słowackiego 10 lok. 29