Opinie o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wassyl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wassyl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Xoxo

Widzę żadnych opinii na temat pracy tam na forum nie ma, a jak wiemy w wassylu rekrutację są dosyć często. Myślę, że opinia byłego pracownika który troszkę tam przepracował zaoszczędzi czas wielu dziewczynom, które po pierwsze nabiora się na ogłoszenie i wyobraża sobie rozwijająca karierę w butiku internetowym rozreklamowanym przez piękna twarz Pauliny. Zacznijmy od umowy. tak, pracujesz na cały etat. Nie, nie masz tego w umowie i nigdy nie będziesz miała. Nigdy. Umowa, to 1/2 etatu na najniższa krajowa. Taka informacje również dostaniesz na GRUPOWEJ rozmowie kwalifikacyjnej. Następnie, profesjonalny, DARMOWY dzień próbny. Tak, przychodzisz na kilka godzin porozkladac towar, a oni Ci za to nie zapłacą. Jeśli jednak nie uciekniesz, a będziesz się w miarę szybko uwijac, jest szansa że zaproszą Cię na kolejny próbny dzień. Gdy już dostaniesz umowę, słownie jesteś dogadana na pierwszy miesiąc za 2000zl. Tak, cały etat za 2000zl. W kolejnych miesiącach jest to 2700, czyli 1000zl na konto, reszta do łapy pod stołem. Jak wygląda praca? No jest to praca fizyczna. Nie będziesz stała, układała ubrań w kosteczek, nie ma na to czasu. Jest dużo pracy, mało dziewczyn, każdy pracuje żeby wyrobić normę. Kierowniczka ma wieczne fochy i uważa się za najwieksza gwiazdę. Przerwy na fajke nie są miłe widziane. Jeśli nie masz wykształcenia ani doświadczenia, nie zależy Ci na umowie i chcesz pracować fizycznie bez możliwości premii, podwyżki to ta praca jest dla Ciebie. Rekrutację są dosyć często, ponieważ z +/-20 osobowego zespołu co miesiąc ktoś odchodzi. Wassyl nie ma żadnych wymagań, ale też niewiele oferuje. Opinie o sklepie są jakie są, jest brak szacunku i do pracownika i do klienta. Nikt się nie przejmuje kiepskimi opiniami od klientów, zawsze można je usunąć lub zablokować ???? pozdrawiam i radzę omijać ta wycofana w rozwoju firme

100% racji? Oceniasz to wszystko z jakiejś bieżącej perspektywy czy po prostu masz zestawienie warunków z podobnego okresu zatrudnienia? opinia jakby nie patrzeć pochodzi sprzed dwóch lat, dlatego proszę o jakaś jej aktualizacje

Klientka

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tego sklepu. Zamówiłam sukienkę. Paczka przyszła bardzo szybko. Sukienka taka jak na zdjęciu. Jeśli będę potrzebować na pewno zamówię drugi raz.

Dana
@Melisa

Ja zamówiłam za pobraniem , niestety sukienka to zwykła turecka podróba , odesłałam na swój koszt, a zwrotu środków nie ma

Niki

Nie polecam pracy tam, brak normalnej umowy, wszystko (usunięte przez administratora), firma (usunięte przez administratora) #@! $ jeden wielki cyrk, wszystko w rodzinie, jeden wielki przekret

Opinia sprzed dwóch lat? potwierdzasz na bieżący okres czy ten wcześniejszy. Ciekawi mnie co oznacza w tym roku normalna umowa. czy do teraz cos ich względem się zmieniło?

Adka Nowy wpis

Jak sadzicie, jakie warunki pracy maja tu na obsłudze zamówień? już tak kiedyś śledziłam te wątki, jak klienci się skarżyli na opóźnienia i tak dalej. na necie teraz ofert nie widziałam ale zastanawiam się czy czymś teraz nie motywują pracowników żeby szybciej wszystko szło? Są premie?

niezadowolona klientka Nowy wpis

Czekałam na swoje zamówienie 2,5 tygodnia. Finalnie musiałam je anulować bo nie mieli nadal zamiaru wysłać mojej przesyłki. Nie polecam!!! Zmarnowany czas.

Ta rozmiarówka faktycznie jest tak dziwna jak jedna Pani wspomniała kiedyś? ciekawe z czego to wynika? a warunki pracy przy tym też mogą zdawać się nieco inne czy raczej standardowe? Pracownicy coś się ostatnio nie wypowiadają, dlatego miewam wątpliwości

Eda Nowy wpis

Zamawiałam z tego sklepu dwa razy, wszystko zgodne ze zdjęciami, rozmiarówka też ok, szybka przesyłka na drugi dzień, narazie nie ma do czego się przyczepić.

Czy po rozmowie w Wassyl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy PPC Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Xoxo

Ona
@Xoxo

Koleżanka opisała to dość brutalnie ale prawdziwie . Myślę że wszystko zależy od tego kto czego szuka i jakie na aspiracje. Wiele dziewczyn pomimo ww warunków pracy siedzi tam po kilka lat. Ale brawa dla tej która zdecydowała się napisać prawdę.

Jakie wartości są cenione w Wassyl Sp. z o.o.?

Nana

Zamawiam już jakiś czas ubrania od nich i jestem zadowolona fakt jest jeden ze ubrania mają dziwną rozmiarówkę ale ogólnie jestem zadowolona… i polecam

Ala

A te modelki, do których ktoś teraz nawiązał to na jakiej zasadzie współpracują? To jakieś kontrakty właśnie z tymi osobami czy jeszcze z innymi firmami? ciekawie ile na tym się zarabia.

Dana

Nie polecam, sukienka która przyszła to jakiś turecki badziew, odesłałam na swój koszt, ale zwrotu jak nie było tak nie ma. Na meile nie odpisują, zero kontaktu, chyba czas iść na Policję. Robię zakupy przez internet i nigdy z niczym nie było problemu, czy z wymianą czy ze zwrotem pieniędzy, a tu ewidentnie ktoś żeruje na nas i się jeszcze z tego pewnie śmieje. Omijajcie szerokim łukiem…

Smutne
@Dana

Ja paczkę dostałam ale nie mogę przymierzyć bo stasznie ciasne są typowy badziew na maila też nie opisują ani tel nie odbierają po prostu (usunięte przez administratora) i tyle Nie polecam !!!

Klaudia
@Dana

Kurcze teraz się boje bo też zrobilam zwrot i kontakt się urwał, może dla kogos to tylko 100zl ale dla mnie, studenta to DUŻO, narobilas mi teraz strachu :(((

Pola

Nie polecam! Czekałam na paczkę prawie 2 tygodnie

Niki

@Niki

Zgadzam się

Marzena

wiem, że już nie pracujesz ale widać, że interesował Cię ten wątek to może kojarzysz jaką sytuację tu u siebie mają? Zastanawiam się ile osób tu obecnie pracuje a w sieci trudno cokolwiek na ten temat znaleźć. Wiadomo jakie stawki będą od przyszłego roku?

mala
@Niki

masz może nr tel do nich ?

Marzena
@mala

Hej faktycznie kandydowałaś? Widzę tego typu oznaczenia, więc pytam. Jak rozmowa wygląda i jakie oni mają tak w ogóle wszystkie stanowiska do obsadzenia?

Marika

Beznadziejna jakość ubran. Nie moge zrobic zwrotu bo na stronie jest napisane “numer zamowienia nie istnieje”. Pisalam maila, zero odpowiedzi. Zamowilam komplet spodnie z topem - jedna nogawka krotsza okolo 10cm od drugiej, czy nikt tego nie sprawdzal?! Szok jak mozna wyslac cos takiego do klienta. Uwazajcie dziewczyny..

Klientka

Najgorszy sklep! NIE POLECAM! Tragiczna obsługa, czekałam na zamówienie 13 DNI ROBOCZYCH!! Z czego przy składaniu zamówienia jest informacja ze czas dostarczenia od 3 do 10 dni roboczych. Gdybym się nie upomniała o paczkę to nie było od nich żadnej informacji, nie zaproponowali żadnej rekompensaty!!! Porażka XXI wieku!

Sukienka zamówiona w środę rano, w czwartek kurier. Sukienka piękna skórzana jak na zdjęciu. Polecam firmę

Klientka

Nie wiem skąd tyle negatywnych opini. Zamówienie zrealizowane szybko max 3 dni robocze. Ubrania super fajna jakość. Dla mnie na plus i na pewno wrócę do tego sklepu

@Klientka

Moje zamówienie jest w trakcie przygotowania od prawie miesiąca ????

@Klientka

To ja jestem ciekawa co było przedmiotem zamówienia? To akurat jakich mało dostępny ciuch czy jak? Poza tym co oznacza „przygotowanie”? jaki to proces od strony pracownika? Oni to ściągają skądś wtedy czy jak?

@Klientka

Czy teraz mija drugi miesiąc już? Pracownicy się uwinęli z obsługą? Widzę, że nie tylko mnie interesuje tu ich praca. Czemu nikt z nich się nie wypowie na jej temat? Ciężko jest skoro tylu klientów się zbiera? Są z tego jakieś premie chociaż?

Kjghb

Oszusto ani rzeczy ani pieniędzy ! Od miesiąca czekam na paczkę. Kontaktu nie ma z firmą!

Zawiedziona

Paczka zamówiona prawie 2 tyg temu, do tej pory nie wysłana. Pisałam maile i dostałam odpowiedź chyba z automatu z informacja o oczekiwaniu na paczkę do 10 dni roboczych. Zamówiłam dres na wyjazd, wyjazd jutro i zostałam bez dresu :))) nigdy więcej nie zamówię nic z tej strony, dramat. Żałuję, ze zaplacilam z góry, w przypadku paczki za pobraniem po prostu nie odebrałabym jej od kuriera.

Oliwka

Czekam 3 tydzień na przesyłkę, wiele razy coś zamawiałam zdążało się do 2 tygodni, jakoś rzeczy zależy, raz ok raz nie ok ,często latają nici ciuchy nie są do końca zszyte ,prują się, mechacą , czasami zdarzy się coś u nich z materiałów sliskich bardziej wytrzymałe jak nici znowu nie popuszcza ,no ogólnie dramat ,ostatni raz bo 3 tygodnie czekania to dramat ,nie polecam

Anetka

Ile osób pracuje na kompletacji zamówień i jaką mogą mieć tam u siebie atmosferę? Pytam, bo mam doświadczenie i ciekawa jestem warunków. szukam pracy we Wrocławiu i sklep mi wyskoczył w proponowanych. Widzę, że o BOK już padały pytania, to w zasadzie z ilu działów firma teraz się składa?

X

Nie polecam tego sklepu, szybciej przyjdzie chyba towar z Chin niż z tego sklepu... pierwszy raz spotykam się z tak długą wysyłką i brakiem kontaktu co do konkretnej daty wysyłki..

Zostaw merytoryczną opinię o Wassyl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wassyl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wassyl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wassyl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wassyl Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Pl. Orląt Lwowskich 2
    53-605 Wrocław