Opinie o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Wassyl Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wassyl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

klient
Klient

Szczerze powiedziawszy jestem zawiedziona, odzież na prawdę wizualnie zachęciła mnie do złożenia dużego zamówienia, ponieważ ciuchy zdają się być bardzo atrakcyjne i na czasie, natomiast mineło 11 dni i nie otrzymałam swojego zamówienia, gdyby nie to, że zapłaciłam dużą sumę, oraz że mam oczekiwania względem tych ciuchów - podziękowałabym za taką transakcje, na ten moment nie czekam z radością na to zamówienie, a gdy dotrze to nie będę z entuzjazmem jej otwierać, jestem rozczarowana tym, jak długo trzeba czekać na zamówienie i także po kontakcie z pracownikiem otrzymałam wiadomość ze zostane powiadomiona o wysyłce, TO WIEM ale kpiną jest tak długo czekać w tych czasach, maksymalny czas realizacji zamówienia to 10 dni co i tak jest długo a ja czekam juz 11, także nigdy więcej nie zamówię w tym sklepie, co do jakości ciuchów nie wypowiem sie bo jeszcze ich nie mam :)

oszukana

(usunięte przez administratora) nie dostałam zamówienia, zwrotu pieniędzy NIC, OSTRZEGAM PRZED TYM SKLEPEM, kompletny brak kontaktu, nie odpisują na maile, na fb, nie odbierają telefonu. TRAGEDIA

sonix
Klient

Drugie zamówienie w tym sklepie i drugi raz jestem zadowolona! Szybka wysyłka i ciuszki takie jak na zdjęciu, jakość super. Polecam!!!! To na pewno nie ostatnie zakupy w tym sklepie

Mistrz
Klient

Masakra jakaś, kiedyś zamawiałam z tego sklepu w miarę szybko dostałam zamówienie, natomiast teraz zamówiłam 07.09.2021,a nadal nie otrzymałam paczki wchodząc na stronę ciagle pokazuje ze jest zamówienie pakowane, kurde ile można pakować?! To aż jest śmieszne

Natalia Nowy wpis
@Mistrz

Mam to samo moje zamówienie zostało złożone 03.10 zaczęło być pakowane 04.10 nadal nie mam paczki tym bardziej nie potrafią odpisać mi na maila. W każdym mailu jest napisane oczywiście ze nie potrafią mi powiedzieć kiedy paczka do mnie dotrze. Tragedia.

Nikola Nowy wpis
Klient

Jeśli chodzi o długość czasu oczekiwania to jeden wielki dramat.. według firmy czas oczekiwania od 2-10 dni roboczych, czekam już 3 tygodnie i nawet jeszcze nie wysłali, w odpowiedzi na maile otrzymałam ze nie wiedza kiedy wyślą, żart….

Justyna Nowy wpis
Klient

Zamówiłam dwie pary dresów , jakoś w stosunku do ceny bardzo dobra ,po praniu wszystko okej się zachowuje. Czas realizacji krótki, aż jestem w szoku jak czytam pozostałe opinie :o

Klientka Nowy wpis
Klient

Złożyłam zamówienie w sklepie wassyl, zachęcona ładnymi zdjęciami sukienek w atrakcyjnej cenie. Zamówiłam sukienki za pobraniem i oczekiwałam MIESIĄC na swoje zamówienie... w między czasie chciałam zrezygnować z paczki, bo przecież ile można czekać na zamówienie ale oczywiście mi nie pozwolili. Ostatecznie zamówienie dotarło. Sukienki znacznie różniące się od tych prezentowanych na zdjęciach wizualnie jak i rozmiarem wiec odesłałam tego samego dnia. Zwrot oczywiście płatny, więc totalnie nie opłaca się zamawiać w tym sklepie. Raz, że oczekiwanie na paczkę to miesiąc, a druga sprawa jak coś nam nie spasuje rozmiarowo to ponownie musimy płacić za kuriera... Straciłam tylko 30 zł na wysyłki i nerwy. Nie polecam, szczerze NIE POLECAM!! Mam nadzieję, że zwrot pieniędzy chociaż dojdzie w miarę szybko... czekam kilka dni..

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Wassyl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka
Klient

Popieram wszystkie komentarze oczywiście te negatywne! Realizacja zamówień, wysyłka zarówno pomyłki w zamówieniach są bardzo częste oczywiście pomyłki że strony sklepu ponadto nie potrafią racjonalnie i w szybki sposób ich rozwiązać. NIE POLECAM!

Kamii
Klient

Szybki czas realizacji, ale niestety jakościowo ubrania wypadają raczej słabo. Rozprute na szwach. W takim stanie to ciuchy mogą być, jeśli kupuje się je w lumpeksie :/

Wiktoria
Klient

Oczekiwanie na paczkę bardzo długie tak jak i kontakt ze sklepem.. porażka. Czas oczekiwania od 2 do 10 dni- tak mówią, a tak na prawdę jest znacznie dłuższy. Zamówiłam specjalnie ubrania wcześniej, abym w razie co mogła zwrócić a zamówienia i tak go nie otrzymałam. Masakra

Natalia
Klient

Ubrania ładnie i zgodne z opisem. Jednak stosunek do klienta i czas realizacji to jakiś żart. Na zapytania co z przesyłka nikt nie potrafi odpowiedzieć kiedy dana przesyłka zostanie wysłana. Czas realizacji jest od 2 do 10 dni. Nigdy nie dostałam przesyłki w ciągu 10 dni. To jak traktują klienta to jakiś żart. Osoby piszące maile na skargi nie umieją dopowiadać, zawsze jedna odpowiedz nie wiedza kiedy przesyłka zostanie skompletowana i czas rezalizacji wynosi 10 dni, mimo ze upłyneło juz dawno. Żadnego przepraszam ani nic…

klient

Roxi
@klient

Ja czekam osiemnasty dzień ????

Basia
@klient

Jak uzyskałaś kontakt ze sklepem ??? Telefonu nie ma nigdzie ..jestem wściekła bo tez czekam

Zuzqa
@klient

Szczerze nie polecam zamówiłam sukienkę na zdjęciu wszystko ładnie kolor jasny róż, zmierzyłam sobie żeby wszystko było okej. A co mi przyszł? Wielkie (usunięte przez administratora) kolor wgl przyszedł mi inny i w dodatku za duża

Nikola

Mam to samo, już 13 dni czekam… a nawet jeszcze nie wysłali

Klient

Produkt zgodny z opisem, jednak czas realizacji.. Dramat.. Czekałam na paczkę MIESIĄC..

Klient
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Klient

Nie polecam. Na zamówienie czekałam prawie miesiąc, niestety się nie doczekałam. Jak pisałam do nich meila, to jedyna odpowiedź była taka, że „zamówienia się opóźniają”. Ja wszystko rozumiem ale czekać na jedna rzecz, miesiąc? Jedyny plus z tego wszystkiego jest taki, że w momencie jak poprosiłam o zwrot pieniążków dostałam je po kilku godzinach na konto.

Nati

Jestem po raz kolejny zawiedziona już raz czekałam prawie trzy tygodnie na sukienki. I widzę że po raz kolejny będę czekała następne trzy tygodnie na sukienki które bardzo potrzebuje

Oliwia

Nie polecam, pierwszy i ostatni raz zamówiłam, na zamówienie czekałam 3tygodnie, żadnego kontaktu, zamówienie przyszło brudne, w plamach.

Aanneecciiaa
Klient

Jakość zamówionej sukienki pozostawia wiele do życzenia, mam wrażenie że zaraz się rozleci jak ubiorę. Sukienka zakończona tylko owerlokiem bez podwinięcia. Materiał tragiczny jak podszewka do spania. Czekałam jakieś 3 tygodnie na produkt. Raczej sukienka do zwrotu.

Ola
Klient

Zamawiałam już kiedyś w tej firmie ubrania i byłam zadowolona, jednak teraz czytając opinie głównie o wysyłce trochę się obawiałam. Wczoraj złożyłam zamówienie dzisiaj dostałam informację z InPost że jest w drodze. Zamówiłam 7 rzeczy , żeby nie było ,że jedna to szybko wysłali. Polecam.

Kamila
Klient

Odradzam korzystanie z tego sklepu! Moje ostatnie zamówienie przyszło niekompletne brakowało jednej bluzki, czekałam na produkty ok.10 dni do tej pory nie otzymałam zwrotu gotówki ani odpowiedzi na maila !! brak kontaktu ze strony sklepu,niekompetentni ludzie tam pracują!!

lidka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Klient

Czekam na przesyłkę od 9 września a jest 23, napisałam i na stronie i na maila o tym, że nie dostałałam mojej paczki natomiast w zamian dostłam dwa takie same maile o tym, że przepraszają za utrudnienia a długi czas oczekiwania wynika z tego, że doszywają produkty, Szczerze mówiąc raczej wątpe, żeby ta firma serio doszywała produkty bo te zdjęcia wyglądają jak z aliexpress tylko wersja polska no ale ok. W dzisiejszych czasach rzadko kiedy czeka się na paczkę tak długo więc powoli godzę się z myślą, że wydałam pieniądze w błoto i nic do mnie nie przyjdzie. Nie polecam.

Kasia
Klient

Ja na przesyłkę czekałam ok. tygodnia, także bez tragedii ;) Produkt zgodny z opisem. Jestem zadowolona :)

Tyska22
Klient

Ciuchy jakościowo dramat!!! Nie polecam . Kupiła trzy rzeczy i każda do kosza bo prują się po pierwszym zalozeniu

Klient

Dla mnie porażka kompletna. Czekałam ba paczkę 20 dni i się nie doczekałam. W takim wypadku podziękowałam i poprosiłam o anulowanie zamówienia. Gdy pisałam maile do firmy za każdym razem dostawałam maila kopiuj, wklej. Za każdym razem to samo.

Zostaw merytoryczną opinię o Wassyl Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wassyl Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Orląt Lwowskich 2