Opinie o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wassyl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wassyl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wassyl Sp. z o.o. w Wrocław

Klient

Nie polecam, po 2 i pół tygodnia zamownie nadal nie wysłane! Katastrofa, konitki nie zamawiajcie tam !

Zamówiłam na stronie wassyl kombinezon który miał być wysłany do Max 10 dni roboczych jak zamówienia nie było tak nie ma do tej pory Nie polecam !!!!

GlowGirl

Od ponad 10 dni roboczych , zgodnie z regulaminem paczka już powinna dojść, nadal nie mam żadnej informacji co z moją paczka. Nie odpisują mi na maile wiec nie wiem po co jest im ten BOK :/. Dzisiaj już jest 12 dzień ROBOCZY a ja napisałam już do nich chyba z 5 maili i cisza ://

H4u4

Założyłam zamówienie na dwie sukienki, czekałam 6 dni i się nie doczekałam. Wzamian za to anulowali mi przesyłkę, dzięki czemu muszę szukać sukienki parę dni przed imprezą. Pozdrawiam ☺️

Czy po rozmowie w Wassyl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Paulina134

Faktycznie jest długi czas oczekiwania na przesyłkę. Moje zamówienie zostało wysłane po 11 dniach ale poza tym nie mam się do czego przyczepić. Za każdym razem gdy pisałam z zapytaniem o przesyłkę dostawałam odpowiedz na mojego maila a dres przyszedł bez zarzutów.

Kakunia

Najgorszy sklep , masakra 10 dni czekam na wysyłkę , po ciągłym upominaniu odpisali że paczka zaginęła ,masakra

Klient X

Żenada istna zamowilam spodnie które były mi potrzebne na ważna okazję czekam już bardzo długi czas a status przesyłka nadana przed nadawcę i tyle nie odpowiadają na wiadomości tragedia nie polecam tutaj zamawiać istny (usunięte przez administratora) .

Nie polecam !!

Zawsze kupowałam z tego sklepu ciuchy , przychodziły szybko , kontakt również był zawsze . A teraz nie wiem co się dzieje z tym sklepem zamówiłam bardzo duże zamówienie, które jest bardzo ważne a tu nic , paczka jest ciągle pakowana a odpowiedzi na moje pytanie na Gmailu brak . Wstyd !! Zero szacunku dla klienta, tak jak byłam zawsze zadowolona z zakupu tak teraz jestem bardzo zawiedziona , gdybyście poinformowali Nas chociaż co się dzieje to by było dobrze a tu... I tak właśnie tracicie klientów bez pozdrowień .

Milena
@Nie polecam !!

Zaniepokoiłaś mnie… tez zawsze od nich zamawiałam i było wszystko Ok, ciekawe jak teraz bo złożyłam zamówienie przed przeczytaniem obecnych opini… :(

Klient

Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem. Myślała, że skoro sklep i przesyłka jest w Polsce to można zaufać. Niestety 3 tygodnie czekam na przesyłkę a na moje wiadomości odpowiada automat. Nie polecam zakupu na tej stronie internetowej.

M

Nie dawałam im spokoju cały czas wysyłałam meile i anulowali zamówienie i odesłali pieniążki można? Można!☺️

NIE POLECAM! Zamówiłam komplet (bluza bez kaptura i legginsy prążkowane) legginsy całe w dziurkach, materiał się nie nadaje na szmatkę nawet :( zapłaciłam 150 zł za tak okropną rzecz ???? bardzo żałuję i patrząc przy okazji na opinie stwierdzam, ze już więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie :/ oczywiście przede wszystkim powodem jest to z jakiego materiału są szyte te legginsy. DRAMAT

Czy odsyłała Pani rzeczy do reklamacji ? Uznali ?

Dzień dobry, czy ktoś miał z państwa taka sytuacje ze odesłał do reklamacji komplet, a firma wassyl twierdzi ze otrzymali tylko jedna cześć z tego kompletu i nie został wysłany pełnowartościowy towar? Borykam się obecnie z takim problemem , może ktoś ma podobny przypadek ?

Kk

Bardzo długi czas wysyłki. Moja paczka jest "pakowana" od 10dni... Nie polecam

mysia
@Kk

przeciez wyraznie jest napisane ze wysylka moze trwac do 10 dno

Natalia

Co to (usunięte przez administratora) jest za firma? Firma krzak? Czekam już tyle czasu na 2pary spodenek a w odpowiedzi piszą że lada moment.. GDZIE TEN " LADA MOMENT"? NAWET KONKRETNEJ ODPOWIEDZI NIE POTRAFIĄ NAPISAĆ. CO ZA S(usunięte przez administratora) TAM PRACUJĄ???? ZABIJCIE SIE A NIE FIRMĄ SIE ZAJMUJECIE

Monia

To są moje ostatnie zakupy w tym sklepie. To szybciej mi zamówienie z Shein przychodzi niż z Wassyl. Piżama szybko przyszła ale sukienka? Zamówiłam w Niedzielę a 8 Maja miała status już Pakowana i do tej pory coś nie mogą jej spakować i wysłać żenada...

Xxxgxx

Od 3 tygodni czekam na paczkę i ciagle jest status : pakowane . Pisząc e-mail nie dostałam żadnej odpowiedzi na pytanie o tak długa wysyłkę sukienka zamówiona wcześniej na specjalna okazje teraz zostałam na lodzie . Nie polecam

Monia
@Xxxgxx

O widzę że jako jedyna nie czekam na paczkę od 8 Maja ma status pakowana i do tej pory nic się nie zmieniło żenada piżama szybko mi przyszła a na sukienkę czekam i się chyba nie doczekam...

M.

Widzę że nie tylko ja mam ostatnio problem. To moje pierwsze zakupy w tym sklepie. Złożyłam zamówienie 23 kwietnia, aż w końcu po 2 tygodniach oczekiwania na wysyłkę i wysłaniu maila, otrzymałam informację że mają opóźnienie w dostawie materiału... Po tygodniu poprosiłam o anulację i zwrot pieniędzy. Nagle magicznie na drugi dzień zamówienie zostało wysłane.. ;) co do jakości ubrań jeszcze się nie wypowiem, mam nadzieję że paczka rzeczywiście dojdzie, natomiast na pewno nic więcej nie kupię w tym sklepie. Dno!!

Klient

Totalnie odradzam!!! Złożyłam zamówienie 8 rzeczy. Paczka została rozdzielona na 2. Po otrzymaniu ich okazało się, że w każdej brakowało po 1 rzeczy. Na odpowiedź w sprawie reklamacji trzeba czekać wieki. W ciągi dalszym nie mam ani pieniędzy ani brakujących rzeczy, a trwa to ponad miesiąc. Porażka szkoda nerwów

Dominika

Nie polecam. Zamówiłam 3 komplety dresu z bluzą (jeden 150zl) i po pierwszym noszeniu sie targają na szyciu. Bardzo słaby materiał po pierwszym praniu tracą kolor.

Klientka

Nie polecam. Sprzedawca absolutnie nie dotrzymuje terminu wysyłki, który sam deklaruje. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wassyl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wassyl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wassyl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wassyl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wassyl Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Pl. Orląt Lwowskich 2
    53-605 Wrocław