Opinie o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metal Market Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metal Market Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Eryk

W Metal Market kupuję już od kilku lat i nie było problemu z przesyłkami czy komunikacją. Polecam ten sklep!

Patryk

Profesjonalne doradztwo, towar dostępny od ręki, najniższe ceny, miła obsługa i dyskretne warunki realizacji transakcji.

Miałem okazję uczestniczyć w rekrutacji na stanowisko do obsługi klienta. Najpierw rozmowa telefoniczna, później w biurze. Okazało się, że są dwa biura obok siebie. Rozmowa odbyła się w jednym z nich. Pani rekrutująca spoko, widziałem też innych pracowników, atmosfera była przyjazna. Po rozmowie poszedłem z Panią rekruterką do drugiego biura, żeby mi pokazała jak wygląda obsługa bezpośrednia. Teraz czekam na informację zwrotną. Mam nadzieję, że będzie na "tak", bo ogólne wrażenie firma zrobiła pozytywne.

Alan -klient

Ostatnio miałem okazję wyrobić sobie własną opinię o Metal Market. Zamawiałem kilka monet, na jedną z nich trzeba było poczekać dłużej. Pracownik z obsługi klienta zadzwonił do mnie i poinformował o tym fakcie. Rozmowa była bardzo profesjonalna i miła. Gdy całość zamówienia była gotowa, zostałem zaproszony po odbiór do siedziby. Obsługa sprawnie i szybko przekazała mi zamówienie. Nie mam uwag. Nie musiałem czekać długo, kontakt z obsługą był "na bieżąco". Polecam to miejsce, mają świetne ceny na tle konkurencji i sprawną obsługę. Daję 5/5 gwiazdek.

Grafik

Rekrutacja miała kilka etapów, od kontaktu mailowego, telefonicznego, do spotkania w biurze. Wykonałam zadanie rekrutacyjne, ale niestety nie miałam doświadczenia. Liczyłam na szczęście, mimo że było wymagane minimum trzy letnie. Profity jak w korporacji, UoP, dobra pensja. Szkoda, nie dostałam się.

Czy dostanę swój komputer?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Bobek

Co jak co, ale MME to rzetelny pracodawca, płaci na czas, jeśli są nadgodziny, to nie ma problemu z wypłatą tych nadgodzin. Benefity są, co jakiś czas wyjścia integracyjne i premie świąteczne też są. Zatrudnia na umowę o pracę, nie żadna lipa, a pracownika traktuje się dobrze i z szacunkiem. Pracowałem na innych magazynach, to Metal market jest najlepszy. Zrezygnowałem ze względu na przeprowadzkę do innego miasta.

Bobek
@Bobek

Zgadzam się. Od kiedy pracuję w metal market nie zdarzyło się, że było opóźnienie w wypłacie. Fajnie, że są benefity i szkolenia dla pracowników.

Marek P.

Szanowni Państwo, Chciałbym serdecznie polecić Metal Market Europe, jako doskonałego pracodawcę. Pracowałem u nich przez 1 rok i chciałbym podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami związanych z tą firmą. Po pierwsze,firma dba o swoich pracowników w sposób, który rzadko spotyka się na rynku pracy. Zawsze czułem się doceniany i szanowany jako członek zespołu. Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne świadczenia, co zdecydowanie przekłada się na zadowolenie pracowników. Kultura organizacyjna w firmie jest niezwykle przyjazna i otwarta. Współpraca w zespole jest zachęcana, a osoby zarządzające są zawsze gotów wysłuchać sugestii i pomysłów swoich pracowników. To tworzy atmosferę współpracy i rozwoju, co przekłada się na sukcesy firmy.

Jan Nowak
@Marek P.

Choć recenzja jest pełna pozytywnych słów na temat tej firmy jako pracodawcy, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że może być ona zbyt jednostronna. W opinii brakuje krytycznych uwag i jest anonimowa co budzić może pewne wątpliwości. Z mojego doświadczenia wiem, że żadna firma nie jest pozbawiona pewnych wad, a uczciwe recenzje powinny uwzględniać zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty pracy. Zalecam zachowanie zdrowej dawki sceptycyzmu wobec takich recenzji.

Klaudiusz

pożyczki pod zastaw to świetna usługa. Firma ma zapis o tym że czas na rozpatrzenie to 1 dzień, ja z weryfikacją metalu, podpisaniem umowy załatwiłem wszystko w 1.5 h a w tym czasie zdążyłem zjeść obiad w Why Thai polecam i będę wracał

Mariusz

Super atmosfera bardzo ładne biuro, bardzo dobrze rozmawiało mi się z Panią od HR.

Nowy Pracownik

Pracuje się bardzo dobrze, firma dużo oferuje i robi dla pracowników, dużo dodatków, od ręki buty BHP na magazyn i masa szkoleń na początek. Solidna i rzetelna firma.

Kamil

Pracowałem jako grafik komputerowy, bardzo polecam. Jeśli chcesz pracować i rozwijać się w ecommerce, idealne miejsce. Ja trafiłem z mniej dynamicznej branży i ciężko było przestawić się z trybu "piątek, piąteczek, piątunio" :)

Paulina

Aplikowałam do działu handlu zagranicznego, osoba ze średnim doświadczeniem nie poradzi sobie. Firma prowadzi bardzo rozbudowany handel zagraniczny na wielu rynkach: europejskim, azjatyckim, amerykańskim. To nie jest średnia firma, mimo że zatrudnia dwadzieścia kilka osób. Polecam dla ambitnych mężczyzn.

Extra

Nie kupisz taniej metali szlachetnych w Polsce niż w Metal Market Europe. Na uncji złota inni są drożsi o kilkaset złotych. Pozdro dla prawdziwych.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Arek

Jako klient byłem świadkiem rozmowy między pracownikiem, a jakimś tam szefem. Nie wiedziałem o co chodziło, ale stopień pogardy od strony tego całego szefa był poniżający. Omijać szerokim łukiem, ja z usług zrezygnowałem. Poczekalnia malutka, zimno tam jak nie wiem, czas oczekiwania dość długi, a w środku jeden pracownik. Wcześniej był jeden sympatyczny sprzedawca, ale od jakiegoś czasu go nie ma.

@Arek

Śmieszna ta opinia! Widać,że niewiarygodna. Czyżbyś parce stracił? Kolejki- bo najlepsze ceny!

Raman
@Kandydat

Pytanie jest zasadnicze- niskie ceny z czegoś się biorą. Z nieba na pewno nie spadają. Myślisz, że niska cena towaru oznacza wysokie zarobki pracownika?

Klientela
@Arek

Ale co, rezygnujesz z usług bo jakaś losowa rozmowa ci nie przypasowała? Lol. Wybieram niższe ceny które mają i mam gdzieś ich stosunek do pracowników. Idź przepłacać u Niemca 2x tyle

Wiktoria
@Raman

tu u was ma to coś ze sobą wspólnego? Nie macie stałej wypłaty przypadkiem? To jak ostatecznie się rozliczacie tu za pracę tak dla jasności?

yes
@Raman

Przy obrocie surowcami kosz pracownika jest znikomy. Przynajmniej w poważnej firmie. A tutaj mamy jakąś wydmużkę jak ktoś wcześniej wspomniał. Jestem przekonany że jeszcze o tej "firmie" poczytamy w branżowej prasie -ale na pewno nie pozytywnie...

Wiktoria
@yes

rozwiniesz sugestię odnośnie tej wydmuszki? tylko czy by tonie było zaskakujące, że sami pracownicy by o tym nie wiedzieli?

Iza

MME to przyjazne miejsce pracy. Pracownicy mogą liczyć na rozwój i szkolenia. Jeśli pracownik jest zaangażowany w swoją pracę to jest doceniany. Mamy swobodę działania, możemy wdrażać swoje pomysły. Polecam tę Firmę jako miejsce pracy.

Generalnie nie możesz żartować za bardzo, ani rozmawiać z kolegami w pracy czy koleżankami ponieważ nie jest to tolerowane przez właścicieli. Poza tym bardzo służbowo pochodzą do wszystkiego co robisz, a robić musisz wszystko tylko nie to co było ustalane podczas rozmowy i tego co masz napisane na papierze. Będziesz pracował jako człowiek orkiestra, a za dobre wyniki premii nie zobaczysz nigdy.

MME
@Iza

Przyjazne miejsce pracy ? Z której strony ? Jaki rozwój ? Czy ktokolwiek z obrębu znajomych zarządu był w tej firmie kiedykolwiek awansowany ? Czym jest niby doceniany pracownik ?

@Iza

Iza, na jakim szkoleniu byłaś? Konkretnie wypisz te szkolenia bo nie wierzę, że ten pan, który tym zawiaduje chciałby na takie coś jak pracownicy wydawać swoje własne pieniądze. Bo nawet BHP nie ma więc o czym piszesz... Niedługo zobaczycie jak się to rozsypie - nic tam nie ma innego jak niska cena dla klienta, a pracownik jest na ostatnim miejscu chociaż coś robi i się stara. Jadą po ludziach jak po dzikiej świni, a klienci się cieszą, że mają niskie ceny. Z może przypomnijmy sytuacje, które dotyczą super akcji promocyjnych gdzie dziewczyny robiły nadgodziny, aby tylko zadowolić klientów i oczywiście szefa, a ten później nawet żadnej premii za to nie zapłacił. Nie było tak? No napisz, że nie było. Ile dziewczyny siedziały po nocach, aby wszystko się zgadzało... A może napiszesz o tym czy w tej firmie z winami też miałaś szkolenia jakieś bo to może być bardzo interesujące. Może warto ludziom o tym opowiedzieć. Nie wiesz o jaką firmę chodzi? To znaczy, że tam nie pracujesz po prostu. A może napiszesz jak to jest, że takie osoby jak B. lub G. lub kolega od niczego (ten od (usunięte przez administratora) pracują zdalnie i na większych pensjach niż reszta? Ciekawe no nie? No skoro o tym nie wiesz to widać, że może to ty jesteś w tej grupie i będziesz bronić ich do upadłego. A może wiesz jeszcze dlaczego na kontroli pani była bardzo miła i się dostosowała do firmy mimo, że były lipne sprawy. To wiesz? A wiesz na czym polegał cały przekręt? Nie wiesz? No to nie pisz po prostu rzeczy, o których nie wiesz.

Iza
@Aga

Nie wiem, kiedy zakończyłaś współpracę z Firmą, ale dużo się pozmieniało. Pracownicy z wielu działów poszli na szkolenia, powstały działy, których do tej pory nie było i wszystko idzie w dobrym kierunku.

Frania
@Aga

A te nadgodziny, o których wspominasz to były zapłacone czy do odbioru ?Dziewczyny mogły zrezygnować z tych nadgodzin czy wiązałoby się to z jakimiś nieprzyjemnościami?

@Frania

@Frania - nadgodziny były zawsze wypłacane z dodatkową premią, więc się mega opłacało zastawać po godzinach.

Merdaogonek

Rekrutacja składała się z 2 etapów. Na oba zdecydowałam się przyjść osobiście. Pierwsza rozmowa odbyła się profesjonalnie i w serdecznej atmosferze. Pani od haeru sprawiła, że naprawdę chciałam dostać te prace. Po kolejnym etapie mój zapał opadł. Rozmowa dość osobliwa. Wyszłam stamtąd z poczuciem porażki.

@Merdaogonek

Firma nie ma zatrudnionej osoby od HR, ale możliwe, że to był jakiś pracownik wydelegowany do tego celu. Uważaj na woje dokumenty bo lubią fruwać po biurkach osób, które nie powinny mieć dostępu do danych. Naprawdę nie warto. Firma co prawda aktualnie próbuje ocieplić swój wizerunek przez pseudo benefity, ale to wszystko pozory. Zapytajcie o urlopy, o sytuacje nadzwyczajne, zapytajcie dlaczego podczas pandemii wszyscy pracowali stacjonarnie, zapytajcie czy są jakieś nagrody za dobre wyniki, zapytajcie dlaczego niektóre osoby są specjalnie traktowane. Zapytajcie jak mierzą wyniki pracy - jakimi narzędziami, czy są nagrody, zapytajcie o zakres obowiązków bo on szybko urośnie. Zapytajcie dla ilu firm będziecie pracować w rzeczywistości. Zapytajcie bo warto pytać, ale i tak wszystko będzie po staremu. Wszyscy poprzedni pracownicy odeszli, owszem na rozmowie dowiecie się, że firma nikogo praktycznie nie zwolniła bo robiła wszystko, aby to ludzie sami się zwalniali. Jak już pójdziecie do tej firmy to usłyszcie tę ciszę i brak entuzjazmu, brak uśmiechów ludzi. Tam nie akceptuje się większych ambicji niż to co jest do zrobienia. Zobaczcie, że nie ma opinii google - nie ma bo były bardzo niewygodne.

Eliza

No dobra, ja chętnie się dowiem w takim razie o tych rzeczach. Co tam z urlopami i nagrodami za wyniki nie tak? I co niby firma robiła takiego wg ciebie, że ludzie sami się mieli zwalniać? Jest tu oferta pracy, będę wdzięczna za szersze info zanim ewentualnie aplikuję do nich.

obecny pracownik
@Eliza

Jestem bardzo zadowolona z pracy w MME. Pracownicy są doceniani, poszerzył się pakiet z benefitami, każdy Pracownik ma możliwość rozwoju i wzięcia udziału w szkoleniu/kursie, który podniesie jego wiedzę i kwalifikacje. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, to tworzą ją ludzie, więc zależy ona od nas samych. Zespół jest coraz większy i jest dobierany tak, aby każdy czuł się w nim dobrze. Stawiamy na zaufanie, zaangażowanie i długofalową współpracę. Z czystym sumieniem mogę polecić MME jako dobre miejsce pracy.

@obecny pracownik

Jakie szkolenia miałeś czy miałaś? Konkretnie jakie skoro chwalisz tę firmę? Przecież piszesz pozytywnie to możesz pisać jawnie. Mam ciągłe oko na tę firmę i wiem, że nie ma tam żadnych szkoleń.

obecny pracownik
@Aga

Oczywiście, nie ma tu nic do ukrycia. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy odbyło się dwudniowe szkolenie dla Pracowników obsługi Klienta- prowadzone przez znaną firmę szkoleniową, dodatkowo dwudniowe szkolenie z RODO oraz AML, tak ważne w tej branży, również na szkoleniu z zakresu prawnego był nasz dział prawny oraz trzydniowym kursie HR-owym pracownik działu HR. Wiele się zmieniło na lepsze.

Dariusz

Omijać szerokim łukiem. NIe raczą poinformować o zmianie terminu zamówienia. Jak temat jest niewygodny, to rozłączają się na czacie. Lepiej dopłacić te x PLN i mieć towar od innej firmy od razu.

@Dariusz

Nigdy nie przechowuj towaru w tej firmie bo może się okazać, że nagle nie możesz go odebrać bo odebrał go ktoś inny w normalnym zamówieniu stąd niektórych klientów nie umawia się po odbiór towaru z dnia na dzień. Towar odbiera po jakimś czasie, ale zdarzyło się, że nie swój. No przykre, ale tak się kończy ufanie w ślepo.

Aga

Praca w tej firmie to porażka i to na każdym stanowisku. Pracowałam i wiem, pracowali też moi koledzy i koleżanki. Praca wygląda tak, że nigdy nie wiesz z czym szef do ciebie wypali i co będzie chciał na wczoraj do pilnej realizacji. Pretensje są praktycznie na każdym kroku bo wszystko co zrobisz nie jest takie jak oczekiwano. Wymaga się wielkich rzeczy, ale już za dobre wyniki nie otrzymuje się wynagrodzenia. Uwaga - dodatkowo pracujecie dla innych firm, które są spółkami właściciela. Czyli obsługujecie firmę X, ale dodatkowo za darmo pracujecie dla innych i to jest norma. Nie polecam pracy w tej firmie. Nie tam żadnej kultury pracy czy organizacji. Najlepiej mają się znajomi królika, którzy mają lepsze podstawy, wyższe premie i lepsze warunku pracy. Ci są głaskani po głowach. Sprawa sądowa sprzed kilku lat niech uświadomi potencjalnym kandydatom na co się piszą idąc do tej pracy.

N
@Aga

Tak to prawda. Chociaż moje stanowisko można powiedzieć było neutralne to widziałam jak właściciel rozmawia z ludźmi - co najmniej wyglądało to na duży nieład i wielką niewiadomą.

Jak długo czekaliście na odzew z Metal Market Europe Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Klient

Hmm.... Nie wiem czemu tyle negatywów ,nigdy nie miałem z nimi problemów a trochę już zamawiałem

Zamówione kapsle przyszły luzem w torebce foliowej, mimo iż fabrycznie są pakowane w pudełka z bibułkowymi przegródkami by zapobiec ich porysowaniu. Nie dlatego płaci się za nowe nie używane kapsle, by w rezultacie otrzymać używane i porysowane. Wygląda to trochę tak jakby wymienili sobie kapsle na nowe a te używane wrzucili i wysłali. Nawet jeśli uda się wyreklamować zarysowane kapsle to i tak pozostanie uraz co do jakości pakowania, obsługi i osłabia zaufanie do profesjonalizmu firmy. :(

TM

Witam oceniam sklep dobrze zamówienia są odległe w czasie jednak ceny są dużo niższe co rekompensuje czas oczekiwania

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Market Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Market Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metal Market Europe Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wiejska 17 lok. 11
    00-480 Warszawa

Metal Market Europe Sp. z o.o.