Opinie o Print Up Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Print Up Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Print Up Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Print Up Sp. z o.o. w Poznań

Rysiu Nowy wpis

A ta firma to przypadkiem teraz nie ma jakichś problemów? Przypuszczam tak tylko, bo po pierwsze kandydatom nikt nie odpowiada za bardzo od dłuższego czasu, do tego w wizytówce google maja informacje o tymczasowym zamknięciu a teraz ktoś pisał o problemach z terminowością. Firmy w zasadzie nie znam, po prostu w Poznaniu pracy szukam a temat mnie zaciekawił

Fullrpint Nowy wpis

najgorsza firma na jaka trafilem od 10 lat, nierzetelni nieterminowi, na google zalednie 3 gwiazdki , na facebooku blikuja mozliwosc komentarzy, to mowi samo za siebie, omijac szerokim łukiem,. stracilem 4 klientow

Co tak słabo tutaj z informacja o zarobkach? :( od roku ludzie nie odpowiadają a ja także w tej ofercie sprzed miesiąca dla specjalisty ds. e-commerce stawek nie mogę zobaczyć, czemu ich nie podają wprost? był ktoś teraz na rozmowie? sporo mnie ominęło? Warto będzie jeszcze obserwować oferty?

Barbara

Mam pytanko o ofertę na stanowisko specjalista ds marketingu. Piszą w niej że praca jest hybrydowa i zastanawiam się czy więcej pracy jest w biurze czy w domu? I jakie są widełki na tym stanowisku? Bo trochę nie wiem co robić jak nie podali zarobków

zainteresowana Nowy wpis
@Barbara

Mnie też ciekawią zarobki :) może ktoś coś wie?

Firma Print Up Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Stefan

Nie wiem kogo tam zatrudniają lub na jakich maszynach pracują, ale wiem jedno. Jakość ich produktów a zwłaszcza banerów jest kiepska. Widać, że kolory nie są żywe i ktoś oszczędza na tuszach. Poza tym widać ślady po głowicy drukującej. NIE POLECAM TEJ DRUKARNI. Pozyskali mnie tanią ofertą, która niestety jest adekwatna do oferowanej jakości. Straciłem kilkaset złotych.

@Stefan

Też jestem ich klientem i klientem innych firm tego typu i wcale nie uważam, że jest aż tak żle. Dzisiaj właśnie dostałem banery z innej firmy drukowane na uv i powiem, że jakość mocno przeciętna, ale to są banery. Zaznaczam, że baner ma wisieć na płocie, konstrukcji stalowej i nikt, zaznaczam NIKT nie patrzy czy są wydrukowane w super jakości :) Chcesz porządnej jakości w banerach w dodatku tanio??? hahaha

klient
@Stefan

Mam dokładnie takie same doświadczenia. Nie patrzą co drukują, jak drukują, do tego niejasny panel. Mam wrażenie, że zatrudnili ludzi bez żadnego szkolenia. Nie mam pretensji do obsługi, bardziej do zarządu, który nie przeszkolił pracowników. Dodatkowo nie kazał im myśleć. Tak, pracują jak roboty. Co do jakości... szału nie ma, ale cena swoje robi.

Małgorzata

Są tu wpisy, że można się w firmie nauczyć zarządzania sklepem internetowym? W jaki sposób? Firma wyszkala w tym kierunku? Jeśli tak, to mowa o stażu czy jakies kursy dodatkowe?

_pracownik

Bardzo fajna, przyjazna firma. Idealna żeby rozpocząć pracę w poligrafii i nauczyć się biznesu i zarządzania sklepem internetowym. Każdy dzień rodzi nowe wyzwanie. Nadeszło ostatnio sporo zmian, póki co wszystkie na plus. Oby tak dalej!

Zostaw merytoryczną opinię o Print Up Sp. z o.o. - Poznań

Print Up Sp. z o.o.