Opinie o Cocoroco Monika Chomicz w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cocoroco Monika Chomicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cocoroco Monika Chomicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cocoroco Monika Chomicz w Białystok

Jakie godziny pracy obowiązują w Cocoroco Monika Chomicz?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Cocoroco Monika Chomicz?

Nick Nowy wpis

Hahaha. Tam??? Tam to można jedynie oberwać, że się jest lojalnym i solidnym pracownikiem.

Marta Cz Nowy wpis

Prosze o podanie maila lub telefonu n który łaskawie odbierzecie tel o zamówieniu. Takiego bubla nigdy nie dostalam

Feliks

Może to jednak nasza wina, że coś się psuje? Firma jest ok tylko ludzie nawalają!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Cocoroco Monika Chomicz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy pracownik ogólnobudowlany
Mielno
Arche S.A.
M

Sluchajcie, po co takie żale? Brak długopis to taki problem serio? Jakość ubrań was martwi? Popracujcie w różnych firmach i powiedzcie wtedy, ze jest gdzies jakiś ideał. Pracuje tu 3 lata i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, ze przede wszystkim wypłata jest zawsze na czas, zaangażowanie jest doceniane, a jak ty nie sprawiasz problemów to i ich nie masz. Nauczyłam się dużo, ludzie są w porządku, nikt tu nikomu źle nie życzy i nie szuka złości. Normalna firma. Sa lepsze i gorsze dni, ale to jest firma prywatna i szefowie maja prawo do swoich decyzji, podstawowa zasada. Jak jest praca i chcesz pracowac to zarabiasz, jak się zatrudniasz to mówią ci jakie sa warunki. Powtarzam, normalna firma.

fffff
@M

Zapewne jesteś jednym z "kierowników" jeżeli można to tak nazwać i piszesz ten komentarz dla podniesienia opinii. Z Twojego punku widzenia możliwe, że tak jest ale z punku widzenia pracownika na najniższym stanowisku jest inaczej.

Agnieszka
@M

Mogę przyznać ze wypłata jest na czas - zaangażowanie nie jest doceniane. Jak nie sprawiasz problemów to same się znajdą "bo mają takie widzimisię". Jak mówi przysłowie: "skoro nie jesteś z nami to jesteś przeciwko nam". Ludzie (pracownicy) byli w porządku do czasu, gdy szefostwo nie kazało donosić jeden na drugiego. Kiedyś uważałem żę jednak opinie z Gowork były troszkę na przerost, a teraz twierdzę, że to 100% prawda. Od stycznia 2019 ta firma nie jest normalna, tylko patologiczna - świadczy o tym zwolnienie całego działu marketingu w lutym. Szefowie(usunięte przez administratora) Co więcej sam dla pracowników mówił "wiecie (usunięte przez administratora)to osoba bardzo kreatywna, ale za nic nie zna się na biznesie - dlatego zajmuję się tym ja". Praca w tej firmie to praca dla ludzi o nerwach ze stali. Atmosfera strachu o posadę i mobbing pozbawiaja wszystkich sił. To co tam się działo przechodziło ludzkie pojęcie, ciezko to ubrać w słowa i o wszystkim wspomnieć. Nigdy Cie nie docenia, bo nawet jeśli osiągniesz szczyt możliwości to i tak będzie to za mało, i tak będziesz to robić za wolno i zmieszają Cie z błotem, ze jesteś nie warty niczego i nic nie potrafisz zrobić. - dziwi mnie tu powrót pracowników, którzy złożyli wypowiedzenie, tak bardzo mówili złe opinie o "szefostwie", a po miesiącu wrócili do pracy i teraz są pupilkami. Mam nadzieję że karma wróci niebawem :)

mrówka

Ja również pracowałam za tydzień harówy po 8 godz. zrobiłam 225zł. I podpisuję się pod tym co piszą inni.Zmiana i kadry i pracowników szybko leci.Nie mają podstawowych rzeczy -długopisów itp.Wypłatę????? dali w woreczku na kanapki.Robisz na akord czekasz aż dadzą pracę . Uważajcie.Z ciuchami też prawda chińskie G......

wielka
@mrówka

A Ty co? Chciałabyś zarabiać pensję dyrektorską za pakowanie odzieży do torebek? Nie bądź śmieszna... Tam naprawdę trzeba się bardzo postarać żeby zarabiać 225zł tygodniowo, bo może raz praca jest raz nie ma, ale nigdzie nie płacą tyle co tam, to świadczy tylko o Tobie jaki z ciebie pracownik!!!

aha

M - pewnie pracujesz siedząc za biurkiem i nigdy nie miałeś doczynienia z pracą fizyczną. O wielu rzeczach się tam nie mówi, które wychodzą na jaw po jakimś czasie. A to jak są traktowani pracownicy fizyczni tam pracujący to wiedzą tylko oni i osoby które są nad nimi. Proponuję wyjść zza biurka i iść popracować fizycznie w tej firmie, wtedy może przejrzy się na oczy.

ex pracownica

Pracowałam na akord w magazynie i muszę zaprzeczyć opinii poniżej. Akord to akord. Ile zrobisz tyle zarobisz. Prosta kalkulacja. Faktycznie, przewijało się trochę osób bo podobno mało zarabiały, ale się nie dziwie, skoro osoba pracująca jest w stanie wychodzić co pół godziny na papierosa, rozmawiać przez telefon w czasie pracy i zrobić sobie 5 herbat w ciągu dnia. Sumując to, troche czasu jednak jest i nie ma się co dziwić, że na koniec tygodnia marna wypłata. Co do opinii ubrań, które przewijały mi się przez ręce, to nie wiem czego oczekujecie. Można się tanio i dobrze ubrać. Niektóre ubrania faktycznie są tylko na sezon, ale myślicie, że jak kupicie spodnie lub bluzke za 10zł to będzie ona rodem z versace? Błagam, wróćcie na ziemię...

Wiarygodny

Ubrania tak marnej jakości, że aż żal choćby grosza na te (usunięte przez administratora). Firma kupuje ubrania za 15-20zł w hurcie a sprzedaje za 50-60zł. Pewnie rozumiem, że tak działa handel, ale za takie szmaty powinno być może z 2 zł przebitki a nie po 40-50zł. Zwykłe (usunięte przez administratora)klienta, a jak działa firma od środka? (usunięte przez administratora) straszny, wyzysk a przede wszystkim działanie (usunięte przez administratora) Może gdy pojawi się inspekcja pracy to szefowa trochę zmądrzeje. Jeżeli szukacie pracy i znajdziecie jakąkolwiek ofertę pracy w firmie zoio.pl naprawdę grubo się nad tym zastanówcie. A jeżeli zdecydujecie się na pracę tam to myślę, że szybko pojawią się tu waszego opinie i skargi odnośnie pracy w tej żałosnej firmie. Najzabawniejsze jest to, że non stop zarzucają Ci, że nie wyrabiasz się w obowiązkach, których narzucają tyle, że musiałbyś chyba nie jeść, nie korzystać z toalety i najlepiej zabierać pracę do domu(oczywiście bezpłatnie!), a jeżeli nie wywiążesz się z masy tych obowiązków to "koordynatorzy" się obrażają, jakby byli w podstawówce, nie odezwą się słowem, atmosfera jest tak gęsta, że nożem można by było przecinać. Myślę, że już same zachowanie co poniektórych osób w tej firmie świadczy o jej poziomie, który sięga dna. Zresztą myślę, że opinie powyżej mówią same za siebie, ale ku przestrodze innym, sytuacja w tej firmie jest tak samo marna jak i była.

Wiarygodny
@Wiarygodny

No i oczywiście warto dodać, że cała kadra zmienia się co chwilę co chyba też daje sporo do myślenia.

trolololo
@Wiarygodny

Inspekcja pracy jakiś czas temu była, oni są przygotowani na takie naloty.

Justyna
@trolololo

Widzę, że posiadasz konkretne informacje dotyczące Cocoroco Monika Chomicz. Nie wiemy jednak, czy jesteś zatrudniony w tym miejscu - zdradź to zatem w kolejnym komentarzu. A może wiesz coś na temat rekrutacji? Liczymy na to, że poważnie podejdziesz do tej sprawy i udzielisz Nam merytorycznej odpowiedzi.

Zainteresowana
@Wiarygodny

A ile w takim razie osób pracuje w tej firmie skoro w ciągu kilku miesięcy zwolniło się 20 pracowników? Skoro mają taki przerób ciuchów w sklepie internetowym i na Allegro to ciekawa jestem ile osob musi to obrobić? Czy tam nie jest przypadkiem tak, ze jest za malo ludzi ? Pytam bo kolezanka powiedziala mi niedawno, ze szukaja ludzi, ale nie chce siedzenia po godzinach przy małym dziecku...

Justyna
@Zainteresowana

Ja niestety nie pracuję Cocoroco i w związku z tym nie potrafię udzielić się rzetelnej odpowiedzi. Ale jestem pewna, że zrobi to ktoś inny - to tylko kwestia czasu. Jeśli już zdecydujesz się tam aplikować, to pamiętaj, żeby się tym z nami podzielić. A może wymienisz jeszcze stanowiska, na które tam aktualnie rekrutują?

@Zainteresowana

Gdy jest bardzo dużo zamówień jest za mało ludzi, jak ich nie ma potrafią z dnia na dzień zwolnić. Nie polecam się tam zatrudniać bo na drugi dzień możesz zostać bez pracy albo pracować po 10-12 godzin dziennie. Jak mnie tam zatrudniano, było bardzo dużo zamówień jak się skończyły zostałam zwolniona bo nie było już dla mnie pracy.

@alalalalala

Dodam, że obiecują podwyżki których na oczy nie zobaczysz nigdy. Zwykłą osobę, która zbiera zamówienia, pakuje czy pracuje na magazynie traktują jak robota. Wyliczają normy z kosmosu, a jak jej nie zrobisz to są "rozmowy" polegające na opierdzielaniu Cię jakim to Ty jesteś niedobrym pracownikiem. Reszta siedzi za biureczkiem i nic nie robi... a Ty robisz za wszystkich.

@alalalalala

Przy komputerach i nic nie robieniu pracuje trzy razy więcej ludzi niż na wysyłce i magazynie.

byly pracownik

Praca w tej firmie to praca dla ludzi o nerwach ze stali. W multi brand group / zoio pracowałam pare miesięcy temu, ale skutki tej pracy odczuwam do dziś i piętno jakie odbiło się na psychice. Widziałam jak wesołe i pełne życia osoby po paru miesiącach w tym (usunięte przez administratora) po prostu gasły. Wrzody żołądka i inne schorzenia spowodowane ogromnym stresem u pracowników przestały mnie dziwić. Atmosfera strachu o posadę i mobbing pozbawiaja wszystkich sił. Codzienne łzy różnych osób były na początku dziennym. Pisze w imieniu kilku osob bo wiem, ze duża cześć się po prostu bala się lub nadal boi się tego zrobić. Szczerze mówiąc dziwi mnie to. Rotacja pracowników była tak duża ze po 20 osobach, które same odeszły lub zostały zwolnione w przeciągu paru miesięcy po prostu przestałam liczyć. To co tam się działo przechodziło ludzkie pojęcie, ciezko to ubrać w słowa i o wszystkim wspomnieć, pewnie nie starczyłoby kartek w grubym brulionie. Dla szefostwa liczą się tylko wyniki w postaci liczb , a nie ciezka praca ludzi. Nigdy Cie nie docenia, bo nawet jeśli osiągniesz szczyt możliwości to i tak będzie to za mało, i tak będziesz to robić za wolno i zmieszają Cie z błotem, ze jesteś nie warty niczego i nic nie potrafisz zrobić. Robią Ci pranie mózgu i zaczynasz myśleć, ze naprawdę coś jest z Tobą nie tak, ze może jednak dajesz od siebie za mało, a tak naprawdę jest to geniusz manipulacji po to byś dalej stopniowo i systematycznie stawal się robotem. Zgadzam się z opiniami poprzedników! W tej firmie nic się nie zmieniło od lat i już nie zmieni. Ale karma wraca!

kolejny były pracownik
@byly pracownik

Cała prawda! W ciągu dwóch miesięcy odeszło więcej osób, niż zostało przyjętych. Jeszcze wmawiają, że oni wiedzą co się dzieje w innych firmach. Straszą prawem, a go nie znają...

Jeśli wzyscy anoninowo To i JA
@byly pracownik

Szefostwo jest na tyle liberalne , chyba nawet za bardzo, że dziwię się, że ,,musisz" wypowiadać się w imieniu innych osób . Dowodem na to jest chyba przyzwolenie na te wszystkie wpisy, często ponawiane przez te same osoby, które życzą firmie wszystkiego co najgorsze i wkurzają się, że ich zlozyczenie wychodzi tej firmie chyba na dobre. Niezły kontr PR można by było z tego zrobić haha... Mają pierdolca na punkcie rozwoju to fakt, jeśli nie zależy Ci na tym to na pewno nie aplikuj do tej firmy, chyba, że na magazyn, ale tam target też trzeba wyrobić. Ot i co. Czy napisał to zadowolony pracownik? Chyba tak.....zobaczymy jak daleko firma ta rozciąganie horyzonty....narazie dzieje się, dzieje, ale pozytywnie wbrew temu co napisała Kaśka o wrzodach i innych schorzeniach wywołanych stresem nie słychać LOL...... Ps. Przy takiej rotacji, o której wspominasz to HR musieli by mieć, a póki co takiego działu nie mają.

Jeśli wzyscy anoninowo To i JA
@byly pracownik

Szefostwo jest na tyle liberalne , chyba nawet za bardzo, że dziwię się, że ,,musisz" wypowiadać się w imieniu innych osób . Dowodem na to jest chyba przyzwolenie na te wszystkie wpisy, często ponawiane przez te same osoby, które życzą firmie wszystkiego co najgorsze i wkurzają się, że ich zlozyczenie wychodzi tej firmie lna dobre. Niezły kontr PR można by było z tego zrobić haha... Mają pierdolca na punkcie rozwoju to fakt, jeśli nie zależy Ci na tym to na pewno nie aplikuj do tej firmy, chyba, że na magazyn, ale tam target też trzeba wyrobić. Ot i co. Czy napisał to zadowolony pracownik? Chyba tak.....zobaczymy jak daleko firma ta rozciąganie horyzonty....narazie dzieje się, dzieje, ale pozytywnie wbrew temu co napisała Kaśka o wrzodach i innych schorzeniach wywołanych stresem nie słychać LOL......

Zainteresowana

Wiki

Jaki jest powód, że przestaliście pisać?

a-mia

Jako klient odradzam zakupy w tej firmie. Na przesyłkę czekam od miesiąca!! i Chyba to coś padło ani nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Założony spór na allegro od tygodnia brak odpowiedzi. Jakaś porażka.

burdel

Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie. Nie wiem czy większy burdel mają w firmie czy w głowach. Tydzień czekać na przesyłkę, po tygodniu dostać informacje że wybranych kolorów nie ma i informacja o tym jest na stronie (nie, nie ma tam takiej informacji), po następnym tygodniu dostać wybraną parę W ZŁYM NUMERZE, uzgodnić się przez telefon ze zwrócę ta parę a otrzymam prawidłowa, i po kolejnym tygodniu oczekiwań dostać maila z prośbą o podanie nr konta do przelewu. Bajzel na kółkach.

bzzzy

I NIECH TA OPINIA BĘDZIE PRZESŁANIEM POZOSTAŁYM CHĘTNYM DO PRACY W RODZINNEJ FIRMIE COCOROCO, SOSYMPLY. GODNOŚĆ CZŁOWIEKA NAJWAŻNIEJSZA A POTEM KASA! PATRZĘ ŻE PRACODAWCY NADAL SĄ DALEKO W LESIE I NIE WYCIĄGNĘLI WNIOSKÓW Z TYCH OPINII :(

....

Czy warto? Ktoś kto nie ma wyboru i od dłuższego czasu szuka pracy na pewno pomimo ostrzeżeń zdecyduje się na tę firmę... i pożałuje. To współczesna wersja kołchozów czy innych obozów pracy. Z jednej strony dla ludzi odpornych psychicznie, z drugiej dla tych, którzy mają niskie poczucie własnej wartości. Stresująco, pod presją czasu i naciskami. Pracownicy, którzy zostają zazdroszczą tym, którzy złożyli wymówienie i odeszli. Niech to mówi samo za siebie. Zarabia się 1500 zł (bez premii i podwyżek), co jest niewarte ciśnienia psychicznego i niesprawiedliwości, a do tego braku szacunku do pracownika. Ważna sugestia dla szukających pracy. Jeśli w siedzibie firmy jest bałagan, taki sam bałagan mają w zarządzaniu. p.S.Informacja o wypłacie na czas jest kłamstwem.Właścicielka robi przelewy w dniu kiedy wypłata ma być już bez łaski na koncie pracownika, argumentując, że jej bank księguje to tego samego dnia. Nie raz i nie dwa wypłaty dochodziły po terminie. A co z rachunkami, biletami miesięcznymi czy ratami kredytów które trzeba danego dnia opłacić? Totalny brak szacunku dla pracy i godności drugiego człowieka.

...............

Widzę że nie odstraszają Cię negatywne opinie na temat tej firmy więc najlepiej złóż cv może Cię przyjmą a wtedy sama się przekonasz.

szukajaca pracy

Dużo tam osób pracuje poza właścicielka i rodzicami? Ile można zarobić?

Bylypracownik

Dziewczyno masz wszystko wyżej opisane, jest to 100% prawdy. 10 razy się zastanów zanim wyślesz tam cv.

szukająca pracy

Hej. Może jeszcze ktoś mi coś odpowie na mój post? Dzieki za info

......

Szukasz pracy? Na pewno nie tam, w innych firmach dostaniesz lepsze warunki i nikt nie bd patrzył na Cb jak na złodzieja i oszusta. Ludzi zawalniają z dnia na dzień bo mają takie zachcianki. Opóźniają wydanie dokumentów, które są potrzebne do Urzędu Pracy ale decyzja należy do Cb osobiście odradzam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cocoroco Monika Chomicz - Białystok

Cocoroco Monika Chomicz