Opinie o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska w Białystok

Halina Malinowska Nowy wpis

Korzystałam z usługi jestem bardzo zadowolona polecam naprawdę super podejście do klienta miła obsługa

Aga-kursantka. Nowy wpis

POLECAM Kursy szkoleniowe w AKADEMII MARIW. Kurs BASIC otwiera furtkę do realizowania się w zawodzie fryzjera, są to podstawy, a jak ważne i decydujące o przyszłości. Pani Iwona jest doświadczoną nauczycielką z ogromną wiedzą, przede wszystkim jest utalentowaną osobą z pasją do fryzjerstwa i pozytywnym podejściem do drugiego człowieka. Na kurs zgłosiłam się nie potrafiąc trzymać prawidłowo nożyczek, a dzięki praktyce i wiedzy, jaką mi przekazały Pani Iwona i Pani Marysia – mogę realizować się w tym zawodzie, za co Dziękuję!!! Kurs to połączenie teorii i praktyki na główkach szkoleniowych, a z czasem praca z klientkami, zbieranie od samego początku tak ważnego doświadczenia pracy w salonie w przyjaznej atmosferze, dbałość o klienta, poziomu wykonywanych zabiegów, jak i o stanowisko pracy. Mam świadomość, że długa droga przede mną w zbieraniu doświadczenia i wiedzy poprzez kolejne kursy, z których na pewno skorzystam. POLECAM!!! P.S. Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami umieszczonymi anonimowo, oderwanymi od rzeczywistości i stanu faktycznego.

Anonimowo Nowy wpis

Pani Iwona uczy mnie w szkole i żadnej złej rzeczy nie można powiedzieć na jej temat. Miła, fajna nauczycielka. Robi wyjścia klasowe z nie tylko swoją klasą. Dobra jako wychowawca oraz nauczyciel.

Aga Nowy wpis

Z całego serca polecam kursy w Akademii Mariw. Pani Iwona indywidualne podchodzi do każdego z kursantów, jest osobą która w bardzo dobrym sposób przygotowuję do zawodu. Czas spędzony w Akademii dał mi szansę rozwoju. Pozdrawiam Panią Iwonę i Panią Marysię :).

Czy kandydat na stanowisko zatrudnie fryzjera w firmie Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Kursy w Akademii Mariw idealny dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fryzjerstwem. Pani Iwona podchodzi do kursantek indywidualnie, każdy odnajdzie swoje miejsce w Akademii. Fajna atmosfera i miło spędzony czas. Polecam szkolenia ,????

@Kasia

Cześć Kasia, czy Mariw ma uprawnienia akademii? W nazwie i na stronie firmy nie ma takich informacji- czy można tam zdobyć jakiś certyfikat przydający się do CV?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mariw Salon Fryzjerski Iwona (usunięte przez administratora)

Była kursantka

Jak dla mnie atmosfera była toksyczna

Atmosfera jest bardzo przyjazna. W akademii jest dużo praktyki i skupienie na podnoszeniu umiejętności. Jeśli chcesz się nauczyć zawodu albo podnieść poziom polecam!

@Była kursantka

Niky

Fatalnie. Nie tylko źle traktuje pracownice/uczennice ale się zapomina i na klientów wylewa swoje żale. Takie coś mogło być tolerowane w jedynym sklepie na wsi 40 lat temu, ale nie współcześnie blisko Centrum miasta Wojewódzkiego.

@Niky

Hej @niky, jesteś mi w stanie powiedzieć ile mogłabym zarobić jako stylistka paznokci w Mariw? Chciałabym wiedzieć jaki mają ruch, czy praca ma jakieś inne benefity prócz pensji?

Iza

Hej, czy ktoś korzystał z praktyk zawodowych zw Mariw? Jakie wrażenia- polecacie? W jakich godzinach pracowaliście? Będę wdzięczna za informacje.

Aneta

nie polecam nikomu kursu u tej kobiety ,chaotyczna ,bez porzadku ,praktycznie jej ciagle nie ma w salonie,(usunięte przez administratora).do tego nie szanuje ludzi i jedzie po uczennicach ,bo przeciez tylko ona jest Kimś.nie pisze tego ,by ją dotknąc lub urazić ,poprostu dziewczyny ,ktore sie tam wybieracie ,nie polecam ,bo to naprawde wtopione pieniązki bedą.

osoba z kursu
@Aneta

Tak samo nie polecam jeżeli ktos chce zmarnowac pieniadze to w tym salonie na tym kursie to uczyni. Kobieta traktuje ludzi nie powaznie ma ich za nic, kurs jest prowadzony chaotycznie.

Zgadzam się z Tobą w 100%

Kursantka
@osoba z kursu

Podpisuje się pod każdym slowem. Nie polecam

Byla uczennica
@Aneta

Rowniez mialam (nie)przyjemnosc uczestniczyc w kursie prowadzonym przez p.iwonie w salonie mariw. Idealnie opisalas to jak ten kurs wyglada. Prowadzacej ciagle nie ma, “ nie szanuje ludzi i jedzie po uczennicach” do tego lubi je obgadywac za placami (brak profesjonalizmu) Trzymajcie sie z daleka dziewczyny

Byłam już kilka razy aby ostrzyc i pomalować włosy. Jestem zadowolona z obsługi i miłej atmosfery. Należy tylko poświęcić trochę więcej czasu. Skorzystam ponownie z usługi.

Anet

Z calego serca moge polecic kursy!Bardzo profesjonalne podejscie do ucznia I klientow,szeroka wiedza,profesjonalny sprzet!Od pierwszego dnia uczysz sie na klientach a nie jest to tylko wiedza ksiazkowa jak na wielu innych kursach.Pani wykladowiec jest caly czas z Toba i mowi ci co robisz zle a co dobrze,co cenie za szczerosc .Atmosfera na kursach jest znakomita!! Polecam jak najbardziej. :)

Iwona.

Jestem, na kursie u P. Iwony. Z całego kursu jestem, bardzo zadowolona. P. Iwona jest świetna nauczycielka i ma bardzo fajne pomysły co do metod, farbowanie i metod strzyżenia. Ma świetna rękę co do fryzur. Kurs w Akademy MARIW polecę każdemu. Atmosre w Akademy jest przesympatyczna, szczera. Super

Oliwia

Wiedzę jaką otrzymałam była na wysokim poziomie i naprawdę dużo się nauczyłam. Jak ktoś chce to można. A pani Iwona, pełen profesjonalizm i chętnie pomoże dobrego fryzjerstwa!

Monika K.

Goraco polecam ! Ukonczylam niedawno kurs na poziomie basic i zdecydowanie jest to miejsce ktore moge polecic i do ktorego w przyszlosci sama zglosze sie na kursy doszkalajace. Pani Iwona z ogromna wiedza i wieloletnin doswiadczeniem, podchodzi indywidualnie do kazdego kursanta. Nauczylam sie bardzo duzo. Super atmosfera ! Praca nie tylko na glowkach fryzjerskich, rowniez kontakt z klientem co jest najlepszym warsztatem i pomaga budowac pewnosc siebie. Dziekuje bardzo ! Najlepsza inwestycja w zyciu. Pozdrawiam serdecznie p. Iwone i p. Marysie :)

kursantka

OSTRZEGAM wszystkie Panie przed włożeniem pieniędzy w szkolenia u p.(usunięte przez administratora). Za ciężkie pieniądze jesteście jedynie sprzątaczkami, które nie mają przez cały czas trwania kursu żadnego kontaktu z klientem. Brak porządku,(usunięte przez administratora) brak jakiegokolwiek prowadzenia szkolenia. Sytuacja nie zmieniła się przez lata. DROGIE PANIE OSTRZEGAM! Szukajcie kursu gdzie indziej, tutaj zmarnujecie swoje pieniądze, czas i nerwy na kogoś kogo jedynie interesuje zysk, a nie edukacja.

Mariw
@kursantka

Ewidentnie złośliwy komentarz pozbawiony merytorycznych podstaw. Co to za stwierdzenie "Sytuacja nie zmieniła się przez lata" To ile trwało to szkolenie, żeby użyć takiego sformułowania ? Kurs trwa maksimum kilka miesięcy a nie lat. Złośliwość i nic więcej. Bo może kursantka musiała sprzątnąć po sobie lub zamieść stanowisko pracy. To jest akurat normalne i nie ma w tym nic złego.

Byla kursantka

Dokladnie zgadzam sie z Toba. Nie polecam

@kursantka

Chyba piszę Pani o innym miejscu. Z mojego doświadczenia Pani Iwona traktowała mnie jak córkę. Czułam się zaopiekowana i na każdym kroku czułam duże wsparcie. Dużo dawałam z siebie i chłonęłam wiedzę jak gąbka. Prowadząca ma ogromną widzę i doświadczenie , z którego warto czerpać garściami. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze, dzięki którym zdobyłam zawód i zarabiam pieniądze.

Była kursantka

Nie polecam robić kursu w salonie Mariw- względu na małe zainteresowanie prowadzącej w stosunku do kursantek, które płaca za kurs. Bardzo żałuje ze zrobiłam tam kurs, zle zainwestowane pieniądze...

@Była kursantka

Zadowolona kursantka

Polecam kurs na fryzjera w Akademii mariw. Pani Iwona to praktyk z ponad 20 letnim doświadczeniem. Miala indywidualne podejście do mnie, przez co mogłam dużo się nauczyć. Dla osób które chcą się czegoś nauczyć i wiedza, że ciężka praca to droga do nauczenia się zawodu , zdecydowanie polecam. Widząc wyżej niekorzystne komentarze zastanawiam się czy piszę o tym samym miejscu. Osoby które myślą że nic nie robiąc coś się nauczą są w błędzie... Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i najprostsza droga żeby zostać fryzjerem!

Zadowolona

Polecam szkolenia w Akademii Mariw osobom, które chcą nauczyć się fryzjerstwa. Ja skończyłam kurs Basic i Evolution. Poznałam nowoczesne techniki koloryzacji krok po kroku z opisem klientki i doborem odcienia do jej typu urody. Bardzo jestem zadowolona, ponieważ pani Iwona wszystko skrupulatnie tłumaczy i pokazuje na przykładzie klientek. Strzyżenia damskie i męskie - solidne podstawy. Gorąco Polecam

Kursantka M

Polecam szkolenia w Akademii Mariw. Dziękuję za indywidualne podejście, tłumaczenie krok po kroku strzyżenia i możliwości wykonywania i uczenia się nie tylko na główkach treningowych ale i na klientach. To duża różnica.Mam nadzieję, że solidne podstawy fryzjerstwa jakich się nauczyłam pod okiem P. Iwony i P. Marysi będą procentowały. Z resztą już widzę efekty bo pracuję w salonie i mam swoich klientów. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość.

Kursantka

Szkolenia w Akademii Mariw są super! Indywidualne podejście, fachowość, rzetelne tłumaczenie krok po kroku etapów strzyżenia, nauka na klientkach. Jestem bardzo zadowolona. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Szczerze polecam szkolenia pod okiem instruktorów w Akademii Mariw.

Dominika

Firma godna polecenia ,a poza tym bardzo dobrze się pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska - Białystok

• Jak się pracuje w Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska?

Zobacz opinie na temat firmy Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska?

Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska
4.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ŚW. ROCHA
    Białystok