Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska

Białystok

Opinie o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska

kursantka

OSTRZEGAM wszystkie Panie przed włożeniem pieniędzy w szkolenia u p. Iwony Dąbrowskiej. Za ciężkie pieniądze jesteście jedynie sprzątaczkami, które nie mają przez cały czas trwania kursu żadnego kontaktu z klientem. Brak porządku, wtrącająca się we wszystko matka właścicielki i brak jakiegokolwiek prowadzenia szkolenia. Sytuacja nie zmieniła się przez lata. DROGIE PANIE OSTRZEGAM! Szukajcie kursu gdzie indziej, tutaj zmarnujecie swoje pieniądze, czas i nerwy na kogoś kogo jedynie interesuje zysk, a nie edukacja.

Anna

Bardzo lubię korzystać z usług w salonie Mariw - korzystam ze strzyżenia, czuję że jestem w dobrych rękach. Podoba mi się też zaangażowanie właścicielki to że prowadzi szkolenia , jest otwarta na nowości. Wrócę do tego salonu.

Asia

Pani Iwona to wspaniały nauczyciel dzięki jej wysiłkom i staraniom mogę się dziś cieszyć z dyplomu ukończenia fryzjerstwa. Z czystym sumieniem polecam! Pełen profesjonalizm i oddanie dla klienta

Nie polecam salonu Mariw. Szefowa jest łasa na pieniądze do tego nie szanuje ludzi a szczególnie swoich kursantek. Zawyża cene, mimo iż byłam na farbowaniu którym przeprowadzała kursantka i była określona cena za farbe szefowa zażądała sobie podwójną kwote a po zwróceniu jej uwagi z powodu kwoty zaczeła sie rzucać także nie polecam. Nawet kursantka przeliczyła kwote za farbe i wyszło że zapłaciłam podwójną kwote

kinga_pol2016

Chciałabym zabrać głos nt. salonu MARIW. w zeszłym roku uczestniczyłam w kursie I stopnia i później II stopnia. Nabyte umiejętności pozwoliły mi na rozpoczęcie z sukcesami pracy w zawodzie fryzjer. Jeżeli komuś zależy to przy pomocy p. Iwony może się bardzo dużo nauczyć, a jeżeli ktoś przyszedł z musu - to niestety niczego nie będzie umial. Szkolenie w salonie MARIW było świetne i polecam!

Kursantka
@kinga_pol2016 01.06.2016 10:44

Pani Iwona nie śpi i odpowiada kryptoreklamą na każde złe słowo pod adresem Mariwu a ludzie dają się nabrać.

Kaska

Odbyłam jakiś czas temu kurs fryzjerski w salonie MARIW pod kierunkiem p. Iwony Dąbrowskiej. Po jego zakończeniu otworzyłam własny zakład i pracuję. Wiedzę jaką otrzymałam była na wysokim poziomie i naprawdę dużo się nauczyłam. Jak ktoś chce to można. A pani Iwona, pełen profesjonalizm ! POLECAM SALON FRYZJERSKI MARIW.

Aneta

nie polecam nikomu kursu u tej kobiety ,chaotyczna ,bez porzadku ,praktycznie jej ciagle nie ma w salonie,nie widzialam w zyciu tak łasej osoby na kasę.do tego nie szanuje ludzi i jedzie po uczennicach ,bo przeciez tylko ona jest Kimś.nie pisze tego ,by ją dotknąc lub urazić ,poprostu dziewczyny ,ktore sie tam wybieracie ,nie polecam ,bo to naprawde wtopione pieniązki bedą.

osoba z kursu
@Aneta 30.04.2015 21:45

Tak samo nie polecam jeżeli ktos chce zmarnowac pieniadze to w tym salonie na tym kursie to uczyni. Kobieta traktuje ludzi nie powaznie ma ich za nic, kurs jest prowadzony chaotycznie.

Zostaw opinię o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska