Opinie o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska w Białystok

KursantP

Warte polecenia! W Akademii Fryzjerskiej Mariw rozpocząłem nowy rozdział w życiu, pod okiem profesjonalistów. Bardzo dobry program szkoleniowy, teoria opracowana przez instruktora, nacisk na praktykę, dużo dużo praktyki co bardzo się chwali, ona pomaga odnaleźć się w zawodzie. Sposób prowadzenia szkolenia jest dobrze przemyślany, świetny kontakt z młodzieżą. Jako kursant bardzo sobie chwalę umiejętności i wiedzę Instruktorów. Akademia jest godna polecenia! Ogromną zaletą jest znajomość obecnych trendów i indywidualne podejście do kursanta co na takich kursach jest mało spotykane. Szybka komunikacja. Panie stanęły na wysokości zadania i nauczyły mnie zawodu za co jestem ogromnie wdzięczny. Pracowicie, ale bardzo miło spędziłem tam czas ???? Super dla początkujących i dla fryzjerów, którzy chcą iść z duchem czasu. Miałem te nieszczęście, że końcówka kursu zazębiła się w przerwie korono wirusowej. Ale i to nie przeszkodziło w dalszym kształceniu się kontakt mailowy, lekcje, materiały... Wszystko super!! Na pewno Państwa odwiedzę i skorzystam z innych kursów. Z szerokim uśmiechem Pozdrawiam cały zespół AF Mariw tam przekonałem się że chcieć to móc ????

filomena

Słyszałam sporo dobrego o firmie i wydaje mi się, że skoro ktoś uczy innych pracy w zawodzie to musi być już pewien poziom!!

Angelika

Ogromne doświadczenie i wiedza. P. Iwona jest na bieżąco z nowymi trendami. Ma serce do nauki zawodu i to czuć na każdym kroku. Polecam dziewczyny, jeśli chcecie bezpiecznie zainwestować w swoją przyszłość jako fryzjer. Zdecydowanie kursy dla ambitnych i chcących coś osiągnąć!

Ewelina

Myślę, że konkurencja inspiruje do piania takich tekstów. Normalnie załatwia się to w rozmowie na miejscu a nie na forum!!

MARIW
@Ewelina

Proszę podać kontakt, to spokojnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. A konkurencja do niczego mnie nie inspiruje. Pozdrawiam

Czy kandydat na stanowisko zatrudnie fryzjera w firmie Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Nie polecam salonu Mariw. (usunięte przez administratora) Zawyża cene, mimo iż byłam na farbowaniu którym przeprowadzała kursantka i była określona cena za farbe (usunięte przez administratora)zażądała sobie podwójną kwote a po zwróceniu jej uwagi z powodu kwoty zaczeła sie rzucać także nie polecam. Nawet kursantka przeliczyła kwote za farbe i wyszło że zapłaciłam podwójną kwote

Mariw
@1234

Nie pamiętam dokładnie tej sytuacji sprzed lat, ale nigdy nie naciągałam klientek na pieniądze. Może coś zostało źle zrozumiane, nie wiem.

Wlosek

Najgorszy salon w białym nie polecam... Swoich praktykantow niczego nie nauczy bo sama nie umie Moje sugestie dla Mariw Salon Fryzjerski Iwona (usunięte przez administratora) Niech sama się doszkoli Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Się doszkolic a nie uczyć praktykantow

Mariw
@Wlosek

Witam, co do moich kwalifikacji to nie wydaje mi się aby osoba która stawia pierwsze kroki we fryzjerstwie mogła w sposób wiarygodny wyrażać się na temat moich umiejętności i fachowości. To chyba jakieś nieporozumienie. Moje kompetencje dokumentują dyplomy i świadectwa (http://salonmariw.pl/osiagniecia.html) oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Może ambicje przerosły możliwości i stąd ta frustracja.

ŁYSKA

Polecam szkolenia w Akademii fryzjerskiej MARIW, dokładne tłumaczenie krok po kroku. Szkolenie z technik upinania włosów bardzo mi się podobało i wiele z niego wyniosłam. Polecam!

Ewel

Jestem bardzo zadowolona z usług w tym salonie, byłam na strzyżeniu wykonywanym przez kursantki i bardzo polecam???? pełen profesjonalizm i skupienie na kliencie Moje sugestie dla Mariw Salon Fryzjerski Iwona (usunięte przez administratora) Wiele razy korzystałam z usług w tym salonie a także z darmowych strzyżen wykonywanych przez kursantki, za każdym razem byłam bardzo zadowolona ???? polecam! Pelen profesjonalizm. Lubię atmosferę w Mariw Salon Fryzjerski Iwona (usunięte przez administratora) za: Super atmosfera i osobiste traktowanie klienta

Janek

Nie chcę się za bardzo rozwodzić na temat usług w salonie MARIW, ale chcę określić (a bywam tam od wielu lat) je JAKO PEŁEN PROFESJONALIZM i DUŻA WIEDZA FACHOWA. POLECAM !

Nie Polecam , 0/10 ! Szkoda czasu i włosów ! podejście do klienta poniżej normy , zero zaangażowania brak precyzji ... OSTRZEGAM !!

Bardzo lubię korzystać z usług w salonie Mariw - korzystam ze strzyżenia, czuję że jestem w dobrych rękach. Podoba mi się też zaangażowanie właścicielki to że prowadzi szkolenia , jest otwarta na nowości. Wrócę do tego salonu.

Asia

(usunięte przez administratora)to wspaniały nauczyciel dzięki jej wysiłkom i staraniom mogę się dziś cieszyć z dyplomu ukończenia fryzjerstwa. Z czystym sumieniem polecam! Pełen profesjonalizm i oddanie dla klienta

kinga_pol2016

Chciałabym zabrać głos nt. salonu MARIW. w zeszłym roku uczestniczyłam w kursie I stopnia i później II stopnia. Nabyte umiejętności pozwoliły mi na rozpoczęcie z sukcesami pracy w zawodzie fryzjer. Jeżeli komuś zależy to przy pomocy p. Iwony może się bardzo dużo nauczyć, a jeżeli ktoś przyszedł z musu - to niestety niczego nie będzie umial. Szkolenie w salonie MARIW było świetne i polecam!

Kursantka
@kinga_pol2016

Pani (usunięte przez administratora)nie śpi i odpowiada kryptoreklamą na każde złe słowo pod adresem Mariwu a ludzie dają się nabrać.

Kaska

Odbyłam jakiś czas temu kurs fryzjerski w salonie MARIW (usunięte przez administratora)Po jego zakończeniu otworzyłam własny zakład i pracuję. Wiedzę jaką otrzymałam była na wysokim poziomie i naprawdę dużo się nauczyłam. Jak ktoś chce to można. A pani Iwona, pełen profesjonalizm ! POLECAM SALON FRYZJERSKI MARIW.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska - Białystok

• Jak się pracuje w Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska?

Zobacz opinie na temat firmy Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska?

Mariw Salon Fryzjerski Iwona Dąbrowska
4.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ŚW. ROCHA
    Białystok