Opinie o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metal Market Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metal Market Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Aga

Praca w tej firmie to porażka i to na każdym stanowisku. Pracowałam i wiem, pracowali też moi koledzy i koleżanki. Praca wygląda tak, że nigdy nie wiesz z czym szef do ciebie wypali i co będzie chciał na wczoraj do pilnej realizacji. Pretensje są praktycznie na każdym kroku bo wszystko co zrobisz nie jest takie jak oczekiwano. Wymaga się wielkich rzeczy, ale już za dobre wyniki nie otrzymuje się wynagrodzenia. Uwaga - dodatkowo pracujecie dla innych firm, które są spółkami właściciela. Czyli obsługujecie firmę X, ale dodatkowo za darmo pracujecie dla innych i to jest norma. Nie polecam pracy w tej firmie. Nie tam żadnej kultury pracy czy organizacji. Najlepiej mają się znajomi królika, którzy mają lepsze podstawy, wyższe premie i lepsze warunku pracy. Ci są głaskani po głowach. Sprawa sądowa sprzed kilku lat niech uświadomi potencjalnym kandydatom na co się piszą idąc do tej pracy.

N
@Aga

Tak to prawda. Chociaż moje stanowisko można powiedzieć było neutralne to widziałam jak właściciel rozmawia z ludźmi - co najmniej wyglądało to na duży nieład i wielką niewiadomą.

Ela

Ja nie wiem ,to chyba trole te opinie negatywne piszą. Juz tyle razy kupowaląm i stacjonarnie i przez internet i nigdy nie było zadnego problemu. Na infolinie kilka razy dzwoniłam ,bo chciałm polączyc lub rozdzielic zaówienia i tez nie było problemu A terminy dostawy są rożne,czasami czeka sie miesiąc ,ale to jest wyraznie napisane

Dziadek
@Ela

Moja opinia jest odmienna. Pierwszy raz zdecydowałem się na zakup, i od razu porażka. Strona internetowa działa z 24-godzinnym poślzgiem. Sledzenie przesyłki to prążka. Przez dwa dni wisi ta sama informacja, a kontakt tel. to jak rozmowa z przedszmokakiem .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

@Frania

@Frania - nadgodziny były zawsze wypłacane z dodatkową premią, więc się mega opłacało zastawać po godzinach.

Dorota Nowy wpis

Z internetu wiem, że teraz jest potrzebny Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym. Piszą w niej o dniach roboczych poniedziałek – piątek ale jakoś nie pojawia się jasne stwierdzenie co do godzin pracy. czy są ściśle ustalone?

lee Nowy wpis

Firma prowadzona przez ludzi którzy myślą że jak już klient zapłaci to można go (usunięte przez administratora) i zwodzić w nieskończoność... Terminy podane na stronie to fikcja. Datę dostawy zmieniają w nieskończoność. Na wiadomości mailowe nie odpowiadają. Dzwonisz, oni mówią ze wyślą jutro po czym jutro się dowiadują że może wyślą za 2 tygodnie a może nie... Śmiech i niedowierzanie...

Nie wiem jeszcze jak tam rozmowa z samym HR ale ludzie tu pisali coś o tym, że przyszli współpracownicy zdaja się być zmęczeni lub też przepracowani, jest tak czy nie? patrzę właśnie za oferta na Fornta dla Webmastera i myślę czy by nie aplikować przy czym jednak liczę na spokojna pracę

Wasil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy warto zatrudnić się do magazynu ?

Grafik

Rekrutacja miała kilka etapów, od kontaktu mailowego, telefonicznego, do spotkania w biurze. Wykonałam zadanie rekrutacyjne, ale niestety nie miałam doświadczenia. Liczyłam na szczęście, mimo że było wymagane minimum trzy letnie. Profity jak w korporacji, UoP, dobra pensja. Szkoda, nie dostałam się.

Czy dostanę swój komputer?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Staże dla osób z orzeczeniem
Fundacja Sustinae
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
Wasil
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Wiecie czy warto zatrudnić się w tej firmie na magazyn i jaka atmosfera panuje w tej firmie ?

Jak wygada rozmowa na menadżera ds. obsługi i relacji z klientem? Wkrótce wygaśnie oferta, zastanawiam się ile osób mogło ostatecznie aplikować? ja nie spełniam warunku z wymaganym doświadczeniem ale mimo wszystko możecie napisać co jest oferowane? Ciekaw mnie czy dużo tracę i czy warto dobić jeszcze tamten wymagany staż?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak dużo osób pracuje w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

klient_grzegorz

Długo czekałem na odbiór, obsługa nie pomocna i roszczeniowa. Kupowałem dwa razy. Raz nie otrzymałem towaru i musiałem zrobić drugie zamówienie by wydali łaskawie towar wysyłką.

Kiedyś ktoś wspomniał o gorszej atmosferze i właśnie zastanawiałam się przy tym w jaki sposób witane są osoby nowe. Jakiś czas temu była oferta do kadr i płac na którą się spóźniłam. Czy w tym dziale też jest taka atmosfera czy to jednak zależy?

doświadczona

Strasznie nieprzyjemna rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy. Pani z HR'u złośliwa i nieprofesjonalna, a niedoszli przyszli współpracownicy roztrzęsieni, przepracowani (żalili się że mają bardzo dużo pracy) oraz zdenerwowani jakby chcieli mnie pobić. Nigdy nie wyszłam po rozmowie kwalifikacyjnej tak zniesmaczona a trochę ich w życiu miałam...

Faktycznie jest trochę tak jak ktoś teraz niedawno napisał, że oferty są powystawiane. Ja akurat teraz ze trzy dostępne widzę, przy czym w żadnej nie ma wskazanych widełek. Czemu teraz nie są już poddawane skoro z rok temu normalnie były? Mam taka wygasła ofertę na obsługę klienta, w której było napisane, że można zarobić do 7 tys. po minionym roku jak może z tym być?

@

Pracodawca wykazuje się pretensjonalnością, delegując zwalnianie pracowników innym, co często ma charakter bezpodstawny i dzieje się z dnia na dzień, co generuje dużą rotację pracowników. W firmie panuje toksyczna atmosfera z powodu fałszywych relacji, bałaganu i braku porządku w funkcjonowaniu. Dodatkowo, podejrzewam ich o samopisane pozytywnych opinii na platformach, takich jak GoWork, rzuca to cień na wiarygodność tych opinii. Wystarczy popatrzeć jak często szukają osób do pracy. Stanowczo odradzam zatrudnienie w tej firmie. Jednak ostateczna ocenę pozostawiam wam.

Przy tych niektórych negatywnych opiniach od klientów zastanawiam się w jaki sposób może wyglądać praca menadżera ds. jakości i relacji właśnie z klientami? Taka oferta teraz widnieje w internecie, czy możecie mi ja opisać? jakie są zarobki? i jak sama praca wygląda?

Ela

Mark
@Ela

To jesteś dużą szczęściarą. Dzisiaj, 24.01.23. otrzymałem przesyłkę którą miałem otrzymać 21.12.22. Połączenie się telefoniczne z metal market w czasie do 10 min graniczy z cudem. Ale jak się dodzwonisz to najgorsze jest okłamywanie cię o terminie dostawy. Firma ta nie raczy wyjaśnić powodów zwłoki w dostawie i oczywiście żadnego przepraszam.

Dawid Ch.
@Mark

A doczytałeś się jaki jest termin wysyłki bo czasami faktycznie trzeba czekać kilka dni roboczych lub dłużej, albo akceptujesz to albo nie

Aneczka0077
@Ela

Kupuję od dawna i faktycznie wszystko szybko sprawnie i uczciwie.

Wiktoria
@Mark

Okłamywanie? Tylko co konkretnie konsultant mówił? Możliwe, że po prostu był źle doinformowany? Sporo mają tu klientów i ogólnie zamówień? Ile osób tak właściwie teraz tu na obsłudze pracuje? ktoś wie?

@Ela

Kupowałaś, a nie byłaś pracownikiem, a to różnica ogromna.

Dziadek
@Ela

Czy z okazji teko black weeks w którym ktoś pisał o fajnych ofertach to pracownikom również cos ciekawego wpadło może? :D pakowaczy widzę ze dalej szukają, już od końca listopada. Czy jest teraz więcej pracy? przypadają z tego tytułu jakieś premie? teraz w okresie świątecznym jak to będzie wyglądało?

Jan

Fajne oferty na Black Weeks, polecam!

Zośka

Aplikowałam na stanowisko Grafika. Rekrutacja przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo piękne biuro w Centrum, dobry dojazd komunikacją. Czekam na informację zwrotną.

Aleks

Stabilna firma, daje możliwości rozwoju. Jestem zadowolony

@Aleks

Z bieżącej perspektywy piszesz? Jako kto o jaki rozwój chodzi? widzę ze są aktualnie dwie oferty odstępne i mnie interesowała już wcześniej ta dla Web Designera. w tym zakresie na jaki rozwój można liczyć? Warto jeszcze starać się o wakat?

Lizzy

Od wielu lat kupuję w MME i nie było problemów z zamówieniem. Zawsze jest na czas, a nawet jeśli się opóźnia to jestem o tym poinformowana. Bardzo miła obsługa i przede wszystkim super ceny. Polecam!

Java

Uważam, że praca w MME jest satysfakcjonująca pod wieloma względami. Zarówno finansowo, rozwojowo jak i innymi np. atmosfera czy benefity. I gdyby ktoś zapytał, czy poleciłbym znajomym tę firmę jako pracodawcę to TAK, poleciłbym!

@Java

A rozwiniesz te wspomniane względy tak dla jasności? : ) co do finansów może widełki dałoby rade podać jeśli konkretu nie można? O rozwoju tez chętnie poczytam, a co do benefitów to one są takie same na każdym stanowisku? i niezależne od stażu pracy i tak dalej?

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Market Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Market Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metal Market Europe Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wiejska 17 lok. 11
    00-480 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Metal Market Europe Sp. z o.o.