Opinie o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metal Market Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metal Market Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Dziwna jest ta firma. Chcą kasę z góry. Zanim zaplacicie, spróbujcie tam najpierw dodzwonić się... Ja chciałem uzgodnić płatność przy odbiorze, to po tygodniu męczarni odrzucili moje zamówienie.

Jako forma zabezpieczenia kapitału przed wysoką inflacją wybrałam zakup złota. Po zapoznaniu się z ofertami firm na rynku zdecydowałam się na skorzystanie z oferty metalelokacyjne zwłaszcza, że poleca ich IndependentTrader a ich ceny są najniższe na rynku i mają towar dostępny od ręki. W sklepie zostałam obsłużona bardzo profesjonalnie, pokazano mi wiele produktów ze szczegółowymi informacjami o zaletach i wadach każdego z nich. Zdecydowałam się na zakup złotych monet 1 uncjowych w myśl zasady aby kupować to co jest najtańsze tak aby mieć jak najwięcej metalu z renomowanych mennic za jak najmniej pieniędzy. Polecam zakup w tej firmie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Metal Market Europe Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Darecki

Metalmarketeuropoe Moneta Rok Psa 2oz Ag999 w opisie Stan Menniczy Śliczna moneta i cóż z tego skoro przyszła z rysą jak byk wielką czy ten co pakował tę monetę jest ślepy jest to olewanie klijenta bo wiedzą że z reklamacją jest tyle zachodu iż klijent odpuszcza firma nastawiona na (usunięte przez administratora) ceny monet kosmicznie zawyżone na początku jak się ukazuje nowa moneta by potem nagle spaść i jest się 30 do 40 zł w plecy kontakt telefoniczny żaden kiedy w innych firmach bez problemu (usunięte przez administratora) dodam jeszcze że moneta przyszła wyładowana tak że można pobrać odciski palców przychodzi pakiet monet to te uszkodzone porysowane obniżyć cenę i notę monety na np -1 Żenada

Klient
@Darecki

Opinia za 50gr. Polecam porównać oferty MME z innymi dealerami, ślepcem jest ten kto nie widzi różnicy; chyba że lubi przepłacać. Stały Klient!!!

opinia

pewnie zależne od stanowiska

Bartek

tak

Firma Metal Market Europe Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko doradca klienta. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Bartek

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów - rozmowy telefonicznej i dwóch rozmów w biurze oraz kilku krótkich rozmów telefonicznych w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Grafik

Rekrutacja miała kilka etapów, od kontaktu mailowego, telefonicznego, do spotkania w biurze. Wykonałam zadanie rekrutacyjne, ale niestety nie miałam doświadczenia. Liczyłam na szczęście, mimo że było wymagane minimum trzy letnie. Profity jak w korporacji, UoP, dobra pensja. Szkoda, nie dostałam się.

Czy dostanę swój komputer?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Bartłomiej

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko specjalista do spraw obsługi klienta. Po przesłanie CV czekałem około 2-3 dni na informacje zwrotną. Pierwsza rozmowa odbyła się przez telefon i trwała około 10 minut następnie zostałem zaproszony na rozmowę w siedzibie spółki. Druga rozmowa była długa i szczegółowa. Zadawano mi wiele pytań o moje dotychczasowe doświadczenie i plany a moje umiejętności zostały sprawdzone kilkoma zadaniami i testem. Na wszystkie pytania, które zadałem podczas rekrutacji otrzymałem szczegółowe informacje. Sprawdzona moją znajomość języków obcych. Otrzymałem informację, że moja kandydatura zostanie przeanalizowana i w ciągu kilku dni otrzymam dalsze informacje.

Pankracy

Nie wiem jak teraz kupowałem od 2020 roku do października 2021 i przesyłki do Niemiec tylko raz miałem problem ale to tylko z winy kuriera zły adres zostawił punktu odbioru pomimo czekałem w domu bo zawsze mam powiadomienia na e-mail i tak teraz się zastanawiam bo też miałem zamawiać a tu tyle negatywów

Co spowodowało, że firma dotąd nie złożyła sprawozdań finansowych za lata 2019 i 2020 pomimo ustawowego obowiązku?

Nowy klient

Ja razie wszystko otrzymuję, co zamawiam. Problem jest ze zwrotem towaru (14 dni), Twierdzą, że zwroty nie przysługują,bo cena rynkowa się zmienia.

Błażej

Widzę że nie jestem sam w negatywnych opiniach. Również Alarmuję!!! wszystkich, pasjonatów numizmatyki. Zamówiłem trzy monety bulionowe, które dotarły nawet szybko. Problem pojawił się gdy je zobaczyłem. Natychmiast zrobiłem dokładne zdjęcia oraz dodałem opis po czym wysłałem email do firmy. Odpowiedz była po 2 dniach, było w niej napisane żeby złożyć reklamację co uczyniłem + zdjęcia oczywiście. Jedna z monet miała tak wyraźne i głębokie skazy na twarzy Królowej że osobiście wstydziłbym się tego sprzedawać, druga miała głęboką rysę na szyi Królowej i mnóstwo drobnych błędów na twarzy (trzecia idealna). Mało tego kapsle były tak połamane jakby ktoś nieudolnie próbował je otworzyć. Moje reklamacje zostały odrzucone ponieważ "rzeczoznawca" firmy stwierdził że są to błędy mennicze i absolutnie dopuszczalne do sprzedaży. Może i tak... ale za połowę ceny a nie za pełną kwotę. Kupuję monety z różnych zakątków świata, od osób prywatnych, dilerów... Zaznaczam że NIGDY! nikt mi nie sprzedał monet w tak złym stanie.

Rayan

Otrzymałem dziś zamówiony towar zamowiony dnia 13 01.2022r. W przesyłce brak większości zamówionych towarów. Zobaczymy jak z tego wybrną. Pierwszy raz i ostatni robię tu zakupy.

Kin

Mam to samo

Czekam, czekam ponad miesiąc na popularne srebrne monety bulionowe ,czy się doczekam?

@13

Czekam od 12 grudnia na monety.

Mim

Czy ktoś z Was został (usunięte przez administratora) przez tą firmę i nie dostał opłaconego towary w ogóle? To ważne tez dla ewentualnego przyszłego pracownika.

Robert

Kupowałem 2 razy na allegro u nich. Towar na drugi dzień w paczkomacie. Czego chcieć więcej?

Sposób Waszego działania budzi wiele zastrzeżeń, a że koniec wieńczy to spsób dostarczenia przsyłki prze InPost jest nie do przyjęcia. termin dostarczenie zna tylko kurier. Aby zastał mnie w domu i dostarczył kupiony towar-muszę zrezygnować z pójścia do pracy. To jakieś kuriozum-kto dla kogo. W dobie telefonu czy sieci internetowej trudno mu zadzwonić- poinformować kiedy może dostarczyć przesyłkę. Osobna sprawa to poziom rozmowy z Waszym Pracownikiem- ta Pani jak ulał pasuje do sytuacji przedstawionej w Misiu Breji-nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi....a zrobię nr.przesyłki (usunięte przez administratora) P.S. Zasypujecie mnie mejlami od tygodnia/natobene bez znaczenia,a skuteczne dostarczenie przesyłki jest niemożliwe-czyżby op to chodzi?

ktos

Byłem na rozmowie na programistę. Pan zdziwiony że przyszedłem, a mnie zaprosił. W CV mam wypisane dokładnie języki i systemy. Pan przeczytał zaprosił mnie po czym wypytał o zupełnie inne języki i systemy po czym stwierdził ze się nie nadaje. Tylko po co mnie kazał jechać 20 kilometrów z drugiego końca Warszawy?! Firma mieści się w kawalerce. Szkoda gadać. Odradzam.

@ktos

A w czym robią ogólnie? Jest jakiś zespół duży? Z tego co widzę jest rekrutacja, mają chyba kilka marek własnych. Wygląda ogólnie na dużą ilość przy obsłudze. Poważnie to wygląda, warto próbować?

Asia
@Ewa

Byłam na rozmowie i ogólnie wyglądało spoko, ale przedstawiono mi więcej zakresu obowiązków niż było napisane w ogłoszeniu i to tak o 100% więcej. Godziny pracy sztywne i tylko w biurze. Biuro ma słabą lokalizację, samochodem jest duży problem zaparkować. Zaproponowano tylko jedna umowę o pracę mimo, że w ogłoszeniu są różne formy. Nie za bardzo odpowiadała im wysłana działalność. Miła rozmowa, ale nie wiedzą czego chcą bo nie potrafili przedstawić konkretów na czym polegała by praca. Dużo niewiadomych i praca tylko w biurze. Podziękowałam, w mojej opinii panuje tam burdel na kółkach, a patrząc po opiniach to już całkiem.

@Ewa

Produkty inwestycyjne .

Współpracowałam z Nimi kilka lat.Jedna z większych firm na rynku z kameralnym biurem. Ogólnie spokojna praca w małym zespole. Pracy dużo ale w normalnym zakresie obowiązków. Pensja na czas. Biuro w samym centrum. Jeżeli zależy Ci na stabilnej,przyjaznej atmosferze pracy to polecam.

Byłem na rozmowie w sprawie pracy. Podsumowując pytania zadawane przez rekrutera była to porażka totalna. Nie potrafił określić warunków pracy, ilości godzin, zakresu prac, ani kwoty którą oferuje za pracę. Byłem w szoku, że firma ogólnie mająca dobry wizerunek może być tak nie przygotowana do rekrutowania pracownika. Ciężko było uzyskać informację o płacy, a na zadane pytanie o premię pan był zniesmaczony. Oprócz tego, że rozmowa była dziwna to też panowała tam dziwna atmosfera. Nie polecam, pierwsze wrażenie bardzo słabe. Spodziewałem się po wizerunku czegoś na wyższym poziomie. Miejsce pracy same w sobie też nie jest jakieś specjalne, wygląda jak w szpitalu, albo jakimś PRL-u, zimno i dziwnie. Nie polecam, nie warto zawracać sobie głowy, wygląda to tak jakby szukali frajera do wszystkiego bez określenia konkretów.

Tenia

Współpracowałam i nie polecam przede wszystkim za brak kompetencji w działaniach związanych z różnymi kwestiami. Właściciel mocno niezdecydowany, nie płacił za usługi, często twierdził, że otrzymał coś czego nie zamawiał, zmieniał zdanie, nie dostarczał informacji. Dziwne miejsce i dziwna współpraca. Nie polecam jako miejsca pracy.

Czy szef jest wymagajacy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Market Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Market Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metal Market Europe Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wiejska 17 lok. 11
    00-480 Warszawa

Metal Market Europe Sp. z o.o.