Opinie o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metal Market Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metal Market Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

ABC-XYZ

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!! NIE KUPUJCIE TAM BO PO PIERWSZE KONTAKT ZE SKLEPEM JEŚLI JEST ICH WINA JEST ZEROWY !!! (usunięte przez administratora) ZŁOZYŁAM ZWROT I DOSTAŁAM INFORMACJE O NEGATYWNYM ROZPATRZENIU ZWROTU ZE WZGLĘDU JAK TO PAN NAPISAŁ, A W ZASADZIE POWOŁAŁ SIĘ NA ARTYKYŁ (art. 38 punkt 2 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 287, z 2021 r. poz. 2105. - Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży ze względu na fakt, że ustalona za Towar cena zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.) (usunięte przez administratora) A REKLAMACJA JEST BARDZO UCIĄŻLIWA I NIEPRZYJEMNA (JEŚLI W OGÓLE UDA SIĘ NAWIĄZAĆ KONTAKT) ...

Emilia
@ABC-XYZ

I jak tam, udało ci się nawiązać kontakt z firmą? I jaki problem był z reklamacją, że ci jej nie uznali?

Alpha
@ABC-XYZ

Nieznajomość prawa nie zwalnia z obowiązku. Jak inwestujesz pieniądze, w zakup złota/srebra, metali szlachetnych i nie znasz podstawowych praw, praw podatkowych to życzę Ci sukcesu.

werona
@Alpha

co prawda to prawda ale nie zwalnia to z minimum jakości obsługi czego ta firma na pewno nie reprezentuje... Poza tym pouczający tryb Twojej wypowiedzi sugeruje że nie mamy doczynienia z przypadkowym rozmówcą ;)

GSI
@ABC-XYZ

ma to samo nie można nawiązać kontaktu z firmą miałem opłaconą 1 monetę druga nie była a były to dwa różne zamówienia to wstrzymali wysyłkę zamówienia nr 1 do czasu opłacenia zamówienia nr 2 i nie wiem na jak długo ? troch dziwne wygląda na naciąganie klientów i brak zaufania do samej firmy , ja jest pewność że dostanę monetę z zamówienia opłaconego ?

@werona

Mimo wszystko z tego wynika, że wina leży w pewnym sensie po stronie braku świadomości u klientów? Firma w żaden sposób nie daje w takim razie wskazówek ani nie uświadamia?

Elżbieta

Obsługa klienta w metalelokacyjne.pl to porażka, a przyjemność ze współpracy jest zerowa. Pomyliłam się w zamówieniu, po 5 min złożyłam nowe, i poprosiłam o anulowanie starego nieopłaconego. (usunięte przez administratora) Niestety przez infolinię nie można się dodzwonić, a na maile odpowiadają wybiórczo, NIE POLECAM, są dużo lepsze mennice, z którymi opłaca się współpracować. Metale lokacyjne to niestety (usunięte przez administratora) szkoda że wiem to po fakcie.

Johnny

(usunięte przez administratora) towar ma przyjść w ciągu 7 dni przychodzi po 6 tygodniach(usunięte przez administratora)

Artur

Zawsze wszystko w podanym terminie. Nie wiem jaka jest obsługa bo nigdy nie musiałem do nich pisać lub dzwonić.

Grafik

Rekrutacja miała kilka etapów, od kontaktu mailowego, telefonicznego, do spotkania w biurze. Wykonałam zadanie rekrutacyjne, ale niestety nie miałam doświadczenia. Liczyłam na szczęście, mimo że było wymagane minimum trzy letnie. Profity jak w korporacji, UoP, dobra pensja. Szkoda, nie dostałam się.

Czy dostanę swój komputer?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
klient sklepu MM

OD 2.5 miesiąca czekam na jedną i 2 miesiące na drugą przesyłkę Kontakt żaden. (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@klient sklepu MM

Też już czekam i czekam na swoje monety . Zamówiłem monet za 5000 zł . Dodzwonić się jest bardzo ciężko

@Grzegorz

Dodzwonić się jest “ciężko” Ale w pana przypadku jest to wykonalne? a skąd zamówienie na taką kwotę? któryś z pracowników porządnie zachęcił do zakupu? tutaj mają z tego jakąś prowizję?

Kupujący zadowolony

Polecam firma super , jakość towaru super szybka przesyłka polecam

A

Zdecydowanie nie polecam. Nie odpisują na maile, bardzo ciężko się dodzwonić. (usunięte przez administratora) Ich promocje wprowadzają w błąd. NIGDY WIĘCEJ!

Dorr

Przy każdej monecie podany jest termin dostawy np.60 dni roboczych, brakuje informacji w tej i innych opiniach jaki miał być termin tej dostawy, zamawiałem nie raz i termin był zawsze dotrzymany, niestety niektórzy nie zwracają uwagi na termin dostawy a później mają pretensje że czekają ponad 2 misiące

Irena
@Dorr

Czyli co, w twoim wypadku nie było żadnych problemów z dotrzymaniem terminu? No i jak całość transakcji przebiegła, wszystko było jasne i klarowne, otrzymałeś paczkę dobrze zapakowaną itp.? Takie opinie jak wyżej jednak niepokoją, daj znać jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Zyga
@Irena

Czytam te komentarze po 5 transakcjach zawartych w tym roku z MM i nic nie rozumiem. Informacja na maila w każdym etapie-zamówienia, płatności, pakowania i wysyłki. Kupowałem z długimi terminami dostawy ale i tak otrzymywałem towar wcześniej. Ostatnia miała być po Nowym Roku a otrzymałem dziś tj. 20.12.2022. Kupowałem zwykły bulion w tubach. Przychodziły nie rozpakowane z plombami menniczymi. . Opakowania dyskretne dobrze zabezpieczone. Ale po tylu minusowych komentarzach nie wiem co myśleć. Ceny mają konkurencyjne.

nyckiem
@Dorr

z kontekstu widać ewidentnie kto się wypowiada w temacie... Rozumiem, że firma powinna mieć możliwość obrony. Ale w jaki sposób to robi to świadczy o profesjonaliźmie a w tym przypadku jego braku.

Dawid

Już kilka razy od nich zamawiałem i za każdym razem wszystko jest jak najbardziej Ok, na poczatku wystraszylem sie negatywnych opini ale pozytywnie jestem zaskoczony, na maila odpisuja w ten sam dzien, terminy są jak w opisie i się tego trzymają a sztabki czy monety są wysokiej klasy bez żadnych rys, ja polecam i będę u nich robił zakupy

hehhe
@Dawid

Na maile odpisują w ten sam dzień? Chyba że zaliczasz do tego odpowiedzi automatu :D Na maile nigdy nie odpowiadają w ten sam dzień, a próbowałem tam załatwić kilka spraw. Mało tego nie licz na to, że dowiesz się z kim rozmawiasz -imienia i nazwiska pracownika na pewno nie znajdziesz w stopce. Nie mówiąc już o numerze telefonu do osoby z którą korespondujesz. Prosiłem kilkukrotnie o kontakt do osoby z którą rozmawiam bądź oddzwonienie -oczywiście bezskutecznie. Zdaję sobie sprawę, że są jeszcze infolinie ale standardowo -tam też się nic nie dowiesz. Szczególnie gdy powstał problem. U mnie czara goryczy się przelała. Zalecam sprawdzić tą kwestię przed złożeniem zamówienia.... Daje do myślenia. Potraktujcie to jako przestrogę.

Nie wiem skad te negatywne opinie. Zamawiam u nich systematycznie, kilka razy w miesiacu i jeszcze zadnych problemow nie mialem. Wysylka tego samego dnia lub maksymalnie w nastepnym.

wrrr

Przez kilkanaście zamówień w tej firmie myślałem, że faktycznie to całkiem fajny sprzedawca. Dopiero gdy pojawił się problem z reklamacją zdałem sobie sprawę, że to (usunięte przez administratora) Tu nie obowiązują żadne zasady jeśli chodzi o obsługę reklamacji. Pracownik tam wie lepiej i koniec kropka. Odwołania nic nie dają. Maile bez podpisów skłaniają do refleksji. (usunięte przez administratora)

Wiktoria

widziałam opinie o opryskliwej obsłudze a jeszcze 3 miesiące temu szukali właśnie na dwa wakaty... możliwe, że te osoby są jeszcze na okresie próbnym? ile tak właściwie osób w sumie pracuje na obsłudze klienta, mają komplet?

Uwaga (usunięte przez administratora) Nic sobie nie robią z terminów Na maile nie odpisują Monety przychodzą uszkodzone Przesyłki nadal nie dostałem Szkoda czasu, lepiej kupic trochę drożej a pewniej. (usunięte przez administratora) Nie polecam

clyent

Ci Państwo nie czytają dyspozycji złożonych w polu UWAGI formularza zamówień. Zleciłem połączenie zamówień (przechowywanego i nowego) aby uniknąć dodatkowych kosztów transportu. Niestety po kilkunastu dniach gdy oczekiwałem na przesyłkę zapytałem skąd opóźnienie. Dopiero wtedy dowiedziałem się, że ktoś przeoczył informację i muszę dopłacić za kolejną wysyłkę. Niestety pomimo faktu że przesyłka ma status jeszcze nie nadana to i tak dla pracownika obsługi to już było za dużo aby ingerować. Nawet nie pochylono głowy nad faktem że pracownik obsługi zawinił. Pomijam już fakt, że ktoś odpisał na maila i nawet nie raczył się podpisać w stopce. Pojawił się w mojej głowie znak zapytania czy aby tak powinna się zachowywać profesjonalna firma... Chyba czas poszukać alternatywnego dostawcy.

Krzysiek

czytając negatywy przeraziłem się tym bardziej ze byłem juz po zakupie i tez nie udało mi sie dodzwonić a tu w piątek kupione a w niedziele odebrałem z paczkomatu pięknie zapakowane !

poczytałam i ostatnie miesiące to tylko wasze narzekania na zamówienia czyli komentarze niedotyczące firmy jako pracodawcy, wiadomo ze to coś mowi o miejscu, moze ze potrzebują pracowników bo nie wyrabiają? moze ktos cos wie w tym temacie bo nie znalazłam ofert pracy mimo wszystko ?

Wiktoria

Jak mogą ich nie mieć skoro ktoś pisał jakiś czas temu, że na słuchawce na obsłudze była jakaś Pani? w zarządzie jest dwóch Panów z tego co widziałam to tak czy siak ktoś u nich pracuje jednak? Na słuchawce jest jeszcze więcej osób?

Www

Jaki był ostateczny finał tej sprawy? Mam podobny problem

Xyz

A co ma Aber Gold, gdzie inwestowało się w złoto a firma o której mówisz sprzedaję od ręki sztabki i monety…

FIFI

AMber gold nie dawał fizycznego, tylko kwity, które nie były nic warte. Metalmarket sprzedaje fizyczne złoto. Owszem, diler fizycznego złota też się może zwinąć i takie akcje już w Polsce były, słynny dominusarx gulajski, hyath. Ale to zupełnie inne ryzyko, porównywalne raczej ze sklepem wysyłkowym. Najlepiej kupować przez allegro, tam ma się gwarancję zwrotu pieniędzy w razie draki.

marek
@Xyz

w tym problem ,że nie od ręki czekam na zamówienie juz 2 tygodnie miało być 24h !!!!! zero kontaktu telefonicznego/muzyczka i jestes 8my w kolejce i tak od tygodnia/!!!!! z daleka i to z bardzo daleka

@marek

No to słabo jeśli się skontaktować od takiego casu nie możesz.. Ale serio sądzisz, że to cokolwiek przyspieszy jak się uda z nimi pogadać? Chyba, że to dziś już masz temat rozwiązany?

xyz
@marek

W stacjonarnym najlepiej masz od ręki.

Czy można liczyć w Metal Market Europe Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Monika2341

Tak

Raman
@Monika2341

Nie, nikt nie otrzymał tego typu opieki w tej firmie. pracowałem, moi koledzy pracują i nikt tego nie potwierdza, że coś takiego istnieje.

piotr

Na infolinię nie idzie się dodzwonić, a jeśli już się uda, to w moim przypadku odebrał (usunięte przez administratora)

Wiktoria

A widziałam właśnie te porównania do aber gold. Ale to rzeczywiście prawda? Bo jeśli tak to ciekawa jestem stosunku pracowników do tego

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Market Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Market Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metal Market Europe Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wiejska 17 lok. 11
    00-480 Warszawa

Metal Market Europe Sp. z o.o.