Opinie o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metal Market Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metal Market Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Wiecie czy Metal Market Europe Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Udostępnia, dodatkowo każdy pracownik dostaje możliwość wyboru sprzętu do pracy; to trzeba im przyznać.

Jak byłem na rozmowie to od razu zaznaczono, że nikt tam nie pracuje na zdalnej pracy, a o sprzęcie do domu można było zapomnieć. Swoją drogą rozmowa bardzo dziwna, bez składu i ładu, zero informacji zwrotnej i tego co miałbym niby tam robić. Chcieli programistę, a sami nie wiedzieli w czym programują, jakich używają narzędzi i w jakich środowiskach pracują, nie zgodzili się nawet na przeprowadzenie im za darmo audytu, który by zweryfikował czego potrzebują. Także średnio to wyglądało, poza tym dziwna lokalizacja tej firmy, jakaś kamienica niby w centrum, śmierdziało w środku stęchlizną i starymi butami, pomieszczenia ciemne, okna zasłonięte jakby coś mieli ukrywać. Raczej unikać jak ognia.

stanislaw

liczą sie tylko pieniądze,klientów nie szanują,właśnie po raz trzeci zostałem tak potraktowany.Jak możecie lepiej ich omijać,(usunięte przez administratora)

Romek

Jestem zadowolony z monet stan menniczy jak w opisie było Wszystko dobrze zapakowane i przesyłka idealnie na czas. Zamawiałem dwa razy. Napewno jeszcze wrzucę do tego sklepu

Rozczarowany

Wcale nie tak tanio, (usunięte przez administratora) z wysyłką. Nierzetelna firma. Reagują tylko na negatywne oceny na google ????

Grafik

Rekrutacja miała kilka etapów, od kontaktu mailowego, telefonicznego, do spotkania w biurze. Wykonałam zadanie rekrutacyjne, ale niestety nie miałam doświadczenia. Liczyłam na szczęście, mimo że było wymagane minimum trzy letnie. Profity jak w korporacji, UoP, dobra pensja. Szkoda, nie dostałam się.

Czy dostanę swój komputer?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Jogi

@Szojer Takie sprawy załatwiane są w firmie a nie na forum pracowniczym, chyba że konkurencja inspiruje?

Szojer

Czekam już 2 tygodnie po terminie na produkty które były dostepne w nmagazynie.

hjdfdf

Kompletnie odradzam. Zaprosili do rekrutacji na programistę. W CV miałem wymienione dokładnie języki i systemy jakie znam. Pan (po przeczytaniu CV) zaprosił mnie i na miejscu zapytał o zupełnie inne języki i zupełnie inne systemy po czym stwierdził ze się nie nadaje i mogę wracać. Tylko po co jechałem 20 km przez Warszawę. Cała firma mieści się w kawalerce. Unikajcie jak ognia.

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Market Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Market Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metal Market Europe Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wiejska 17 lok. 11
    00-480 Warszawa

Metal Market Europe Sp. z o.o.