Opinie o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metal Market Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metal Market Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Market Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Lizzy

Od wielu lat kupuję w MME i nie było problemów z zamówieniem. Zawsze jest na czas, a nawet jeśli się opóźnia to jestem o tym poinformowana. Bardzo miła obsługa i przede wszystkim super ceny. Polecam!

Java

Uważam, że praca w MME jest satysfakcjonująca pod wieloma względami. Zarówno finansowo, rozwojowo jak i innymi np. atmosfera czy benefity. I gdyby ktoś zapytał, czy poleciłbym znajomym tę firmę jako pracodawcę to TAK, poleciłbym!

@Java

A rozwiniesz te wspomniane względy tak dla jasności? : ) co do finansów może widełki dałoby rade podać jeśli konkretu nie można? O rozwoju tez chętnie poczytam, a co do benefitów to one są takie same na każdym stanowisku? i niezależne od stażu pracy i tak dalej?

Smith

Kupują od wielu lat w Metal Market i jestem zadowolony z obsługi i jakości. Polecam

Czym w Metal Market Europe Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Grafik

Rekrutacja miała kilka etapów, od kontaktu mailowego, telefonicznego, do spotkania w biurze. Wykonałam zadanie rekrutacyjne, ale niestety nie miałam doświadczenia. Liczyłam na szczęście, mimo że było wymagane minimum trzy letnie. Profity jak w korporacji, UoP, dobra pensja. Szkoda, nie dostałam się.

Czy dostanę swój komputer?

logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
Emma

Warunki pracy są bardzo dobre. Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i obowiązków. Koledzy i koleżanki w zespole są bardzo mili i pomocni. Lubię swoją pracę :-)

Luigi

Jako nowy pracownik zostałem ciepło przyjęty wśród kolegów oraz członków zarządu. Cały proces zatrudnienia, od rekrutacji po szkolenie na stanowisku pracy było sprawne i bezstresowe. Pracuje mi się bardzo dobrze. Jeśli czegoś nie wiem, zawsze mogę się zwrócić do kogoś o pomoc. Jak na razie to najlepsza praca, jaką miałem :-)

Fabian

Duży wybór, bardzo dobre ceny, często mają promocje. Lubie u nich kupować, polecam Metal Market jeśli myślisz nad inwestowaniem w metale szlachetne

Dobrze wspominam pracę w MME. Fajni ludzie, dobre wynagrodzenie plus benefity.

@Kasia

Co mogło być zatem powodem rozstania się z firmą, skoro piszesz to wszystko już w czasie przeszłym? Swoją drogą średnio po jakim czasie do tego dochodzi? Kiedy pracownicy decydują się przejść gdzieś indziej i dlaczego?

Przyjazna atmosfera podczas rozmowy rekrutacyjnej, fajne miejsce, dobrze skomunikowane.

Bonzo

Dobre ceny, sprawna komunikacja, szybka wysyłka. Polecam

Ps11

Tragedia, nie respektują własnego regulaminu, nie zwracają pieniędzy za niezrealizowane transakcje mimo ponagleń.(usunięte przez administratora)

Janusz

Po 2 miesiącach oczekiwania na opłacone zamówienie nadal mam czekać i nie mogę odzyskać pieniędzy. To zaczyna być podejrzane.....

Lablador

Ja jestem zadowolony z warunków pracy i finansowych. Pracuję już kilka lat i nie zamierzam niczego zmieniać. Zawsze można się dogadać. Atmosfera spoko, benefity są, wyjścia integracyjne też. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy aplikować do pracy, to ja polecam!

@Lablador

O jakiej posadzie mowa, na kogo lepiej aplikować? No bo jak fajne warunki finansowe, to warto wiedzieć, o jaką posadę chodzi i czy potrzeba tam jakiegoś doświadczenia? Można poznać kwotę albo chociaż jakie sa warunki pracy?

PIOTR

BARDZO TRUDNY KONTAKT I ROZMOWA Z UPARTYMI HANDLOWCAMI. NIE PRZYPOMNIELI NAWET, ŻE NIE REALIZUJĄ ZAMÓWIENIA. GDY SAM SIĘ ODEZWAŁEM PO DOBRYM MIESIĄCU STWIERDZILI, ŻE NIE WPŁYNĘŁA OPŁATA ZA WYSYŁKĘ A TO BYŁO ZA INNĄ USŁUGĘ. PRZY WCZESNIEJSZYM ZAMÓWIENIU BYŁA PROMOCJA NA MONETY W KOSZYKU MIAŁEM PODLICZENIE A PO ZAKUPIE POKAZAŁO JUŻ INNĄ CENĘ ( WYŻSZĄ BEZ PROMOCJI ) NIE MOGŁEM ZREZYGNOWAĆ ANI DOGADAĆ SIĘ Z FIRMĄ ZA ŻADNE "SKARBY" NAWET RZECZNIK PRAW KONSUMENTA POPARŁ MOJĄ STRONĘ A METAL MARKET ODPISAŁ I TAK, ŻE TO PRZEZ COOKIES I SPRAWĘ MOŻNA ROZWIĄZAĆ TYLKO W SĄDZIE. NAJLEPSZA JEST PANI NA INFOLINII KTÓRA POMIMO KONKRETNEJ I NIE OBRAŹLIWEJ ROZMOWY Z MOJEJ STRONY JAK JEJ SIĘ TYLKO COŚ NIE SPODOBA I NIE CHCE DALEJ ODPOWIEDZIEĆ ROZŁĄCZA SIĘ !!! NA MAILE TEŻ WSZYSTKIE NIE ODPOWIADAJĄ. NIE POLECAM PRZY TAKICH PRODUKTACH SZCZEGÓLNIE POWINNA BYĆ INNA OBSŁUGA KLIENTA! LEPSZA OBSŁUGA JEST NA MOIM RYNKU...

Emu

Z usług firmy Metal Market Europe korzystam już wiele lat. Mają najlepsze ceny na rynku. Polecam gorąco!

Robert

Trudne czasy nastały i musiałem sprzedać swoje zaskurniaki. Wszystkie inne firmy na rynku płacą ceny poniżej spot a tutaj dostałem gotówkę od ręki i ponad 1 % do ceny rynkowej uncji złota. To się nazywa szacunek do Klienta i światowe standardy handlu metalami szlachetnymi.

Kornelia

Brałam udział w dwóch rekrutacjach na stanowisko obsługi Klienta w placówce stacjonarnej oraz na BOK. Rozmowa odbyła się w trzech etapach - 1 etap to rozmowa telefoniczna, 2 etap to dłuższa rozmowa online z konkretnymi zadaniami natomiast po przejściu tych 2 etapów 3 etap odbywa się bezpośrednio w siedzibie spółki w centrum Warszawy w pięknej kamienicy. W ostatnim etapie sprawdzana jest znajomość języków obcych, szczegółowo omawiane jest dotychczasowe doświadczenie a także dostaje się do rozwiązania różne zadania związane z danym stanowiskiem. Zaproponowali mi bardzo dobre warunki finansowe i poza płacowe (oferują dużo dodatkowych benefitów). Dostałam pracę na jednym stanowisku ale ze względu na to, że jestem spoza Warszawy cały czas zastanawiam się czy przeprowadzić się do stolicy co wiązać się będzie z całkowitą zmianą mojego życia.

Edzia

Żeby nie przeprowadzka do innego miasta, nadal bym pracowała w MME. Szkoda mi opuszczać ludzi z pracy, bo to fajny i zgrany zespół. Zarobki też konkurencyjne plus dodatkowe benefity. Jeśli o mnie chodzi, to polecam tego pracodawcę.

Zeus

Od dawna kupuję metale inwestycyjne w Metal Market Europe. Zawsze jestem obsłużony miło i profesjonalnie, ceny mają bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi z branży. Polecam!

Aleksa

Z czystym sumieniem polecam MME jako pracodawcę. Firma rozwija swoich pracowników finansując im szkolenia, nie ma tu presji jak w korpo. Zespół zgrany, fajne biuro, spoko wynagrodzenie. Są też dodatkowe benefity i wyjścia integracyjne. Widać, że Szefom zależy na dobrej atmosferze.

@Aleksa

Jak to biuro wygląda dokładnie? Jest to styl open space czy podzielona jest przestrzeń na małe pokoje? Jak wygląda w biurze zaplecze socjalne dla pracownika? Są pokoje do odpoczynku, stołówka, jakaś przestrzeń relaksu?? A i czy jest klima w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Market Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Market Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metal Market Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metal Market Europe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metal Market Europe Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wiejska 17 lok. 11
    00-480 Warszawa

Metal Market Europe Sp. z o.o.