C.G.S. Drukarnia Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o C.G.S. Drukarnia Sp. z o.o.

Inc.

Praca w drukarni ogólnie nie była zła... Chociaż praca często na szybko, byle jak, pod presją czasu. Atmosfera co najmniej nie zdrowa. Firma przedłuża umowy zlecenie w nieskończoność mamiąc ludzi obietnicami zatrudnienia na umowę o pracę. Dziwię się też kontrahentom firmy - widząc jak robione są zamówienia, jestem zdziwiona, że nie ma samych zwrotów. Fuszerka i oszustwa. Likwidacja przerw i ich redukcja do 15 minut przy tym tempie pracy to skandal.Żadne przepisy odnoszące się do osób z grupą nie są przesrzegane. Ci ludzie wykonują na prawdę ciężką, fizyczną pracę, zupełnie niedostosowaną. Kasa też szału nie robi. Miesiąc lub dwa można porobić, ale dłużej nie polecam.

rex

drukarnia duzy potencjal zarobki jak wywalczysz masz mobing presja ogromna poszanowanie czlowieka mierne

Zostaw opinię o C.G.S. Drukarnia Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C.G.S. Drukarnia Sp. z o.o.