Poznań

Opinie o Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego

Magdalena

Potwierdzam ! Pracowałam tam 8 lat i to o czym pisze przedmówca potwierdza to co sama zobaczyłam i doświadczyłam. Zastanówcie się dobrze, za nim zaczniecie prace w SK Przemienienia Pańskiego.

anon2016

Przestrzegam tych którzy myślą o pracy w obsłudze (działy techniczne, sprzątanie, informatyka, elektryka, ślusarka, rejestracje etc.) w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego. Nie polecam pracy w tym miejscu z uwagi na: Mobbing w niemalże każdej postaci, brak odpowiedniej ilości pracowników w działach po prostu pracujesz za dziesięciu, kiepska płaca możesz być chodzącą doskonałością w tym co robisz czy umiesz, a i tak dostaniesz najmniej jak się tylko da, Szpital oferuje produkty, środki, materiały, sprzęty najtańsze tłumacząc się tym że szpital jest biedny co oczywiście jest kłamstwem bywa również że nie potrafią zgodnie z kodeksem pracy zapewnić podstawowego uposażenia pracownikowi mowa oczywiście o wymaganej większej ilości sprzętu niezbędnego do wykonywania obowiązków, a często brak jakichkolwiek narzędzi. Po prostu bieda z nędzom, bywa również tak że dobrze płatne stanowiska piastują ludzie zatrudnieni "po znajomości, lub bo rodzina" i w większości są to osoby które nie posiadają żadnych umiejętności lub bardzo skromnych do wykonywania swoich obowiązków mimo posiadania papierka

Zostaw opinię o Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego