Opinie o Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznań

pacjent Nowy wpis

Poradnia okulistyczna a konkretnie panie rejestratorki bardzo opryskliwe ,niecierpliwe mam wrażenie jakby siedziały tam za kare bywam tam bardzo często i ciągle jakieś krzyki , pretensje oburzone że ktoś czegoś nierozumie a bardzo często są tam starsi osoby. Drogie Panie praca w rejestracji wymaga wyrozumiałości i cierpliwości szczególnie dla starszych osób , jeżeli Panie jej nie mają przy mopie można się wyżyć. Trochę życzliwości w stosunku do pacjentów będą bardzo wdzięczni. Pozdrawiam pacjent

PJ Nowy wpis
@pacjent

Pacjenci wulgarni, bezczelni coś strasznego jak można się tak zachowywać co te Panie muszą tam znosić koszmar tacy ludzie jak ten rozwścieczony motłoch nie powinnien być wpuszczany na teren szpitali wspułczucia dla personelu

Robert Nowy wpis

Nadal taka rywalizacja o premie w laboratorium przyszpitalnym? Przeczytałem komentarz że trudno ją zdobyć. A jak już jest to ile mniej więcej?

Ona Nowy wpis
@Robert

Z 10 procent.

Jest ktoś na forum kto ma wiedzę o ewentualnej pracy w administracji szpitala?

Analityk medyczny

Pracowałam w jednym z laboratoriów tego szpitala przez dobrych kilka lat. Mogę powiedzieć tyle: szkoda zdrowia i nerwów. Oaza niekompetencji, spychologii i mobbingu. Każdy próbuje ukroić odrobinę więcej pieniążków dla siebie kosztem innych, pewne osoby bez kompetencji ale wierne i podlizujące się kierownictwu są faworyzowane pod względem premii. System komputerowy toporny, tragicznie się z niego korzysta, procedury są po to żeby je ignorować. Jeśli masz pomysł żeby coś usprawnić, odbijasz się od ściany niechęci i biurokracji. Pensja licha mimo dyżurów i dodatków. Nie polecam.

Firma Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
ann

hej mam takie pytanie ile mniej-więcej wynosi pensja np. na rejestracji? Czy można liczyć na 3000 brutto czy jednak mniej... Pozdrawiam

Maja
@ann

Nie wiedziałam, że Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego szuka na ten moment pracownika do rejestracji. Wszystkie aktualne oferty są tu: https://www.skpp.edu.pl/oferty_pracy.html Ale wypowiadałaś się tu w listopadzie, a więc może jest tak, że już pracujesz w tym szpitalu. Jak to jest?

Magda

Ostatnia opinia @Elka bardzo mnie zachęciła! Szukam czegoś, żeby sobie dorobić i nie chodzić do pracy z musu. A skoro na rejestracji pracuje fajna ekipa to myślę, że złożę swoje cv - może akurat się uda

Elka

Cześć, pracowałam w SK Przemienienia Pańskiego przez prawie 2 lata, i mogę w pełni się zgodzić z poprzednimi opiniami. Pracowałam jako rejestratorka w poradni przyszpitalnej. Praca od poniedziałku do piątku, w bardzo fajnym gronie i z miłymi paniami pielęgniarkami oraz przełożoną, jednak za bardzo marne pieniądze. Nie ma szans na podwyżkę (Szpital próbuje za wszelką cenę jakoś wcisnąć "podwyżkę" w podstawę na umowie żebyś nie dostał tych pieniędzy do ręki) Plusy to praca od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, dzięki czemu może sobie wszystko zaplanować. Jeśli chodzi o urlopy, raczej nie było problemu ( a nawet dofinansują twój urlop tzw "wczasy pod gruszą" jednakże przez cały rok pracujesz za 10, gdyż braki kadrowe są duże ( nikt nie chce przecież pracować za najniższą krajową :) ) Polecam jeśli szukasz czegoś na chwilę i "na szybko" gdyż wiecznie brakuje tam osób do pracy i raczej zawsze znajdzie się miejsce.

Magdalena

Potwierdzam ! Pracowałam tam 8 lat i to o czym pisze przedmówca potwierdza to co sama zobaczyłam i doświadczyłam. Zastanówcie się dobrze, za nim zaczniecie prace w SK Przemienienia Pańskiego.

anon2016

Przestrzegam tych którzy myślą o pracy w obsłudze (działy techniczne, sprzątanie, informatyka, elektryka, ślusarka, rejestracje etc.) w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego. Nie polecam pracy w tym miejscu z uwagi na: Mobbing w niemalże każdej postaci, brak odpowiedniej ilości pracowników w działach po prostu pracujesz za dziesięciu, kiepska płaca możesz być chodzącą doskonałością w tym co robisz czy umiesz, a i tak dostaniesz najmniej jak się tylko da, Szpital oferuje produkty, środki, materiały, sprzęty najtańsze tłumacząc się tym że szpital jest biedny co oczywiście jest kłamstwem bywa również że nie potrafią zgodnie z kodeksem pracy zapewnić podstawowego uposażenia pracownikowi mowa oczywiście o wymaganej większej ilości sprzętu niezbędnego do wykonywania obowiązków, a często brak jakichkolwiek narzędzi. Po prostu bieda z nędzom, bywa również tak że dobrze płatne stanowiska piastują ludzie zatrudnieni "po znajomości, lub bo rodzina" i w większości są to osoby które nie posiadają żadnych umiejętności lub bardzo skromnych do wykonywania swoich obowiązków mimo posiadania papierka

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego - Poznań

• Jak się pracuje w Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.