Opinie o Tubes International Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tubes International Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tubes International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tubes International Sp. z o.o. w Poznań

Nowy

Właśnie dostałem pracę w Tubes. Warunki jakie zaoferowali są całkiem przyzwoite. System wynagrodzeń jest jasny i 2 na początek to nie problem (oczywiście netto) i umowa o pracę od pierwszego dnia.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak wygląda kwestia awansu w Tubes International Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Asystent?

Pytanie Nowy wpis

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Tubes International Sp. z o.o.?

Ania z kadr Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, wynagrodzenie i wszelkie inne dodatki finansowe są przelewane na konto pracownika zgodnie z obowiązującymi przepisami. Możliwość wypłaty gotówkowej istnieje tylko po złożeniu wniosku przez pracownika.

Nowy

anonymous
@Nowy

Jak na Poznań malutko, w małym miasteczku mam tyle w branży...

Janusz Nowy wpis
@Nowy

a gdzie teraz dostaniesz mniej niż 2 z przodu? czym się szczycisz? wpadnij tu za kilka mc i opisz jak Ci idzie.

Jak długo trwa proces awansu w Tubes International Sp. z o.o.?

ktoś
Klient
 Rekomendacja
@Pytanie

Powiem bardzo ogólnie- to zależy od bardzo wielu kwestii. To co napiszę poniżej to ogólniki, obowiązują praktycznie we wszystkich firmach, ale być może komuś to pomoże. Ogólnie rynek pracy mocno się zmienił i nadal bardzo dynamicznie się zmienia. Kiedyś po odpowiednio długim stażu pracy prawie zawsze awansowało się wyżej. Teraz nie ma to kompletnie żadnego znaczenia- zarówno jeśli chodzi o zarobki, jak i stopień awansu. Niektórzy po zatrudnieniu od razu pną się w górę w hierarchii i zarobkach, niektórzy drepczą w miejscu pogodzeni z losem, niektórzy się zwalniają, szukają żyły złota i szczęścia gdzie indziej. Jeśli jesteś specjalistą o rzadkich umiejętnościach (tzw.superspecjalizacja), których firma potrzebuje- możesz liczyć na szybki awans i dobre zarobki, o ile się sprawdzisz. Jeśli twoje umiejętności posiada wielu kandydatów na rynku pracy- to raczej nie licz na wiele, nawet jeśli dobrze pracujesz, ale nie wykraczasz poza swój światek. Chyba że prócz zwykłego mgr inż (które posiada prawie każdy) posiadasz umiejętności miękkie (najlepiej kierownicze), dobrze się rozpychasz łokciami, jesteś cwany lisek, dobrze poruszasz się w kwestiach biznesowych, czujesz handel i klienta, łapiesz dobry kontakt z odpowiednimi osobami w firmie to możesz daleko zajść. Obecny rynek pracy opiera się na zasadzie, że niektórych pracowników łatwo zastąpić, innych gorzej. Tych, których łatwo zastąpić, można opłacać słabo, bo w sumie nic strasznego się nie stanie jeśli odejdą. Firma nie zwolni sama z siebie takiego pracownika, jeśli pracuje dobrze. Oczywiście przy zwolnieniu się takiego pracownika firma ponosi spore koszty związane z całym procesem zatrudnienia i szkolenia, ale mimo wszystko się to opłaca. Tym sposobem utworzyła się bardzo duża grupa pracowników w naszym pięknym kraju- dość dobrze wykształconych i o wyższych kwalifikacjach, ale biednych i niepewnych losu, których nie stać nawet na założenie rodziny czy kredyt.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Tubes International Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik warsztatowo - produkcyjny . Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki dress code obowiązuje w Tubes International Sp. z o.o.?

Ania
@Pytanie

Szanowni Państwo, w Tubes International nosimy strój wygodny i stosowny do wykonywanej pracy, zgodny z przyjętymi normami społecznymi i kulturalnymi w danym kraju.

Yurii Blazak
@Pytanie

Czarne rajtuzy i skórzana kurtka pękawka.

Marek
Kandydat

Czy w okresie pandemii pracownicy działu IT mają możliwość pracy zdalnej, czy mozliwa jest praca jedynie w formie stacjonarnej??

Oleksandr
@Marek

W okresie pandemii firma jest zamknięta. Wysyłka jedynie przez Aliexpress

Jaka umowa obowiązuje w Tubes International Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Anna
@Pytanie

Dzień dobry, na okresie próbnym obowiązuje trzy miesięczna umowa o pracę.

Jacek

Widzę, że aktualnie szukacie ludzi. Czy Asystent ds. handlowo – technicznych dostaje samochód służbowy? Jak z możliwością rozwoju na tym stanowisku?

Mody

Witam dostałem zaproszenie na rozmowę napiszę kto czy warto tam pracować.Zarobki,atmosfera? Katowice

Wojciech
@Mody

Również jestem ciekawy opinii pracowników Tubes International. Czy ktoś z Państwa mógłby nakreślić jak wygląda rekrutacja, sytuacja i atmosfera wewnątrz firmy? Byłbym bardzo wdzięczny

Sam on :)
@Wojciech

Szczerze... odradzam 1/3 pracowników w biurach jest zbędna przyjęta po znajomości, tak zwane darmozjady. Zero możliwości awansu. Nie dbają o pracowników, żadnych dofinansowań wypoczynku, o premiach świątecznych też już można zapomnieć. Podwyżki kosmetyczne a to iż nie ma ww. Dofinansowań wypoczynku premii świątecznych podpierają brakiem pieniędzy że względu na inwestycje firmy, albo zbliżający się spadek gospodarczy???????????? Żenada.(usunięte przez administratora). Kolejne samochody dla pracowników(nie handlowców)(auto dostawcze MAN, jeździ w trase 2 razy w miesiącu za granicę z czego w jedną stronę na pusto, śmiech) a dla pracowników nie ma pieniędzy. Szczycą się dofinansowaniami do multisporta gdzie to już jest norma w firmach. Szkoda gadać, nie polecam.

Pracuj z pasją..

Praca na etacie to wyścig szczurów a obecnie to głównie liczby - w takiej formie jak i u innych ludzie są statystyczną liczbą. Pracowałem tam i najlpesza decyzja w moim życiu którą podjąłem to to ze juz mnie tam nie ma a dziś jestem niezależny finansowo bo pracuje u siebie. Jezeli nie masz planu na swoje życie będziesz pracował na czyjś plan -co mają dla ciebie do zaoferowania ???? nie wiele!!!

@Pracuj z pasją..

No wiesz - każdy wymaga czegoś innego od swojego pracodawcy, dlatego też niektórym praca w Tubes International będzie odpowiadać. Nie ukrywam, iż interesują mnie tamtejsze warunki zatrudnienia. Podpowiesz mi, jak mniej więcej kształtują się tam zarobki nowych pracowników?

Wojtek
@Danuta

Na start otrzymujemy 1500-2000 netto

@Wojtek

Na podstawie czego piszesz ze zarobki są na poziomie 1500-2000zl.totalna głupota.

Jacek
@Pracownik

@Pracownik a masz jakaś pewniejszą informację co do zarobków? To ile w końcu można wyciągnąć w Tubes International? Daj proszę znać.

@Jacek

Wszystko zależy od miejsca pracy. Inne są zarobki w Warszawie czy w Poznaniu a inne w mniejszych miejscowosciach. Inne są zarobki na stanowisku handlowca a inne na stanowisku magazyniera.Wplyw też ma doświadczenie. Ale na 100% praktycznie nigdzie nie będzie to 2000zl netto a na pewno wiecej

Paulina
@Pracownik

No tak - bez dwóch zdań zarobki zależne są od właśnie takich czynników. Ale dobrze, że w Tubes International na pewno nie zejdą one poniżej 2000 złotych. A dochodzą do tego jakieś dodatkowe benefity? Chodzi mi tu na przykład o dodatkowe ubezpieczenie medyczne, dopłaty do wczasów czy do wypoczynku dzieci.

Rekrut

Byłem w życiu na wielu rozmowach o pracę, ale ta w łódzkim oddziale tej firmy doświadczyła mnie jak żadna inna. Pierwszy raz ja sam zakończyłem rozmowę przed jej końcem. Miła Pani pytała jakich technik sprzedażowych używałem w swojej karierze zawodowej (teraz w sumie przyszło mi do głowy, ze mogłem powiedzieć iż hipnozy)," czy wiem ile to cal" i jakie inne jednostki miary znam... Generalnie dramat, zmarnowalem tylko czas, bo czytałem wcześniej opinie innych, ale mówiłem sobie, ze spróbować zawsze warto. Praca na stanowisku doradcy handlowego to "zakuwanie węży" plus sprzedanie czegos klientowi, ktory podejdzie do biura, taką dostałem informacje. O szkolenie w Poznaniu musiałem dopytywac sam, wynagrodzenie miałem sobie jakieś wymyślić i podac miłej Pani, wiec nie wiem ile można na tym handlowym zakuwanii węży zarobić. Szukają jakichś desperatow, albo bazują na młodych ludziach bez żadnego doświadczenia, których będą mogli wykorzystac jako tanich parobkow od wszystkiego. Aha, dostałem jeszcze pytani "ile to cal" i "jakie inne jednostki miary prócz cala znam" :) Nie polecam i życzymy sobie jak najmniej firm z takim podejściem do pracowników na rynku. Pozdrawiam :)

Miła Pani z Łodzi
@Rekrut

Szanowni Państwo, czytający opinię Rekruta, pomyślcie, czy pytanie "ile to cal" w firmie technicznej, w której calami operuje się na co dzień, jest gnębieniem kandydata? Czy pytanie kandydata "jakie zna techniki sprzedaży", gdy zaznaczył on w swoim cv znajomość technik sprzedaży na bardzo wysokim poziomie, to gnębienie kandydata? Oszczędzę Pana i nie napiszę, jakie techniki wymienił. Zapomniał Pan jeszcze napisać, że zakończył rozmowę po tym, jak poprosiłam, żeby mi nie przerywał i dał dokończyć zdanie. Nie szukamy desperatów ani parobków, szukamy współpracowników. Na długie lata, bo jak ktoś już zacznie pracę w Tubesie, to pracuje długie lata - mamy staże po dziesięć, a nawet dwadzieścia lat. Nie każdy jednak się nadaje.

Szymon
@Rekrut

Twoje doświadczenie z rozmowy kwalifikacyjnej nie jest zbyt pozytywne. Czy inne osoby, które przeszły rekrutacje sadzą podobnie jak Rekrut, czy mają zupełnie inne zdanie? Proszę Was o komentarze.

Danuta

@Antek Twoja opinia może nie być zrozumiała dla czytających forum. Zawiera wyłącznie jedno zdanie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Na jakie wynagrodzenie może liczyć przyszły kandydat z doświadczeniem? Na forum zdania na temat tej firmy są różne. Większość wyraża niezadowolenie, ale pojawiają się też pozytywne opinie.

Bober

...tubes się zwęża czy rozważa...!!!

Danuta

@Dobry Czlowiek Czy mógłbyś potwierdzić pozytywną opinię o firmie Tubes International, którą przedstawił Pracownik? Według jego opinii firma dba o pracownika. To bardzo ważny aspekt pracy, który wpływa na komfort pracownika. Czy jesteś pracownikiem firmy Tubes International i mógłbyś coś o niej napisać? Aktualnie w Poznaniu firma poszukuje osoby na stanowisko Administratora IT. Może kogoś z Was zainteresuje ta oferta. https://www.tubes-international.pl/aktualnosci/kariera/

Antek
@Danuta

Sproboj będziesz mial ciekawe doświadczenie... ☺

Iga

Jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać?

@Iga

Oczywiście ,że jest wiele dobrych aspektów.wiadomo jednak ,że ludziom łatwiej przychodzi krytyka niż przedstawienie pozytywów.Potem odchodząc do innych firm są zdziwieni ,że jednak to co uważali za standard nie wszędzie obowiązuje.Na plus na pewno kwestie formalne (umowa o pracę, nadgodziny,urlopy ,pomoc w trudnych sytuacjach życiowych,itp).zarobki to zawsze temat rzeka ale uważam ,że nie można narzekać (choć zawsze może być lepiej).atmosferę natomiast tworzą ludzie więc to już zależy od miejsca gdzie się trafi.Na pewno chociażby w pierwszych kilku latach szansa na rozwój (oczywiście dla chcących).w tej czy innej firmie to człowiek jest kowalem swojego losu i od niego dużo zależy.ogolnie przez wiele ,wiele lat rotacja była na bardzo niskim poziomie, teraz to się zmienia ,ale to tendencja w całej Polsce i wpływa na to wiele czynników (nie zawsze zależnych od pracodawcy)

Dobry Czlowiek
@Pracownik

Tendencja!!!!!....tą tendencje tworzy człowiek i KASA....patrząc z perspektywy czasu są pracodawcy RZETELNI którzy doceniaja swoich ludzi bo na pierwszym miejscu stawiają Ich CELe a nie swoje a to czyni różnicę!

Ono
@Pracownik

Prawda, nawet kowal (czytaj ludzie bez wykształcenia) w tej firmie może się dobrze ustawić - zależy tylko co i u kogo kuje.

@Iga

Czy z okolic Wawy ktoś szuka pracy w tej branży?

@Ono

Masz rację co i u kogo kuje......????????????

Anon.

A co oferujesz??

@Anon.

Kowalstwo - zainteresowany?

Alfred Dydek vel Cycek

Jeśli zaczynasz tu pracę i Twoje doświadczenie w branży jest żadne lub znikome to na początek nie licz na wiele. Musisz dać się poznać od dobrej strony, mieć inicjatywę, przepracować kilka lat i dopiero wtedy możesz oczekiwać więcej od firmy. Jeśli nie wykażesz swojej przydatności, będziesz robić po prostu to co ci każe kierownik i nie wyjdziesz poza krąg swoich rutynowych zadań, to zapomnij o podwyżce i awansie. Tutaj musisz mieć wizję na swoją karierę. Jeśli nie- będziesz klepał dalej to co klepiesz do końca swych zawodowych dni długo i szczęśliwie (oczywiście jeśli swoje zadania będziesz wykonywać poprawnie). Może też być tak, że mimo dobrych chęci, ogrom nałożonych obowiązków uniemożliwi ci własny rozwój, realizację własnych projektów i po pewnym czasie staniesz w miejscu. Pozostaje wówczas dialog z przełożonym lub szukanie czegoś innego... Rockefeller zatrudniał wielu ludzi, ale ufał tylko tym, którym płacił sporo powyżej średniej krajowej. Mógł w ten sposób liczyć na ich lojalność i solidną pracę. Jeśli w Tubes po kilku latach pracy nie dobiłeś jeszcze do średniej krajowej to oznacza, ze firmie nie zależy na twojej lojalności. Pracuj dalej, udowodnij swoją przydatność a firma będzie chciała cię zatrzymać i zrobić z ciebie dodatkowo lojalnego pracownika.

OBIEKTYWNY
@Alfred Dydek vel Cycek

PROPAGANDA RODEM Z TVP INFO. WIDAĆ ŻE DYKTOWAŁ SAM NACZELNY "FARKŁAD"

@Alfred Dydek vel Cycek

Powodzenia z wizją Tubes....????????

john morgan

Dramat, dramat, dramat... nie polecam

Dudek
@john morgan

Hmmmm...zgadzam się w 100 w dzisiejszych czasach ludzie są liczbą w każdej firmie min.w Tubesie... ????????

Miro

Podpowiedzcie czy handlowiec zarobi w firmie w miarę godziwie? Jak atmosfera?

@Miro

Pytanie gdzie będziesz pracował czy w Polsce A czy B.....powodzenia ????

@Miro

Na rozmowie kwalifikacyjnej można się dowiedzieć jaka stawka obowiązuje na danym stanowisku.jest to uzależnione między innymi od doświadczenia oraz umiejętności.Mozna się miło zaskoczyć;)

Pracodawca

Ad... Vel (usunięte przez administratora) br /> O czym kolego mowisz o jakiej lojalności....!!! W twojej firmie co innego mowią, myślą i robią...Mentalność Ludzka ☺ Są rożni pracownicy którzy "teoretycznie" kombinują a okazują się pracownikami jak najbardziej w porządku ALE nie leżą przełożonemu bo jest szczery, nie donosi na innych itd. Są pracownicy mniej pracowici mniej wybitni ale SĄ faworyzowani....???? Tak wygląda praca na etacie - Dostosuj się do ogółu bo jezli nie na twoje miejsce czekają zmiennicy w dziesiątkach..... Dziś Dobry pracownik to taki który ma 1- 2 kredyty a pracodawca o tym Wie i wykorzystuje FINANSOWE Kajdany... Mam doświadczenie w tej branży i wiem co się dzieje min.w Tubsie....

@Pracodawca

Witam, Czy ktoś tu jeszcze szuka pracy w tej branży ? Tubes to wielkie korpo , a ja mam stanowiska w uznanej na rynku firmie konkurencyjne z okolic Wawy. Ktoś chętny ?

Handlowiec
@Sajmon

Ale tylko Wawa wchodzi w grę?

@Handlowiec

A jaki rejon interesuje?

Handlowiec

WLKP

@Handlowiec

to poproszę CV na: rekrutacja@gasso.pl

????

Pracowałem w Tubes International pare lat. Firma nastawiona na zaabianie dużych pieniędzy, kosztem pracowników. Znajomości, znajomości! Jeśli umiesz dobrze się podlizać Szefą jesteś kimś, jeśli nie-.nawet nie pamiętają Twojego imienia. Można zarobić spore pieniądze, jeśli tylko.nie masz za dużych ambicji na rozwój kariery. Ludzie z oddzialow, niektórzy w miarę symaptyczni, pozostali , dluzsi stażem pracownicy mają się za niewiadomo.kogo.

Zostaw merytoryczną opinię o Tubes International Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tubes International Sp. z o.o.