Opinie o Tubes International Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tubes International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tubes International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tubes International Sp. z o.o. w Poznań

Aha, wszystkie benefity są przy umowie na czas nieokreślony, o którą nie można się doprosić, śmieszne trochę.

Stawki: rynkowe, niskie lub umiarkowanie niskie, zależnie od stanowiska. Wysoko wykwalifikowanym specjalistą na stanowiskach, które nie są kierownicze płacą raczej mało. Atmosfera: taka w sumie pato z lat 90 no i lekko sekciarska. Ludzie: jak wszędzie - różnie. Czy polecam? Lepsze to niż bezrobocie.

iCane

Dzień dobry, aktualnie pracuję na stanowisku Kierownik produkcji I serwisu w branży związanej z Państwa firmą. Posiadam również uprawnienia energetyczne oraz uprawnienia spawalnicze ponadpodstawowe. Generalnie dbam o jakoś wytwarzanych produktów, opracowuję technologie produkcji przewodów elastycznych, modernizację stanowisk NO . Aktywnie modernizuje produkcję w celu obniżenia kosztów produkcji lub wytwarzania elementów produkcyjnych we własnym zakresie. Wszystkie tematy zwiazane z produkcją i serwisem nie są mi obce.Chciałbym dowiedzieć się na jakim poziomie kształtują się zarobki w Państwa firmie na stanowisku młodszy asystent produkcji. ?

Czy w Tubes International Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ania z kadr

Dzień dobry, zgodnie z regulaminem, wynagrodzenia zasadnicze wypłacamy jednorazowo na dwa dni przed końcem miesiąca za przepracowany miesiąc, natomiast wszelkie premie i dodatki do 10-tego następującego miesiąca.

Weronika
@Ania z kadr

A czemu nie jest to wypłacane w jednym czasie? Pytam z ciekawości. Bo w innych firmach płaca od razu.

@Weronika

Dzień dobry, wynagrodzenia wypłacamy zgodnie z postanowieniami regulaminu firmy Tubes, jak napisałam powyżej. W firmie obowiązuje jednomiesięczny okres rozliczeniowy i takie rozwiązanie jest najbardziej optymalne.

Torres
@Ania z kadr

Dzień dobry mam duże doświadczenie w magazynie udt na wózki widłowe praca w systemie SAP magazynowym czy są u państwa oferty

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Tubes International Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent ds. handlowo – technicznych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Lider magazynu

Witam praca super 5 z przodu i na boku można jeszcze dorobić polecam zapraszam was

@Lider magazynu

Masz 5 z przodu bo zajmujesz stanowisko Lidera czy to mniej więcej średnia na magazynie? :)

Lider magazynu

Ja tu w Poznaniu pracuje 15 lat i mam układy swierzaki robią za frytki

@Lider magazynu

no ja się nie dziwie, bo byłabym zdziwiona jakbyś po 15 latach nie miał tych układów :D

Torres

Big sleeve

Z tego co wiem , to na wiosnę będą zwolnienia,

@Big sleeve

Dzień dobry, Zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę https://www.pracuj.pl/praca/tubes%20international%20sp%20z%20o.o.;kw https://www.praca.pl/s-tubes,international,sp,z,o-o.html?p=Tubes%20International%20sp%20z%20o.o.

Justyna
@Big sleeve

To sprawdzone info? Można wiedzieć skąd wiesz?

Specjalista

Firma szuka specjalistów w IT. Czy można liczyć na 6 z przodu czy raczej nie? Mam dziecko, więc wolałbym to wiedzieć z wyprzedzeniem.

Barbara

Asystent ds. technicznych – technolog / konstruktor. Takie ogłoszenia się pojawiło jakiś czas temu. Z racji tego, że rozważam spróbowanie swoich sił w rekrutacji, chciałabym się dowiedzieć, jakie jest wynagrodzenie?

@Barbara

dzień dobry, Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, w której wszystko wyjaśnimy.

Niesprawiedliwy i nieuczciwy

Rozmowa rekrutacyjna... Cóż... Dno, wodorosty i dwa metry mułu... Wymagania ogromne, oferowane wynagrodzenie na poziomie sklepu z owadem w kropki w logo... Chodź tam moja teściowa zarabia lepiej... Generalnie moje wrażenie to, że ogromnym wyróżnieniem w tej firmie jest dobrnięcie do umowy o pracę na czas nieokreślony... Oczekują ludzi z wiedzą branżową i doświadczeniem za wynagrodzenie ochroniarza we wcześniej wspomnianym sklepie z owadem w logo... Z benefitów nie oferują nic... Wszystko przy umowie na czas nieokreślony a ta po 3 latach... Do tego czasu albo wywalą albo sam człowiek odejdzie... Generalnie podejście do pracownika to lata 90. Mówię oczywiście o oddziale w Warszawie. Jak jest w innych się nie wypowiem.

@Niesprawiedliwy i nieuczciwy

To jakie mają tutaj wymagania, skoro piszesz, że są ogromne?

@Niesprawiedliwy i nieuczciwy

Dziękujemy za botaniczno-zoologiczny komentarz o naszej firmie. Poszukujemy osób z ambicjami odkrywców, naukowców, poszukiwaczy, innowatorów, zapaleńców, kreatorów, inspiratorów gotowych na przygodę życia w naszej wężowej firmie. Odkrywanie i poznawanie węży, w szczególności bardzo niebezpiecznych, jest wyzwaniem adresowanym i zarezerwowanym dla osób o wskazanych powyżej cechach. Osoby zainteresowane pracą w tym wyjątkowym środowisku zapraszamy do naszej firmy. Oferujemy: - korzystniejsze niż ustawowe wynagrodzenie chorobowe w pierwszych 14 dniach choroby w każdym roku kalendarzowym - dofinansowane pakiety sportowe po trzech miesiącach od zatrudnienia - kursy językowe częściowo w godzinach pracy dla osób przy umowie na czas nieokreślony - pakiety medyczne przy umowie na czas nieokreślony – najpóźniej po 15 miesiącach - atrakcyjne ubezpieczenia stażowe w piątym roku zatrudnienia - pakiety emerytalno-inwestycyjne w piątym roku zatrudnienia - nagrody jubileuszowe po każdych dziesięciu latach zatrudnienia Rotacja pracowników we wspomnianym oddziale Warszawa na przestrzeni ostatnich 4 lat wynosi 6%

Zuzanna
@Niesprawiedliwy i nieuczciwy

Ta umowa po 3 latach to jest na to samo stanowisko co na początku czy jakiś awans?

Nikt Ważny

Kiedy idziesz na rozmowę i słyszysz zapewnienie : tak tak zadzwonimy do Pana bez względu na wynik czekasz ,czekasz.... i nic nie doczekasz się,może się darmowe minuty skończyły myślisz,eee to może sms-a by wysłali z wynikiem,ale po co. Widocznie takie są standardy międzynarodowe jak pełna nazwa Firmy wskazuje.

@Nikt Ważny

W naszych standardach rekrutacyjnych przewidujemy informację zwrotną dotyczącą wyniku rozmowy rekrutacyjnej. Jeżeli Pan nie otrzymał odpowiedzi, to w imieniu sekcji odpowiedzialnej za rekrutację bardzo przepraszam. Dziękujemy za przekazaną ważną uwagę w zakresie naszego procesu rekrutacyjnego.

@Nikt Ważny

Po jakim czasie mieli się do Ciebie odezwać?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Tubes International Sp. z o.o.?

Ania z kadr

Dzień dobry, pracowników traktujemy godnie.

Dyrektor Tech, Członek Zarządu

Podejście kierownictwa do pracowników w Tubes International jest pozytywne. Pracownicy są największą wartością w Tubes International. Tylko dzięki zaangażowaniu pracowników jesteśmy w stanie realizować założone cele. Od pracowników oczekujemy wykonywania obowiązków zgodnie z umowami o pracę, obowiązującymi w firmie regulaminami, deklarowanym, a potem potwierdzonym doświadczeniem poziomem wykształcenia i kompetencji. Oczekiwania są oczywiście zróżnicowane w zależności od stanowiska. W miarę możliwości finansowych i organizacyjnych staramy się stworzyć pracownikom miłe i przyjazne warunki pracy i zapewnić godziwe wynagrodzenie, a także możliwości rozwoju i samorealizacji. Wszystkich oczekiwań pracowników w pełnym zakresie nie jesteśmy w stanie spełnić, ponieważ w naturalny sposób możliwości zawsze są ograniczone dostępnymi środkami. Ponadto, oczekiwania różnych grup i pojedynczych pracowników są różne. Konieczny jest zatem zawsze kompromis. To jest ogólna odpowiedź na jeszcze bardziej ogólne pytanie.

Gg
@Dyrektor Tech, Członek Zarządu

Szanowny Panie Dyrektorze, nieraz można spotkać się z utartym powiedzeniem że to pracownicy są najwyższą wartością firmy. Brzmi pięknie, ale tak naprawdę powinno być: wasze umiejętności są dla nas pewną wartością, którą wycenimy. Z waszych umiejętności czerpiemy korzyści. Jeśli nie potraficie robić tego co potrzebujemy, to was nie zatrudnimy lub zwolnimy. Myślę że to byłoby bliższe prawdy. Prawda? Firma nie jest organizacją non-profit, jej właściciele mają się dzięki niej bogacić. Sami tego nie zrobią, robią to też rękami pracowników- mówiąc nieco przedmiotowo pracownicy są jednym z zasobów. Tak mniej więcej działają wszystkie firmy

Lider magazyn
@Dyrektor Tech, Członek Zarządu

Witam ja w Poznaniu mam 6 na rękę i rekawow nie wyrywam praca (usunięte przez administratora) ale trzeba mieć plecy i donosić

Cały ja
@Lider magazyn

Czyli jesteś zwykłym scierwem i takich się omija - grunt, że się przyznaleś kim jesteś j/w

@Lider magazyn

nie no, to chyba żart jest jakiś ? powie ktos ze nie ma w firmie donosicielstwa ? i atmosfera jest w porzadku ?

@Lider magazyn

Dzień dobry, Informuję, że w obszarach magazynu firmy Tubes International funkcjonują następujące stanowiska pracy: - Szef magazynu, - Zastępca szefa magazynu - Specjalista ds. administracji magazynowej, - Magazynier-brygadzista, - Magazynier, - Pracownik magazynowy, Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert pracy na rekrutacja@tubes-international.com Przykro nam, lecz nie oferujemy pracy na stanowisku Lider Magazynu w naszej firmie.

Mądry Janusz
@Ania z kadr

Pani Aniu, dziękuję za odpowiedź i konkretne podejście do tematu. Ktoś się za bardzo rozpędził z tym "liderem magazynu".

zorientowany

Niektórzy, dopuszczaja się przestępstw z art 199 k.k. wobec podwładnych kobiet.

Ryszard
@zorientowany

Poważne oskarżenia. Jakieś dowody masz? Jeśli tak, to na co jeszcze czekasz?

zorientowany
@Ryszard

Szanowny Panie Ryszardzie. Oczywiście że nie czekam, materiał dowodowy już znajduję się od pewnego czasu w prokuraturze. Niezależnie od tego Czeka waszą firmę jeszcze proces z powództwa cywilnego.

@zorientowany

Dzień dobry, W przypadku jakichkolwiek naruszeń praw pracowniczych, w tym działań mających znamiona: mobbingu, molestowania, nadużycia uprawnień związanych z pełnioną funkcją lub innych nadużyć, dyskryminacji lub działań mających cechy wykroczeń, przekroczenia obowiązków służbowych, informuję, że pracownik ma prawo i obowiązek zgłosić daną sytuację do organów ścigania – (wykroczenia lub przestępstwa karne) na Policję Kontakt - Policja.pl - Portal polskiej Policji. Jednocześnie korzystając z okazji przypominam również wszystkim pracownikom oraz kandydatom na pracowników o działaniu w naszej firmie systemu zgłoszeń anonimowych „Sygnanet” za pośrednictwem którego można również zgłaszać wszelkie działania lub zaniechania mające cechy działań niezgodnych z prawem, zaistniałych w Grupie Kapitałowej Tubes International.

Bożena

Jak jest z tymi awansami? Bo z tego co widzę to można awansować. Ale ile średnio czasu to zajmuje? :-)

Geromi

Pytanie mam o oddział Katowice. Pojawiła się oferta pracy Pracownik magazynowy, warsztatowy. Napisze ktoś z pracowników byłych jak i teraźniejszych jak wygląda praca na tym stanowisku ??

Konrad

Interesuje mnie opinia osób pracujących na stanowisku Asystent ds handlowo-technicznych oraz Asystent ds realizacji zamówien. Widzę, że są wolne wakaty na te stanowiska. Czy Firma zapewnia szkolenia wdrażające dla nowego pracownika? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek i po okresie próbnym?

@Konrad

Szanowny kandydacie, zapraszamy do złożenia swojego CV. Jednocześnie informuję, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Co do wysokości wynagrodzeń odsyłam do mojego komentarza z dnia 10.02.2022, w której podawałam stawki obowiązujące w Tubes International.

Weronika
@Konrad

I jak tam składałeś tam może cv? Dali Ci jakąś odpowiedź ?

Czy w Tubes International Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ania z kadr

Dzień dobry, szkolenia zewnętrzne są organizowane w zależności od zgłaszanych potrzeb w uzgodnieniu z przełożonym.

@Ania z kadr

A do kadr będzie jakaś rekrutacja? Bo ja bym chciała taką pracę, proszę o info :)

@Agnieszka

Dzień dobry, Zapraszam do zapoznania się z ofertami pracy na portalach (usunięte przez administratora) Obecnie nie rekrutujemy do kadr.

@Ania z kadr

a kiedy będziecie? bo ja chce tylko do kadr, szukam spokojnej i lekkiej pracy :)

@Agnieszka

Praca z klientami, współpraca z ludźmi, zmiany w przepisach są obecne na każdym stanowisku w Tubes i nie mają charakteru „spokojnej i lekkiej pracy”. Realizowane przez nas zadania są ambitne, wymagające i różnorodne. Zapraszamy do naszej firmy kandydatów, którzy cenią sobie wyzwania oraz szukają możliwości rozwoju zawodowego.

Ad... Vel (usunięte przez administratora) br /> O czym kolego mowisz o jakiej lojalności....!!! W twojej firmie co innego mowią, myślą i robią...Mentalność Ludzka ☺ Są rożni pracownicy którzy "teoretycznie" kombinują a okazują się pracownikami jak najbardziej w porządku ALE nie leżą przełożonemu bo jest szczery, nie donosi na innych itd. Są pracownicy mniej pracowici mniej wybitni ale SĄ faworyzowani....???? Tak wygląda praca na etacie - Dostosuj się do ogółu bo jezli nie na twoje miejsce czekają zmiennicy w dziesiątkach..... Dziś Dobry pracownik to taki który ma 1- 2 kredyty a pracodawca o tym Wie i wykorzystuje FINANSOWE Kajdany... Mam doświadczenie w tej branży i wiem co się dzieje min.w Tubsie....

@Pracodawca

Witam, Czy ktoś tu jeszcze szuka pracy w tej branży ? Tubes to wielkie korpo , a ja mam stanowiska w uznanej na rynku firmie konkurencyjne z okolic Wawy. Ktoś chętny ?

Handlowiec
@Sajmon

Ale tylko Wawa wchodzi w grę?

@Handlowiec

A jaki rejon interesuje?

Handlowiec

WLKP

@Handlowiec

to poproszę CV na: rekrutacja@gasso.pl

Kramer
@Pracodawca

Stwierdzenie "Mam doświadczenie w tej branży i wiem co się dzieje min.w Tubsie...." to manipulacja. Wiedzę o tym co naprawdę dzieje się w firmach posiadają pracownicy a nie konkurencja lub ogólniej "ktoś z branży".

Kramer
@Sajmon

No nie ma to jak rekrutować na tym portalu pisząc niepochlebnie o konkurencji. Klasa...

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Tubes International Sp. z o.o.?

Ania z kadr

Dzień dobry, wynagrodzenie i wszelkie inne dodatki finansowe są przelewane na konto pracownika zgodnie z obowiązującymi przepisami. Możliwość wypłaty gotówkowej istnieje tylko po złożeniu wniosku przez pracownika.

Właśnie dostałem pracę w Tubes. Warunki jakie zaoferowali są całkiem przyzwoite. System wynagrodzeń jest jasny i 2 na początek to nie problem (oczywiście netto) i umowa o pracę od pierwszego dnia.

@Nowy

Jak na Poznań malutko, w małym miasteczku mam tyle w branży...

Janusz
@Nowy

a gdzie teraz dostaniesz mniej niż 2 z przodu? czym się szczycisz? wpadnij tu za kilka mc i opisz jak Ci idzie.

Jak długo trwa proces awansu w Tubes International Sp. z o.o.?

ktoś

Powiem bardzo ogólnie- to zależy od bardzo wielu kwestii. To co napiszę poniżej to ogólniki, obowiązują praktycznie we wszystkich firmach, ale być może komuś to pomoże. Ogólnie rynek pracy mocno się zmienił i nadal bardzo dynamicznie się zmienia. Kiedyś po odpowiednio długim stażu pracy prawie zawsze awansowało się wyżej. Teraz nie ma to kompletnie żadnego znaczenia- zarówno jeśli chodzi o zarobki, jak i stopień awansu. Niektórzy po zatrudnieniu od razu pną się w górę w hierarchii i zarobkach, niektórzy drepczą w miejscu pogodzeni z losem, niektórzy się zwalniają, szukają żyły złota i szczęścia gdzie indziej. Jeśli jesteś specjalistą o rzadkich umiejętnościach (tzw.superspecjalizacja), których firma potrzebuje- możesz liczyć na szybki awans i dobre zarobki, o ile się sprawdzisz. Jeśli twoje umiejętności posiada wielu kandydatów na rynku pracy- to raczej nie licz na wiele, nawet jeśli dobrze pracujesz, ale nie wykraczasz poza swój światek. Chyba że prócz zwykłego mgr inż (które posiada prawie każdy) posiadasz umiejętności miękkie (najlepiej kierownicze), dobrze się rozpychasz łokciami, jesteś cwany lisek, dobrze poruszasz się w kwestiach biznesowych, czujesz handel i klienta, łapiesz dobry kontakt z odpowiednimi osobami w firmie to możesz daleko zajść. Obecny rynek pracy opiera się na zasadzie, że niektórych pracowników łatwo zastąpić, innych gorzej. Tych, których łatwo zastąpić, można opłacać słabo, bo w sumie nic strasznego się nie stanie jeśli odejdą. Firma nie zwolni sama z siebie takiego pracownika, jeśli pracuje dobrze. Oczywiście przy zwolnieniu się takiego pracownika firma ponosi spore koszty związane z całym procesem zatrudnienia i szkolenia, ale mimo wszystko się to opłaca. Tym sposobem utworzyła się bardzo duża grupa pracowników w naszym pięknym kraju- dość dobrze wykształconych i o wyższych kwalifikacjach, ale biednych i niepewnych losu, których nie stać nawet na założenie rodziny czy kredyt.

Jaki dress code obowiązuje w Tubes International Sp. z o.o.?

Szanowni Państwo, w Tubes International nosimy strój wygodny i stosowny do wykonywanej pracy, zgodny z przyjętymi normami społecznymi i kulturalnymi w danym kraju.

Yurii Blazak

Czarne rajtuzy i skórzana kurtka pękawka.

Zostaw merytoryczną opinię o Tubes International Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tubes International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tubes International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tubes International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tubes International Sp. z o.o.