Opinie o Infotec CNC Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Infotec CNC Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infotec CNC Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infotec CNC Sp. z o.o. w Poznań

Maciek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Hej jak wielka jest to firma tak mniej więcej , i jak wygląda praca na produkcji ? raczej brudna w chłodziwach itp czy w miarę czysty montaż i czy jest jedno czy wielozmianowa ?

ETT
Kandydat

Witam wszystkich - chcialbym sie dowiedzieć na temat obecnych warunkow pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Proszę o prawdziwe opinie pracownikow Dziekuje

fejsbook
Klient
@ETT

Hej ostatnio na grupach facebook często ludki piszą o tej firmie że coś źle się tam dzieje, że zwalniają, że maszyn nie dostarczają klientom i takie historie ale szczegółów nie znam więc musisz szukać żebyś nie wtopił

InfoTEC CNC
@ETT

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: kariera@infotec-cnc.com. Oczywiście będąc w procesie rekrutacyjnym, jest możliwość również porozmawiać z pracownikami, do czego zachęcamy.

InfoTEC CNC
@fejsbook

Forum, zarówno na GoWork, jak i na Facebook’u umożliwia wyrażanie opinii przez różne osoby oraz konkurencje. Niestety często z braku dokładnych informacji są one niezgodne ze stanem faktycznym. Rotacja pracowników jest rzeczą naturalną w biznesie, natomiast działalność firmy przebiega bez zakłóceń. Osobom zainteresowanym szczegółami, prosimy o kontakt: kontakt@infotec-cnc.com

Op Nowy wpis
@fejsbook

Wszystko to prawda. Ludzie się zwalniają, a projekty wiszą... Kasy też nie ma

na temat Nowy wpis
@Op

A jak wielka jest to firma moloch czy raczej "garażowa "? ile mniej więcej może w niej osób pracować ?

Jaka umowa obowiązuje w Infotec CNC Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Tomek Dzban Nowy wpis
@Pytanie

Umowy są śmieciowe a jakże. Kolejne umowy maksymalnie na rok i przerzucają Cię z firmy do firmy. Ogólnie tragedia. Mijać szerokim łukiem chyba że ktoś lubi jak się nim pomiata i obraża to życzę powodzenia.

Co wchodzi w socjal Infotec CNC Sp. z o.o.?

Odpowiedź
@Pytanie

Cuda na kiju a z tych cud zostaje kij na plecach... ????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowy

cy ktoś może opisać jaki jest zespół pracowników jaka atmosfera i czy warto starać się tam o prace? Firma na targach wyglądała imponująco a jak jest w realu ? Ktoś coś?

Monika
@Nowy

A powiedz, o jakie stanowisko pracy konkretnie pytasz? Jeśli chodzi o informacje o atmosferze, to też bardzo chętnie się dowiem. Mam nadzieję, że ktoś z pracowników coś nam odpisze.

Bbb
@Nowy

Targi są imponujące bo wszyscy pracownicy produkcji ręce wyrywają a w zamian nic nie dostają

Monika
@Bbb

Cześć, nie za bardzo rozumiem Twój komentarz :D Co masz dokładnie na myśli poprzez stwierdzenie, że 'pracownicy produkcji ręce wyrywają'? I dlaczego nic w zamian za to nie dostają? Chodzi o wysokie normy?

Czy pracodawca Infotec CNC Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Lemoele
@Pytanie

Doskonalenie pracowników nie jest ich priorytetem. Od początku działalności firmy odbyly się może 3 szkolenia tylko dla wybranych pracowników nie polecam!

Klient

Nie kupujcie maszyn od tej firmy. Brak jakiegokolwiek wsparcia serwisowego(usunięte przez administratora)

J...Macka

Wypłaty nie na czas oszukiwanie ludzi ucinianie premii obiecanki zero szacunku dla pracowników brak jakiejkolwiek organizacji oszczędności ogólnie (usunięte przez administratora) nie polecam

olo

witam, możecie coś powiedzieć o pracy kierowcy w infotec. Pojawilo się ogłoszenie i nie wiem czy warto wysyłać cv?

Zostaw merytoryczną opinię o Infotec CNC Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Infotec CNC Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 4 ocen.