Opinie o Prowork w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Prowork, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Prowork o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prowork w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Prowork?

Junia

Prawda jest taka, że za granicą można robić dowolną rzecz i będzie ona lepiej opłacana niż miałaby ona miejsce w Polsce. Dla Polaków jest to naprawdę smutny fakt i powód do coraz częstszych wyjazdów. Nie wiem czy komuś zależy żeby ten trend odwrócić, ale bez odpowiedniego backgroundu w Polsce to się nie zmieni.

martini
@Junia

Witam, zauwazylam ze polki i wogole polacy sa mniej cenieni w szwajcari bo nie wykonuja swojej pracy jak sie nalezy, i w w dziedzinie opieki na starszymi ludzmi lub inwalidami to sie slyszy "TYLKO NIE POLAK" Wiec czy w polsce czy tez za granica po pierwsze trzeba sumiennie wykonywac swoje obowiazki.

Pawel
@martini

Pierwsze slysze. Moze maja jakis dziwny system tej opieki. W Anglii tylko Polacy zasuwaja jak trzeba, a reszta sie obija.

Bożena Nowy wpis
@Junia

Hej @Junia, trochę nie rozumiem jaki ma to związek z firmą, ale zaraz doczytam resztę postów. Chciałabym się jednak dowiedzieć, czy miałaś do czynienia z Prowork? Bardzo chętnie wysłucham opinii z pierwszej ręki.

Bożena Nowy wpis

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak dokładnie działa firma Prowork. Czy jest to portal z ogłoszeniami o pracę, czy kontrahent , który zajmuje się rekrutacją do szpitali, klinik? Znalazłam ciągle aktywną ofertę na portalu pracuj.pl, dla lekarza internisty w Krakowie. Jestem zainteresowana, z góry dziękuję za szybką odpowiedź:)

Ilona Nowy wpis

Jak oceniacie współpracę z Prowork? Od dawna nie pojawiają się w wątku nowe posty na ten temat a jestem ciekawa jaką macie opinię o firmie. Chętnie dowiem się czegoś nowego odnośnie zatrudnienia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca lekarz Endokrynolog Centrum Medyczne Lubuskie w firmie Prowork? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maria

Czy są tutaj może osoby, które uzyskały zatrudnienie przez Prowork? Jak wyglądały rozmowy rekrutacyjne i czy byliście z nich zadowoleni? Napiszcie proszę jakie jest wasze doświadczenie.

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w Prowork na stanowisko Nauczyciel?

Iza

Hej, jak atmosfera w firmie?

Anita

Jakie wymagania minimum oczekuje agencja od przyszłych kandydatów?

Edyta

@martini czy pracujesz lub pracowałaś za pośrednictwem Prowork? Możesz ocenić jak wyglądała Twoja rekrutacja, w jaki sposób były sprawdzane kwalifikacje i referencje? Czy jesteś zadowolona z opieki koordynatora firmy?

Kaja
@Edyta

Jakies nowe opinie? Watek up! Pozdrawiam

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Prowork?

Karolina

Podpowiedzcie kilka informacji o programie Au Pair. Bardzo mnie to zainteresowało! Jak to faktycznie funkcjonuje? Czy dużo osób z tego korzysta?

bv

no tak @leon tylko pamietam ze trzeba miec odpowiednie wyksztalcenie i kwalifikacje chociaz to fajna sprawa taka praca za granica mozna na prawde sporo zarobic

informator

dodam ze w Francji prawnie odpowiada kazdy pracodawca uzytkownik (czyli np rodzina francuska ) jezeli agencja nie wywiazuje sie z minimalnej naleznosci wg prawa w FR , nalezy zglosic to rodzinie Francuskiej jezeli nie zareaguje zglosic na francuską policje i urzad pracy ,

informator

nie udawaj tepej osoby ! wyraznie jest napisane ze nie ma pracy w Francji przez caly miesiac po 35 godz tygodniowo za 320 euro/mc , bajki to opowiadaj lemingom jak twoj znajomy mogl zarobic ponad tysiac jak wyraznie jest w ogloszeniach na napisane Au Pair PROWORK placi kieszonkowe 320 euro . mieszkanie niby free ( to ok 250euro te kieszonkowe i mieszkanie razem 570 euro to nadal za malo do minimalnej placy we Francji /no i jedzenie potrącone a gdzie dieta dzienna nalezna dla pracownika oddelegowanego? niewiemno oszustwa predzej czy puzniej wyjda na jaw PIS ma wladze w pl a w FRANCJI POMOGE KAZDEJ OSZUKANEJ OSOBIE !

france

Chce ostrzec przed praca niewolniczą która nazywa sie i Au Pair PROWORK, praca za 320 euro miesięcznie pracując po 35 godz tygodniowo , drogie panie mieszkam na stałe w FR i pierwsze słyszę by ktoś we Francji nie ważne jakkolwiekby prace wykonywał -zarabiał mniej niż ustawową stawkę 9,61 euro brutto za godzinę. czyli 1 457,52 EUR brutto na miesiąc , ok 1200 netto) płacenie poniżej tej stawki jest przestępstwem i należy niezwłocznie to zgłosić , do francuskiej inspekcji pracy potem do sądu pracy o odszkodowanie ,, nie dawać się nabierać ze dostajecie pokój i wyżywienie i dlatego taka niska płaca , pokój już wynajmiecie za 200- 250 euro , a jeżeli chodzi o wyżywienie to wam się należy lub dodatkowo wypłacana dieta min ok 8-12 euro dziennie ponieważ oddelegowani jesteście do pracy z Polski. Pozdrawiam panie - nie dawać się nabijać w butelkę.

alberta

Ja tam u góry widzę ogłoszenie "Niania z niemieckim na popołudnia Warszawa Wilanów" to rekrutują.

Ojamaa

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy prowork to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. Krótki opis: UK Praca dla opiekunów osób starszych / Care Assistants z angielskim. D... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5719527?keywords=®ion=

uwaga

uwaga na tego typu ogłoszenia! Praca Au Pair Francja/ Paryż / listopad 2014/pilnie owa agencja pisze w ogłoszeniu- ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dzieći,Obowiązki Au Pair to opieka nad dziećmi max 35 godzin w tyg, oraz pomoc w drobnych pracach domowych. Kieszonkowe 320 euro .....,możliwość..... nauki języka francuskiego , TA FIRMA TO OSZUSTWO! 35 godz tyg to w Francji norma , później są nadgodziny, 320 euro to oszustwo- bo w Francji minimalna płaca wynosi 1445,38 euro brutto w skali miesiąca – przy 35 godzinach pracy tygodniowo. JEŻELI ZOSTALIŚCIE OSZUKANI NATYCHMIAST ZGŁOSIĆ SIĘ W FRANCJI NA POLICJE I ODPOWIEDNIK NASZEJ INSPEKCJI PRACY!

monika..

czes ja wysłam meila i nie wiem jeszcze jaka odpowiedz uzyskam a ty juz masz na 100% załatwione..??

aja

moze ktos z was ma juz prace i pomoglby mlodej parze w znalezieniu czegos za granica?? mamy 21 i 25 lat nasz e mail agus0090@wp.pl bylibysmy wdzieczni

Zostaw merytoryczną opinię o Prowork - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prowork
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Warecka 8 lok. 46