Opinie o Mahkam Group Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mahkam Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mahkam Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mahkam Group Sp. z o.o. w Olsztyn

MisioZdzisio Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam, zgadza się z komentarzami, że to firma mem

Ruslik Nowy wpis

Typowy Januszex, firma mem

KK Nowy wpis

Polecam jak najbardziej. Bardzo Dobry kontakt, wszystko dobrze wyjaśnione, nie ma żadnych niejasności

Kurier Niemcy

Polecam.Dzięki firmie Mahkam Group znalazłem pracę w Niemczech na kurierce. Na miejscu wszystko się zgadzało tak jak było podane w ofercie pracy. Pracuję od października i do tej pory nie było żadnych problemów.

Zainteresowany praca
@Kurier Niemcy

Czy mógłbyś napisać coś więcej temat pracy którą wykonujesz ? O której godzinie kończysz pracę oraz ile stopów wozisz?

Totmes3 Nowy wpis
@Kurier Niemcy

Witaj! Wybieram się z tą agencja do pracy w charakterze kuriera w ok Erfurtu. Czy rzeczywiści można zarobić ponad 2000tyś Eruo mies netto?Czy możesz napisać o swojej opini na temat pracy? Ile stopów codziennie?Jakie rejony? Będę bardzo wdzięczny. Możesz napisać na maila: kaligula230@interia.pl? Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych! Totmes3

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mahkam Group Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Były kurier

Chciałbym sprostować mój wczesniejszy komentarz. To co wczesniej opisalem tyczy sie dokładnie firmy Ozev Transport pod Kolonią, jesli chodzi o agencje Makham mam pozytywne zdanie, zwlaszcza jesli chodzi o kontakt z pania rekruterką Beatą. Rzetelnie wykonuje swoją pracę, zawsze pod telefonem, o każdej porze. Mam nadzieje że agencja szybko uwolni sie od pseudo tureckiej firmy transportowej bardzo szybko. Ozev Transport banda (usunięte przez administratora).

Były kurier

Zdexydowanie odradzam przyjazdu do pracy jako kurier w mieście Bergheim. Na miejscu czeka na was meczet. Dostałem pokój z turkiem ktory ani m ani b nic nie rozumiał w żadnym języku. Za to pierwszy byl do smażenia blantów i chlania whisky. Patologia. Jesli chodzi o prace to masakra. Przyjezdzalismy na magazyn na godzine 6 a wyjeżdżalismy na rejon po 11, rekord pobil nasz węgierski kolega ktory wyjechal raz o 13.30.Na magazynie nikt nie tlumaczy nic, stoisz i czekasz jak slup jak łaskawie podejdzie turek. Dostalismy najgorszy z firmy. Wszystkie kontrolki palily sie podczas jazdy. Szyby oklejone streczem, drzwi zniszczone przy otwieraniu skrzypia jak stara stodoła. 6 dni pracowalem bez umowy, codziennie o niej slyszalem ale jej nie widzialem. Co do wyplaty jest zupelnie inna niz przedstawiona wczesniej w ofercie. Kolega pokazał pseudo kontrakt. Ze wszystkimi sobotami 1700 euro brutto odlicz podatek i mieszkanie 300.Nie zalatwia ci meudunku automatycznie jestes na najgorszej klasie podatkowej. Moze z 1000 wyciagniesz. Ja wzielem zaliczke ktora uczciwie wypracowalem a zostalem nazwany (usunięte przez administratora) i ze ucieklem. Brak słów, szkoda nerwow, omijajcie szerokim łukiem tą meline

Sasza

Jeśli chcecie żyć bez nerwów, to trzymajcie się od tej firmy z daleka.

Łukasz
@Sasza

Kolego jak możesz napotkać aż co jest nie tak z tą firmą chciałem tam aplikować. Pozdrawiam Łukasz

@Łukasz

Panie Saszo Pan nam przysporzył masę nerwów, przywłaszczając sobie z budowy rzeczy i narzędzia, które nie należały do Pana, w dalszym ciągu oczekujemy na zwrot wszystkich narzędzi, które są obecnie w Pana posiadaniu. MAHKAM GROUP

Sasza
@MAHKAM GROUP

Niech się Pan nie kompromituje @MAHKAM GROUP

Zbiory Holandia

Polecam! Mahkam współpracują tylko ze sprawdzonymi firmami, wyjeżdzałam już dwukrotnie, na miejscu wszystko się zgadzało tak jak było podane w ofercie, z wypłatami też nigdy nie było problemów.

Porządna firma. Bardzo szybki kontakt. Jasne i przejrzyste warunki zatrudnienia. Polecam!! :)

Mariusz Cz

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, nie warto było z nimi się zadawać. Zostałem (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Mariusz Cz

@Mariusz Cz

Panie Mariuszu, zacznijmy od tego, że Pan się nigdy z nami nie zadał, ponieważ nie zatrudnialiśmy ani nie współpracowaliśmy z Mariuszem Cz., rozumiem że sieje Pan dezinformację aby odstraszyć potencjalnych interesantów. Pozdrawiamy serdecznie MAHKAM GROUP

Alex1234

Firma stwarza wieczne problemy pracownikom, w ofertach pracy wpisują min 4500 brutto, a jak przychodzi do podpisania umowy, to proponują śmieszne stawki.

@Alex1234

Szanowny Panie, w żadnej z ofert dotyczących pracy w naszej firmie, nie znajdzie Pan oferty która zwiera stawkę 4500 brutto, jedynie może Pan znaleźć stawkę 4500 zł netto w ofertach naszej firmy dotyczących pracy na budowie. Zaznaczył Pan, że był byłym pracownikiem jednakże nigdy nie mieliśmy żadnego kontaktu ani nie nawiązaliśmy z Panem stosunku pracy. Proszę nie siać dezinformacji. Pozdrawiamy serdecznie MAHKAM GROUP

Zostaw merytoryczną opinię o Mahkam Group Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Mahkam Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mahkam Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mahkam Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mahkam Group Sp. z o.o.
  • Bałtycka 10 lok. 102