Higher

Poznań

Opinie o Higher

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Tomek, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

miło mi
użytkownik zarejestrowany

No pewnie jest tak, że musisz wyrobić pewną ilość godzin, ale ustalasz sobie tygodniowo jak chcesz @oko.

tomek
użytkownik zarejestrowany

no kilka lat to pracują to prawda jest oczywista. Mam nadzieje, ze jednak będzie tak, ze coraz wieksza popularność zdobędzie firma, bo to jednak dobrze oni funkcjonują jak na razie i warto na pewno ich polecić gdzieś dalej. Czekam jeszcze na wasze komentarze, bo jednak to jest dla mnie bardzo wazne.

Tomek

Fajna atmosfera ,lecz ciężko zarobić jak nie pracuje się 10h/dobę.Niewątpliwym plusem jest oryginalność produktów jednak może się to okazać minusem bo trzeba przebijać głową mur. Generalnie 4 z minusem.

Justyna

przesada i tyle ,ja mam swoje zdanie o agencji i go nie zmienię.Żal mi tych osób które piszą te wpisy.Ludzie jak nadal szukacie pracy to byliście kiepscy i wylecieliście a teraz się żalicie.Do roboty lenie!!!

Ada

ja także pracowałam w HIGHER a dokładnie w ONTV i muszę obiektywnie spojrzeć na sytuację firmy.Młoda firma ,młoda karda ,młody szef ...to ma plusy i minusy.Wszyscy którzy zaczną tam pracę muszą liczyć się z "niedoskonałościami" lecz generalnie było bardzo miło.Fajna atmosfera i dobre zarobki.

marcin

dziwię się tym osobom które wpisują te opinie ,ponieważ ja też tam pracowałem i wcale nie było tak źle.Owszem już nie pracuję bo praca handlowca jest nie dla mnie.Byłem , przeżyłem i mówię wam że było ok.Co do pieniędzy to wszyscy na początku wiedzą jakie są warunki więc nie widzę powodów do narzekań.

Hiron

Ciekawe, jaką minę robią pracownicy tej firmy, kiedy czytają te opinie.Albo szef:)))))))))))))))))))))))))))))

kylym,

Żenada. Osobiście zwolniłem się stamtąd, bo stwierdziłem, że skoro mam uprawiać wolontariat, to już wolę pomóc zwierzętom w schronisku albo dzieciom w domu dziecka. Chociaż w takich miejscach chociaż płacą dobrym słowem: "Dziękuję". A w Higher dziękują słowami: " To i tak za mało". No i płaceniem z duuuuużym opóźnieniem, śmieeeeesznych pieniędzy.,

Mih

Też tam pracowałem! Krótko, ale na tyle długo, żeby móc wypowiedzieć się w kwestii szanowania klientów i polityki sprzedażowej.Techniki sprzedażowe, chyba wiem o czym mowa. Skoro tutaj ktoś oburza się, że techniki sprzedażowe są nie ok, to znaczy, że dobrze wie, o co chodzi. Chociażby przez wmawianie, że reklama jest super, a jest? Nie. Szacunek do klienta? Byłem świadkiem, kiedy sam szef dzwonił do restauracji i powiedział, że "jesteśmy agencją, która specjalizuje się w reklamowaniu gastronomii". A zadzwoniłby zaraz do sklepu z ciuchami i powiedział, że specjalizują się w reklamowaniu sklepów z odzieżą. To jest szacunek? ((usunięte przez administratora)

hedon

Napisz dokładnie, co masz na myśli pisząc o technikach sprzedażowych, co w nich jest nie tak. W Higherze traktuje się klienta z najwyższym szacunkiem i w odróżnieniu od innych firm, do żadnego produktu się nie zmusza.

Du di dam dum

Wiem, co znaczy w tym wypadku Masakra. Wejdź na opinię o Ontv, bo to jest jedna firma z jednym właścicielem. Skoro ten sam właściciel, to zasady też takie same w przypadku obydwóch firm. Słowo Masakra wspaniale opisuje atmosferę tam panującą oraz "możliwości rozwoju", jakie są u nich. A najlepsze jest to, że jak już się stamtąd zwolnisz( bo pracownicy zwalniają się tam średnio po miesiącu, gdy nie otrzymają pensji w postaci prowizji (śmiesznej zresztą) i będziesz starał się o pracę w innej, PRAWDZIWEJ agencji reklamowej, to tam powiedzą Ci, że lepiej żebyś sobie tego Highera do CV nie wpisywał, bo to działa raczej na niekorzyść- managerowie PRAWDZIWYCH agencji reklamowych boją się bowiem, że będziesz stosował takie techniki sprzedażowe j lojalnościowe wobec klienta jak w Higherze.

bonita

mozesz rozwinac tą masakre?

Whatever

masakra

zen

ogromna rotacja pracowników

góral

Praca ok ale bardzo wymagający właściciel. Plusy to duże możliwości rozwoju i brak konkurencji na rynku na produkty firmy ,minusy to płaca w akordzie.

tak

Zostaw opinię o Higher - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Higher