Huccar Serwis Samochodowy

Poznań

Opinie o Huccar Serwis Samochodowy

Marek

Potwierdzam. Kiedyś zawieźli mi tam auto po stłuczce. A, że było to w nd. To od razu wstawili sobie na parking. Potem do nich podjechałem i dali mi do podpisania papier o parkingu z nd na pon, bo inaczej ni ewydali by mi auta. Potem zwlekali z wyceną. Jak odali cenę, to postanowiłem zabrać auto i naprawić gdzieś indziej. A złodzieje do tego czasu naliczyli sobie kupę kasy za parking. A nawet palcem nie ruszyli przy aucie. Szef nie odbiera tel. Zerowy kontakt, a pracownik gada swoje (to co mu każe szef) jak potłuczony. Żadnych negocjacji, traktowanie klienta, jak leszcza (frajera) którego należy skroić. OO znalazł sie chętny, aby go okraść. Stawkę roboczo /h parę lat temu mieli chyba coś około 150zł lub więcej. Nie wiem jak jest teraz. Odradzam i przestrzegam. Nigdy moja noga więcej nie postanie w Huccar Poznań. A po tym co zrobili objecałem sobie, że jak będę miał okazje tak jak teraz będę piętnował tą firmę.

Nie polecam, nie usuwają usterki, tylko mówią to co chcesz usłyszeć. Musiałem jeszcze raz wyważyć koła w innym warsztacie. Nie zrobili tego, co zapewniali. Ceny wysokie. Czytając opinie o tym warsztacie, lepiej nie zostawiać im samochodu nawet na chwilę i nic nie podpisywać.

ex worker

Dobre dobre ciekawe kto napisał takie bzdury , czyżby sam \\\"pan \\\" szef ? Poczytajcie sobie \\\"nabici w huccar\\\" to zrozumiecie co to jest za firma

Zostaw opinię o Huccar Serwis Samochodowy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huccar Serwis Samochodowy