Opinie o Agnieszka Jagiełło Pracownia Kosmetyki Estetycznej Sinell w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Agnieszka Jagiełło Pracownia Kosmetyki Estetycznej Sinell, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agnieszka Jagiełło Pracownia Kosmetyki Estetycznej Sinell o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Jagiełło Pracownia Kosmetyki Estetycznej Sinell w Poznań

Katarzyna

NIE POLECAM NIKOMU.Totalny brak przygotowania personelu, brak kolczyków do nosa odpowiednio wysterylizowanych w otwartym opakowaniu, na co pracownica odpowiedziała ,że jak najbardziej są wysterylizowane. W dodatku bardzo bezczelna i arogancka. Po wcześniejszym telefonie i umówieniu wizyty, oraz stawieniu się na wyznaczoną godzinę pracownica powiedziała,że ma tylko jeden kolczyk w dodatku męski, gdzie uprzednio prosiłam o "similkę". Brak kompetencji i przygotowania, marnowanie czasu klienta.Szczerze powiedziawszy byłam w szoku ,gdyż salon wygląda czysto i elegancko w dobrej dzielnicy. Niestety w kwestia kompetencji na poziomie małp.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Jagiełło Pracownia Kosmetyki Estetycznej Sinell - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka Jagiełło Pracownia Kosmetyki Estetycznej Sinell
0/5 Na podstawie 0 ocen.