Ataner Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Ataner Sp. z o.o.

Beton

( usunięte przez administratora )jeszcze pracuje ?

Anonim

Potwierdzam, bezklasowcy. Podupadają na "zdrowiu" i nie dają żyć. Ludzi mają za nic. Byli jacy byli, ale choć sprawiedliwi. Teraz nawet nie są sprawiedliwi. Już wszyscy, nawet wspomniany Pan przez smok nic sobą nie prezentuje.

smok

Kiedyś też mi się tak wydawało - firma solidna i pewna, jednak w ostatnim czasie zaliczyli kilka wpadek inwestycyjnych, odpuścili z jakością i zaczęli jeździć po ludziach. Słoma z papci i nic poza tym. Jedna osoba na poziomie to Pan Szulc, ale ma chyba już dość problemów i też mu nie zależy na ciągłej walce z partnerami. Jest mało opinii ponieważ znaczna część pracowników to rodzina, a reszta to podwykonawcy.

heniek

Witam, Super firma. Pracowałem kilka lat i złego słowa nie powiem.

Black Horse

Bardzo dobra firma, stabilna, silna a przede wszystkim bardzo LUDZKA!!! Będę naprawdę miło wspominać i pod względem współpracowników, pracodawców (dali mi solidne podstawy do dalszej kariery).

Zostaw opinię o Ataner Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ataner Sp. z o.o.