Cuda Wianki Zespół Muzyczny

Poznań

Opinie o Cuda Wianki Zespół Muzyczny

Anka

Dziękujemy za świetną zabawę było rewelacyjnie. Goście byli zachwyceni, my również. Dziękujemy za pełen profesjonalizm i otwarcie na innych.

Kaśka

godni polecenia, dobra organizacja, kawał dobrej muzyki na żywo, zadowolili starszą i młodszą część naszych gości.

Jola

Koleżanka nam poleciła ten zespół i jesteśmy bardzo zadowoleni! Grają świetną muzykę, bardzo pozytywni ludzie!

Iwona

Jestem bardzo zadowolona, swietna zabawa , super muzyka tak ze po prostu wszyscy sie bawili!

Zostaw opinię o Cuda Wianki Zespół Muzyczny - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cuda Wianki Zespół Muzyczny