Opinie o Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia w Katowice

Zbulwersowany Nowy wpis

Byłem rozmowie o pracę dyrektor powiec taki sobie a panie w kadrach takie e a dyrektor dużo się na gada na obiecuje słowami tak nie czynię a panie w kadrach jeszcze gorsze chciał bym wiedzieć jacy muszą być pracownicy w skali od 1-10 oceniam 5 naprawdę

anonimowy pracownik Nowy wpis

jestem osobą, która w przeszłości tam pracowała... generalnie jeden wielki cyrk. na wyższych stanowiskach osoby nie do ruszenia z mniemaniem o sobie wyższym niż sam prezydent, a z wiedzą żadną. opychanie produktu za najwyższą cenę, ale najniższym kosztem i wysiłkiem. jedyne, czego mnie tam nauczono, to żeby uważać co i gdzie się mówi... a i tak zostało mówione na głos. na hali (usunięte przez administratora) i ogólny kabaret. rotacja duża, brak odpowiedzialności. stołówka masakra, nowy pracownik ma przesrane, bo starsi koledzy tylko potrafią się śmiać i wytykać błędy. cieszę się, że juz mnie tam nie ma

Pracownik nowy

Witam jakie stawki proponowane są na rozmowie ? Idzie coś „wynegocjować”? Czy stawka stała i koniec ?

Również nowy Nowy wpis
@Pracownik nowy

Stawka na start to 6300 brutto i nie ma możliwości negocjacji. Natomiast nie ma już przyjęć ponieważ skompletowano solidną ekipę. Wszyscy nowi mają bardzo "mocne papiery" i ciężko jest się dostać.

Również nowy Nowy wpis

Nie wiem jak na innych działach, ale to zrozumiałe, że: magazyn - najmniejsze wynagrodzenie, nie trzeba tam wykwalifikowanych ludzi, najmniejsza odpowiedzialność produkcja - tutaj już pieniądze są lepsze bo wiadomo kontakt z surowcem Ja osobiście dostałem stawkę 6300 brutto bo piastuję jedno z ważniejszych stanowisk na zakładzie - mianowicie jestem PLACOWYM. To strategiczne stanowisko pewnie dlatego stawka jest tak wysoka.

Mmmm

Odradzam totalnie tą firmę na stołówce zachowanie porównywalne do świń w oborze na magazynie (usunięte przez administratora) totalny i tylko nowi muszą sprzątać starzy pracownicy jak nie ma pracy to sobie stoją plotkują a nowi (usunięte przez administratora) bhp? tam coś takiego nie istnieje na palecioach elektrycznych jeżdzą na nich siedząc a jak jeżdzą w dwie osoby to jeden stoi na palecioku drugi siedzi itp... tragedia.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Towar prosto z ziemi z brudem pakuje sie do opakowań :D jak przyjezdza sanepid to jest panika na calym zakladzie i szybkie sprzątanie????

Bolek

Tragedia....najniższa krajowa...może i robota luźna...ale dużo (usunięte przez administratora) i ludzi delikatnie mówiąc ograniczonych umysłowo...(bez grupy)....brudasy którzy nie potrafią zachować się przy stole...NIE POLECAM...

Najniższą krajową i ekipa nieprzyjemna...nie polecam

Hanna

Widziałam w ogłoszeniu dla Magazyniera że dają pensję 3100 zł brutto. Ale dodali że jest jeszcze do tego premia stażowa. Czy wiecie ile taka premia wynosi? I czy ona rośnie jak rośnie staż pracy w firmie?

Ex magazynier

Rażące naruszenia BHP i kodeksu pracy, na umowie stawka minimalna i premie dawane "pod stołem" (dosyć niskie swoją drogą), pracowanie po godzinach jest wręcz oczekiwane ( w sezonie ziomowym praca po conajmniej 10 godzin dziennie plus soboty) do tego kadra kierownicza prezętująca wielkopańskie podejście typowe dla januszexów, zdecydowanie odradzam

@Ex magazynier

Niskie tzn jakie konkretnie? I z tymi naruszeniami to w cym tu problem jest?

Ex magazynier
@Urszula

Niskie tnz niskie, nawet przy uzglednieniu premi i około 20-30 nadgodzinach miesięcznie moja wypłata dalej była o 100 - 200 zł mniejsza niż kasjera w Lidlu, to jest kpina, a jeśli chodzi o naruszenia kodeksu to chociażby te dawane pod stołem premie czy nadgodziny których ilość w sezonie zimowym sięgała 60-70 miesięcznie (maximum określone przez kodeks pracy wynosi 40) i które też są wypłacane na lewo, bo przecież oficjanie ich nie ma. Jeśli chodzi o BHP to można tu przytoczyć chociażby zmuszanie magazynierów do opróżniania kontenerów na fumigowany towar przed zakończeniem okresu wietrzenia fumiganta, czy też nie wyszczególnianie na skierowaniach do badań wstępnych i okresowych pracy powyżej 3m mimo iż są na magazynie sekcje do których dojście wymaga przemieszczania się po drabinie przekraczającej tą wysokość

@Ex magazynier

No to ładnie widzę o to bezpieczeństwo dbali... I serio nikt nie pomyślał, żeby tego nie zgłosić? Bo co jak co ale tu już kwestia czyjegoś zdrowia wchodzi w grę w przecież...

Urszula

Czy to prawda, że tak oszukiwali tutaj na tych rozmowach o pracę? Podobno wszystko wychodziło na odwrót niż wcześniej było to mówione. Dalej oferują śmieciową umowę i serio złe pieniążki za pracę czy coś się może pozmieniało do tego czasu?

Barbara

Widzę wpisy tutaj, że praca jest na trzy zmiany. Jak one dokładnie wyglądają. Zakładam, że nocki wchodzą w grę..., a jak ktoś nie chce brać nocek, to nie ma z tym problemu?

kpiny

byłem na rozmowie, okazało się, że straciłem tylko czas i pieniądze, nie liczą się z człowiekiem, oferta pracy jest całkiem inna niż w ogłoszeniu o pracę, proponuję się upewnić już na etapie rozmowy telefonicznej,

Marzena
@kpiny

Mógłbyś nieco szerzej opisać tę sytuację? Może zaszło jakieś nieporozumienie. Czy wyjaśniałeś to z rekruterem? Dlaczego tak negatywnie wypowiadasz się na temat firmy Makar? Pamiętaj, że rozmowa kwalifikacyjna to tylko mały element funkcjonowania pracodawcy.

Był sobie pracownik.
@Marzena

Jeżeli komuś zależy na odrabianiu pańszczyzny to polecam tą firmę (4 godziny miesięcznie w sobotę).

MojszaRacja
@kpiny

Również byłem na rozmowie, miałem pracować jako magazynier. Potwierdzam wypowiedź kolegi. Warunki zupełnie inne niż w ogłoszeniu.. śmieciówka oraz słaba kasa. Ja żądałem umowy o pracę oraz wyższej stawki, rekruter zaczął kręcić nosem i czekać na telefon.. czekać na telefon do śmierci. Mam wrażenie że Makar leci po bandzie..Rotacja też jest, co jakiś czas ogłoszenie na magazyniera.

Franek

Czy firma wprowadziła jakieś zmiany mające na celu bardziej zabezpieczyć pracowników w czasie pandemii?

Stefan

Jest luźno na prazalni.. Kasa się zgadza i nie ma spięcia... Praca 6-14 za kasę jak wszędzie na 3 zmiany także polecam...

Andrzejek

Praca jak na obecne warunki jakie są w innych zakładach to oceniam kiepsko w stosunku do zarobków jak i warunków.... zarobki na poziomie najniższej krajowej, rozładunek ciężkich gabarytów ręczny. (usunięte przez administratora)

życzliwy
@Andrzejek

Pracowałem tam ponad 4 lata i pod koniec mojej kadencji zrobiło się tam nie przyjemnie pokażesz raz na rozładunku że się nadajesz i jest kaplica wyzysk i zero doceniania pracownika po 3 ,4 kontenery dziennie w sezonie za psie pieniądze

Beny
@życzliwy

Możesz coś więcej napisać jakie warunki na prazalni i magazynie?

Anita

Akurat to jest forum pracownicze na którym zamieszczane sa opinie o pracy !

Zniesmaczony

Ludzie z zarządu makar- CO Z WAMI?! Kupiłem z waszej firmy orzechy brazylijskie i nie dość, że bez smaku, to jeszcze jakby leżały leżały gdzieś latami!? To samo z daktylami i rodzynkami... Nigdy więcej!!!

cccccc

Dziadostwo ogłaszają przyjęcia do pracy. Człowiek przychodzi na rozmowę a tu śmieciówka na miesiąc.

asdfsad
@cccccc

rekrutują na stanowisko magazyniera, praca na magazynie bardzo ciężka przy ręcznym rozładunku kontenerów,

Człowiek

Tym zakładem powinien zająć się sanepid i PIP

Marzena
@Człowiek

Czy możesz uzasadnić swoją wypowiedź? W tym momencie nic nam ona nie mówi o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Makar. Miałeś okazję współpracować z tym pracodawcą? Jeśli tak może opiszesz nam warunki zatrudnienia?

Człowiek
@Marzena

Ha ha wolę się nie wypowiadać produkty Bio to porażka a orzechy i tak są zamoatane z ziemi

m g
@Człowiek

nie wiem co stwierdziłby PIP, ale SANEPID pewnie miałby co robić, wystarczy kupić produkty konfekcjonowane przez MAKAR . Orzechy arachidowe solone śmierdzą starzyzną całkowicie nie nadają się do spożycia, podobnie jest z daktylami , suche, twarde, okropne. Czy mają tam jakąś kontrolę jakości ?

olo

Rozmowa o praca przebiegała całkiem całkiem, na luzie,ale pytania typu:ile mam lat,czy mam dzieci,jaką miałam średnią ocen,jakie oceny przeważały 4 czy 5,kiedy broniłam się-jakby to miało wielkie znaczenie. Śmieszne!! Pani Urszulo- kobiety na rozmowie o pracę się nie pyta o wiek jak również czy ma dzieci i czy planuję w tym roku zajść w ciąże.Eh wyszłam z niesmaczona trochę. Co kogo to obchodzi jaki jest mój stan?????????aha zarobek mały 2200 brutto na pracę w biurze:/

Zostaw merytoryczną opinię o Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia - Katowice

• Jak się pracuje w Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia?

Zobacz opinie na temat firmy Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia?

Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia

Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia