PORSCHE katowice

Katowice

Opinie o PORSCHE katowice

Porshe

Jak to możliwe, że nie zna Pan podstaw ortografii i interpunkcji posiadając tak drogi samochód?

Prawda
@Porshe 03.02.2014 23:32

Jesteś kretynem!

.....

witam Drodzy Państwo, w maju zostałem szczęśliwym posiadaczem Panamery 4s, na marginesie świetne auto, niestety problemy zaczynają się dopiero teraz bo na głupią przekładnię kierowniczą w porsche katowice muszę czeka 4 tygodnie i nie usłyszałem nawet " przykro na ale trzeba poczekać" tylko , kupił pan takie auto to trzeba czekać , nawet mi nie dali auta zastępczego, z audi byłem bardziej zadowolony . Jeżeli ktoś z Państwa planuje zakup porsche proponuje przemyśleć sprawę a szczególnie na śląsku ponieważ TU NIEMA PRAWDZIWEGO SERWISU

Zostaw opinię o PORSCHE katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PORSCHE katowice