Opinie o Delta Zbigniew Różycki w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Delta Zbigniew Różycki, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Delta Zbigniew Różycki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Zbigniew Różycki w Katowice

Knapo

Nie polecam, słabo pod każdym względem. Pracowałem trzy lata. Na magazynie ludzie którzy się znają pół życia donoszą jeden na drugiego, idealne miejsce dla rasowych karierowiczów, takich doceniają ????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Delta Zbigniew Różycki?

P.Simon Nowy wpis

Firma tragedia po całości ,firma rodzinna ponoć więc trzeba na nich za...ać czekają tylko jak coś ktoś za nich wdroży a za to dostaniesz uścisk prezesa:) ,umowa zlecenie ,na ogłoszeniu piszą całkiem inaczej zwykli (usunięte przez administratora) jak również z wynagrodzeniem (usunięte przez administratora) ,przyjmują Ukraińców bo nikt już tam nie chce pracować ,krótko- bardzo nie polecam tam pracy .

Doświadczony Nowy wpis

Widzę że znikają negatywne komentarze brawo Andrzej i Zbigniew. A chińszczyzna dalej płynie

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w Delta Zbigniew Różycki? Czy trudno jest zdobyć awans?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Merytorycznie
 Problem

Plusy: brak Minusy: zero ale to totalne zero świadczeń socjalnych.... Bony integracja multi sport nie ma, na magazynie a raczej magazynach temperatura jak na dworze, zimą zachorujesz to pretensje i niższe wynagrodzenie ( minimalna podstawa plus premia uznani owa) Ciężka fizycznie praca Ukraińcow jak w Kijowie.... "Sporadyczne "wykkendy okazały się że co 2....naprawde słabo

Majkel

Pracowalem tam pół roku, tylko do kilku osób miałem zaufanie, reszta to sami kapusie. W Firmie trzeba uważać na wszystko, bo wiadomo, plusy trzeba łapać u kierownictwa i wyżej, to pracownicy wzajemnie na siebie donoszą

@Knapo

Sądząc po Pana pseudonimie to, czy nie jest Pan tym pracownikiem, który w trakcie ostatnich 18 miesięcy pracy, przez 210 dni przebywał na L4 i tak Zarząd jak i koledzy stracili do Pana cierpliwość ? Pana koledzy uczciwie pracowali za siebie i za Pana, kandydata do prześwietlenia przez ZUS.

Doswiadczony
@Knapo

Kiedyś jak i dziś ta firma jest daremna panie lewa ręka panie a.gawron.

@Andrzej Gawron

Witam Panie Andrzeju, długo mnie tu nie było, ale widzę iż dał Pan upust swoim emocjom, myślę że niegrzecznie z mojej strony byłoby nie odpowiedzieć i nie ustosunkować się do Pańskich uszczypliwości. Pana nietuzinkowa wręcz inteligencja dała o sobie znać, albowiem przejrzał mnie Pan, TO JA ! Cieszę się że do dnia dzisiejszego pamięta Pan ile dni przebywałem na zwolnieniu lekarskim, w moim odczuciu oznacza to że cały czas nie może Pan o mnie zapomnieć, nie ukrywam, to miłe. Wspomina Pan iż jestem kandydatem do prześwietlenia przez ZUS, otóż szanowny Panie Andrzeju, ja nie mam co ukrywać, zostałem dosadnie prześwietlony dwukrotnie, za każdym razem nie odbierano mi świadczeń, wręcz przeciwnie. Wspominał Pan jeszcze o tym że zarząd stracił do mnie cierpliwość, co poniekąd wskazuje na fakt jakoby firma zwolniła mnie, ale to przecież Pan niczym spanikowana mucha w latarce biegał do Pani księgowej i z powrotem z wypowiedzeniem umowy które osobiście Panu wręczyłem, uprzedzając Pana zamiary, nie ukrywam upojny był to widok dla moich oczu ???? Podsumowując życzę Panu jak i firmie wszystkiego dobrego, oby miał Pan jak najwięcej pracowników, których zapamięta Pan na dłużej. Pozdrawiam cieplutko.

zadowolony

A może zabrakło chęci do pracy stąd niezadowolenie? Firma płaci ale wymaga a do tego jest dobrym pracodawcą!

Bodoom

Witam pracowałem w tej firmie mając 19lat przez rok teraz mam 37????.Jestem ciekaw czy jest jakiś wakat na stanowisku magazyniera?

@Bodoom

Proszę o przesłanie CV na nasz adres mailowy : delta@delta.net.pl Po zapoznaniu się z CV zaprosimy do nas na wstępną rozmowę.

M.J.

@Andrzej Gawron a na jakie stanowiska obecnie rekrutujecie? Pozdrawiam.

Jakie są warunki zatrudnienia w Delta Zbigniew Różycki?

@Pytanie

Darek

W internecie firma ma dobrą opinię. Zastanawiam się czy warto szukać pracy w firmie, jest dobrze?

Nina

Każdy doskonale wie, że nie ma idealnych firm i jak ktoś będzie chciał to zawsze znajdzie powód żeby ponarzekać.

Henry

Czy tak dobrze się pracuje i nie piszecie?

aaa
@Henry

Firmy nie polecam (usunięte przez administratora)

Czelsi
@aaa

Co ma PIP do mobbingu ? Kolejny komentarz na zasadzie jest źle bo ja tak uważam. Komentarze niektórych to merytoryczne zero. Mobbing to poważny zarzut. Skoro piszesz o nim, wnioskuję, iż miałeś styczność z firmą DELTA i możesz chyba coś więcej powiedzieć. Według mnie takie sprawy załatwia się z odpowiednimi organami ścigania, a nie frustracją na forum internetowym. Równie dobrze to może być komentarz osoby, która wyleciała z dyscyplinarką, ale, że liznęła nowoczesności i internetu to obrzuci błotem. BRAVO

Iwona

@aaa, zgodnie z terminologią "Mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy.". Czy właśnie to ma miejsce w Delta Zbigniew Różycki? Napisz nam coś więcej o atmosferze panującej w wyżej wymienionej firmie.

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Delta Zbigniew Różycki? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Waldi

Czy jest powód , że tak rzadko piszecie?

Iwona

@Heisenberg właśnie do tego dążę, by na forum pojawiały się tylko treści, które są w stanie komuś pomóc dalej. Rozumiem, że Ty chciałeś się czegoś więcej dowiedzieć o firmie. Czy było to związane z poszukiwaniem pracy w firmie Delta Zbigniew Różycki? Udałeś się na rekrutację?

Iwona

@Heisenberg ma rację i zawsze swoje opinie powinniście argumentować. Posty bez argumentacji są po prostu mało wiarygodne. Jeżeli chcecie kogoś przekonać do swoich racji na temat firmy Delta Zbigniew Różycki to dodajcie od siebie jak najwięcej merytorycznej treści.

Heisenberg
@Iwona

Bardzo dziękuję za poparcie. Przy wszechobecnej fali hejtu, trudno jest o merytoryczność i transparentność komentarzy w internecie. Osobom, które chcą się dowiedzieć czegoś o firmie, takie komentarze nie pomagają.

adziu

Firma zamieściła nowe ogłoszenie na oknonecie i zastanawiam się czy zawracać sobie nimi głowę??? Pomóżcie.

hanys
@adziu

(usunięte przez administratora) więc w tej firmie nie zarobisz, a roboty jest sporo, tam się ktos zwolnił, bo miał dość i dlatego jest wolne miejsce i szukają nowego, pozdro

adziu
@hanys

dzięki hanys! rozumiem,że Ty też nie polecasz tej firmy? Może znasz kogoś kto tam pracował lub pracuje?

Heisenberg

Może coś więcej napiszesz lub opiszesz sytuację ? Takie pisanie na zasadzie "jest źle bo ja tak mówię" jest mało inteligentne i krzywdzące.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Zbigniew Różycki - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Delta Zbigniew Różycki
1.8/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Magazynowa 21