Opinie o Drzwi Delta (Delta Zbigniew Różycki) w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Delta Zbigniew Różycki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Delta Zbigniew Różycki o rekrutacji.


Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Zbigniew Różycki w Katowice

Monte Christo
Były pracownik

Przepracowałem w tej firmie naprawdę długo można by powiedzieć za długo I MÓGŁBYM NAWET KSIĄŻKĘ O NIEJ. Mam kilka rad dla każdego na rozmowę kwalifikacyjną: Po pierwsze zapytajcie o nadgodziny w okresie jesiennym i okresie remanentu. Po drugie zapytajcie w jaki sposób są wypłacane. Po trzecie jeśl zatrudnicie się na magazyn to zapytajcie o grafik. Bo za moich czasów kończąc zmianę o godz 22:00w piątek w sobotę o 8:00 musiałem pojawić się w pracy. A żeby to ominąć jeden z menedżerów zażądał abym wpisywał w grafiku start o 9:00. Brak mojej zgody wywołał oburzenie. To tyle jeśli chodzi o rady. A teraz trochę informacji: ktoś oburzył się, że tę firmę nazwano rodzinną. No cóż SZWAGIER, DWAJ SIOSTRZEŃCY I ZIĘĆ OWEGO SZWAGRA TO CHYBA JEDNAK RODZINA????. OGÓLNIE TO : BRAK EMPATII BRAK CZŁOWIECZEŃSTWA BRAK SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA I WIECZNIE WYGÓROWANE WYMAGANIA MIŁEJ PRACY PS . KIEDY SWEGO CZASY GDY MOJ OJCIEC WYMAGAŁ OPIEKI I CHCIAŁEM WYBRAĆ MOJE UCZCIWIE WYPRACOWANIE NADGODZINY TO USŁYSZAŁEM OD WŁAŚCICIELA ,ŻE JESTEM (usunięte przez administratora) I ŻE MOGĘ LICZYĆ TYLKO NA PIENIĄDZE. O TO NA PRZYKŁAD OWA EMPATIA. ŻYCZĘ MIŁEJ PRACY

Dominik S.
Inne

Witam pracuje w tej firmie prawie rok i coraz gorzej. Robię na dziale produkcji coraz większe normy z 80 drzwi co ledwo jest wykonalne, to już sobie szef zażyczył zeby robic na zmienię 100. Większe normy za te same pieniądze, ledwo 4000 idzie wyciągnąć. NAJGORSZA FIRMA. Pełno Ukraincow co się rządzą, nawet nie ma kubków do wody, ani ciepłej wody i mydła w toaletach. Pozdrawiam, za niedługo były pracownik tej firmy.

apka Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Zauważyłem ogłoszenie o pracę dla magazynierów na Magazynowej. Firma się zwija czy rozwija skoro potrzebują ludzi ? Ta stawka 5 500 - 6 500 brutto jest realna ?

Charles Manson Nowy wpis
Inne
@apka

firma sie chce rozwijać ale ludzie się zwijają. Stawka realna

Ewela Nowy wpis
Inne
@Charles Manson

Jakie są powody tego stwierdzenia, że ludzie się faktycznie zwijają? 6,5 tys brutto to mało jak na pracę magazyniera? wyświetliła mi się oferta dla operatora CNC, który od takiej kwoty zaczyna i myślałam, żeby ją podesłać chłopakowi. Warto by spróbował?

xyz Nowy wpis
Pracownik

Pojawiło się tutaj sporo negatywnych opinii, ja dla odmiany napiszę co innego. Pracuję już jakiś czas w firmie i nie narzekam. Poprzednicy napisali o minusach, to ja napiszę o plusach jakich można się spodziewać: - Są przyjmowane osoby bez doświadczenia, okres wdrożenia jest dość długi - Jeżeli okaże się jakąś swoją inicjatywę szef na pewno to doceni ( nie trzeba konstruować rakiety kosmicznej i być geniuszem, wystarczy pokazać że się chce pracować i pracować) - UOP zamiast śmieciówki po zakończeniu okresu próbnego - Atmosfera w firmie na plus (wiadomo są wyjątki, firma liczy około 100 osób więc można znaleźć mniej przyjemne istoty ale do przeżycia. Większość jest ok i normalna) - Elastyczne podejście do urlopu - Już kilka razy zdarzało mi się wybrać urlop z dnia na dzień, nikt nie robił mi z tego powodu problemu - Możliwości awansu - Multisport a dla dłużej pracujących luxmed - A z mniej istotnych ale umilających życie rzeczy: ogromny parking, fajny expres i zawsze świeże mleczko do kawy gdyby zabrakło sił do dotrwania "do piątku"

anonim
Inne

Jest tak jak ktoś napisał? target – 60 drzwi w miesiąc? Teraz jak patrzę na widełki placowe z tej aktualnej oferty to piszą o kwocie od 7 do 8,5 tys, z tym że to podstawa? jak prowizja od sprzedanych drzwi jest liczona?

sandomierz
Inne
@anonim

Na umowie jest najniższa krajowa i reszta to premia nigdzie niezapisana tzw płynna uznaniowa a mało kto tu wyciaga ponad 5 na rękę

anonim
Inne
@sandomierz

Wyciąganie tej piątki na rękę odnosisz do stanu bieżącej minimalnej czy jednak jeszcze zeszłorocznej? Zastanawia mnie jeszcze przy tym ta cala premia, może i uznaniowa, ale jednak na podstawie czegoś jest przyznawana, zwłaszcza osobom które maja okolice piątki. wiadomo więc mniej więcej jakie to zasady?

sandomierz
Inne
@anonim

Ta umowa jest skonstruowana tak( jak ludzie podejrzewają) żeby można było mieć na kogoś haka i działa jako straszak chociaż obiektywnie trzeba przyznać, że potrącenia są skrajna rzadkością. Premia jest widmo bo nawet na umowie nie jest określone za co ona jest przyznawana i ile wynosi, a jeżeli chodzi o najniższą krajową to i tak nie zostało ludziom podniesione O tyle o ile faktycznie wzrosła.

anonim
Inne

A możecie jakoś szerzej omówić te cala atmosferę? po ostatniej opinii trochę ciężko mi wywnioskować co na nią wpływa czy faktycznie na każde stanowisko wywiera wpływ? na jakie teraz ostatnio szukali albo na jakie będą szukać?

Monte Christo
Były pracownik
@anonim

Cóż z chęcią opiszę całą atmosferę. Otóż wszystko jest cacy póki nic się nie stanie. Gorzej gdy cokolwiek złego zaczyna się dziać. Wtedy musi znaleźć się winny albo winni. Osobiście byłem świadkiem jak właściciel firmy zaproponował nagrodę pieniężną za donos na kolegów. I wierzcie mi ,że przez lata byłem naprawdę zaangażowanym pracownikiem cóż okazuje się że za bardzo. Oto co mnie spotkało za owe zaangażowanie : zamiast docenione było nagminnie wykorzystywane. Kierownik i menedżerowie niejednokrotnie poniżali mnie w obecności kolegów. A to tylko czubek góry lodowej. Mógłbym napisać jeszcze wiele ale przekonajcie się sami. Jeszcze raz życzę miłej pracy

Obserwator
Inne
@Monte Christo

(usunięte przez administratora) Przywołujesz wydarzenie sprzed 10 lat „Osobiście byłem świadkiem jak właściciel firmy zaproponował nagrodę pieniężną za donos na kolegów”. Dlatego przypomnę Ci o co chodziło. Któryś z pracowników uszkodził wózkiem widłowym stojak wysokiego składowania i co istotne ukrył ten fakt i nikomu tego nie zgłosił. W ten sposób regały wysokiego składowania mogły w każdej chwili zawalić się na pracujących tam innych jego kolegów. Jak właściciel się o tym dowiedział to zrobił z całą załogą magazynowo-produkcyjną zebranie i powiedział publicznie, że prosi tego, który to zrobił aby się przyznał i zapewnił publicznie, że nie poniesie on żadnej kary jak się przyzna bo tu nie chodzi o karanie tylko o wspólne bezpieczeństwo… i dał czas (temu co to zrobił i nikogo nie powiadomił) dwa dni na przyznanie się do winy. Dopiero kiedy nikt się nie przyznał, to wtedy właściciel publicznie powiedział, że wyznaczy nagrodę za informację kto to zrobił bo taki człowiek jest wielkim zagrożeniem w firmie. Ciekawy więc jestem czy krytykowałbyś wyznaczenie nagrody pieniężnej za poszukiwanie sprawcy, gdyby cały regał przewrócił się na twoje dziecko np. w jakimś markecie budowlanym bo jakiś magazynier uszkodził stojak regału i nikomu tego nie zgłosił i poszedł sobie pracować w inne miejsce, a kamery akurat były wyłączone i sprawcy nie nagrały. Poza tym większość magazynierów, którzy wtedy 10 lat temu byli świadkami tego wydarzenia dalej pracuje w firmie i wygląda więc na to (z dużym prawdopodobieństwem), że to Ty niedoceniany Misiu byłeś tym, który omal nie sprowadził nieszczęścia na swoich kolegów skoro tak Cię to boli i o tym piszesz po 10 ciu latach !!!. Resztę Twoich wypocin szkoda komentować bo na trzeźwo na pewno tego nie pisałeś.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Delta Zbigniew Różycki? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

No moi drodzy, jakie konkretnie macie te normy na produkcji? ktoś teraz napisał ze są coraz większe a widziałem, że parę dni temu dodali ofertę dla PH. Czy te drzwi tak dobrze schodzą, że nie można inaczej tego ogarnąć? Jaka maksymalna prowizje bym nabił? Iść w to?

Anonim
Pracownik
@anonim

Coraz bardziej są dokręcane bo wiecznie mało, 40 drzwi za.miesiac 50 potem 60 i pewnie za niedługo w tym samym czasie za ten sam żołd każą robić 100 i ten siwy furiat bedzie dalej drzeć mordę na ludzi ale w końcu może ktoś to nagra i wyślę do inspekcji pracy

Dominik S.
Inne

Witam pracuje w tej firmie prawie rok i coraz gorzej. Robię na dziale produkcji coraz większe normy z 80 drzwi co ledwo jest wykonalne, to już sobie szef zażyczył zeby robic na zmienię 100. Większe normy za te same pieniądze, ledwo 4000 idzie wyciągnąć. NAJGORSZA FIRMA. Pełno Ukraincow co się rządzą, nawet nie ma kubków do wody, ani ciepłej wody i mydła w toaletach. Pozdrawiam, za niedługo były pracownik tej firmy.

anonim
Inne

To tutaj można się zatrudnić na umowie o prace, skoro ktoś pyta o prywatna opiekę medyczna? Są w ogóle jakieś inne benefity jeszcze? I jeśli już o sama umowę chodzi to kiedy można śmiało przejść na te na stale?

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Delta Zbigniew Różycki na prywatną opiekę medyczną?

Monte Christo
Były pracownik

Przepracowałem w tej firmie naprawdę długo można by powiedzieć za długo I MÓGŁBYM NAWET KSIĄŻKĘ O NIEJ. Mam kilka rad dla każdego na rozmowę kwalifikacyjną: Po pierwsze zapytajcie o nadgodziny w okresie jesiennym i okresie remanentu. Po drugie zapytajcie w jaki sposób są wypłacane. Po trzecie jeśl zatrudnicie się na magazyn to zapytajcie o grafik. Bo za moich czasów kończąc zmianę o godz 22:00w piątek w sobotę o 8:00 musiałem pojawić się w pracy. A żeby to ominąć jeden z menedżerów zażądał abym wpisywał w grafiku start o 9:00. Brak mojej zgody wywołał oburzenie. To tyle jeśli chodzi o rady. A teraz trochę informacji: ktoś oburzył się, że tę firmę nazwano rodzinną. No cóż SZWAGIER, DWAJ SIOSTRZEŃCY I ZIĘĆ OWEGO SZWAGRA TO CHYBA JEDNAK RODZINA????. OGÓLNIE TO : BRAK EMPATII BRAK CZŁOWIECZEŃSTWA BRAK SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA I WIECZNIE WYGÓROWANE WYMAGANIA MIŁEJ PRACY PS . KIEDY SWEGO CZASY GDY MOJ OJCIEC WYMAGAŁ OPIEKI I CHCIAŁEM WYBRAĆ MOJE UCZCIWIE WYPRACOWANIE NADGODZINY TO USŁYSZAŁEM OD WŁAŚCICIELA ,ŻE JESTEM (usunięte przez administratora) I ŻE MOGĘ LICZYĆ TYLKO NA PIENIĄDZE. O TO NA PRZYKŁAD OWA EMPATIA. ŻYCZĘ MIŁEJ PRACY

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Joachim
Pracownik

Zgadzam sie na hali sa potrzebne wiatraki woda i elektorlity ludzie juz tam zaczynaja mdlec jak taka parówka na dworze

anonim
Inne
@Joachim

I jakie macie decyzje odnośnie tych wspomnianych wiatraków? Do kogo szliście z sugestiami i jaka była w zasadzie odpowiedź? Przy tym opisie ciekawi mnie także, co szykuje się w zimie? Temperatura się wyrównuje i normalnie się robi?

anonim
Inne

Instalował ktoś te drzwi pod szyldem firmowym i wyraziłby przy tym opinię ze współpracy? jedna Pani na forum tez odnosiła się do zakładki z pracą ze strony firmowej. Jest tam zamieszczona tylko krótki komunikat odnośnie przyjęć. W skrócie, ile teraz zarobię na montażu? Byłaby to forma zlecenia czy w razie czego zapewniona jest praca na cały etat?

Krzysiek.G
Pracownik

Słyszałem o nie pochlebnych komentarzach co do braku wody do picia ,nie wiem po co takie zmyślanie że nie ma wody, jak wody jest pełno przy wejściu do socjala są baniaki 19 litrowe z wodą jak nie ma w dystrybutorze wywtarczy schulic sie bo butle i przynieśclć i jest co pic !! Jeden dystrybutor jest u nas na produkcji a jak nie Wisz gdzie to dokładnie na lini nr 12 na końcu magazynu w strone Zawodzia ;xd ;xd;xd 2 dystrybutor stoi przy wejściu do biura i nawet możesz sobie zrobić gazowana zimna a żeby mało bylo tego pracuje tu 9 lat i nigdy się nie zdarzyło żeby brakło wody, jak brakło była kupowana gazowana i każdy mógł brać ile chce a jak widzisz że nie ma wody to przynies swoją, woda kosztuje 0,99 gr to nie majątek!!! Po 2 stoi automat vendingowy gdzie możesz kupić słodycze ,picie a nawet bułki więc nie wiem po co pisać takie (usunięte przez administratora) najgorzej jest robić do własnego gniazda. Co do wiatraków na produkcji mam 2 wystarczy powiedzieć kierownikowi czy mógłby kupić bo jest gorąco to zamowi i dostaniesz a nie pisać takie (usunięte przez administratora) chcesz coś od kogoś najpierw daj coś od siebie (uczciwa prace) tyle w temacie pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Delta Zbigniew Różycki?

Andrzej Gawron
@Pytanie

Proszę o przesłanie CV na nasz adres mailowy : delta@delta.net.pl Po zapoznaniu się z CV zaprosimy do nas na wstępną rozmowę.

Andrzej Gawron
Pracownik

Szanowny Panie Tomaszu ! Staram się nie wypowiadać się na forum ogólnym. Zapraszam do mojego biura, to porozmawiamy i pokażę Panu, gdzie stoją dystrybutory z zimną wodą dla pracowników oraz jakie wdrożenia wprowadzamy lub planujemy wprowadzić, aby poprawić warunki pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Delta Zbigniew Różycki możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

P.Simon
Kandydat
 Pytanie

Jakie jest w tej chwili wynagrodzenie dla specjalisty

Emilia
Inne
@P.Simon

Specjalisty? Ale od czego, o którym stanowisku mowa? jeśli struktura jest bardziej rozległa niż tych pięć opcji podanych w zakładce z karierą na stronie to jakie specjalistyczne stanowiska są dostępne?

Emilia
Inne

Była wzmianka o tym, że biorą tu studentów, ale jakie mają perspektywy obecnie w firmie? Widziałam w zakładce z karierą, że szukają handlowców, instalatorów drzwi oraz serwisantów do nich. A studenci to jakie szanse na przyuczenie mają, z jakiego zakresu i co z dalszym rozwojem?

Pytanie
 Pytanie

Czy Delta Zbigniew Różycki zatrudnia studentów?

PM
Pracownik
@Pytanie

Jak najbardziej.

P.Simon
Były pracownik

Firma tragedia po całości ,firma rodzinna ponoć więc trzeba na nich za...ać czekają tylko jak coś ktoś za nich wdroży a za to dostaniesz uścisk prezesa:) ,umowa zlecenie ,na ogłoszeniu piszą całkiem inaczej zwykli (usunięte przez administratora) jak również z wynagrodzeniem (usunięte przez administratora) ,przyjmują Ukraińców bo nikt już tam nie chce pracować ,krótko- bardzo nie polecam tam pracy .

PM
Pracownik
@P.Simon

Nie rozumiem sensu istnienia tej strony. W większości są tu komentarze ludzi, których zapewne praca mało co interesowała. Nic nie dać od siebie, ale za to wymagania przeogromne. Przed podpisaniem umowy warunki są doskonale znane. A co do firmy rodzinnej to nawet tego nie skomentuje. Proponuję założyć własną firmę, a nie ślizgać się całe życie i narzekać na pracodawców...

Pytanie
 Pytanie

Czy w Delta Zbigniew Różycki występują paczki/bony świąteczne?

zyczliwy
Były pracownik
@Pytanie

nie

Danuta
Inne
@zyczliwy

Czyli tylko goła pensja? Nie ma żadnych bonusów? Ktoś niżej wspominał, że są premie uznaniowe - co trzeba osiągnąć aby je dostać?

sfokusowany_na_asapie
Były pracownik
@Danuta

umowa jest na najniższą krajową - tak w 2022 roku - reszta pensji to premia, którą pan prezes wielce szanowny słońce katowic może odebrać kiedy mu się chce, na przykład za pójście choćby na jeden dzień na zwolnienie lekarskie lub popsucie części wartej kilka/kilkanaście złotych

Bezrobotny
Kandydat
 Pytanie

Ilu zmianowa jest praca w tej firmie?

Emilia
Inne
@Bezrobotny

A jest więcej niż jedna? Bo oni chyba tych drzwi nie produkują z tego co się orientuję, chyba że ktoś mnie poprawi?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Zbigniew Różycki - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Delta Zbigniew Różycki?

  Zobacz opinie na temat firmy Delta Zbigniew Różycki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Zbigniew Różycki?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delta Zbigniew Różycki
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Magazynowa 21
  40-424 Katowice
 • NIP: 9542762745 KRS: 0000597594
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Delta Zbigniew Różycki
Przejdź do nowych opinii