Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego

Katowice

Opinie o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego

Brygadzista

Bardzo dobre zarobki

anonymous
@Brygadzista 16.11.2017 19:42
Bardzo dobre zarobki

chyba nie w elbudzie.

Robert

Praca w Elbudzie tylko dla wytrwałych, nie szanują swoich pracowników. Kto może to zmienia prace Monter za dużo nie zarobi chyba że jak robi poza Katowicami to dostanie delegacje, bo próbują dawać więcej niż sie nalezy tak aby przy 2 tyś na rękę człowiek był zadowolony plus delegacja która nie jest opodatkowana i nie długo będzie problem....

Andrzej
@Robert 16.11.2017 11:49

W sumie się zgadza. dobrze że Dariusza odsuneli. Ale wypłaty to słabe bo podobno budowy na minusie wygrywane

Bajer92

Witam, Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko Inspektora BHP. Możecie mi pomóc i polecić / odradzić to stanowisko w tej firmie? W ogloszeniu warunki pracy wygladaja dość dobrze, tylko jak to jest w praktyce? Czy to na prawdę (usunięte przez administratora) jak to niektórzy twierdzą? Ogloszenie jest juz dość długo, a dalej nikogo nie znaleźli co mnie trochę zastanawia ;-)

bibi

Jestem podwykonawcą pierwszy i ostatni raz . Za płatnością się trzeba prosić nikt tam nie rozumiie że rachunki cię gonią czy że masz leasingi do zapłacenia . Czas obiegu fakturu i ilość podpisów pod zgodą zapłaty jest żenujący . MASAKRA!!! I JESZCZE WSZYSCY ZDZIWIENI ŻE DZWONISZ I PYTASZ O KASE . NIE POLECAM . NA BUDOWIE KIEROWNICY KŁAMIĄ I OSZUKUJĄ NIE CHCĄ PODPISYWAĆ PROTOKOŁÓW PRZEROBOWYCH !!!!

Tatra

wszyscy narzekają i narzekają bo trudno bo brudno bo... itd. Pomyślcie jednak, że ta firma ma 70 lat więc ludzie tu pracujący są twardzi i chętni do pracy, niektórzy pracują od ukończenia szkoły, zapewnioną mają stabilność i płynność finansową a jak bywa u "prywaciarzy" ?

Nick

12 na godzinę + 60% premii daje 19,20 zł na godzinę x średnio 168 godz w miesiącu daje 3225,60 zł brutto, dla jednego mało dla innego dużo na dzień dobry :)

Joanna

@1dalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków pracy. Jakie są możliwości rozwoju w Elbud?

jarek

Duże? @po 2 lata doświadczenia jak dla mnie to bardzo mało bo w wielu firmach jest to po prostu 5 lat ;/ więc uważam, że tutaj warunki są przystępne. Jakbyś wczytał się w wypowiedź kolegi przed Tobą to można z niej wywnioskować, że zarobki 4 netto to norma tutaj dla doświadczonego parcownika

Jak czytam większość opinii, to mam nadzieje ,że pisali to ludzie bez chęci do pracy :) Możliwości rozwoju są, jeśli komuś chce się uczyć w kierunku. Praca na miejscu lub w delegacji, zawsze sie cos znajdzie. Kasa w porównianiu do innych firm (jak pytam znajomych) wręcz bym powiedział bardzo dobra :) No chyba że ktoś skończył zawodówkę i oczekuje 4 tys netto i jeszcze najlepiej nic nie robiąc. Pozdrawiam :)

zzzzzz

nigdy na warsztacie nie zarobisz 2300 netto, monter na liniach tyle nie dostaje na start a co dopiero warsztacie, 12zl monterzy maja po kilku latach pracy w deszczu, blocie i na mrozie.

byłem się zapytać

Na rozmowie zaproponowali na warsztacie jako elektromonter 12zł + 60 % Domyślam się że to brutto, bo moją stawkę trawili przez 2h. Wg kalkulatora wychodzi 2300 na rękę....

Izzy

skoncz juz z tym "czy ja wiem", udawany pracowniku a tak naprawde pewnie jestes babą z biura

elektromonterxxx

Ta firma to marnowanie życia sobie i swojej rodzinie. Nigdy nie wiesz gdzie cie jutro wyślą i kiedy wrócisz do domu. Całkowity brak możliwości rozwoju i traktowanie ludzi jak tanią siłę roboczą za ok 2000 plus delegacja.

TATRA

dobra stara firma - trzyma się a pracują w niej rodziny co o czyś świadczy. Robota ciężka nie dla tych co mają "piasek w rękawach", trzeba się wiele nauczyć.

?
@TATRA 18.02.2015 19:02

Stara firma to prawda,i rządzi się starymi zasadami,a o czym świadczy to że pracują tam rodziny chyba tylko o tym że niektórzy mają tam szerokie plecy i koneksje.Praca ciężka to druga prawda,a tak na marginesie to chyba ktoś nie lubi swoich krewnych polecając im pracę w tej firmie

orkan

Jak kształtują się zarobki dla inżyniera budowy? Podstawa + premia no i jakiej wysokości są dodatki.

monter 2222

Zarobki poniżej krytyki. Stawki godzinowe nie współmierne do wykonywanej pracy. System motywacji w postaci premii. Zróżnicowane: 15 % na bazie (niewspółmierne do wykonywanej pracy, wszystko musi być na czas, wymagane uprawnienia na wszystko, ale nic nie płatne do posiadanych uprawnień) i 60 % dla pracowników na linii. Podejście do pracownika przedmiotowo, przede wszystkim przez dyrektora Win... . Gbur który sprzedałby się za to aby siedzieć na stołku w biurowcu, po trupach tzn po pracownikach do celu (co było dowodem, wypadek śmiertelny rok temu). być może nowy prezes coś poradzi na ten prl-owski beton. ale gdy nie wprowadzi godziwych wynagrodzeń to wielu ludzi odejdzie.

KIEDYŚ TAM BYŁEM

Przedsiębiorstwo budownictwa elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach sp. Z.o.o To zwykłe dno! Firma szczyci się Certyfikatami osiągnięciami i wykwalifikowana kadra A tak naprawdę ludzie nie mają szkoleń Prace głownie wykonują pomocnicy elektromonterów ludzie bez uprawnień jedyne to badania wysokościowe, wiedzę zdobywasz w praktyce wysyłaj cie na słupa i rób! Ludzie którzy pracują 20 lat mają wiedzę i doświadczenie większości nie chce się pracować są znużeni tą pracą zresztą w firmie nie ma system motywacyjnego,nie ma możliwości rozwoju Firmie brakuję ludzi pracę którą powinno wykonać 10 ludzi robi się w 4 tym bardziej praca jest cięszka. wynagrodzenie dla pomocnika elektromontera to 10 na godzine + premia haha bez niej zarobisz 1100. Druga połowa połowa pensji to delegacja i ryczałt który trzeczeba wydać na dojazd czasem 600km jedzenie i wynajęciem kwatery oni dają wam pieniądze i się martw. Tak więc praca w której trzeba poświęcić swoje życie Które w tej firmie tak mało znaczy. Najgorsze jest to ze przez pospiech i niedopatrzenie straciło życie dwóch wspaniałych młodych ludzi. Ale jeżeli ktoś chce się przekonać to zapraszam do biurowca firmy el bud można sobie popatrzeć jak panie serwują po allegro i oglądają sobie budziki torebeczki i traktują zwykłych pracowników jak zło konieczne. Drogi biurowcu chyba zapomniałeś że to ludzie marznący w mrozie pracują na wysokości ryzykującym swoje życie zarabiają na was! Dodam jeszcze że trzeba się przyzwyczaić do panów grzejących się w cieplutkich cięzaróweczkach, popijających ciepłą herbatkę,czytających gazetki,drzemiących, bajerujących PANOWIE TO NIE PRL!!! Był czas się przyzwyczaić. Jak wam nie WSTYD?patrzeć na tych ludzi harujących w zimnie i deszczu szczyt bezczelności !!! Dodam jeszcze o darmowych godzinach które w Elbud katowice serwuje pracownikom o dziwo wielu ludziom to nie przeszkadza,boją sie przed konsekwencjami jak odmówisz utrata premi więc elbud na wszystko ma sposoby i tak panowie w zielonych i białych kaskach zmuszają ludzi do pracy pod wiecznymi grożbami i presją. O tej firmie mogę stwierdzić jedynie tyle ładnie się prezentuje ale w środku to zwykłe szambo które wreście kiedyś się wyleje.

POPIERAM
@KIEDYŚ TAM BYŁEM 04.12.2014 10:25

Brawo,więcej takich opinii,a być może ktoś z tych na samej górze się obudzi i zaprowadzi porządek w tym burdelu

TYKO

stawki to masz tam różne, musisz powiedzieć jaki dział konkretnie

on
@TYKO 21.09.2014 12:59
stawki to masz tam różne, musisz powiedzieć jaki dział konkretnie

Zarobki nie proporcjonalene do czasu i poświęconego na prace w tej firmir

okkk

Chodzi Ci o tego co mial ciezkie dziecinstwo a tera łep mu sie trzesie :) ?

Wielki Ra

A gdzie jest pip i kontrole.Tyle tego w sieci na temat traktowania pracownikow a gnioty siedza na tyku i nic nie robia. A wy nie bujcie sie zglaszac do pip-u. Wiadomo ze kapowac to zle ale z tymi leszczami tak trzeba bo inaczej nas zniszcza.Pozdrowienia dla odwaznych.

qazik

zarobki jako kierowca-monter to konkretnie jakie ? jesli mozna to niech chociaz ktos powie w przyblizeniu . Z góry dziękuje.

bolo

Firma słaba, dziwni ludzie tym rządzą zarobki poniżej krytyki

lol

A wieprz tam jeszcze pracuje ?

TEN KOLEŚ TO DNO
@lol 01.04.2014 07:07
A wieprz tam jeszcze pracuje ?

DNO KOLEGO PRZEDSTAWIASZ!!

TATRA
@TEN KOLEŚ TO DNO 04.12.2014 10:30
DNO KOLEGO PRZEDSTAWIASZ!!

A MOŻE BY TAK ZACZĄĆ OD PODSTAWÓWKI I NAUCZYĆ SIĘ POLSKIEGO !

Jot

Pisać nie potrafisz a w porządnej firmie pracować chcesz...

Manka

Firma niszcząca ludzi.

el bud to dno

Polecam znaleść inną firmę o podobnym profilu bo to co się wyprawia w El Budzie katowice to smiech na sali !!!

Elbud NO

Praca za śmieszne pieniądze,pod wieczną presją czasu i przełożonych ,nadgodziny za które firma nie płaci !!! Z miesiąca na miesiąc pogarszające się warunku pracy przede wszystkim finansowe co widać w firmie emigracją doświadczonych pracowników do firm konkurencyjnych. W firmie można się ustawić i jak ktoś ma za małą wypłatę to można dorobić na handlu NO i przynajmniej część pracowników zadowolona a firmie to nie przeszkadza:)

1rm

Zgadzam się z \"anty-elbud\",dodam jeszcze że brygadziści w Elbud Katowice to prawdziwi karierowicze i cykory którzy nie potrafią szanować swoich podwładnych i robią wszystko aby im było lepiej nie patrząc na warunki i bezpieczeństwo pracy.Praca w weekendy i po godzinach to niemal już tradycja,a na wynagrodzenie za nadgodziny trzeba czekać do okresu rozliczeniowego (usunięte przez administratora) większość młodszych pracowników więcej ma delegacji niż wynagrodzenia ze stawki(pracują za delegacje hahaha).(usunięte przez administratora)

anty elbud

Praca w tej firmie nie jest łatwa częste delegacje o których pracownicy dowiadują się 2 dni przed wyjazdem. Transport,noclegi,wyzywienie na własny koszt oczywićie jest to zwracane w postacie delegacji i ryczałtu co miesięcznie przy wypłacie. W firmie panuje dziwna polityka pracujemy 7 dni w tygodniu weekend nie obowiązkowy niby ale jeżeli nie przyjdziemy to kierownictwo zabiera premię.Częste nadgodziny do których pracownicy są zmuszani (usunięte przez administratora) Zarobki nie są złe chyba ze odliczymy sobie wydatki związanie z dojazdem noclegiem i wyżywieniem to już się nie robi tak fajnie.polityka firmy jak najwięcej zarobić nie dbając o pracowników!!

Zostaw opinię o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego