Opinie o Hurry Curry Katarzyna Nowak w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hurry Curry Katarzyna Nowak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hurry Curry Katarzyna Nowak o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurry Curry Katarzyna Nowak w Katowice

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Poszukująca Nowy wpis
Kandydat

Dodali ogłoszenie na olx i zaproponowali poniżej najniższej krajowej plus umowa zlecenie. Zgłosiłam do PIPU i sanepidu. Nie powinno się takich restauracji w żaden sposób wspierać,a likwidować!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w Hurry Curry Katarzyna Nowak występują paczki/bony świąteczne?

Jurek Nowy wpis

Szefowa myśli że jest mądra i cwana ale tak nie jest Zamknięte 3 z 4 lokali,wcale się nie dziwię Nie polecam

AnnBY Nowy wpis

Nie mogę się zgodzić, raczej wprowadza porządki. Choć ludzie sie boja. Szefowa bardzo odjechana choć serio miła. Płaci na czas, docenia. Bardziej martwi mnie dokąd ta firma zmierza, zamknęli już 3 restauracje, coraz więcej konkurencji. Nie wiem cz tu usiedze następne miesiace. A może nas wszystkich zwolnoa pzez ten covid...

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hurry Curry Katarzyna Nowak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Markeza

Niedawno od nich odeszła, w sumie to nasze drogi się rozstały przez covid. Praca jak praca, szefowa/właścicielka trochę postrzelona, ale pozytywna i miła. Obecna menedżerka fajna, wszystko idzie z niom załatwić, ale nowa już jest teraz zatrudniona i no ta jest bardzo ostra. Może chce się wykazać na początek ale ekipa donosi mi że obawiaja sie co to będzie dalej. Za to smaczne i zdrowe jedzenie, czesto sama korztsała. To zaleta, bo miło pracować gdzie robi się dobre jedzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurry Curry Katarzyna Nowak - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hurry Curry Katarzyna Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Hurry Curry Katarzyna Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurry Curry Katarzyna Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurry Curry Katarzyna Nowak
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Św. Stanisława 1
    40-014 Katowice
  • NIP: 6342283441 REGON: 243280037

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188