Duotech S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Artur Stankow

Tarnowskie góry

Opinie o Duotech S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Artur Stankow

bylypracownik

Pracowałem w tej firmie i dostałem 800zł na umowę o dzieło za cały miesiac pracy od poniedziałku do piątku,miałem wypadek w pracy podczas cięcia rur i odrazu zostałem wysłany do domu,nawet nie dostałem opatrunku.Prezes się chwali że zarabia 130zł na godzinę a mi zapłacił ochłapy za jeżdzenie z rurami,blachami po całej Polsce zdezelowanym gratem

gość

Eckert sterownik najprawdopodobniej ESC 872 stół ok 3800x4000

zainteresowany

Witam mam pytanie jakiej marki firma duotech ma wypalarkę jaką wielkość stołu roboczego i oprogramowanie ?

W firmie pracowałem jak jeszcze była w Tarnowskich Górach. Bardzo duża rotacja i stosunek zatrudnionych do dyrekcji wynosił 5/2 (2 handlowców i sekretarka to pozostałe osoby).Szefostwo czasami ma gest i rzuci $$ na różne okoliczności.Służbówki z zeszycikami i zapisem każdego km. wraz z celem wyjazdu etc - kasa na paliwo na styk (nigdy do pełna ).Tel na kartę i ciągłe proszenie się o doładowanie.Liche pensje.Z przysłowiowego braku laku można spróbować.

Marek

A co kolego, chciałoby się podkradać paliwko, nic nie robić i jeszcze zarabiać 5000? Skąd tacy się biorą?

Zostaw opinię o Duotech S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Artur Stankow - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duotech S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Artur Stankow