Opinie o Duotech Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Duotech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Duotech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duotech Sp. z o.o. w Zabrze

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w firmie Duotech Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Zeus

Ma ktoś jakieś informacje na temat pracy w tej firmie zarobi i wgl.? POZDRAWIAM :)

Tomasz
@Zeus

Czy dowiedziałeś się już czegoś na temat zarobków w Duotech? Jeśli posiadasz informacje na ten temat, to koniecznie podziel się swoją wiedzą. Zachęcam też wszystkich pracowników do pozostawiania tu swoich opinii na temat pracodawcy, każdy taki wpis jest pomocny dla potencjalnego kandydata!

Karol Nowy wpis
@Tomasz

Witam jeździłem tam kiedyś jakieś dwa lata temu wytrzymałem tam dwa tygodnie zarobki 3.000 zł przy jeździe min 15 godz dziennie i uwierzcie cały czas jechałem od- do gdybym nie musiał tankować to pewnie bym nie zaznał butem ziemi a teksty szybko bo tam na ciebie czekają już

Kierowca Nowy wpis

Odradzam współpracę z tą firma, totalny brak organizacji, auta w nie najlepszym stanie, czas jazdy nie mniejszy niż 13h, a płacone tylko 8h. Czysty wyzysk nic więcej. Niżej widziałam komentarz, że był czas na spanie, prysznic itp. Niestety w moim przypadku tak nie było. Również pracowałam krótko i żałuje, że w ogóle zaczęłam tam prace.

Rob Nowy wpis
@Kierowca

Bardzo nie uczciwa firma

Kierowca

Nie polecam nikomu, dostałem samochód w kiepskim stanie, wiek i przebieg pomijam, normalne, że nowy pracownik nie dostanie nowego. Totalny (usunięte przez administratora) w samochodzie to już inna sprawa. Po gniazdkach 12V zostały tylko obudowy, brudna podłoga, schowki pod siedzeniami, wszytko zakurzone, w kurniku śmieci, okienka uszkodzone, połowa obrysówek nie świeciła, opony letnie, w grudniu, w samochodzie, który podobno jeździł po EU. W trasie kilka razy nagle nie było sprzęgła i biegi bez trzeba było zmieniać, potem nagle wracało do normy, parę razy też kopcił okropnie na biało też po chwili wracało do normy. Jak przekazałem szefowi moje uwagi do stanu technicznego to niby mieliśmy o tym rozmawiać po zjeździe, ale po prostu zakończyliśmy współpracę bez żadnych pytań z jego strony co się z samochodem dzieje.

@Kierowca

Rozumiem, ale skoro pracowałeś w Duotechu, to może napiszesz więcej o warunkach pracy kierowcy? Były jakieś plusy tego zatrudnienia? Daj, proszę, znać.

Kierowca
@Monika

Jako zaletę tej pracy mógłbym wskazać jedynie to, że był czas na sen, jedzenie, prysznic. W tej branży różnie z tym bywa, ale współpraca trwała bardzo krótko, ciężko określić jak to wygląda na dłuższą metę.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Duotech Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Olgierd

Tak cicho zrobiło się na forum. Może ktoś ma wiedzę czy firma aktualnie potrzebuje kogoś do pracy?

Olek

Jaki jest wymiar godzin i czy są zmiany?

dziunio

Świetna firma ale niestety nie wszyscy potrafią docenić to co mają , dopiero jak stracą to żałują!!!

bylypracownik

Pracowałem w tej firmie i dostałem 800zł na umowę o dzieło za cały miesiac pracy od poniedziałku do piątku,miałem wypadek w pracy podczas cięcia rur i odrazu zostałem wysłany do domu,nawet nie dostałem opatrunku.Prezes się chwali że zarabia 130zł na godzinę a mi zapłacił ochłapy za jeżdzenie z rurami,blachami po całej Polsce zdezelowanym gratem

Były pracownik hali
@bylypracownik

Panie harcerzu - Nie miałeś wypadku, tylko jesteś takim lewusem, że zamiast rury przeciąłeś sobie buta...

gość

Eckert sterownik najprawdopodobniej ESC 872 stół ok 3800x4000

zainteresowany

Witam mam pytanie jakiej marki firma duotech ma wypalarkę jaką wielkość stołu roboczego i oprogramowanie ?

W firmie pracowałem jak jeszcze była w Tarnowskich Górach. Bardzo duża rotacja i stosunek zatrudnionych do dyrekcji wynosił 5/2 (2 handlowców i sekretarka to pozostałe osoby).Szefostwo czasami ma gest i rzuci $$ na różne okoliczności.Służbówki z zeszycikami i zapisem każdego km. wraz z celem wyjazdu etc - kasa na paliwo na styk (nigdy do pełna ).Tel na kartę i ciągłe proszenie się o doładowanie.Liche pensje.Z przysłowiowego braku laku można spróbować.

A co kolego, chciałoby się podkradać paliwko, nic nie robić i jeszcze zarabiać 5000? Skąd tacy się biorą?

Zostaw merytoryczną opinię o Duotech Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Duotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Duotech Sp. z o.o.
  • Pawliczka 1
    41-800 Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042