Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia

Katowice

Opinie o Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia

olo

Rozmowa o praca przebiegała całkiem całkiem, na luzie,ale pytania typu:ile mam lat,czy mam dzieci,jaką miałam średnią ocen,jakie oceny przeważały 4 czy 5,kiedy broniłam się-jakby to miało wielkie znaczenie. Śmieszne!! Pani Urszulo- kobiety na rozmowie o pracę się nie pyta o wiek jak również czy ma dzieci i czy planuję w tym roku zajść w ciąże.Eh wyszłam z niesmaczona trochę. Co kogo to obchodzi jaki jest mój stan?????????aha zarobek mały 2200 brutto na pracę w biurze:/

Darek

Jesli chodzi o prace to jak wszędzie trzeba robić nic innego, jeśli chodzi o wpołpracowników i osoby zarządzające ludzmi to szkoda gadać lepiej by było jak by takie osoby pracowały w biedronce na kasie przynajmniej by sie czegos nauczyly i ktos by ich pogonił...

Ola

Klimat powiedziałabym bardziej niż koleżeński... Związki, romanse, małżeństwa a nawet dzieci już się urodziły, niekoniecznie z żoną :)

Zostaw opinię o Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia