Opinie o Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia w Katowice

kpiny

byłem na rozmowie, okazało się, że straciłem tylko czas i pieniądze, nie liczą się z człowiekiem, oferta pracy jest całkiem inna niż w ogłoszeniu o pracę, proponuję się upewnić już na etapie rozmowy telefonicznej,

Marzena
@kpiny

Mógłbyś nieco szerzej opisać tę sytuację? Może zaszło jakieś nieporozumienie. Czy wyjaśniałeś to z rekruterem? Dlaczego tak negatywnie wypowiadasz się na temat firmy Makar? Pamiętaj, że rozmowa kwalifikacyjna to tylko mały element funkcjonowania pracodawcy.

Był sobie pracownik.
@Marzena

Jeżeli komuś zależy na odrabianiu pańszczyzny to polecam tą firmę (4 godziny miesięcznie w sobotę).

MojszaRacja Nowy wpis
Kandydat
@kpiny

Również byłem na rozmowie, miałem pracować jako magazynier. Potwierdzam wypowiedź kolegi. Warunki zupełnie inne niż w ogłoszeniu.. śmieciówka oraz słaba kasa. Ja żądałem umowy o pracę oraz wyższej stawki, rekruter zaczął kręcić nosem i czekać na telefon.. czekać na telefon do śmierci. Mam wrażenie że Makar leci po bandzie..Rotacja też jest, co jakiś czas ogłoszenie na magazyniera.

Franek Nowy wpis

Czy firma wprowadziła jakieś zmiany mające na celu bardziej zabezpieczyć pracowników w czasie pandemii?

Stefan Nowy wpis

Jest luźno na prazalni.. Kasa się zgadza i nie ma spięcia... Praca 6-14 za kasę jak wszędzie na 3 zmiany także polecam...

Andrzejek

Praca jak na obecne warunki jakie są w innych zakładach to oceniam kiepsko w stosunku do zarobków jak i warunków.... zarobki na poziomie najniższej krajowej, rozładunek ciężkich gabarytów ręczny. (usunięte przez administratora)

życzliwy
@Andrzejek

Pracowałem tam ponad 4 lata i pod koniec mojej kadencji zrobiło się tam nie przyjemnie pokażesz raz na rozładunku że się nadajesz i jest kaplica wyzysk i zero doceniania pracownika po 3 ,4 kontenery dziennie w sezonie za psie pieniądze

Beny Nowy wpis
Kandydat
@życzliwy

Możesz coś więcej napisać jakie warunki na prazalni i magazynie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Robót Sanitarnych
Ventix Sp. z o.o.
(10 opinii)
logo firmy Prezes Zarządu Spółki
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
Cromo-Stal Sp. z o.o.
(6 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Anita

Akurat to jest forum pracownicze na którym zamieszczane sa opinie o pracy !

Zniesmaczony

Ludzie z zarządu makar- CO Z WAMI?! Kupiłem z waszej firmy orzechy brazylijskie i nie dość, że bez smaku, to jeszcze jakby leżały leżały gdzieś latami!? To samo z daktylami i rodzynkami... Nigdy więcej!!!

cccccc

Dziadostwo ogłaszają przyjęcia do pracy. Człowiek przychodzi na rozmowę a tu śmieciówka na miesiąc.

asdfsad
@cccccc

rekrutują na stanowisko magazyniera, praca na magazynie bardzo ciężka przy ręcznym rozładunku kontenerów,

Człowiek

Tym zakładem powinien zająć się sanepid i PIP

Marzena
@Człowiek

Czy możesz uzasadnić swoją wypowiedź? W tym momencie nic nam ona nie mówi o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Makar. Miałeś okazję współpracować z tym pracodawcą? Jeśli tak może opiszesz nam warunki zatrudnienia?

Człowiek
@Marzena

Ha ha wolę się nie wypowiadać produkty Bio to porażka a orzechy i tak są zamoatane z ziemi

m g
@Człowiek

nie wiem co stwierdziłby PIP, ale SANEPID pewnie miałby co robić, wystarczy kupić produkty konfekcjonowane przez MAKAR . Orzechy arachidowe solone śmierdzą starzyzną całkowicie nie nadają się do spożycia, podobnie jest z daktylami , suche, twarde, okropne. Czy mają tam jakąś kontrolę jakości ?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

olo

Rozmowa o praca przebiegała całkiem całkiem, na luzie,ale pytania typu:ile mam lat,czy mam dzieci,jaką miałam średnią ocen,jakie oceny przeważały 4 czy 5,kiedy broniłam się-jakby to miało wielkie znaczenie. Śmieszne!! Pani Urszulo- kobiety na rozmowie o pracę się nie pyta o wiek jak również czy ma dzieci i czy planuję w tym roku zajść w ciąże.Eh wyszłam z niesmaczona trochę. Co kogo to obchodzi jaki jest mój stan?????????aha zarobek mały 2200 brutto na pracę w biurze:/

Darek

Jesli chodzi o prace to jak wszędzie trzeba robić nic innego, jeśli chodzi o wpołpracowników i osoby zarządzające ludzmi to szkoda gadać lepiej by było jak by takie osoby pracowały w biedronce na kasie przynajmniej by sie czegos nauczyly i ktos by ich pogonił...

Ola

Klimat powiedziałabym bardziej niż koleżeński... Związki, romanse, małżeństwa a nawet dzieci już się urodziły, niekoniecznie z żoną :)

Zostaw merytoryczną opinię o Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia - Katowice

Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia
1/5 Na podstawie 1 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Makar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia