Piekarnia Ciastkarnia Król

Katowice

Opinie o Piekarnia Ciastkarnia Król

użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik myślę, że jeszcze nie spróbujesz to się nie dowiesz. Gdyby Ci się nie podobało możesz zawsze zrezygnować. Czy spróbujesz? Jeżeli jednak się zdecydujesz daj nam potem znać jak wygląda sytuacja w Piekarni Ciastkarni Król.

użytkownik zarejestrowany

@aaaaaa a nie ma szansy na umowę o pracę? @Były pracownik wiadomo atmosfera zależy od osób pracujących w firmie. A nie chcesz wrócić do pracy w Piekarni Ciastkarnia Król? Może warto się zgłosić do pracodawcy, skoro dobrze Ci się tam pracowało?

@Karolina 25.09.2017, 12:34

Szczerze to sama nie wiem, myślałam o tym. Lecz jeżeli miała by być ta sama atmosfera to wolę zostać w domu. Też inaczej jest jak pracujesz cały czas a jak idziesz po dłuższej przerwie. A co do pracodawcy to naprawdę z czystym sercem polecam.

Niezadowolona

Nie polecam piekarni Król na Podlesiu ul. Uniczowska młodsza ekspedientka wciska starocie mówiąc że wszystko świeże, mało tego zawsze sterczy z nią jakaś kobieta i wtrąca się do zakupów koszmar . Proponuję zmianę ekspedientki bo klienci wolą iść do piekarni Adam

użytkownik zarejestrowany

@aaaaaaaa dzięki za odpowiedź. Ty pracujesz jako sprzedawca tak? A polecasz tam pracę? Można liczyć na elastyczny grafik? Czy są oferowane benefity?

aaaaaa
@Karolina 11.09.2017, 15:31

Tak. Pracę polecam natomiast benefitów nie ma. Jak to przy zleceniu. jedynie deoutat (usunięte przez administratora) na dzień pracy

@aaaaaa 20.09.2017, 16:48

Praca sama w sobie fajna, klienci super. Wiadomo dużo zależy od nas samych,to my tworzymy atmosferę. Jeżeli są konflikty między dziewczynami to wiadomo że atmosfera się psuje,i każdy na tym cierpi. Ja pracowałam ponad 1.5 roku i było naprawdę fajnie,potem zmiana dziewczyn i się zaczęło. Szkoda bo czasem się tęskni. Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

Widzę, że na temat Piekarni Król Antoni wypowiadają zwykle klienci, a czy są wśród nas pracownicy, którzy mogliby zdradzić jak wygląda zatrudnienie i czy polecają pracę w tej firmie?

aaaaaaaa
@Karolina 08.08.2017, 15:09

A na jakim stanowisku? Jeżeli chodzi o sprzedawce 9.20 na reke za godzine, umowa zlecenie. Wykaładanie , zamawianie towary wypiek mrożonek obsługa kasy i klientów, wykonywanie zwrotów towaru

Adaś

Witam i znowu to samo .Pisze bo sciagnieto tego posta. (usunięte przez administratora) .Pozdrawiamy Sasiady

Ewna

Ogarnięcie się wszyscy.!to co piszecie są to zupełnie puste słowa ja wasze mózgi. Dlatego zostawiam wszystko BEZ KOMENTARZA . Pozdrawiam

aaaaaaaa
@kobieta 15.03.2017, 08:22
To po co sie wogole wypowiadasz haha

Dla mnie to co się dzieje to paranoja.. zmieniło sie coś?

Ewna
@kobieta 15.03.2017, 08:22
To po co sie wogole wypowiadasz haha

Pisze dlatego ze jak nie masz klientow żeby Ci sie nie nudziło ;-);-);-);-)będziesz miała co opowiadać swoim koleżanką z drugiej zmiany ;-)pozdrowienia

Temida

DZIEWCZYNY TO ŚCIEMA nie bójcie się żadna policja się tym nie zajmuje sprawdzone u źródeł, jedno co mogę wam powiedzieć to ro że wszystkie pochlebstwa pod adresem Pani (usunięte przez administratora) są wysyłane z tego samego komputera to każdy informatyk może sprawdzić.

temida
@Gosc 07.03.2017, 10:40
Słabe masz te źródła, dopytaj dokładniej, zanim się wypowiesz. Informatyka też pewnie znasz i już Ci powiedział? Żałosne....

oj dziecinko nawet nie potrafisz swoje braki i kompetencje w menadżerowaniu wziąć na klatę tylko cały czas się odszczekujesz . A i jeszcze jedno nie dam Ci spokoju tobie nikomu więcej.

Sprawiedliwa
@temida 07.03.2017, 14:13

Nie jestem tym kim myslisz.Zajmij się swoim życiem. To że Tobie się nie udaje w życiu, nie znaczy że możesz kogoś oczerniac żeby wybielać siebie

Sprawiedliwa

Czy Szefostwo w ogóle to czyta ? Powinniście zareagować na groźby karalne i pomówienia. Jeśli nic się nie zmieni i wpisy nie znikną, doradzam (usunięte przez administratora) udanie się jak najszybciej do prawnika i na policję.

Witam. Pracowałam w piekarni ponad rok,moim koordynatorem była Pani (usunięte przez administratora) Mimo swoich wymogów, bardzo pilnowała porządku na sklepie, zwracała dużą uwagę na zamówienia. Z każdym problemem można było zwrócić się do Niej. Nie ukrywam była osobą bardzo wymagającą lecz rezultaty widać było gołym okiem. Takich koordynatorów jest na prawdę mało, którzy doceniają pracowników za swoją pracę. A wy dziewczyny trzymajcie się bo nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. P.S Na szefostwo nie narzekajcie bo Oni naprawdę robią wszystko żeby ogarnąć wszystkie punkty które mają. A jak wiadomo mało ich nie jest. Pozdrawiam.

KJS

Dziewczyny pracujace zmiana kordynatorki to tylko POZORY . Po miesiacu góra półtora ( również pracujace wiecej niż dwa lata ) zostaniecie zwolnione z dnia na dzień . Menagerki twierdza że nie polecamy ciast , ze sa zbyt duże zwroty , że nie dajemy nic od siebie co jest kłamstwem ponieważ zawsse klienci nas chwalili . Gwarantuje że nasi stali klienci przejda razem z nami do (usunięte przez administratora) :)

Temida

UWAGA dziewczyny, które w ostatnim czasie zostały zwolnione w dziwny sposób przez panie koordynatorki z (usunięte przez administratora) ; zgodnie z naszą ostatnią rozmową byłam u Pani prawnik i zgodziła się nas reprezentować, powiedziała że racja jest po naszej stronie, więc proszę o podawanie swoich namiarów. (usunięte przez administratora) .

dawna znajoma Karoliny Wilk

Witam u Was w piekarni dzięki (usunięte przez administratora) nigdy nie będzie spokoju teraz zwolnienia grupowe żeby chronić (usunięte przez administratora) jednej (usunięte przez administratora) która z ludźmi robi co chce ta wiadomość o zwolnieniach utwierdza mnie w przkonaniu że (usunięte przez administratora) powinien zająć się tą firmą wszyscy się bójcie bo jak żle spojrzycie na (usunięte przez administratora) to wypad z dnia na dzień a ty kobieto jesteś bezwzględna (usunięte przez administratora) "

adwokat
@dawna znajoma Karoliny Wilk 28.02.2017, 17:03

mam nadzieję że jest pani świadomo, iż posądza pani szefa piekarni o zdrady, takie rzeczy bezpodstawnie pisane podlegają pod sąd,tzw. pomówienia, a i jeszcze jedno policja już sprawdza z którego komputera ta wiadomość została wysłana, pozdrawiam.

Stara

A te słodkie opinie anonimowo dlaczego się nie podpiszecie kto namieszał to namieszał jedna osoba (usunięte przez administratora) a teraz wszystkie są winne jeszcze uderzenia w stosunku do jak łatwo zrozumieć pani (usunięte przez administratora) oszalałyście to paranoja może czas zastanowić się czego się chce bo to co się dzieje to parodia jeszcze będziecie płakać

Wściekła

Z wami wszystkimi jest coś nie tak najpierw narzekacie na (usunięte przez administratora) a potem nagle obrończynie nagle stała się taka dobra taka suuuper mogłyście się zastanowić wcześniej a wypisywać bzdury ja nadal twierdze że to nie jest osoba na to stanowisko dalej twierdze że jest bezczelna i powinna być usunięta każdy kto szanuje pracę będzie się starał nie ważne jaka ona jest ale nie każdy pozwoli sobie na takie zachowania jakie reprezentuje (usunięte przez administratora) i ja nie jestem za tym by została lecz pewnie wcześniejsze sygnały zostaną bez echa zostanie i dalej będzie mieć was za nic i śmiać się za plecami z waszej głupoty powodzenia

oburzona

Dziewczyny, opowiadacie takie głupoty że słuchać się nie chce. Wszyscy zainteresowani dobrze wiedzą że negatywne opinie piszą osoby którym nie pasuje że dostały koordynatora który w końcu Was pilnuje i wymaga, zamiast osoby która dla świętego spokoju przymykała na wiele oko. Jak Wam tak źle to się zwolnijcie.

@oburzona 01.02.2017, 18:22

Dokładnie! Ciekawe tak szczekały, tak.szczekały a teraz cisza.. namieszalyscie i to ładnie. W żadnej innej pracy by się nikt wami nie przejmował tylko by kopnął w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

pracownica

Popieram, laski wezcie się za robotę bo widać za dużo czasu trochę macie i od tych nudów w głowach się przewraca a jak wam tak bardzo zle to raczej nikt was na siłę nie trzyma nie jesteście raczej takie idealne że (usunięte przez administratora) , są podwyżki więc da się zarobić tylko trzeba chcieć....a jak macie jakiś problem z panią koordynator to wystarczyło zgłosić to gdzie należy a nie robić haje na internecie.....swoją bezmyślną głupotą zaszkodziłyście nie tylko jednej pani koordynator lecz wszystkim.....gratuluję bezmyślnego i dziecinnego zachowania

Pracownicaa

Dziewczyny zajmijcie się (usunięte przez administratora) robota a nie (usunięte przez administratora) głupot na koordynatorki bo robicie krzywde nie tylko (usunięte przez administratora) ale wszystkim. Jak macie za mało roboty to sprzatajcie sklepy przed (usunięte przez administratora) a nie wypisujecie brednie ...

P.A

Szanowny 'nie pracowniku'jest coś takiego,jak czytanie tekstu ze zrozumieniem,szkoła się kłania...Dziewczyny piszą o traktowaniu i warunach w pracy ,a nie o wynagrodzeniu ,więc ten wpis jest bez sensu ,a roznoszenie ulotek,hmm całkiem przyzwoita praca ,w końcu żadna uczciwa praca nie hańbi .

Nie pracownik

Znam kilka dziewczyn co pracuja w piekarni krol.. Płaca jest moze mniej obiecujaca niz to wyglada od zewnatrz. Wychodzilo po (usunięte przez administratora) . Za taka prace mysle ze nie jest zle. Premie tez dziewczyny mialy. Jak dla kogos (usunięte przez administratora) l za free to malo to brak slow.no tak jest (usunięte przez administratora) to malo.. Teraz od stycznia sa nowe stawki i placa jest jaka jest. Jak Wam tak zle to mozecie sie zwolnic i isc roznosic ulotki.

ewa
@Król 30.01.2017, 07:32
W końcu ktoś mądry!

Za taką pracę nie jest źle?! Przecież każdy chce godziwie żyć a nie za marne grosze na marnej umowie bez stabilizacji... ten mądry to wiadomo kto pisze. Jeszcze (usunięte przez administratora) e przez administratora) doszedł bo prawda w oczy kole

Król
@ewa 30.01.2017, 21:57

Jakoś jest teraz podwyżka to jeszcze Ci mało? Ile Ty chcesz zarabiać za sprzedaż chleba?! 10 tysięcy? Umowę też masz, popracuj 3 miesiące i idź na l4 jak Ci tak źle.

ZROSPACZONA

Nic się nie zmieniło wszyscy nas olali dalej (usunięte przez administratora) jest koordynatorem tyle że zabrano jej kilka sklepów ale na pozostałych dalej traktuje ludzi jak................ aż wstyd mówić niestety sama nawet nie ma odwagi zrezygnować ambitna nie powiem ale za (usunięte przez administratora) trzymajcie się dziewczyny ale nie łudźcie się nie będzie lepiej ona ma swoje pupilki a resztę może przecież zwalniać jak coś nie będzie po jej myśli (usunięte przez administratora) !!!!

glowa do gory
@ZROSPACZONA 25.01.2017, 13:01

A zgłaszałyście to gdzies? Dziewczyny nie dajcie się zastraszyć . Czemu boicie się powiedziec głośno o tym ze wasza współpraca z ta pania nie jest taka jak powinna? Szefostwo chyba nie bedzie obojętne na to

Pracownicaa

I co dziewczyny, coś się zmieniło ? :)

Ktoś w końcu się odeWał że coś jest nie tak...i ktoś coś z tym robi więc ja mam nadzieję że szefostwo zrobi to dobrze. ...

Pytasz konsekwencje czego czy ty w ogóle myślisz dziewczyno wiadomo że jak sobie kogoś upatrzą to i tak go zwolnią bo pani (usunięte przez administratora) już ma swój krąg podejrznych więc o czym mowa możesz tu nic nie pisać ale jeśli ona cię nie akceptuje masz przesrane tak to działa lepiej siedzieć cicho i zgadazać się z tymi głupotami niż się coś odezwać co za paranoja ktoś chyba pomylił (usunięte przez administratora) to jedno i to samo mam nadzieję że (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Wojtek

To jakiś cyrk ktoś kto nie potrafi być koordynatorka powinien sam zrezygnować po co siać zamęt dziewczyny jestem z wami macie rację ale uważam że i tak dadzą Wam popalić teraz się zacznie przez jedną panią cały (usunięte przez administratora)

@Pracownicaa 18.01.2017, 12:41
Wiadomo, jak to się mówi (usunięte przez administratora) ale jak już zostało poruszone to trzeba ponieść konsekwencje...

Konsekwencje ale czego

@pracownik 18.01.2017, 19:46
Konsekwencje ale czego

Konsekwencje tego że się namiszało, myślisz że jedna czy drugą nie wyleci z pracy? Bo myślę że (usunięte przez administratora) będzie bronił swojego dobrego imienia... (usunięte przez administratora) :)

Zmiana pani koordynator na 2sklepach super lecz mam nadzieję że to dopiero początek zmian. Boimy się odezwać bo nie chcemy zostać bez pracy czy to takie dziwne , dziewczyna została wydelegowana na (usunięte przez administratora) ys. ...nie potrafiła znieść prawdy. Brawo dla tych którzy w końcu coś z tym robią. ...

zadowolona pracownica

Kolezanli :-) Rozumiem i.jedba i druga strone,hednak w Polsce miestety mniejszosc zazwyczaj nie ma nic do powiedzenia,przykladem jest kilka dni pracy Pani koordynator ktora oddelegowala dziewczyne na sklep w Katowicach poniewaz jako jedyna nie bala sie odezwac wiec ja sie wcale nie dziwie ze teraz reszta anonimowo dodaje komentarze,cieszy mnie fakt ze sprawa zainteresowaly sie osoby ktore sa wyzej i ja osobiscie mam zamiar z (usunięte przez administratora) na ten temat rozmawiac poniewaz jak widac rozmawiac sie da,efektem tego sa juz zmiany koordynatorow,a osoby ktore sa zadowolone z wspolracy z (usunięte przez administratora) zazdroszcze i szczerze zycze owocnej wspolracy :-)

Pracownicaa

Oj dziewczyny dajcie już spokój tej Pani (usunięte przez administratora) . Nie umie zarządzać, źle Was traktuje, nie da się z nią dogadać, ok trudno. Prędzej czy później sam (usunięte przez administratora) to zweryfikuje. A Wy się nie poddawajcie tylko.głowa do góry :)

Pozytywna

(usunięte przez administratora) jest Pani najlepsza a Wy jak macie problem ze sobą to do psychologa bo tylko człowiek który ma nierówno pod sufitem wypisuję takie bzdury i kłamstwa.

Jadzia
@lololo 17.01.2017, 13:24
Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie i pisac o własnych odczuciach. Nie równo pod sufitem ma osoba, ktora nie umie tego uszanowa...

Te pozytywne opinie piszę chyba sama (usunięte przez administratora)

lololo
@Jadzia 17.01.2017, 18:58
Te pozytywne opinie piszę chyba sama (usunięte przez administratora)

Dokladnie :) tylko dziewczyny, ktorym nie podoba sie wspolpraca z ta pania nie obrażają tych, które jej bronią tu na tym forum . A w druga stronę jest juz inaczej. Najprościej zwyzywać kogoś od (usunięte przez administratora) , które maja nierówno pod sufitem, od oszustek , które jak to one pisza widocznie maja cos na sumieniu i ktorym nie chce się pracować. Pozazdrościć ilorazu inteligencji.

zadowwolonaa : )

Moim zdaniem zachowujecie się wszystkie jak w przedszkolu jakaś żenada weźcie się lepiej za robotę a nie za pisanie kłamstw Nowa Pani koordynator jest super a to ze patrzy na ręce to jej praca a skoro wam to nie odpowiada to znaczy że chyba macie coś na sumieniu. A wypisywanie takich rzeczy na forum świadczy tylko o was bo tak zachowują się tylko tchórze!!!!!!! Zastanówcie się nad sobą bo to może wy macie ze sobą problem a mi Pani koordynator. (usunięte przez administratora) jesteśmy z Panią :) .

k.....................................

Po co wypisywać bzdury wiadomo że same pozytywne opinie wypisują albo ulubieńcy albo sama pani koordynatorka dajcie spokój tylko ktoś bez ambicji i zasad może tak traktować pracowników może czas zastanowić się nad sobą dbać o dobro wspólne a nie o własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] al po prostu żal jak nie będzie współpracy nie będzie pracy i owoców tej pracy po każdy będzie olewał może jakiś kompromis czas najwyższy na taki krok pozdrawiam ...............................................................................................................

(usunięte przez administratora) jest pani super,UWIELBIAMY PANIA!!!!!!!!

ZAZI...............

Macie racje dziewczyny osoba która zwie się koordynatorką to jakieś nieporozumienie nie jest to dobre dla nas pracowników będzie sama stała na swoich punktach chyba że się podzieli na części pierwsze bo nie będzie miała wyjścia kto ja wybrał kto polecił ludzie nigdy tak nie było młoda osoba wprowadza (usunięte przez administratora) zróbcie coś z tym to się w głowie nie mieści macie poważny problem REAGUJCIE szybko to wielki problem dla firmy

m

Zdecydowanie nie polecam. Koordynatorka to nie odpowiednia osoba na takim stanowisku. Jeździ po sklepach i stosuje wszystkiego sie czepia. Zarobki także (usunięte przez administratora) . I umowa zlecenie.

julaaaaa

Zgadzam sie nowa pani koordynator to jakaś totalna porażka jezdzi po sklepach i nagaduje na inne sklepy wprowadza swoje dziwne zasady ktorych nigdy nie było a potem odwraca kota ogonem i udaje ze nic takiego nie mówiła...jest problem by wolne wziąść bo ona nigdy niema kogo postawić sama stała na sklepie i wały robiła jakich mało a teraz udaje niewiadomo kogo. jak mogli wybrać (usunięte przez administratora) na koordynatora...

Lilili

Marzena
@Lilili 12.01.2017, 07:56
A druga nowa koordynatorka Pani (usunięte przez administratora) super ! Powinna dostać wiecej sklepów i premie :)...

Zgadzam się sami (usunięte przez administratora) najlepsza na świecie

Lilili

Nowa Pani koordynatorka jest na nieodpowiednim stanowisku . Obraza sie na dziewczyny ktore nie moga przyjsc do pracy , sieje zamęt i sprawdza wszystkich jakby ją cały czas oszukiwano . Jak jest jakas sprawa to wykreca sie mowiac no no porozmawiamy pozniej po czym mowi ze wcale nikt jej nie informował . Z upływem czasu coraz bardziej woda sodowa uderza jej do głowy , są pracownicy starsi od niej ktorych powinna szanować czego nie robi .. Mam nadzieje że (usunięte przez administratora) przeczyta ta opinie i zastanowi się czy ta osoba jest na odpowiednim stanowisku ponieważ w koncu menagrer bedzie musiał stanąć na wszystkich sklepach z powodu braku pracownikow zwolnionych przez nią. Pozdrawiam

xxxxxx pracownik
@Lilili 12.01.2017, 07:39

Jak czytam te opinie to głowa mała .... widać jaką wy macie kulture ;/ żenada nowe koordynatorki jak najabrdziej na tak ....widać dziewczyny tylko chcą zaszkodzić .. W życiu wam nie wyszło ? ;/

Judyta

Jaki stek bzdur to prawda jest (usunięte przez administratora) nowa koordynatorka to jakieś nieporozumienie wprowadza nerwową atmosferę dziewczyny są traktowane jak jej (usunięte przez administratora) wszystkich chce skłócić ingeruje w sprawy osobiste za niedługo nikt tam nie będzie pracował większość szuka pracy właśnie przez nią nawet nie wierzę że te mile opinie piszą pracownicy (usunięte przez administratora) po prostu nie mieć odwagi przyznać się do własnych błędów NIEODPOWIEDNI LUDZIE NA NIEODPOWIEDNICH STANOWISKACH (usunięte przez administratora) pozdrawiam Judyta

(usunięte przez administratora) ,od ponad dwóch lat pracuje w (usunięte przez administratora) i niema mowy o żadnym (usunięte przez administratora) ,jest super pani koordynator,i to niejedna,To co wy piszecie to jedna wielka bzdura!!!!

Koordynatorki które teraz się zajmują sklepami są o wiele lepsze. Można zadzwonić o każdej porze i odbiorą a nie tak jak poprzednie, jak już były po godzinach pracy to po co odbierać, niech sklepy sobie same radzą. A żeby się wcześniej o coś doprosić to graniczyło z cudem. @Judyta a czy wcześniej jak chciałaś się dowiedzieć czegoś od koordynatorki (np dotyczącego umowy) to wiedziały? Ja nie raz spotkałam się z odpowiedzią "Nie wiem, zadzwoń do biura." Żeby zobaczyć koordynatorkę na sklepie to było jakieś święto, przyjechała raz na dwa tygodnie i potrafiła tylko widzieć we wszystkim problem. Nowe koordynatorki starają się być wszędzie, i pomogą we wszystkim. Głupi przykład: sklep pełen ludzi, a pani koordynator zakłada fartuch i pomaga. Wcześniej, przez taki czas jak pracuję, nie widziałam takiej sytuacji, siedziała i patrzyła bo po co ma sobie brudzić ręce. Fakt, to nie jej obowiązek ale takie rzeczy też się docenia. Poprzednia pani koordynator wiecznie potrzebowała kogoś na zastępstwa ale jak my potrzebowałyśmy do nas kogoś to zawsze spotykałyśmy się z odpowiedzią że mamy sobie same poradzić. Dziwne... Naprawdę nie wiem skąd dziewczyny wzięłyście takie opinie ale widocznie musicie mieć jakiś problem, no chyba że byłyście "pupilkami" wcześniejszych pań koordynatorek ;)

Pracownicaa

Koordynatorki ktore teraz są, ciągną to do góry wszystko. Są miłe, odbierają telefony, można pozartowac, pogadać jak mamy problem A nie jak wcześniejsze. Dziewczyny wyżej chyba nie pracuja i próbują tylko zaszkodzić.

Pracownica

@Judyta i @Patrycja to co wypisujecie to świadczy tylko o was i waszej zazdrości. Jaki mobing czy w ogóle któraś z Was wie co to znaczy? Chyba jeszcze nie pracowalyscie z koordynatorkami które na prawdę byly nie mile,złośliwe i stosowały mobing. Te koordynatorki które są na tą chwilę przynajmniej się interesują co się dzieje na sklepach a nie olewa jak poprzednie, ale najwidoczniej macie cos na sumieniu skoro wam to nie odpowiada.

xxxxx
@Pracownica 05.01.2017, 12:34

Dziewczyny maja całkowitą racje. Aa i zauważ ze nie pisza o wszystkich koordynatorkach tylko o JEDNEJ,ktora ewidentnie ma problem sama ze sobą,uważasz,ze dociekiwanie, wprowadzanie zamętu,sianie plotek, wieczna ironia w rozmowach jest normalne? To ze pracujesz z kimś kto ma pojęcie co robi i znajduje sie na odpowiednim stanowisku nie znaczy ze inna osoba zajmująca sie zupełnie innymi punktami tez taka jest. Każdy sklep ma przydzielonego opiekuna sklepu, twoja koordynatorka jest w w porzadku? To super, takie tez pracują . I wiem, ze są ok. Mysle, ze gdybyś miala współpracować z panią o której tutaj wszyscy mówimy na pewno tez nie bylo by ci wesoło ;) dlatego nie brońcie tak zawzięcie osób, z którymi nie musicie na codzien miec do czynienia . Niestety to co sie dzieje ostatnio w piekarniach zaczyna przypominać przedszkole. Ludzie traktujmy się poważnie ...

Judyta

Niestety w piekarni Król zmieniły się koordynatorki jedna z nich wprowadza niezdrową atmosferę (usunięte przez administratora) co źle wpływa na pracę może wreszcie ktoś z tym coś zrobi bo to jest jakieś nieporozumienie brak szacunku do personelu wnikanie w sprawy osobiste sianie plotek i zamęt dajcie spokój nikt sobie na to nie pozwoli przerost ambicji nad rozumem (usunięte przez administratora)

Patrycja
@Judyta 27.12.2016, 16:42

Dokładnie popieram. Na koordynatora trzeba mieć predyspozycje a nie wykształcenie minimum i brak kultury osobistej. Mam nadzieje że w końcu się to zmieni bo pani nowa koordynator sieje (usunięte przez administratora) i nie wie czym jest umowa zlecenie. Jak tak dalej będzie trzeba udać się do (usunięte przez administratora)

@Judyta 27.12.2016, 16:42

Piszesz bzdury,niema i nie było nigdy w (usunięte przez administratora) ,to stek bzdur!!!!!

Edzia

całkiem sporo ludzi pracuje (usunięte przez administratora) (chociaż punkty znajdują się zazwyczaj na osiedlach (usunięte przez administratora) ), zdarzają się również osoby bez (usunięte przez administratora) , w najlepszym wypadku umowa-zlecenie (warto poczytać dokładnie warunki - to jest parodia), zarobki słabe, delikatnie mówiąc nie jest to dobry pracodawca

Mirka
@Edzia 22.11.2016, 12:25

(usunięte przez administratora) Popieram. To jest (usunięte przez administratora) na godzinę nawet niecałe. Porażka. Umowa zlecenie, (usunięte przez administratora) pracownikach przez koordynatorki. Warunki (usunięte przez administratora) a praca na śmieciówce. Porażka jeżeli chodzi o warunki i (usunięte przez administratora)

Agata

Chciałabym zatrudnić się jako sprzedawca. Jaka płaca? Jak należy aplikować?

ert
użytkownik zarejestrowany

no tak bo po prostu niektórzy wypowaidaja się z perspektywy klietnow a nie pracowników więc po prostu musimy tutaj rozróżnić dwie różne kwestie rozumiem że w tym temacie będą raczej sprzeczne opinie dobrze sądze? jednak każdy ma prawo do wypowiedzenia się

Agnieszka

To jest forum o pracy i zarobach a nie o tradycji. Jak tam dziewczyny teraz warunki pracy w piekarni? Bo słyszałam że ostatnio się poprawiło i warto sie zatrudnić

Agnes

Skąd w naszej piekarnii wziąłeś dyrektora regionu? Nie ma takich stanowisk. Skoro nie pracujesz w tej firmie to nie wtrącaj swoich trzech groszy i się nie wypowiadaj

eliza

Wypłata jest adekwatna do zadań? Ciekawe...

Madzia

Pracownik piekarni? a jakie stanowisko? na pewno nie sprzedawca. Piekarnia nie zatrudnia przedstawicieli handlowych

Zostaw opinię o Piekarnia Ciastkarnia Król - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Ciastkarnia Król