Opinie o Broadway Beauty Żaneta Stanisławska w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Broadway Beauty Żaneta Stanisławska, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Broadway Beauty Żaneta Stanisławska o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Broadway Beauty Żaneta Stanisławska w Katowice

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Broadway Beauty Żaneta Stanisławska?

Beata Mróz Nowy wpis
Klient

I kolejny raz wróciłam do Broadway Beauty ????. Tym razem jest to Szkoła Makijażu Permanentnego. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Prowadząca Monika Mucha jest osobą bardzo kompetentną, przekazuje szczególowo informację . Przeprowadza dokładna analizę kolorów ,ma ogromną wiedze i umiejętności. Świetna placówka, korzystam z niej od 2012r, nigdy sie jeszcze nie zawiodłam.Polecam.

Joanna Nowy wpis

Rotacja pracowników może mieć bardzo różne przyczyny, które niekoniecznie muszą wynikać z winy samego pracodawcy. Z kolei kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. Martwią mnie jedynie te "niepełne" umowy. A co z socjalem w Broadway Beauty? Jest jakiś podstawowy?

Ciekawa Nowy wpis

A czy Mateusz F jeszcze pracuje w firmie?

Jak jest z awansem w Broadway Beauty Żaneta Stanisławska?

Goo

W każdej pracy (jeśli jest taka możliwość logistyczna) awansowane są osoby, które się angażują, są kreatywne, szybko się uczą. Branża Beauty jest dynamiczna, trzeba być na bieżąco, trzeba się dokształcać, a nie tylko przyjść do pracy i „odbębnić” swoje. Gorzej jak pracownikowi się wydaje, że ma kompetencje a w rzeczywistości nie może pojąć najprostszych procedur po kilku miesiącach pracy :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Broadway Beauty Żaneta Stanisławska na stanowisko Dziewczyny, jest praca! Od zaraz, super zarobki!? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
Cromo-Stal Sp. z o.o.
(6 opinii)
logo firmy Prezes Zarządu Spółki
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Katowice
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert

Joanna

To ciekawe. Wysokość zarobków to akurat kwestia indywidualna. Chętnie poznałabym także i pozostałe z warunków, jakie oferują w Broadway Beauty. Można liczyć na jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

I
@Joanna

Wyslij cv :) pojdz na rozmowe a poznasz warunki.

Marcelina

Jak obecnie wygląda sytuacja? Czy salon przyjmuje na staże? Jeśli tak na jakich warunkach?

Zainteresowana

Na jakim szkoleniu Pani była?

Milena

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może kogoś do pracy?

Joanna

Czy mimo - Twoim zdaniem - złego zarządzania w firmie Broadway Beauty Żaneta Stanisławska jest coś, co można jeszcze dodać na temat pracy w tej firmie? Może zauważyłaś też jakieś pozytywne aspekty związane z pracą w tej firmie? Czy w chwili obecnej zwolniły się jakieś stanowiska, na które można aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Broadway Beauty Żaneta Stanisławska - Katowice

Broadway Beauty Żaneta Stanisławska
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mikołowska 150
    40-592 Katowice
  • NIP: 6462597171 REGON: 240780650

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Broadway Beauty Żaneta Stanisławska