Opinie o Broadway Beauty Żaneta Stanisławska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Broadway Beauty Żaneta Stanisławska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Broadway Beauty Żaneta Stanisławska o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Broadway Beauty Żaneta Stanisławska w Katowice

Witam, interesuje mnie atmosfera, która jest teraz przy K. Jakuba. Te dawniejsze wpisy mnie zmartwiły, chodzi o to całe hejtowanie, do teraz jest już wszystko w porządku? Podczas przeglądania Wilanowa znalazłam ofertę na administrację z tamtego roku. Dużo jest napisane o rozwoju oraz wsparciu, opiszecie te bieżące? I jakie zarobki wynikają ze współpracy?

Jeny Nowy wpis

Nie polecam ,brak profesjonalizmu oraz hejtowanie konkurencji.

Basiek Nowy wpis
@Jeny

Nie rozumiem komentarza:) obserwuje SM BB i nigdzie nie widziałam hejtu. Oddział Katowice super! Wszyscy mega profesjonalni i pomocni, a po szkoleniach ciągle mam kontakt z trenerami, każde kolejne szkolenie mam rabatowane. Dostęp do wiedzy na bieżąco, otrzymałam wiele pomocnych materiałów. Przykro się czyta komentarze bez informacji o konkretnych zdarzeniach..

Beata Mróz Nowy wpis

I kolejny raz wróciłam do Broadway Beauty ????. Tym razem jest to Szkoła Makijażu Permanentnego. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Prowadząca Monika Mucha jest osobą bardzo kompetentną, przekazuje szczególowo informację . Przeprowadza dokładna analizę kolorów ,ma ogromną wiedze i umiejętności. Świetna placówka, korzystam z niej od 2012r, nigdy sie jeszcze nie zawiodłam.Polecam.

Joanna

Rotacja pracowników może mieć bardzo różne przyczyny, które niekoniecznie muszą wynikać z winy samego pracodawcy. Z kolei kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. Martwią mnie jedynie te "niepełne" umowy. A co z socjalem w Broadway Beauty? Jest jakiś podstawowy?

Ciekawa

A czy Mateusz F jeszcze pracuje w firmie?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Broadway Beauty Żaneta Stanisławska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Jak jest z awansem w Broadway Beauty Żaneta Stanisławska?

Goo

W każdej pracy (jeśli jest taka możliwość logistyczna) awansowane są osoby, które się angażują, są kreatywne, szybko się uczą. Branża Beauty jest dynamiczna, trzeba być na bieżąco, trzeba się dokształcać, a nie tylko przyjść do pracy i „odbębnić” swoje. Gorzej jak pracownikowi się wydaje, że ma kompetencje a w rzeczywistości nie może pojąć najprostszych procedur po kilku miesiącach pracy :)

Joanna

To ciekawe. Wysokość zarobków to akurat kwestia indywidualna. Chętnie poznałabym także i pozostałe z warunków, jakie oferują w Broadway Beauty. Można liczyć na jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

I
@Joanna

Wyslij cv :) pojdz na rozmowe a poznasz warunki.

Marcelina

Jak obecnie wygląda sytuacja? Czy salon przyjmuje na staże? Jeśli tak na jakich warunkach?

Zainteresowana

Na jakim szkoleniu Pani była?

Milena

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może kogoś do pracy?

Joanna

Czy mimo - Twoim zdaniem - złego zarządzania w firmie Broadway Beauty Żaneta Stanisławska jest coś, co można jeszcze dodać na temat pracy w tej firmie? Może zauważyłaś też jakieś pozytywne aspekty związane z pracą w tej firmie? Czy w chwili obecnej zwolniły się jakieś stanowiska, na które można aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Broadway Beauty Żaneta Stanisławska - Katowice

Broadway Beauty Żaneta Stanisławska
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mikołowska 150
    40-592 Katowice