Opinie o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

HAHAHAHAHA... Warszawka sie irytuje i cała reszta [usunięte przez moderatora] i w poznaniu więc każą nie pisać tu opinii tylko jakies głupie anonimowe ankietki wymyślili. oczywiście ogólnie niedostępne, gdyż trzeba się zalogować. niby anonimowe to jest, ale cholera wie. czego to oni nie wymyslą [usunięte przez moderatora]

xyz

W firmie niestety lepiej to już było... szkoda że tak się stało. Dużo więcej pracy za te same pieniądze albo i mniejsze. Zarząd powinien coś zrobić z pensjami bo wszystko idzie do góry a pensje stoją w miejscu. Ta firma po prostu przestała być konkurencyjna pod względem finansowym na rynku a tak mi się wydaje że za taką do tej pory uchodziła. Jedno jest pewne porównując pensje magazynierów i kierowców w stosunku do innych firm wypłaty są na tym samym poziomie a więc jeśli tak jest to za chwilę może się okazać, że ludzie zaczną się zwalniać ( nie mówię o magazynie bo on od dłuższego czasu jest źle zarządzany i tam rotacja i nagminny brak rąk do pracy stały się na porządku dziennym a za tym idzie pogorszenie się jakości oferowanych usług przez firmę. Mam nadzieję, że ludzie zarządzający czytają takie fora i przemyślą sobie te argumenty

masz racje... wydaje ci się. pracujemy faktycznie za 10brutto [usunięte przez moderatora] nie dbają o zdrowie pracowników. kręgosłupy i plecy powoli wszystkim wysiadają!!! norma (ta prawdziwa, a nie oficjalna) to: suche 1100-1300 mpoz 1300-1600 zazwyczaj te górne granice są preferowane przez kochanych zmianowych którzy wiecznie albo siedzą co dwadzieścia min na fajce [usunięte przez moderatora] albo ściemniają pół dnia przy rozładunku jednego auta [usunięte przez moderatora] jeden z nich sam zapomniał jak to był zwykłym magazynierem i ściemniał jak mało kto!! [usunięte przez moderatora] ogólnie by było fajnie gdyby poprostu ZATRUDNILI PARU NOWYCH. ale jak tylko kogoś zatrudnią to ten spierdziela gdzie pieprz rośnie... jeszcze paru zostało starych pracowników. ale mówie to ja żę obudzą się z ręką w nocniku- wszyscy pójdą [usunięte przez moderatora] i tyle będą mieli zrobione swoje normy!! kochani kierownicy magazynu i transportu zróbcie przysługe światu i zwolnijcie się nie zaczynając nigdzie pracy bo jeden tylko [usunięte przez moderatora] drze, drugi p [usunięte przez moderatora] sami teoretycy nie mający pojęcia o prawdziwej pracy i jej organizacji!!!! wynagrodzenie to 1450 brutto plus premia uznaniowa.

aaall budyń

A mi się wydaje że brednie piszecie, bo o prace się boicie że ktoś będzie pracował lepie,j a was zwolnią i za 10zł/h brutto jak osły będziecie pracować przez agencje.Prawda jest jedna " WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA "..

Czy po rozmowie w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik obiektu/Brydadzista
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
smakosłomka

Panowie, Ile u was to norma? na such i mpoz?

Jakie u Was sa obecnie stawki dla pracownikow magazynu ? Jakie podstawa + premia ? Premia uznaniowa czy regulaminowa ? Mysle o wyslaniu aplikacji na pracownika magazynu i nie wiem czy warto tracic czas. jak boicie sie tu odpowiedziec to odpiszcie na gg: 6048860. Dzieki

Ślepy

W tej firmie jeżeli ktoś się zna na robocie to za długo nie popracuję. Najlepsza metoda to strugać debila może nie mam racji!

magazynier

Faktycznie zmianowym delikatnie mówiąc w głowach się przewróciło. Nie wiem który z nich gorszy, ale chyba żaden z nich nie ma pojęcia o tym co robi reszta. Wrzucą normę na 12h i mają wszystko w [usunięte przez moderatora] Może mają płacone od tego na której zmianie zrobione więcej zapominając o tym że zmiana to w tej chwili przy dobrych układach to 3 osoby które mają pojęcie jak co zrobić. Jutro szykuje się wielki powrót tak więc pewnie i tak znów usłyszymy że norma nie została wyrobiona.

pracowniki

... a teraz do kolegi [usunięte przez moderatora] przyszedł koleżka którego zatrudnił prawdopodobnie jako administratora docelowo. w tej firmie bez pleców albo włażenia w [usunięte przez moderatora] nie masz szans na awans. no i wychował sobie kierownika zmiany [usunięte przez moderatora] który zawsze unikał pracy i nie wiem jakim cudem dostał awans. też przez polecenie pewnie. [usunięte przez moderatora] wkurza to bo ten ŻAŁOSNY człowieczek nie ma pojęcia o zarządzaniu i organizowaniu pracy. totalny chaos!!!! [usunięte przez moderatora]

brat

syf totalny kierowcom godziny obcinają dyżur zamieniają w prace żeby jak najmniej wypłacić pod koniec miesiąca wysyłają do warszawy zupełnie coś innego niż na kartach kierowcy jest wszystkie święta pracujące wraz z sobotą i niedzielą za każde uszkodzenie auta płacisz z własnej kieszeni gdzie nie podpisywałeś odpowiedzialnośsi materialnej robią to nie prawnie jak ktoś chce się przyjąć do tej firmy to niech to dobrze przemyśli syf totalny poz. a szczególnie w koninku poznań

obcy tu sie niema z czego smiac bo sama robota nie jest zla a dlaczego przez jednego czlowieka ma sie zwolnic 3/4 magazynu prosciej bedzie zmienic jedna osobe kierownika magazynu i mamy nadzieje ze w koncu ktos to zrozumie i przejrzy na oczy.

Obcy

Nie znam tej waszej Havi ale jak to czytam to śmiać mi sie chce :) Jest cos takiego jak zwolnienie na własną prośbę. PO CO WY TAM PRACUJECIE. skoro wam tak żle. roboty na magazynach od cholery. Polecam sie zwolnić. Ps. A gdzie w koninku ta Havi się mieści.

zapraszam pana [usunięte przez moderatora] na niezapowiedziana wizyte do dc poznan zeby naprawde zobaczyl jak wyglada nasz magazyn bo takie zapowiedziane wizyty sa kompletnie nieefektywne no i przez to musimy dluzej zostawac bo caly dzien sprzatamy prawie pozatym doszly mnie sluchy ze [usunięte przez moderatora] donosi na tych z warszawy tam wyzej

[usunięte przez moderatora] slyszalem na dc Poznan ponoc (usunięte przez administratora) goscia za 50zl brutto z ktorym robili od poczatku firmy i to do tego bezpodstawnie [usunięte przez moderatora] zrobili z niego kozla ofiarnego pewnie pan kierownik musi sie wykazac choc watpie zeby mu sie udalo skoro jest kompletnym i nie kompetetnym [usunięte przez moderatora]

... człowieku, aleś ty mądry. przyjęto was tylko dwóch:) więc prędzej czy później sie dowiemy który to napisał:) teraz napisz jeszcze jakiś głupi komentarz to w ogóle bedzie suuuuuper

treyes

Witam wszystkich, sam jestem ciekaw co jest prawdą a co nie. W poniedziałek rozpoczynam pracę w Havi... Czytając komentarze już mam mieszane uczucia.

dzien dobry i do widzenia... proponuje przejechac sie do stolicy i zobaczyc co tam sie dzieje... podobno nie maja kierownika magaznu i jest samowolka!!! [usunięte przez moderatora]

Pan [usunięte przez moderatora] za dużo miesza i próbuje zkłucić całą firmę ze sobą. Magazynierom podnosi normy i karze oszczędzać folię (paranoja) a z kierowców robi złodziei. Słyszałem, że intryga którą uknuł ostatnio przeciwko jednemu kierowcy mu nie wyszła i tylko zrobił z siebie durnia. Cham i prostak tyle mam do powiedzenia na jego temat. Burak nawet nie potrafi powiedzieć dzień dobry czy do widzenia.

Legia Warszawa - 2011-02-17 22:13:26 Panowie... do roboty... a Krzywy ma cisnienie z wa-wy wiec dajcie na wstrzymanie... zastanowcie sie lepiej co mozna usprawnic, a nie caly czas narzekacie...nie trzeba byc przydupasem krzywego zeby moc troche wiecej zarobic... wystarczy podrzucic jakis dobry pomysl...np dobrze strzelac w etykiety a nie miec to w powazaniu... no chyba ze macie IQ nizsze od kamienia... pozdro dla kumatych [usunięte przez moderatora] no kamień ma przynajmniej jakiś tam iloraz- Ty nie:) i strzela se w główke z tymi przydupaśnymi tekstami

Gościu, ale bredzisz!! To o czym mówisz to właśnie nazywa sie podlizywaniem przydupasie jeden!! a co do ciśnienia z warszawy to takie banialuki możesz dziecku opowiadać. sam mówił że większość \"pomysłów\" (hahaha) pochodzi z jego własnej inicjatywy np. podpisywanie folii stretch i chowanie jej na koniec pracy w SWOJEJ szafce!! To chyba sie [usunięte przez moderatora] nazywa. Krzywy jest ciupinke powalony i tyle... debil z jeszcze głupszymi pomysłami. jedyne co potrafi to premie uwalać mimo że pracownicy robią swoje, a często dużo więcej. Nie broń tej firmy bo my i tak wiemy swoje- DNO!!

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) - Poznań

• Jak się pracuje w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)