Opinie o Merixstudio w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Merixstudio. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Merixstudio o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merixstudio w Poznań

Dla wszystkich zaonteresowanych pracą w Meristudio w dniu 21.07 była w firmie redukcja 10% pracowników. CEO pojawił się na minutę z grupą 25 wybrańców powiedział że są trudne czasy i... w sumie tyle. Cały proces był nieludzki, trwał kilka minut. Odeszli ludzie którzy mieli bardzo dobre wyniki i nie można było im nic zarzucić. Zastanówcie się 3 razy, bo mogą tak samo potraktować Was.

general
@niestety

ale na general sa chyba tez tymczasowi ludzie podnajeci z innych firm do projektu/freelancerzy itd czyli faktycznych pracownikow jest jeszcze mniej

Zawiedziona

Uwaga ważna wiadomość! Proces PODWYŻKOWY w tym roku został przesunięty z grudnia na marzec 2023 (lub nawet dalej, nie ma pewności). Informacja została ogłoszona praktycznie miesiąc przed oczekiwanymi podwyżkami. Po grupowych zwolnieniach w sierpniu firma twierdziła, że wychodzi na prostą. Ale wygląda na to że to nieprawda. Jestem mocno zawiedziona tym co się ostatnio dzieje. Zwłaszcza przy obecnej sytuacji i szalejącej inflacji. Piszę to, bo uważam, że kandydaci powinni znać prawdę jak wygląda sytuacja finansowa w Merixie.

@Emilia

Nic nie wpadło, bo co miało wpaść. Nie ma i nie było nigdy żadnych bonusów świątecznych. Nawet nie podwyżki nie ma co liczyć.

Merixstudio przeprowadza obecnie ciche, 3cie redukcje, żeby ciąć koszty i ratować się po bardzo złych decyzjach kadry zarządzającej (które miały wyciągnąć firmę z dołka, a tak naprawdę nie poprawiły sytuacji w ogóle). Jeśli ktoś rozważa dołączenie - szczerze radzę nie, a pracownikom obecnym sugeruje opuścić ten tonący statek czym prędzej.

dev2

@FZ Przyczyna jest bardzo prosta - firmy na to po prostu nie stać. Stażysta czy junior to osoba, która zabiera czas innym pracownikom chcąc czy nie chcąc bo ktoś go musi uczyć, szkolić, pilnować, sprawdzać itd. Zatrudniani są ludzie, którzy przynoszą firmie zarobek a więc osoby doświadczone, których nie trzeba prowadzić za rączkę, które szybko się wdrożą w projekt. Ostatni rok pokazał niestety, że jak nie ma dla Ciebie roboty (bo się np. skończył projekt i nie ma kolejnego) to jesteś dobrym kandydatem do zwolnienia, bo przestałeś być potrzebny a skądś trzeba wziąć pieniądze żeby Ci zapłacić. Kiedyś sytuacja była troszkę luźniejsza i czasem pojawiali się juniorzy, ale wtedy też ogólnie pracownicy mieli budżet szkoleniowy, czas na jakieś wewnętrzne zadania, rozwój. Teraz jest projekt, projekt i projekt :)

Gżegżółka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 minut.

Przebieg zwolnień w tej firmie to jakaś farsa. Wpierw przedstawiciele firmy mówią o tym, że sytuacja się poprawia, puszczają ankietę o benefitach, przedstawiają podsumowania sytuacji firmy, a potem okazuje się, że są zwolnienia. Odbyły się rozmowy z managerami, powód zwolnienia podany był bardzo mętny i niezgodny z rzeczywistością, szukany na zasadzie “żeby coś podać”. Firma chwali się tym, że pomaga w procesie offboardingu i wspiera w szukaniu pracy - co nie jest prawdą. Chyba że za taką pomoc uznać przesłanie broszury, która nic nie wnosi. Więcej pomocy otrzymuje się od członków zespołu niż HR w tej firmie. Atmosfera wśród pracowników? Fatalna. Niekompetencja zarządu, c-level, headów i managerów jest uderzająca. Osoby odpowiedzialne za rozwój i wyznaczanie kierunku kiszą się we własnym sosie funkcjonując w jakiejś bańce, oderwaniu od realiów rynku i przekonaniu o tym, że są świetnymi specjalistami, gdzie te stanowiska zostały obsadzone osobami bez odpowiednich kompetencji czy cech charakteru. Część managerów to marionetki, które nie walczą o “swoich” ludzi, tylko ślepo robią co im się każe. Pracownicy mają mydlone oczy odnośnie sytuacji w firmie kiedy to jednocześnie są tracone kolejne projekty. Powyżej szczebla “zwykłego robola” panuje okropne kolesiostwo, a toksyczne zachowania odbijają się na pracownikach.

codalej Nowy wpis

powoli w firmie zostaja same osoby które nie przeszły rekrutacji w żadnej innej firmie :P w sumie smutne troche

ku_przestrodze

Pomimo pisania tej opinii po kilku miesiącach od zakończenia 'współpracy' mam nadal dość silne odczucia co do tej 'firmy' i przyzwolenia na paskudne i nieludzkie traktowanie. (usunięte przez administratora) i manipulacja w obliczu braku jakichkolwiek zdolności menadżerskich (na każdym poziomie). Chcę opowiedzieć o naprawdę wielu sytuacjach, przykładach i dowodach ale boję się zemsty. Może kiedyś mi się uda, jak przejdę 100% na swoje.

mam_podobnie Nowy wpis
@ku_przestrodze

Mam podobnie. Mimo że minął już prawie rok to nadal mam bardzo negatywne odczucia i wspomnienia. Nie polecam. Merixstudio to toksyczna firma.

Łucja

Hej. Teraz nie ma zapotrzebowania na devów skoro sekcja z ofertami na stronie jest pusta ale zastanawiam się na jakie przyszłe stanowiska będziecie poszukiwać. Jakie projekty teraz są w planach i jakie umiejętności u kandydata będą kluczowe?

WTF Nowy wpis
@Łucja

serio po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy tutaj rozważasz aplikowanie do tej firmy? masz rozum i godność człowieka?

Merixstudio prowadziła rekrutację na stanowisko Senior Business Development Specialist. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Kimchi

Podejrzanie dużo osób dzisiaj koło 12:00 ustawiło sobie na Linkedinie status: open to work i wstawiło posta ze szuka pracy. Wszyscy to obecni pracownicy Merixstudio. Temat do własnej interpretacji.

cosiedzieje
@Kimchi

wiekszosc znajomych z merixa ma teraz status szukam pracy :O co tam sie stalo?

@cosiedzieje

Zwolnili znowu ponad 20 osób. Firma coraz gorzej sobie radzi ewidentnie

@Typowo

Dodam, że jeszcze niedawno narracja była taka, że wszystko idzie w dobrym kierunku i firma generuje zyski. Po czym...znowu zwalniają kilkanaście osób. Więc albo kłamią w żywe oczy albo totalnie nie wiedzą co robią (albo to i to). Świetny sposób, żeby kompletnie stracić zaufanie pracowników i zdemotywować tych, którzy nie zostali zwolnieni. To też nie jest decyzja, jaką się podejmuje w tydzień, więc na pewno było wiadomo wcześniej, że więcej ludzi poleci. Ciężko to już nawet skomentować, kto został niech lepiej ucieka z tej firmy jak najszybciej.

ciasnaszparka
@Typowo

Szkoda ludzi, widać efekty ich nieudolnego rządzenia, kumoterstwo, podlizywanie się, a niby tacy profesjonaliści w tym co robią. Społecz i banderoza.

okgosc

non stop zwolnienia juz ponad rok trwające :( ci co zostali to nie wiedza czy jutro dostana wypowiedzenie czy za miesiac. lepiej uciekac bo nawet jak ktos jeszcze pracuje to firma budzi juz usmieszki politowania w branzy

@okgosc

Cześć, a ile tutaj jakieś wypowiedzenie trwa, wspomniany miesiąc to minimum z minimum? Miałem na Regular QA Specialist kiedyś tu iść ale nie zmieniałem jednak pracy. tu też są redukcje czy jednak dział się trzyma?

Kogoś jeszcze faktycznie tamta strona www zniechęciła do aplikowana? Mnie interesuje zdanie osób, które kandydowały na B2B Marketing Managera. Jak widać można się podjąć współpracy remote. Rozbieżność 4 tys z widełkach od czego byłaby zależna? I czy opiszecie wrażenia z rozmowy o ile był ktoś teraz niedawno?

pajton

Dopiero w zeszłym tygodniu puścili ofertę, a Ty chcesz już opinie? Nowa strona była w przygotowaniu z tego co słyszałem, ale czy to aktualne to nie wiem, bo ostatnio nikt nie informował o postępie prac nad nią...

@pajton

A po jakim czasie na rozmowę zapraszają? W tygodniu się nie zmieszczą? O nią jak widać poprzednik zapytał. Co do finansów to czy są one swobodnie omawiane na rozmowie czy raczej w późniejszych etapach? Są kolejne?

no cóż

Dajcie sobie spokój z tą firmą, nawet jak was zatrudnią to parę miesięcy i polecicie w kolejnej fali zwolnień. Nie warto.

@no cóż

Ciekawe skąd bierze się tak spora pewność co do tego, że ktoś faktycznie skończy w jakiejś większej fali. Trzeba osiągać jakiś specjalny wynik lub coś innego żeby nie podlegać pod taki cel? Zastanawiam się jakie są wymogi co do tego by utrzymać pracę

no cóż

Nie jesteś w stanie wiedzieć czy i kiedy Cię zwolnią bo firma sama nie ma pojęcia co robi i chyba sobie grają w ruletkę podejmując jakiekolwiek decyzje.

Typowo

@SE Nie ma znaczenia, co robisz w firmie, jak długo, czy masz aktualnie projekt czy nie - dla firmy jesteś jedynie tabelką w Excelu i po prostu budżet się musi spinać. Te zwolnienia są już od samego początku bardzo randomowe.

@Typowo

A oni potem przywracają może byłych pracowników czy raczej nie bardzo? kiedyś po prostu byłem świadkiem sytuacji, że faktycznie były redukcje, a potem dzwonili… ale tak jak piszecie na stronie jedynie coś spontanicznie można podesłać. Ciekawe czy będzie teraz feedback?

no cóż

Kiedyś dawno temu bywało, że osoby które same odeszły wracały do firmy ale raczej z własnej woli a nie dlatego, że Merix tak o nich zabiegał. Obecnie biorąc pod uwagę klimat w jakim firma rozstaje się z pracownikami i że to ona ich zwalnia, to raczej nie wyobrażam sobie sytuacji że za miesiąc dzwonią do kogoś czy nie chce wrócić. Jak już to zatrudnią kogoś nowego za mniej kasy. Zresztą, jak ktoś ma choć trochę godności, to do tego (usunięte przez administratora)nie wróci.

A.

23.02.2024 miały miejsce kolejne zwolnienia grupowe. Firma jest w potężnym kryzysie, zwalniani są świetni specjaliści z wieloletnim stażem, w tej chwili nikt już nie jest bezpieczny. Nastroje są tragiczne, znaczna część pracowników którzy zostali szuka nowego zatrudnienia, to jest kwestia czasu, kiedy ten statek zatonie.

no cóż

Nie popadajmy w skrajności - nie wszyscy, są firmy które obecnie normalnie generują zyski i mają się bardzo dobrze. Kryzys nie jest tu żadną wymówką. Gdyby tak było, to wszystkie zwolnione osoby poleciałyby od razu. A to, że zwolnienia robią w ciągu jakiegoś roku już CZWARTY raz i to po komunikowaniu, że podejmowane są różne działania żeby było lepiej i że JEST lepiej pokazuje, że 1) firma totalnie nie ma pojęcia co robi i 2) okłamują ludzi i dają nadzieję mimo, że wiedzą że jest źle. Jest to naprawdę żałosne, bo firma zawsze chwaliła się swoją jakże wielką transparentnością. W dodatku jako powód zwolnienia podawali jakieś totalne pierdoły, byle tylko podać jakiś powód i wskazać, że to twoja wina.

Typowo

@Zwolniony Serio jesteś jednym ze zwolnionych czy może kimś z menago, że tak bronisz działań firmy? Co z tego, że w innych sh też bywają zwolnienia? Merix nie musiał kłamać o tym, że wychodzą na prostą i sytuacja się stabilizuje. Nie musieli też robić tego w tak nieempatyczny sposób i zrzucać winę na pracowników.

byly
@no cóż

mi np jako powod dlaczego ja zostałem wybrany do zwolnienia podali, że mam mniejsze doswiadczenie a firma potrzebuje bardziej doswiadczonych. pracuje jako programsita dluzej niz zespol w ktorym pracowalem razem wzięty:D generalnie nigdy wczesniej nie rozmawialem z osoba ktora mi to komunikowala i mialem razenie ze nawet nie wiedziala o moim istnieniu w tej firmie do czasu rozmowy a raczej komunikatu o zwolnieniu:D generalnie firma chyba zakladala ze bedzie wieczny boom na programistow i zawsze klienci beda walic drzwiami i oknami a jak widac tak nie jest i teraz pikachuface.jpg

zaskoczony

ta firma nadal dziala tak? wszystko ok? czemu strone maja taka przedpotopowa ;/ troche to zniecheca do aplikowania

tak to właśnie jest
@zaskoczony

Panie daj Pan spokój. Co innego mówią, co innego robią, tylko po co te rozmowy, feedbacki i spotkania. Firma niewypłacalna i niestabilna finansowo. Zmarnowałem czas i nerwy w tej firmie. Prawdy i tak nie powiedzą.

Aha to już wiem po opiniach, że nie mam szans skoro juniorzy odpadają. Po przeczytaniu jednak niektórych opinii zastanawiam się które stanowisko / technologia byłaby w tym przypadku najbardziej dla kogoś opłacalna by móc na stałe utrzymać się w firmie? i czy zdarzało się, że po podziękowaniu za współpracę przy kolejnym projekcie dzwonili?

Ktoś jeszcze ma podobne uwagi co do strony firmowej jak poprzednik? Teraz jak patrzę po datach to czy ostatnie posty na niej nie są z 2019tego? chyba ze cos źle klikam? Swoją drogą co od tego czasu mogło się w praktyce zmienić w takim razie? o warunki pracy mi chodzi rzecz jasna, jest tu ktoś kto przez tyle już pracuje?

Czy w Merixstudio wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

bylypracownik

dodatkowa kasa? dobry zart ;) jedynie co to mozesz miec zabrane benefity z dnia na dzien ;)

@bylypracownik

O tych benefitach i ich anulowaniu to pisali już chyba z rok temu jakoś. A co z ich pulą? Oferowana ich ilość jest niezmienna czy co roku dodatkowe jakieś do niej dołączają? Cokolwiek wprowadza się tu jakoś od nowego roku może? wiecie?

ehhhh

niestety potwierdzam kolejne zwolnienia :(

eh2

No spoko, tylko że poleciał cały jeden dział. Bo oczywiście góra znowu nie potrafiła ogarnąć, że sobie wymyślili coś na co ich nie stać. Miesiąc przed zwolnieniami zatrudnili jeszcze nową osobę do tego działu. Pomyśl, jak ona się teraz czuje. Kolejne nieprzemyślane decyzje pod płaszczykiem "wprowadzamy odpowiednie zmiany żeby było lepiej". Góra nie ma pojęcia co robi i doprowadzą w końcu firmę do upadku.

Cyrk na kółkach
@eh2

Jak była pierwsza fala zwolnień to też zwolnili osobę co może 1,5 miesiąca przepracowała. Kompletnie nie ogarniają tematu. Najlepsze jest to, że uważają za specjalistów - uznany poznański software house. Śmiech na sali, to co się wyprawia w tej firmie. Współczucie dla zwolnionych osób.

papiesz
@Cyrk na kółkach

Gdzies ostatnio widzialam, ze byla zmiana CEO. Cos to pomoglo? widac jakas poprawe na haryzoncie? inna wizja czy cos?

Oliwka
@papiesz

A ja nie widziałam info o zmianie jeszcze, to gdzie były wystawiane jakieś ogłoszenia? To była rekrutacja czy po prostu od początku znaleziono odpowiednią osobę dopasowaną kompetencjami i tak dalej? czy na innych również wyższych szczeblach tez były rotacje?

dev
@Oliwka

A gdzie tam, rolę CEO przejął COO i narracja odnośnie sytuacji firmy w zasadzie się nie zmieniła

@dev

Na jaką bieżącą narrację się to zmieniło? Opiszcie proszę aktualna sytuacje oraz prawdopodobne przyszłe warunki? jest już cos zapowiedziane? W jaki sposób takie komunikaty są kierowane do pracowników?

Mimo wszystko prowadzicie do siebie nabory, widzę ze jest oferta dla Senior Business Development Specialist. To rozwój czy rotacja? Miewacie jakieś? I co ze stanowiskami juniorskimi, kiedy są planowane na nie jakieś czynne nabory? Warto składać cv na zapas czy i tak nie odczytają?

dev2

Juniorzy są brani tylko jak jest duża posucha jeśli chodzi o kandydatów. Ale musi to być osoba naprawdę utalentowana i dobrze prosperująca (tj. szybki rozwój do poziomu mida). Jeśli chodzi o osoby bez doświadczenia - wątpię, że takie mają jakiekolwiek szanse w obecnej sytuacji (kiedy nie ma podwyżek, były zwolnienia itd.) bo taka osoba to dodatkowe koszty dla firmy.

@dev2

czyli staży studenckich też nie ma teraz? a słuchajcie mimo wszystko warto się zgłosić czy raczej cv zaginie gdzieś w skrzynce jeśli teraz podeślę? Miał ktoś tak ze dostał się po dłuższym czasie? Odzywają się czasem czy raczej jest jednak spore obłożenie?

dev2

@DR Staży studenckich nigdy nie było więc na coś takiego nie ma co liczyć. Na dev czy QA nie będą szukać nikogo o ile nie będzie to pod projekt, bo firmy nie stać na utrzymywanie ławki ani stażystów czy juniorów. Jak nie masz doświadczenia to zdecydowanie szukaj w innych firmach (zwykle programy stażowe mają różne korpo)

@dev2

Przekaz jasny a przyczyna takiego podejścia? Często widuje ze raczej firmy IT zezwalają na staże i tym podobne, czemu w tym przypadku jest to w praktyce blokowane?

Zawiedziona

Pshem
@Zawiedziona

Potwierdzam. To juz kolejny kompromis, ale też kolejny po stronie pracowników.

@Pshem

Cześć! To prawda - zdecydowaliśmy się na przesunięcie procesu ewaluacji. Nie rezygnujemy ze spotkań rozwojowych, a jedynie - zmieniamy ich harmonogram z kilku powodów, które transparentnie zostały przedstawione w całej organizacji. Ewaluacja, która wiąże się najczęściej z podwyżkami w naszej firmie, odbywała się zawsze 2x w roku i tak też pozostaje. Zmieniają się jedynie miesiące, w których ona nastąpi (do tej pory był to czerwiec i grudzień, a obecnie marzec i wrzesień). Jeśli chciałabyś/chciałbyś z nami porozmawiać, napisz do nas: eb@merixstudio.com - skierujemy Cię do osób, które na pewno rzeczowo odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego - nie będziemy odpowiadać na kolejne komentarze w tym wątku.

Wanda
@Merixstudio

Czyli na ewentualne podwyżki można dopiero liczyć w marcu przyszłego roku, tak? W porządku, a czy możecie powiedzieć, jaka jest aktualna stawka, którą proponujecie?

Przyszły były pracownik
@Pshem

O kompromisie można mówić gdy strony się dogadają - nie kojarzę, żeby ogół pracowników godził się na przesunięcie ewaluacji bo jakiś manager podjął swego czasu złe decyzje.

Czesław
@Przyszły były pracownik

To nie było żadnej narady z pracownikami co do zmiany terminu? Może firma nie ma teraz pieniędzy na podwyżki i dlatego taka decyzja. A na święta coś rzucą? Premie albo bony?

Przyszły były pracownik
@Czesław

Rogaliki niedawno rozdawali, czy będą jakieś inne bonusy się okaże ale osobiście na nic nie liczę.

@Przyszły były pracownik

no to po miesiącu się chyba rozstrzygnęło co do tych świąt, o których pisaliście. co ostatecznie wpadło?

Również były pracownik

Oczywiście sytuacja w żadnym wypadku nie jest winą firmy, bo nie dało się przewidzieć kryzysu :)

Merixstudio

To prawda, że musieliśmy pożegnać się z częścią naszej Merixowej ekipy. W lipcu zmniejszyła się ona o 12% - 8% zostało objęte redukcją, 4% to osoby, które wcześniej same złożyły wypowiedzenia. Zwolnienie zawsze budzi wiele emocji - nie ma idealnego sposobu, aby je przeprowadzić, mając na uwadze dobro zarówno osób, które żegnamy i tych, które z nami zostają. Jest nam bardzo przykro, że musieliśmy rozstać się z wartościowymi pracownikami. Z każdym z nich rozmawialiśmy indywidualnie i zapewniliśmy możliwie najlepsze warunki do poszukiwań nowych pracodawców. Zrobimy, co w naszej mocy, aby wszyscy poczuli się zaopiekowani - każdy lider, manager, HRBP jest do dyspozycji. Nasz zespół Talent Acqusition jest również gotowy do pomocy w kwestiach związanych z tworzeniem CV czy szukaniem nowej pracy. Odłożyliśmy na lepszy czas część naszych planów rozwojowych, które nie gwarantują szybkich zysków, są ryzykowne i w obecnej sytuacji nie są niezbędne. Co za tym idzie, nie wszystkim pracownikom byliśmy w stanie zapewnić obecnie lub w niedalekiej przyszłości pracę i rozwojowe projekty. Po ludzku, przyznajemy też, że jako organizacja, popełniliśmy błędy, z których wyciągamy lekcje. Jeśli chciałabyś/chciałbyś z nami porozmawiać, napisz do nas: eb@merixstudio.com - skierujemy Cię do osób, które na pewno rzeczowo odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego - nie będziemy odpowiadać na kolejne komentarze w tym wątku.

A.
@Merixstudio

Rozmawiałam z osobą zwolnioną i owszem, rozmawialiście z każdym indywidualnie, ale nie dostali oni żadnej konkretnej informacji, czemu to właśnie oni zostali zwolnieni, na podstawie czego była podejmowana ta decyzja. Mówicie, że wspieracie w rozwoju, a nie potraficie dać jasnej informacji czym ktoś zasłużył na zwolnienie.

@A.

Chodzą słuchy, że benefity tez zostaly anulowane

niestety

tak to prawda, zaczeli odbierać benefity. można było wydać na jakieś bony np do biedronki

general
@niestety

guest

na stronie firmowej juz zmienione z "250+ full-stack agile software experts ready to support your business" na "200+ full-stack agile software experts ready to support your business" ale i tak zawyzaja ;) ciekawe kiedy bedzie 100+ :)

@guest

Aktualnie patrząc na Slacku na kanał #general (do którego ma dostęp każdy pracownik firmy) osób jest 165.

Firma w tym tygodniu poinformowała, że nie będzie podwyżek na wrześniowej ewaluacji. Z perspektywy osoby, która nie dostała podwyżki również w marcu, wygląda to bardzo słabo. Przy średniej inflacji 14% w 2022 roku oraz średniej z dotychczasowego 2023 roku prawie 16%, brak zwiększenia wynagrodzenia o choćby 10% (nadal poniżej wyrównania do inflacji, nie mówiąc już tym że podwyżki powinny być ponad inflacją) jest po prostu nie w porządku. Merix sam sobie strzela w stopę, bo ludzie czują się po prostu niedoceniani i odchodzą.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Merixstudio?

Efekt ewolucji

No jak to "co się dzieje", odkładany proces ewaluacji miał miejsce i wpadły podwyżki jednobanknotowe o wartości 0PLN. Niby człowiek wiedział, ale jednak się trochę łudził.

@Efekt ewolucji

A co to za konkurencja, że tak ludzie stąd się rozglądają, skąd warunki są znane? o finanse tylko chodzi, czy pod innymi aspektami w związku z praca macie jakieś porównanie?

konkurencja
@Emilia

nie wiem jak u autora wpisu ktory zreszta teraz widze jest juz usuniety;) ja bylem zwolniony juz kilka miesiecy temu tak jak masa innych osob i teraz sobie dorabiam do wyplaty sciagajac tych co zostali:)

@konkurencja

A jaka przyczyna podziękowania za współpracę została Tobie wprost podana? I co z okresem wypowiedzenia, jaka perspektywa czasowa? Czy warunki pracy na nim jakoś konkretnie się zmieniają?

Zawiedziony

Jeden z mniej zrozumiałych decyzji to testowanie nowych stanowisk w czasie kryzysu firmy. Dodali stanowiska na których nikt do końca nie wie co się robi... Brak poszanowania pracownika, bo ważniejsze jest zabawa zarządu w testowanie nowych funkcji i zatrudnianie osób, na jakieś dziwne stanowiska. Z uwagi na to, że jest to dopiero testowane to pozatrudniali jakiś (usunięte przez administratora) (bo kto miał weryfikować czy się nadają), którzy w ogóle nie mają pojęcia jak rozmawiać z ludźmi. O podwyżkach można zapomnieć jeżeli człowiek jest uczciwy i samokrytyczny... Po to się pytają na ewaluacji w jakim obszarze widzisz, że mógłbyś się poprawić, żeby ci to wyrzygać...

Zostaw merytoryczną opinię o Merixstudio - Poznań

• Jak się pracuje w Merixstudio?

Zobacz opinie na temat firmy Merixstudio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merixstudio?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!