GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O.

Toruń

GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O.

Opinie o GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O.

Aleksander

Dowiedziałem się, że w związku z szybkim rozwojem firmy GRECOS HOLIDAY poszukiwane są nowe osoby do pracy na poszczególne stanowiska: product manager, junior product manager, animator czasu wolnego, instruktor pływania i wiele innych. Dla zaciekawionych: proponuję po więcej informacji udać się pod ten link -->>https://rekrutacja.grecos.pl/ . Wobec tych ofert mam pewne pytanie, jak Wam pracuje się w tej firmie? O jakie doświadczenia jesteście bogatsi?

Mysza

Dopiero co wróciłam z wycieczki zakupionej przez Grecosa. Rezydenci nastawieni pozytywnie i oczywiscie na lokalne wycieczki od nich. Brakowało mi wieczorem muzyki greckiej i zabaw.

AleksandraG

Zakupiłam wycieczkę w Grecosie przez pośrednika TravelPlanet na początku maja. Na ok. 40 dni przed wylotem otrzymałam informację, że Grecos nie może wywiązać się z podpisanej umowy, bo w zarezerwowanym hotelu jest "overbooking" (choć podejrzewam, że moja rezerwacja z 2 maja nie spowodowała overbookingu, po prostu w hotelu wywalili moje miejsce na rzecz innego turysty). Otrzymałam od Grecosa propozycję wymiany na pozornie "lepszą ofertę" (jak się potem okazało - po przeczytaniu wielu opinii - to stały numer tego biura podróży). Oferta dla mnie nie była lepsza, kategoryzacja nie jest miarodajnym odnośnikiem do porównania, zaproponowany zamiennik był w moje ocenie gorszy, w gorszej lokalizacji na wyspie, na odludziu i przy gorszej plaży. Co więcej, w przesłanym piśmie Grecos zapewnił, że jeżeli zaproponowany zamiennik nie spełnia moich oczekiwań, to mogę wybrać dowolną inna ofertę biura. Niestety ze względu na ilość czasu przed wylotem, nie miałam zbyt dużego wyboru, znalazłam jednak ofertę w podobnej lokalizacji, która mi odpowiadała, jednak nieco droższą - i mimo wcześniejszych zapewnień - Grecos odmówił jej przyjęcia. Co więcej na moją pisemna reklamację, nie otrzymałam żadnej formalnej odpowiedzi od pracownika biura Grecos. Przeraziłam się, kiedy poczytałam liczne opinie na forach, że biuro Grecos potrafiło po przylocie na miejsce uczestników wycieczki zawieźć ich do innych hoteli, niż w umowie (czyt. gorszych). Byłam więc zmuszona całkowicie zrezygnować z oferty. I zostałam... z ręka w nocniku, przez pozostały czas do wyznaczonego czasu urlopu, nie mam wyboru - pozostały mi oferty gorsze lub dużo droższe, jednak to biuro podróży nic sobie z tego nie robi, że pozostawia człowieka w takiej sytuacji, kiedy na zasłużony urlop czeka się ponad rok... KATEGORYCZNIE ODRADZAM KORZYSTANIE Z OFERT BIURA PODRÓŻY GRECOS.

Rep

Przecież Grecos jest z Poznania nie z Torunia ! Coś tu namieszaliscie

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O.? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Tui

To jest firma z Poznania to raz. Dwa - omijać szerokim....

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O.?

Kl

Dno totalne

stanowczo odradzam

nie polecam

wartka

faktycznie nie mało do ogarnięcia a presja czasu jest, ale sam wyjazd wspominam nieźle i hotel też był ok

hankaskakanka

byłam animatorka w sezonie lato 2015, co do organizacji przed wyjazdem i kontaktu z osobą zarządzającą destynacjami to porażka trochę, wydaje mi się , że to po prostu za dużo do ogarnięcia dla jednej osoby albo po prostu osoba zbyt mało rozgarnięta, nie wiem,nie wnikam. co do samej pracy na stanowisku animatora, hmm mysle,ze nie mozna generalizować, wszystko zalezy od hotelu na jaki sie trafi od podejscia rep'ów, mysle,ze jadac na naimacje, mlody czlowiek jedzie przede wszystkim zeby sie wyszalec i dla funu, gorzej jesli traficie na osoby w teamie, ktore wyzej sraja niz dupe maja, opierdzielaja sie na kazdym kroku i są waszymi headami i ustawiaja wszystko pod siebe i swoich pozal sie panie boze znajomych...dno i zero profesjonalizmu ,juz nawet nie uzywajac tak wznioslych slow, po prostu chodzi o bycie fair, ale mysle,ze na to juz grecos nie ma wielkiego wplywu ,bo nie lustruje kazdego przy rekrutacji. wiekszych problemow z kasą nie bylo,jakies drobne opoznienia, szkolenie w Polsce bezplatne, zwrot kasy potraconej z 1 wyplaty tak jak w regulaminie. Nie zlauje mimo, ze mialam momentami dosc,ale wynika to z sytuacji panujacej juz na destynacji i z relacji z reszta animatorow z "teamu". Prace w sumie polecam,warto sprobwac dla mlodych i chcacych przezyc fajna przygode :) na minus ogromy zakwaterewanie jakie grecos na miejscu zalatwia pracownikom, moje jednopokojwe mieszkanko do podzialu z kolezanka w stanie okropnym jakby ktos nie sprztaal przez 10 lat ( luksusów nie wymaglam,ale minimum poczucia schludności powinno byc zachowane, a nie ze samemu trzeba na wejsciu generlanie sprzatac syf), wynikac to moze oczywiscie z winy hotelu, wielu problemow w zarzadzaniu na miejscu,jednak jako pracodawca grecos powinien od poczatku do konca zadbac by pracownikowi ,czy to aniamotr,czy to rezydent zapewnic minimum standardu

zawiedziona

Miałam w tym roku pracować dla Grecosa jako animator czasu wolnego. Zrezygnowałam z tego, dlaczego? Pierwotnie umowy miały być podpisywane na szkoleniu w marcu, potem za tydzień, potem za kolejny tydzień, aż w końcu już za chwilę miały być, ale się nie pojawiały. Tak samo jak na szkoleniu mieliśmy dostać rozpiskę z rozmiarami ubrań, potem mailem, aż w końcy nie dostaliśmy jej w ogóle. W końcu kogo interesuje jaki rozmiar ubrań potrzebujemy. Większość animatorów nie dostała umów przed wylotem na destynacje, moim zdaniem to straszny nieprofesjonalizm, połączony w dodatku z ciągłym okłamywaniem, że umowy już idą.

pogromca śliniących się nieudaczników

hej, wcale nie jest tak źle, ta osoba sprzed roku [usunięte przez moderatora] bzdury

Ta firma to [usunięte przez moderatora]. Ocena 1/6 gwiazdek jaką widać na tym portalu i tak jest zawyżona, ponieważ gdyby można było dać zero, to ocena byłaby 0/6.[usunięte przez moderatora]kompletnie nie liczy się z pracownikami i wykorzystuje ich jak w chińskiej fabryce. O jakimkolwiek urlopie dłuższym niż 1 dzień możecie tylko pomarzyć. Przepisy Kodeksu Pracy tam nie obowiązują w żadnym przypadku. Jeśli kogoś bardzo nie lubicie to możecie mu polecić pracę w tej firmie żeby się wykończył.

Zostaw opinię o GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRECOS HOLIDAY SP. Z O.O.