Opinie o Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski w Poznań

Piotr
Klient

Niestety nie polecam w pierwszej kolejności namawia do przyznawania się potem obiecuje złote góry i nic z tego nie wychodzi, niestety wielu moich znajomych którzy wzięli tego adwokata również są niezadowoleni w prokuraturze jest zle widziany co odczułem osobiście

Klient

Pan Mecenas Gluchowski jest bardzo dobrym adwokatem .Jako czlowiek empatyczny i czuly w stosunku do podejrzanego.Prosze nie szkalowac wizerunku P Mecenasa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski?

Piotr

Paweł Głuchowski Nowy wpis
@Piotr

Proszę o kontakt celem wyjaśnienia wpisu. Opinia absolutnie nieprawdziwa.

Apl adw
@Pytanie

Tam się ludziom nie płaci nawet zgłoszono do ORA ze to nieuczciwy patron

Paweł Głuchowski Nowy wpis
@Apl adw

Ten wpis jest nieprawdziwy. Nigdy nie było żadnych zaległości płacowych względem pracowników. Nie było prowadzone również żadne postępowanie przed ORA.

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest okres rozliczeniowy w Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Edi

Świetny człowiek i adwokat. Wart każdych pieniędzy. Bardzo polecam.

Klient

Skad tyle zlosliwosci w Pana wypowiedzi Prosze przypomniec sobie sprawe p Komendy.

Super Adwokat

Klient

Wg mnie Pan mec Gluchowski jest bardzo dobrym adwokatem. Prosze nie szkalowac Jego wizerunku.

N
Klient

Moja opinia powinna być cenna dla wszystkich którzy szukaja rzetelnego, konkretnego, pomysłowego adwokata. Innego niż większość, nastawionych wyłącznie na zarobek. Dodam, że miałam wątpliwą przyjemność skorzystania z usług 3 innych mało inteligentnych adwokatek (pomimo, że nosiły taki tytuł, nie mialy ułamka tych cech które wyróżnia Pana Pawła). Przede wszystkim mecenas jest cudownym człowiekiem, który był ze mną na dobre i złe. Od początku sprawy do końca, zawsze miał czas i wiele wyrozumiałości, pomimo że byłam dość absorbującą klientkom. Mecenas Głuchowski to naprawdę cudowny, empatyczny, ciepły człowiek, zawsze doskonale merytorycznie przygotowany, pamiętajacy o terminach, nie skupiający się jedynie na zarobku. Przypominam Państwu że zły adwokat kosztuje tyle samo co dobry dlatego należy poważnie podejść do wyboru, bo może on kosztować mnóstwo, stresu, czasu i straconych pieniędzy. Warto mu powierzyć swoje sprawy. Szczerze polecam.

Poseł

Paweł G. To zły człowiek. Jak sam mówił kieruje się tylko "czystą matematyką" Dla niego człowiek to minus a zysk to + "a jak wiadomo przeciwieństwa się przyciągają" Poza tym płaci bardzo słabo... i jeszcze obciąża za niedomówione niezrealizowane zadania. Śmiechu warte. Powodzenia dla samobójców.

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski w miejscowości Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski
0/5 Na podstawie 0 ocen.