Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski?

Wacq007 Nowy wpis

Polecam z całego serca! Pan Mecenas bardzo dobrze przygotowuje się do konsultacji, odpowiedziała na wszystkie tematy, o które zapytałem w sposób bardzo zrozumiały i rzetelny. Dodatkowo zasugerowała wiele rozwiązań, aby jak najlepiej zakończyć sprawę. Na każdy temat patrzy bardzo szeroko, bez pominięcia obowiązujących przepisów.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski?

Maciek

Cześć, czy wam też ich strona internetowa nie działa? Chciałem dowiedzieć się czegoś więcej o kancelarii ale wyskakuje błąd ? Chyba ze jest inna strona niż podana na Google

@Maciek

Dzień dobry, proszę o kontakt 604 59 67 92. W internecie jest w istocie nieaktywna strona. Z poważaniem Paweł Głuchowski Adwokat

@Paweł Głuchowski

A w sprawie praktyk też można dzwonić pod ten numer? O ile w ogóle są tutaj organizowane, bardzo proszę o informację na temat takiej możliwości. I jak wyglądają, jeśli są, w kwestii organizacji? Godziny itp.?

@Paweł Głuchowski
@Anna

Praktyki jak najbardziej są możliwe. Co do sposobu i czasu odbywania jestem bardzo elastyczny i dostosowuję się do potrzeb aplikującego. Po krótkim okresie zapoznawczym, praktyki są odpłatne (wynagradzane) (nie są to wielkie kwoty, ale zawsze). Proszę dzwonić pod numer 604 59 67 92.

Dorota
@@Paweł Głuchowski

A okres zapoznawczy ile trwa? Mogę prosić o informację ile mniej więcej można zarobić na praktykach? Fajnie, że w ogóle są płatne, to spory plus

Paweł Gluchowski Nowy wpis
@Dorota

Okres zapoznawczy pewnie około tygodnia. Proszę pamiętać, że praktyki to czas przede wszystkim nauki. A kwota uzależniona jest od tego co dany człowiek potrafi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Niestety nie polecam w pierwszej kolejności namawia do przyznawania się potem obiecuje złote góry i nic z tego nie wychodzi, niestety wielu moich znajomych którzy wzięli tego adwokata również są niezadowoleni w prokuraturze jest zle widziany co odczułem osobiście

@Piotr

Proszę o kontakt celem wyjaśnienia wpisu. Opinia absolutnie nieprawdziwa.

Paweł Głuchowski

Ten wpis jest nieprawdziwy. Nigdy nie było żadnych zaległości płacowych względem pracowników. Nie było prowadzone również żadne postępowanie przed ORA.

Edi

Świetny człowiek i adwokat. Wart każdych pieniędzy. Bardzo polecam.

krynia

Pan Mecenas Gluchowski jest bardzo dobrym adwokatem .Jako czlowiek empatyczny i czuly w stosunku do podejrzanego.Prosze nie szkalowac wizerunku P Mecenasa

krynia

Skad tyle zlosliwosci w Pana wypowiedzi Prosze przypomniec sobie sprawe p Komendy.

Super Adwokat

krynia

Wg mnie Pan mec Gluchowski jest bardzo dobrym adwokatem. Prosze nie szkalowac Jego wizerunku.

N

Moja opinia powinna być cenna dla wszystkich którzy szukaja rzetelnego, konkretnego, pomysłowego adwokata. Innego niż większość, nastawionych wyłącznie na zarobek. Dodam, że miałam wątpliwą przyjemność skorzystania z usług 3 innych mało inteligentnych adwokatek (pomimo, że nosiły taki tytuł, nie mialy ułamka tych cech które wyróżnia Pana Pawła). Przede wszystkim mecenas jest cudownym człowiekiem, który był ze mną na dobre i złe. Od początku sprawy do końca, zawsze miał czas i wiele wyrozumiałości, pomimo że byłam dość absorbującą klientkom. Mecenas Głuchowski to naprawdę cudowny, empatyczny, ciepły człowiek, zawsze doskonale merytorycznie przygotowany, pamiętajacy o terminach, nie skupiający się jedynie na zarobku. Przypominam Państwu że zły adwokat kosztuje tyle samo co dobry dlatego należy poważnie podejść do wyboru, bo może on kosztować mnóstwo, stresu, czasu i straconych pieniędzy. Warto mu powierzyć swoje sprawy. Szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski - Poznań

• Jak się pracuje w Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski?

Paweł Głuchowski Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Głuchowski