Opinie o arvato Polska

Zuzanna

@aleheca zadowolenie z pracy jest bardzo ważne, wpływa na pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków. To miłe, że praca w arvato Polska jest w Twoim przypadku satysfakcjonująca. Co konkretnie sprawia, że masz taką opinię o tym pracodawcy?

aleheca
@Zuzanna 06.11.2017 13:15

@Zuzanna, zatrudniłam się w arvato w celu zarobienia pieniędzy. Jestem świadoma, że aby zarobić muszę pracować. Nie ściemniam w pracy, nie pilnuję innych tylko siebie. Na każdym procesie mam normę, nie narzekam. W liderach mam wsparcie również. Jestem zdania, że jeśli ktoś przychodzi do pracy z myślą, że pościemnia i zarobi to nie jest wart czasu, który tu jest poświęcany na wdrożenie, szkolenia itd. Uczciwość i rzetelność przede wszystkim :) Oczekujecie wszystkiego od pracodawcy bardzo często nie dając nic od siebie.

JA
@Zuzanna 06.11.2017 13:15

ble ble ble

Xxx

Największy minus pracy w arvato stryków to praca w niedzielę i święta.

aleheca

Uczciwe osoby nie mają problemu ani z liderami, ani z zarobkami. A jak ktoś wiecznie gada, nie robi nawet połowy normy to wiadomo, że lider zwróci uwagę. Uważam, że wszystkie normy są do wyrobienia, czy to będą unitary na packu czy średnie picklisty na picku, ale lepiej narzekać i widzieć wszystkich wokół i interesować się ich zarobkami. Ja jestem zadowolona z pracy w ARVATO.

Luidzi

@Krystian Mam wrażenie, że nie dostałeś awansu i Twoja opinia nie jest obiektywna. Arvato Polska ma swoje zasady w awansowaniu pracowników i swoją politykę w tym temacie. Nie wszyscy mogą być kierownikami czy szefami ale to nie umniejsza ich umiejętnościom.

Xxx

Praca spoko i pieniądze również nie najgorsze. Ktoś tu chyba nie potrafi znieść tego że musi się podporządkować osobie młodszej od siebie. Nie nadajesz się na wyższe stanowisko to siedź cicho i rób co ci karza...

Pracuje

Jak czujesz się dobrze na jednym stanowisku to idzie się dogadać żeby na nim pozostać.

Krystian

Witam, wszystkich na wstępie zaznaczę ze jestem pracownikiem arvato z siedzibą w strykowie. Tutejsze problemy widać powielaja się z tymi z innych placówek w kraju. Najwiekszym i najważniejszy to niestety ale nie dość wykwalifikowane osoby na wyższych stanowiskach które moim zdaniem w większości są wybrane po znajomosci bo nie można chyba inaczej wytłumaczyć tego że lider nie zna podstawowej obsługi komputera i woła do byle głupoty it a spm ma 20 lat i wyglada jakby godzinę przed pracą wypalił jointa. W mojej opini nie mówię o pojedyńczych przypadkach ani o wszystkich to jest około 60% pracowników. Osobiście starałem się na wyższe stanowisko i w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej z Pania Eweliną Z z Poznania dowiedziałem się że na wyższe stanowiska firma oczekuje wyższego wykształcenia z zarzadzania i kilkuletniego doświadczenia. No ???? tak ????. Wiec Pani Ewelino gdzie są te osoby? Nie trzeba było prościej bez zbędnych poniżen skierowanych w moją osobę i poprostu powiedzieć mam już wciśnięte swoje osoby a ta cała rekrutacja jest dla zasady. Na szczęście już niedługim czasie nie będę musiał więcej uczestniczyć w tym bałaganie, wysłuchiwać ciągłych: tego nie możesz tego też nie i tamtego tez nie i pytac sie czy moge do toalety iść. Nie polecam zawracac sobie głowę ta firmą, potencjalny czytelniku jezeli masz prace nie rezygnuj z niej dla tej firmy nie warto!

Marta

Witam Myślę o pracy na magazynie, ale nie mogę stać w jednym miejscu, za to mogę popindalać :-) Dam tam radę? Czy jest jednak możliwość trafienia na stanowisko tylko stojące? Dzięki za odp.

Maska

Dlaczego Arvato Polska ma tak długa listę ofert pracy? Czyby problemy na rynku pracy zaczęły dotykać firmę? Może podwyżki płac pomogą pozyskac ludzi do pracy?

Arvato polska

Niedługo minie mi 10 lat jak pracuje w arvato i muszę przyznać że jest troszkę gorzej niż sie przyjmowałem podwyżki to emeryci i reńciści mają lepsze w zusie niż daje firma. Jeszcze 3 lata temu płacili za soboty a teraz nie chcą tłumacząc się inspekcją pracy że musieli zapłacić kare. Nowy pracownik dostaje lepsze wynagrodzenie niż ten co robi 10 lat w tej firmie coś chyba nie tak. Góra sama ostatnio zniechęca pracowników że wszyscy odchodzą a nowi nie chcą się zatrudniać. Nawet pracownicy z agencji pracy nie chcą już przyjeżdżać do firmy bo jak widzą taki bałagan to ich cofa. Czekam do wysługi 10 lecia a potem chyba sam odejde

Luidzi

Nie zapominajmy, że każdy z nas na początku uczył się prostych tematów?

Mecenas

Arvato jest dobrą firmą, zacząłem pracę 25.09.2017. Wiadomo, jak ktoś nigdy nie pracował w takim dużym zakładzie, w takiej dużej hali to będzie mu trudno się tam odnaleźć. Praca w Arvato jest dla mnie łatwa, nie trzeba się namęczyć. Troszkę trzeba pochodzić. Ale to już kwestia przyzwyczajenia. Zarobki też nie są najniższe. Transport darmowy do i z pracy jest zapewniony przez firme,kawa,herbata jest darmowa, jeszcze pączki lub słodkie bułki też darmowe. Jeżeli szukasz tajnej pracy to polecam firmę Arvato.

Misiek

Mam wrażenie , że niektórzy nie dorośli do pracy w tak dużej firmie. Pogubili się i teraz szukają winnych dookoła tylko nie zastanowią się nad swoją pracą. Arvato ma pracę dla różnych osób, o różnym stopniu trudności i tylko trzeba obiektywnie ocenić swoje umiejętności

Yy
@Misiek 29.09.2017 10:25

Misiek no no, a z taką sprawiedliwością jest to egzekwowane, ze awans dostają ludzie, których następnie trzeba szkolić z czegoś, co dla ogółu jest podstawową umiejętnością i nie przeszkadzaja w tym stosy upomnien i skarg. Wyróżnianie pracowników jest przypadkowe i niejasne

Yy
@Misiek 29.09.2017 10:25

Obserwuje

Ludzie myślą że donoszeniem do liderów coś zyskają. Najlepiej maja te lalki co potrafią owinąć sobie lidera wokół palca. Wtedy grafik maja jaki chcą, na kawki biegaja, korzystają z tel przy stole i nikt się nie odezwie. Pewnie lada moment spm zostanie. Trzeba umieć tylkiem świat zdobywać...

CHWDP

Większość (nie wszyscy oczywiście) ludzie to cioty usłuchane bez własnego zdania, lecące z każdym nawet najmniejszym głupstwem do lidera lub kierownika, zamiast jak dorosły człowiek wyjaśnić sobie sprawę w cztery oczy. Arvato potrzebuje takich pracowników. Jeśli jesteś konfidentem i frajerem na każde kiwnięcie palcem to zakład ten stoi przed Wami otworem...

Maniek

Szukam pracy i właśnie się dowiedziałem sporo dobrego o firmie. Może mi ktoś podpowie jaka jest atmosfera?

Kulikas

Interesuje mnie praca w firmie i robię mały wywiad. Może ktoś mi podpowiedzieć jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert? Czy w związku z tym nie brakuje ludzi do pracy? Jaka jest atmosfera aktualnie?

turysta89

Witam w poniedziałek mam rozmowę w avarto w Żernikach jako operator wózka widłowego mam do was pytanie jak to wygląda z weekendami są wolne?jaka jest atmosfera czy dają ubranie i buty robocze?ile można zarobić?proszę piszcie do mnie smsy 664093810

M

Niby praca lekka tylko to stanie 8 h na nogach ,bolą stopy jak diabli .Wkładki niewiele pomagają. Chyba na piku lepiej pod tym względem - lepiej chodzić niż stać. Miały być maty pod nogami ,stałam na takiej było trochę lepiej.Mnie ta praca się podoba ale atmosfera na paku nie najlepsza no i zamówienia małe ,dużo unitarek to i normy małe. Wygląda na to że lepsze premie tyko przy wyprzedażach 2 razy w roku.

Ciocia
@M 09.09.2017 13:19

Atmosfera nie najlepsza bo...? Czemu z problemami - jeżeli oczywiście one istnieją - nie chodzicie do swoich lub zaufanych liderów? Wg. mnie po ostatnich akcjach liderów polepszylo się znacząco na paku.

Misiaczek

Najpierw sami tworzymy sobie piekiełko a później narzekamy jak nam źle, jaką mamy okropną atmosferę w pracy. A co teraz się robi.? Wyśmiewanie z innych to jest nieuczciwe?. Jeśli było coś na rzeczy to już zmieniono ich status obniżając więc wydaje się , że starczy, prawda?

Pracuje

Najbardziej sprawiedliwi liderzy zostali kierownikami. Ci co zostali ogladaja sie za mlodymi dziewczynami i za nic maja normalnych pracownikow. Zenada...

Pytający

O jakim magazynie piszesz?

Jerzyk

Widziałem ich aktualna listę ofert pracy i powiem, że jest długa!!

Pack

Na paku jest problem z ludzmi ktorzy nie moga zniesc ze ktos moze miec lepiej i ze musi sie go sluchac. Skoro spm i liderzy sa zli to nie rozumiem dlaczego wy nie skladacie cv na takie stanowiska skoro jestescie tacy wspaniali i wypisujecie bzdury o organizacji, a moze skladacie ale jesteście do niczego i was nie wzięli. Wysylki wyjezdzaja na czas wiec nie wspominajcie o organizacji bo nie macie o tym pojecia. A moze jest wam przykro ze do was nikt nie podejdzie. Zejdzcie na ziemie.

elelelelele

Na paku zero organizacji, przez co jest totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dziewczyny nie są w stanie sprostać podstawowym obowiązkom, tylko widać jak się kręcą i zagadują dziewczyny przy stołach. Zamiast wziąć się do pracy, gadają o głupotach. Liderzy widać że zaniedbali pak całkowicie, syf nieziemski, starsze pracownice robią co chcą.. w sumie każdy robi co chce, bo liderzy nic z tym nie robią... Oj, wszystko idzie w złą stronę i to bardzo złą...

Pakujaca

Widac ze nie jestes na paku że nie wiesz o kogo.

Maruś

Szukając pracy trafiłem na firmę Arvato Polska i powiem, że opinia jako o pracodawcy jest dobra! Może nie wszystkim odpowiada praca tu więc można ja zmienić.

Xyz

Wyprzedaże czyli duzo zamowien, pracownik nie moze nic kupic w magazynie przynajmniej tak jest w Strykowie. Tak to praca spoko, kasa nie jest tragiczna. Najwiekszym problemem sa ludzie, kierownictwo chcac rozwiazac ten problem przezuca ludzi na rozne dzialy co jak dla mnie niema wiekszego sensu. Swietnym rozwiazaniem na paku bylaby calkowita zamiana liderow, skonczyly by się chore relacje liderow z niektorymi pracownicami, o ktorych mowi cały pak i nikt z tym nic nie robi.

Ciocia
@Xyz 24.08.2017 08:58

Uuuuuu biedna Karo lcia bo poszła na pick. Jak nam strasznie przykro z tego powodu. Nie umiesz pracować w grupie więc dostałaś samodzielne stanowisko na piku :D

Zyx
@Xyz 24.08.2017 08:58

A o ktorych liderow Ci chodzi?

GALL ANONIM

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Arvato. Osobiście pracowałem w contact center w Poznaniu, gdzie obsługiwane były telefoniczne zgłoszenia, a następnie przekazywane leady sprzedażowe, jednego z większych koncernów samochodowych. Jeżeli ktoś liczy na umowę o pracę czy jakiekolwiek benefity poza wypłatą (która jest terminowo, trzeba przyznać) to rozwiewam wątpliwości - nie ma. Plusem z kolei jest wysoka elastyczność jeśli chodzi o godziny pracy - zmiany 4; 6; 8; 10 i 12 godzinne do wyboru, lecz z drugiej strony nie można liczyć na ich stabilność bo zdarzały się i sytuacje, gdzie o 22 człowiek dostaje maila z informacją, iż nazajutrz nie ma po co przychodzić do pracy, bo nie ma co robić. Atmosfera również jest pozytywna i sprzyjająca pracy, lecz z drugiej strony OGROMNA rotacja pracowników nie pozwala nawiązać dłuższych znajomości. Dziwne? Pracowałem ok. 1 roku, i byłem pracownikiem z najdłuższym stażem. Brak możliwości awansu (a może tylko w teorii) i brak możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji zmusiły mnie do odejścia z firmy. Stawka - najniższa krajowa + możliwość uzyskania premii do 15%. Minimalna ilość godzin w miesiącu do przepracowania to ~ 40h więc jest to do zrobienia nawet godząc pracę z nauką w szkole średniej. Rozmowa kwalifikacyjna to 10 minut rozmowy o twoich zainteresowaniach, bo biorą większość, a praktyka weryfikuje. Nie oszukując się, większość osób nadaje się do tej pracy, bo jest lekka łatwa i przyjemna, biorąc pod uwagę także fakt, iż 'szkolenie' trwa jakieś 4 godziny. W razie pytań chętnie odpowiem. Klienci? Zdarzali się malkontenci, złośliwości oraz pomruki i inne dogryzania, lecz było to w tak niskiej częstotliwości, że osobiście nie odczułem napięcia nerwowego na stanowisku konsultanta. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam. Polecam osobom studiującym, lub szukających pierwszego doświadczenia, bo nie jest to stresująca praca, a wysoka elastyczność o której wspominałem pomaga pogodzić naukę z pracą zarobkową.

Mirosław

Czasami trzeba wymienić część osób w firmie żeby pozostali zaczęli pracować. To smutne ale chyba jedyne rozsądne wyjście motywujące do dobrej pracy. Firma spokojnie poradzi sobie.

Logiczny

Słyszałem , że Arvato Polska to fajna firma i nawet mają teraz spore potrzeby kadrowe. Czy może ktoś napisać jaka jest w pracy atmosfera? Jak przebiega rekrutacja?

Zainteresowana

Witam, chciałabym poznać w miarę obiektywną opinię o tej firmie, niedługo będę szukać pracy, a wiem że jest nabór do Arvato w Żernikach... Jaka jest atmosfera pracy, jak zespół i czy zarobki w miarę oraz jaka umowa = o pracę czy typowa śmieciówka? Z góry dzięki za odpowiedź! :)

Julia

Hej, chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś socjalne typu multisport, ubezpieczenie dodatkowe, dojazd czy zniżki na ubrania. Czy macie stołówka z obiadem czy swoje jedzenie? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam

takapraca
@Julia 08.08.2017 13:41

Multisport i Medicover jest, ubezpieczenie dodatkowe także, dojazdy z okolicznych miejscowości. Znżki na ubrania były, ale teraz firma oszczędza na czym się da. Mamy stołówkę, ale bez obiadów. Jest tylko słodka bułka dzień w dzień.

Uwazam ze praca w Arvato nie jest zla a zarobki no coz szoku nie ma ale mysle ze tak juz u nas w kraju tak jest.Jedno jest pewne Zus oplacaja wyplata bez opoznien co do dnia.Nawet za dobrym pracownikiem nikt w Arvato nie placze.Ci co sie obijaja kabluja i psiocza na innych maja dobrze sa nietykalni a liderzy no coz ci co graja z gora potrafia i swinie pracownikowi podlozyc typowy wyscig szczurow

Janka

Niektorzy nie wiem czego szukaja. Nie podoba sie? Idzie do Biedronki albo innego sklepu. Ciekawe jak wtedy bedzie wam fajnie. W Arvato praca fajna. Spkojna. Nikt nie gania a norme wiadomo jak wszedzie zrobic trzeba. Do toalety nie trzeba sie odmeldowywac. Liderzy fajnii kierownictwo tez spoko. Wiadomo kazdy ma jakies wady ale nikt nie jest idealny. Najgorszym problemem tej firmy to zwykli pracownicy ktorzy knuja spiskuja i plotkuja i nie potrafia docenic tego co maja. Zakladajac ze sie nie choruje i wyrabia norme to 2000 netto jest pewne. Jak ktos wlozy cos wiecej i wyrobi z 50 na packu czy z 80 na Picku to bedzie mial juz 2200-2300. Wiem bo sama wyrabialam i wyrabiam takie normy bez wiekszego problemu. Oczywiscie zaraz znajda sie tacy ze beda psioczyc ze listy kiepskie ze Single trzeba robic. Ale normalny czlowiek spokojnie daje rade. Pozdrawiam normalnych a reszta moze sie zwolnic.

Chce przejść do LPP

Ach jak nam źle Ach jak nie dobrze To co tu jeszcze robicie idźcie do tego komputeronika tam podobno mają od (usunięte przez administratora) tak byli pracownicy Arvato tam zarabiają. Przeżywacie ta prace w arvato jak mrówka okres. Jak się nie podoba nikt was na siłę nie trzyma. Drzwi otwarte. Oddaj kamizelkę identyfikator i życzymy powodzenia i sukcesów. Docen to co masz bo uwierz ze gdzie innej wcale nie jest lepiej. Można zmienić ale z deszczu pod rynne. Pozdrawiam serdecznie i szukam innej opcji bo tutaj ani nie zarobisz ani się nie narobisz (nachodzisz i owszem czasem nawet 30km na 8h pracy bo masz z działu (usunięte przez administratora)

dziwak

WSZYSTKOWIEDZACA
@dziwak 26.07.2017 17:06
czy ktoś odpowie ile zarabia lider?

Duzio zarabia lider ,duzio gada z innymi liderami a brygadzistki siedzą i robią za niego.

@dziwak 26.07.2017 17:06

Liderzy zarabiają po ok 3500 ( jeśli wulykonaja wszystkie swoje zadania

Klakier

Praca w firmie normalna, ale ma wadę ponieważ trzeba ją wykonać. Jak się niektórym nie chce pracować tylko obgadują kolegów to kończy się kłopotami z firmą.

Łódzkie

Patrząc na to jak firma postępuje z pracownikami, jakie są układy wewnątrz, powinno być "Arvato, praca na żarty"

Bhp

Do Amator Bo w Strykowie już zaczęli zwalniać pracowników

Amator

Czy może mi ktoś wyjaśnić przyczynę tak długiej listy ofert pracy? Czy jakieś nowe projekty mają? Słyszałem sporo dobrego o firmie i właśnie aplikowałem, ciekawy jestem czy dostanę tu pracę?Jak się w firmie pracuje?

ona

a jak wyglądają badania lekarskie do arvato?

MIMI

Arvato Polska to bardzo fajna firma z mądrymi zasadami.

Maska

Ile można wyciągnąć na stanowisku pracownika kompletacji i pakowania odzieży? Jaka umowa jest podpisywana , zlecenie czy na czas określony? Dzięki za pomoc.

Mini

Czy ktoś pracuje w zernikach koło poznania w arvato pracy niema a jak przyjdzie jesień to będą potrzebować

O..matko

1550 zł na rękę na początek. pensja po 2-3 latach podstawy 2000 zł. To jest jakiś żart...

Moralistka

Arvato to lider na rynku usług outsourcingowych w wielojęzycznej obsłudze w contact center. Myślę, że niektóre osoby z forum pomyliły miejsca pobytu.

xx
@Moralistka 29.06.2017 11:25

Moralistka, call center to tylko jedna z usług, którymi zajmuje się Arvato. Inną jest logistyka. Polecam się doinformować.

Kandydatka

Czy aktualna jest jeszcze oferta dla konsultanta z językiem niemieckim w Szczecinie? Jaka to jest firma?

Nara

NO brygadzistka z pika dał popis na integracji ha hha magazyn cały huczy

Maska

@Xyz Chciałbym przyłączyć się do tej opinii. Tak niestety wygląda rzeczywistość w firmie. Trochę więcej pracy a już larum się podnosi, nie potrafimy uszanować dobrego miejsca pracy. Każdy w zakresie swoich obowiązków ma punkt o tym, że wykonujemy polecenie kierownika!!!!

Zostaw opinię o arvato Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arvato Polska