Opinie o arvato Polska

mun

pli, teraz akurat potrzebują sporej ilości specjalistów ze znajomością języka angielskiego, czeskiego albo hiszpańskiego. Wiadmo coś jaką podstawę proponują ? Może się zgłoszę

Ofelia

Pracownicy Arvato mają dodatki za pracę w weekendy,jak się postarają to premię frekwencyjną za wzorową obecność,za dobrą wydajność(wypracowanie norm). Praca ze skanerem na przyjęciu towaru,komisjonowanie - wyszukiwanie i przygotowanie towaru do wysyłki,współpraca z firmami kurierskimi. Mile widziani ex pracownicy magazynowi,pakowacze,osoby które pracowały w firmach kurierskich,na poczcie zorientowani w temacie,ale niekoniecznie. Praca dla pracowitych,lubiących wyzwania.Praca w ruchu,spalanie kalorii. Każdy kto jest ogarnięty,adaptuje się do nowych sytuacji,ma zdrowie,koncentrację,jest dokładny i szybki znajdzie tu full zajęć.

przyszły

Witajcie, słyszałem o naborze do arvato, czy warto tam pojść? Chodzi mi o lokalizację Plewiska, jacy tam są ludze, jakie szefostwo, atmosfera i zarobki?? Może się wypowiedzieć ktoś kto tam pracuje?? Z góry dzięki!!

Zostaw opinię o arvato Polska - Plewiska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arvato Polska