Opinie o Adr Polska S.A. w Zagórz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Adr Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adr Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adr Polska S.A. w Zagórz

Zagórz

Ludzie nie idzcie tam pracować ludzie są tam traktowani bardzo źle kierownicy wykorzystują ludzi i gonią żeby oni dzięki temu mieli premie a dla ludzi ochłapy 70 zł...praca tylko sezonowa produkcja specjalnie co roku na jesień wstrzymana po to żeby zwolnić ludzi wziasc nowych i dostać za nich dofinansowanie główny dyrektor jedna wielka porażka zero pojęcia o prowadzeniu tym czymś zresztą kierownicy to jedna wielka porażka szczególnie jeden...

@Zagórz

Odnosisz się przy tym do kierowników z każdego działu? Dopytuję, ponieważ widzę ze wisi teraz oferta na sprzedaż na rynek wschodni w tym zakresie. Jak prowadzona jest sama rozmowa rekrutacyjna? Zwraca się głównie uwagę na informacje zamieszczone w CV? widnieje wzmianka o 5-6-letnim doświadczeniu. Jak długo trwa cały proces?

Będą dalsze zwolnienia cięcia płac , brak zamówień i podobno klienci rezygnują. Podwyżek ma nie być,rozmowy mają być prowadzone.Teraz jest dalej za dużo ludzi

@ja

Powiem wam tak dyrektor na zebraniach mówil do pracowników że brak zamówień a pewna osoba go ostatnio usłyszała jak mówił że bardzo dużo zamówień haha tak dymaja tam ludzi za najniższą krajową a związki powinne sie rozlecieć go wielkie g...robię dużo mówią mało robią

Jaki jest wkład kierownictwa Adr Polska S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odp

Wkład jest kosmiczny.Tylko,że w budowaniu złej atmosfery.Wszechobecna niekompetencja począwszy od pana konarka aż po najniższy szczebel naganiaczy.Najlepsi pracownicy odchodzą bo nie chcą się kopać z koniem.Wszystkie odgórne decyzje wymyślone na zasadzie "spróbujemy zobaczymy" kończą się fiaskiem i tylko generują ogromne koszty .Omijać tą firmę szerokim łukiem.

@Odp

Zgadzam sie ten człowiek nie ma pojęcia jak zarządzać on ma tylko pojęcie jak brac

Są posiłki pracownicze? Widziałem opinie odnośnie miski ryżu. Cały zespół jest z PL przy tym? Powiecie mi także skąd braliście aktualne ogłoszenia? Są nabory? przy tych komentarzach zastanawia mnie bieżąca rotacja a nic mi nie wyskoczyło, ciekaw jestem warunków na papierze

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Adr Polska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Premia premia premia nie ma

Niewolnistwo za miskę ryżu

Najlepsza decyzja to zmienić pracę i zarabiać więcej .....człowiek się przyzwyczaja ale trzeba w końcu otworzyć oczy nikt tam się nie postawi będziecie zapier....ddaal..AC za miskę ryżu

Sanok

Nie polecam pracownicy są (usunięte przez administratora) ale koniec tej firmy jest bliski swoje wiem z pewnych źródeł...niestety brak pojęcia osób które tym zarządzają nie nadają się na tę pozycję...więc nie pchajcie sie tam ludzie wykorzystają was na sezon i podziękują nie dają umowy na stale tylko agencja!!!

co oferuje ADR Polska?

co oferuje wsza firma fla swoich pracowników tercialny Bon towarowe na zakup towarów? dopłaty to wyżywienia? karty multisport? doplaty do paliwa? prywatna opieka medyczna? , wejsciówki zniKi dla pracowników ich rodzin? czy ta firma poprostylu stoi w miejscu i sie nie rozwija?

Zofia

Dasz znać, na jakim stanowisku pracowałeś? To jakaś reguła, że nie przedłużają ludziom umów? :( Tata chce aplikować na stanowisko mechanika, właśnie pojawiło sie ogłoszenie :/ Co myślisz o tej pracy? Może jednak warto spróbować? Jak ogólnie zarobki Twoim zdaniem?

@Zofia

Nie polecam tego miejsca ludzie są tam poniżani wykorzystują tzw praca sezonowa bardzo dobrze że tracą dobrych pracowników ale niestety jak sie nie ma pojęcia jak zarządzać ludźmi pozdrawiam Pana Kitę najlepszy Kierownik reszta dno

Zagórz

Nie polecam tego miejsca wykorzystują ludzi cały czas jedna i ta sama śpiewka brak umów na stałe

Mobbing stosowany przez kier
@Zagórz

Zadaj sobie pytanie ile w Polsce trzeba zarabiać żeby godnie żyć,teraz pomyśl że zarabiasz 2700 netto i kierownik spawalni liczy ci czas w kibelku i mówi że nie masz wydajności i straszy że byś się zwolnił bo sam cię nie zwolni jak normalnej firmie jeżeli pracodawcy nie pasuje pracownik to się go zwalnia zgodnie z kodeksem pracy a nie psychicznie zmusza go żeby sam odszedł lub zmusza się go do pracy w pampersach mobbing firma dno

@Mobbing stosowany przez kier

Zgadzam sie tam jest straszny (usunięte przez administratora) ale jeezcze troche i sie zdziwią bo będą mieć tak tv

Na jakie wsparcie w Adr Polska S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Xd

Tak szybko jest rozwiązywana umowa o pracę jeżeli jest taka możliwość w kodeksie pracy brak podwyżek przez 5 lat

Zagórz

Nie są jest (usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracownika

praca

jesli chcesz sie zatrudnic to bedziesz pracowac do wakacji zeby pogonić zamówienia 2,3 kwartał to podgonienie zamówień puzniej cie zwolnią bo nie będzie pracy, bedziesz bezrobotny w 4 kwartale roku bo cie zwolni albo nie przydluzy umowy firma na wysoką stawke nie ma co liczyc cuda na kiju, a higiena w kiblach ciagle brakuje mydla wiec rák nie umyjesz czasami nie muwiac o podcieraniu bo brakuje papieru "oszczednisci" jak chces dostac narzędzia do pracy to przynieś je z domu bo ich nie dostaniesz

Sanok

Najgorszy (usunięte przez administratora) na Podkarpaciu!!!ludzie są gnojeni żeby pewne osoby dzięki temu miały premie…światło jest ciagle wyłączone ludziska nie polecam tego (usunięte przez administratora) nie dają umowy na stałe praca sezonowa

Iza

Hmm, no wiesz, może to po prostu kwestia kwalifikacji? Jeśli pracownik z dłuższym stażem zarabia mniej od nowego, to zawsze może iść negocjować podwyżkę, ale przypuszczam, że musi się też wykazać zaangażowaniem. Czy te dysproporcje w wynagrodzeniach są aż tak duże?

do drewnianego

albo w koncu wstawisz sie za ludzmi i beda przyzwoite podwyzki? albo wyjedziesz na taczkach? malo w lodzi firm?...malo sie nahapales firmy z sanoka w lodzi juz wszystko zrobily?..

Incognito

Firma Krzak. Podwyzki smieciowe, przepisy BHP nie dzialaja jak powinny wystarczy udac sie na magazyn Wysylkowy i zobaczyc jak wozkowi składują regały z osiami i pózniej je zaladowuja uzywajac przedłużek na widly wykonanych w firme bez zadnych atestów i form bezpieczenstwa. Nie kiedy widziano jak pod duzem ciezarem ladunkowym przeciązalo wozek widlowy i dwoch magazynierow stawalo z tylu wozka zeby go dociązyc, wszystko na oczach kierownika. Poza tym ze wzgledu na wymysly i oszczednosci prądu w firmie przez Dyrektora Pana M, towar szukany jest w nieoswietlonych miejscach przechowywania jedynie uzywajac latarek z telefonów.. Odradzam pracy w tym kołchozie.

@Incognito

No tak... A wiadomo ile udaje się tak rzeczywiście zaoszczędzić dzięki temu? Czyli stawek chociaż nikomu nie ruszyli, dobre i to? Będą tu jeszcze jakieś dalsze działania wdrażane odnośnie tego?

ok ale
@Incognito

ziomek ale sie spisales ale ci to jakos niee przeszkadza cos z tym zrobiles? rozwiazales ten problem?

Manek
@Incognito

Jak się nie ma "społecznego" to się(usunięte przez administratora)zrobi. Wybierzcie sobie wreszcie (usunięte przez administratora) żeby się z tym bujał. Chociaż nic z tego nie mając, tylko się szarpiąc, to wątpię żeby ktoś się zgodził. Wiem coś na ten temat ;) . Mam teraz święty spokój :)

Czy w mieście Zagórz da się zarobić więcej niż 8300 pracując jako Magazynier?

Ad

Tak,tylko musisz być właścicielem tego magazynu.

@Ad

a jak się nim nie jest to na jakie stawki tu można liczyć? Prócz magazyniera są też inne stanowiska do obsadzenia? na których zarabia się najwięcej i za jaką konkretnie pracę?

Hanna

W aktualnym ogloszeniu na elektryka podano widełki wynagrodzenia 4100 - 6100 zł na miesiac, czy te gorne kwoty jak sie ma doswiadczenie, uprawnienia sa tutaj naprawde osiagalne? Czy może to o jakieś premie chodzi, ktoś wie?

sylwester w Zakopanym
@Hanna

hohoho Bedzie Ciebie stać jedynie na sylwestra w domu przy szampanie o luksusach możesz zapomnieć.Smutna rzeczywistość Cię czeka jak zaczniesz przygode tu... brak podwyżek,inflacja zjadła poprzednie podwyżki obecnych pracowników, brak perspektyw na lepsze zarobki nie mówiąc o poprawie sytuacji finansowej pracowników.

Pojawiła się oferta pracy na Brygadzista w firmie Adr Polska S.A.. Warto aplikować?

ino ino

nie warto.

Helena
@ino ino

Czemu nie warto aplikować? Możesz rozwinąć? Jesteś może pracownikiem tej firmy? Co Ci w niej nie odpowiada?

Też ino
@Helena

Słuchaj Mietlena,nie warto bo szkoda czasu.Szkoda czasu na załatwianie formalności,na badania lekarskie i na rozmowy ze smutnymi ludźmi.Jeżeli jednak już to zrobisz to życzę Ci zdrowia.Zachorujesz na kilka dni to mimo płaczu u gościa który powinien w tej firmie najwyżej drukować karty produkcyjne powie Ci ,że nie przedłuży umowy z powodu wysokiej ceny gazu i cięć z tym związanych.Nawet bardzo szkoda czasu.

byly

napewno tyle nie dostaniesz tam byly zwolnienia,jakas afera? ludzie sie smieja? pracownikuw nie szanuje sie? brak podwyzek, podobno zmiany personalne, pan nowy kier.magazyn zwalnia donosi sam daje dziwne rozbieżnie polecenia z których sie wycofuje

@byly

Tyle nie dostanie czyli ile i kto? Bo nie wiem za bardzo do czego się z tym odnosisz. Tak samo te pytania mają być tendencyjne czy sam się próbujesz zorientować, bo mało co wiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Adr Polska S.A. - Zagórz

• Jak się pracuje w Adr Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adr Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adr Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adr Polska S.A.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Bieszczadzka 5
    38-540 Zagórz