moltech ( molex )

Sulęcin

Opinie o moltech ( molex )

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w moltech ( molex )? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

MAX

Ile tam się zarabia ( teraz w 2016roku?)

Hela
@Magda 13.11.2016 15:16

Jestem tam krótko, ale już zdążyłam posmakować jacy są ludzie wchodzą w (usunięte przez administratora) them liderowi jak dla misia miodek patrzą aby tylko kogoś podpierdzielic chwilami mam nawet wrażenie jakby to one chciały zająć miejsce tego them lidera i w ogóle to ci liderzy się niczym nie różnią zero przekazywania nauki co do pracy tak jak ktoś wcześniej wspomniał jak się samemu nie nauczysz to leżysz. Praca nie jest ciężka, ale Ci ludzie jeden gorszy od drugiego. Najlepiej się w ogóle nie odzywać zrobić swoje i wyjść. Grupa 15porazka.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja moltech ( molex ) na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Sulęcin i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Stefan

U mnie na warsztacie jest super

anonymous
@Stefan 01.12.2017 20:21

Pracujesz 2 tygodnie

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja moltech ( molex ) na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Sulęcin oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Krzysiek

Tak szczególnie za p.Rogowskiego było mi źle. Lepiej nie wypowiadać się na sposób jego zarządzania.

Ona

Też jestem zainteresowana jaka jest stawka? Słyszałam, że podwyżki maja tam byc z nowym rokiem czy to prawda? I czy da sie dogadać by byc tylko na 1 zmianę?

Ark

Siemano mam pytanie jaka stawka jest na start?? Pozdrawiam

Monia

Czy jest mozliwosc dogadania sie z brygadzistkami tylko na pierwsze zmiany ? I jaka jest płaca w takim przypadku jezeli ktos ma taka sytuacje prosze o info

Memory

Jakieś opinie na temat 1 grupy ?

Antek

Pracowałem ponad rok odradzam lider to jakaś porażka brak profesjonalnej wiedzy tylko improwizacja -przekazywanie wiedzy na najniższym poziomie jak sam się nie dowiesz leżysz a wyników oczekują pozdrawiam gr.1

Lipton

Dupna bardzo ta robota którą ja miałem. Nie porozumienie od samego początku wrzucają cie tam gdzie najbardziej nie chciałbyś właśnie robić. Prosiłem o przeniesienie na inną grupę to prawie 2 miesiące czekałem i tak się nie doczekałem. Nie polecam, ludzie powiem wam tak pieniądze to nie wszystko, najważniejsze jak się w niej czujecie a ja się czułem źle i żadne pieniądze by tego nie zwróciły a kokosów nie ma.

Mały

Też tam pracowałem i byłem szykanowany za to wszystko, co nie mógł zrobić lider. Byłem "niby" odpowiedzialny za wszystko, co miał zrobić lider, ale najlepiej było to "zwalać" na pracownika, bo liderowi nie chciało się co jest na przysłowiowym podręcznym magazynie. Najlepiej było "zjebać" pracownika, niż samemu sprawdzić, czego brakuje.

Krzysiek

Co do tego czy po znajomosci to jest to mozliwe bo jest to lekka praca i wbrew temu co piszecie dobrze platna ,niemniej to srodowisko przyprawia mnie o wymioty podobno ja ich takze .

Krzysiek

Byl bym ostrozny z takim ocenianiem wszystko zmienia sie tam w zalerznosci od sytuacij jak jest praca to cicho w miare spokuj a i to niezawsze ,wystarczy lekki spadek produkcij i zwolnienia dowiesz sie tam wszystkiego o sobie lacznie z tym jaki masz odcien cery nabawilem sie tam choroby przez dlugie lata niemoglem dojsc do siebie ciagle ponizany przez malych ludzi.wiec nieoceniaj tego co zobaczyles przez dwa tygodnie miesiac czy polowe roki

Dorota
@Krzysiek 22.10.2016 22:18

a co powiecie o grupie 45

Pan Adaś

Dziwne wymagania rekrutacyjne i dziwne ocenianie ludzi po pozorach bez sprawdzenia konkretow w praktyce....tajemniczy system wynagradzania... co innego mówia pracownicy a co innego kadry... czy tam przyjmuje sie tylko osoby po znajomosci za normalne stawki ?

ktos

Ja jakos chcialbym sie tam dostac a nikt nie dzwoni ani nic, cv wyslalem i cisza ech...

@ktos 06.10.2013 18:12

Szczerze odradzam. Atmosfera pracy beznadziejna. Karierowicze i fałszywce.

kolega

moltech ( molex ) to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla pracowników produkcji a raj na ziemi dla procowników biurowych. tyle w temacie.

Aga
@kolega 23.07.2013 06:11

Niestety firma bardzo słabo płaci. Jako młody inżynier zarabiałam 1700 netto. Szybko uciekłam. Firmę odradzam, bo ludzie z Molexu są mściwi i niszczą opinię w środowisku tym, co mają odwagę odejść z pracy. Podsumowując, odradzam nawet na start. Opinia i pomówienia pracodawcy skutecznie utrudnią wam znalezienie następnej pracy. I nie ma znaczenia, jakim byliście pracownikiem.

Zostaw opinię o moltech ( molex ) - Sulęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie moltech ( molex )