Opinie o Szik Sp. z o.o. w Tyczyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Szik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Szik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szik Sp. z o.o. w Tyczyn

klient Nowy wpis
Inne

Polecam warsztat na Lubelskiej. Mają bardzo dobrego kierownika serwisu oraz mechaników. Serwisuje swoje graty od lat.

anonim Nowy wpis
Inne

Firma porażka.... bez żadnych zasad, traktują pracownika jak śmiecia, radzę omijać szerokim łukiem. Pracownicy dużego serwisu w Tyczynie na 30 lecie firmy, za swoją ciężką pracę w nagrode otrzymali wypowiedzenie... Firma na swoim FB w tym samym czasie dodała żałosny wpis jak to dziękują swoim pracownikom za ich pracę oraz że będą nadal się rozwijać... Sami sobie odpowiedzcie czy chcecie pracować w takiej firmie...

Wiktoria
Inne

Bardzo dużo czasu minęło od ostatniego merytorycznego wpisu o SZiK jako pracodawcy. Co w tym momencie dzieje się w tej firmie? Czy zachodzą w niej zmiany, które dotykają w jakiś sposób osoby w niej zatrudnione? Zachęcam Was do zaktualizowania informacji o tym pracodawcy, będą one interesujące z perspektywy osób, które rozważają aplikowanie do niego. Wiecie może, czy pracodawca przygotował swoim pracownikom jakieś świąteczne dodatki do wynagrodzenia?

Kasia
@Wiktoria

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Szukałam informacji, ale nie widzę. Proszę wszystkich o odpowiedź.

Wiktor
@Kasia

Kiedyś składałem tam swoje. Zero odzewu. Także nic sensownego powiedzieć nie mogę.

Stan Nowy wpis
Pracownik
@Wiktoria

Hmmmm... Dwa lata albo trzy lata temu dostaliśmy na święta super wyprawke bylismy pod wrażeniem.. Dostalismy pare kg mięsa na terminach do szybkiej konsumpcji... Bylo to spowodowane naprawa aut hurtowni miesa Bruno Tassi i coś musieli z tym mięsem zrobić... A tak to daja po 300zl na święta na reszte socjalu nie licz.

Michał
Pracownik

Nie warto aplikować do sziku i spędzić nawet jednego tam dnia jesli sie szanuje mechanik. Na 30 lecie zwolniono wszystkich mechaników z szik Tyczyn a powodem była likwidacja serwisu co kazdy rozumie iz zdarzają sie takie sytuacje ale dodanie mechanikom do wypowiedzenia ze zostali zwolnieni poniewaz maja niski przerób w stosunku do innych mechaników było bezczelnością i arogancją właścicielki w ten sposob pokazała swoj stosunek do ludzi tam pracujących od wielu lat. Wiec aplikowanie do tej firmy moze byc tylko przelotem do uzyskania w CV ze sie pracowało gdzies tam w marnej firmie ale doświadczenie jest. Młodzi po szkole do przyuczenia i szukanie kolejnej pracy.

Gabriela
Inne
@Michał

Jeśli to prawda to słabo, ale w sumie skąd pewność, że część z nich właśnie nie miała zbyt niskiego tego przerobu? Ale tak właściwie to co było powodem likwidacji tego serwisu?

Michał Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Gabriela

Czy 12 tys czy 15 tys przerobu mechanika to mało? Oficjalna wersja to ma byc tam główny magazyn części. Po za tym nie ma to znaczenia dlaczego lecz w jaki sposób zostali potraktowani pracownicy z dlugoletnim stażem. Zwolnienie pracownika z powodu likwidacji stanowiska to zrozumiałe ale reszta nie byla potrzebna i świadczy to o pracodawcy i stosunku do pracowników. Juz był kiedyś Hofman ktory miał markę i przejął syn i nie ma juz marki jest podrzędny warsztat ktory musi pracować znowu na markę bo ktos inny juz zarządza. Budować szacunek wśród ludzi jest to ciężka droga ale zburzyć szacunek można w jeden dzień.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Szik Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy ELEKTRYK
Gdynia
Promat-Woda Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(228 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Monika
Inne

Opinie pracowników zachęcające. Mógłby ktoś napisać coś więcej, żeby wiedzieć czego się spodziewać po pracy tam? Myślę się starać o pracę, mam doświadczenie. No ale nie wiemy czy warto - czy zarobki są dobre jak na branżę? Czy można z czasem jakoś awansować?

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w SZiK Sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

D$W
Pracownik
@Pytanie

Co kwartał

piotr

umówiłem sie trzy tygodnie wcześniej na wymianę pompy wody w scenicu (ponieważ przepuszczała ) kiedy zostawiałem w "servisie szik" pani powiedziała z po naprawie zadzwonią. oczywiście pani zadzwoniła i powiedziała ze do naprawy jest pompa wody ja odpowiedziałem ze wiem i poprosiłem o naprawę, pani odparła ze tego nie zrobią "niewiem dlaczego nie ale nie zrobią" skasowali mnie na 59zł za coś co wiedziałem co jest do naprawy, cały dzień stracony . niepoważni Moje sugestie dla SZiK Sp.j.: 0 Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: 0

Ernest

Pracowałem w sziku kilka lat i widziałem jak przez ten czas firma pozbywała się wielu wartościowych pracowników, fachowców, a karierę robili członkowie familii, którzy nie zawsze byli uczciwi. Ale takie jest życie. Chce tylko powiedzieć, że gdyby pan H. bardziej się interesował co się dzieje w firmie to szik byłby dużo dalej.

div

Rodzinna atmosfera jasne zasady pracuje 18 lat i naprawde brak negatywów

Tomek

PRACOWNICY OCENIAC JAK TAM SIĘ PRACUJE? WARTO APLIKOWAC?

Zostaw merytoryczną opinię o Szik Sp. z o.o. - Tyczyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Szik Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Szik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Szik Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szik Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Grunwaldzka 76
  36-020 Tyczyn
 • NIP: 8133504873 REGON: 180240948 KRS: 0000282859
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Szik Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii