ADAMCZAK TRANSPORT

Rzeszów

Opinie o ADAMCZAK TRANSPORT

Julita

@arb możesz być zły, ale nie możesz na forum publicznym nikogo obrażać. Tutaj masz regulamin, który trzeba przestrzegać: http://www.gowork.pl/regulamin Czy walczyłeś o swoje pieniądze? Odzyskałeś je?

Mlody

Witam jak chcesz to mogę ci pomodz ja tez chodzę po sadach i powoli odzyskuje kasę mozemy sie spotkac i dam ci namiary do dobrego adwokat

po

A czy wciąż można się załapać do Poznania na linux system administrator? Dobrze, że zapewniona jest umowa o pracę, bo o tak stabilne zatrudnienie jest dość trudno, ajak są benefity socjalne do tego, to jeszcze lepiej

hugo

aro@ skoro pytasz to Ci powiem już od dawna w tym dziadostwie nie pracuję ale zostali koledzy więc wiem a po parkingach też się czasami spotykamy to się rozmawia.A z tym dziadem to się nic nie da zrobić bo to psychol a z wariatami się nie rozmawia.

hugo

@ZX tak masz racje kolego zarobki nigdy tu nie były adekwatne do wykonywanej pracy a do tego dochodzi znęcanie się nad pracownikiem.

hugo

Hey na pewno zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy .Bo co on obiecuje a ile z tego dostaniesz to jest druga sprawa, po obcięciu za różne głupie potrącenia a to , że obiecuje!! premię ok .Jak będziesz miał na piśmie to już inaczej. A jeśli chodzi o atmosferę to bardzo źle,ba fatalnie chwilami.pozdrawiam życzę powodzenia ale lepiej u człowieka z pasją.

hugo

Witam Senia ta firma nie ma swojej strony a nie wiem czy ona jeszcze istnieje bo z tego co mi wiadomo to tylko zgliszcza po firmie .Pracodawca oszust to wszyscy uciekli. Kolego nie polecam takiego dziadostwa bo będziesz żałował po pierwszym miesiącu . A dostać tam to każdy się dostanie bo nawet Ukraińców przyjmuje.Bo polak poczyta i stwierdzi,że to nie dla niego Pozdrawiam.

hugo

Po!! tak się składa że pracowałem u tego gościa ale nie polecam oszust ,krętacz,nie wypłaca tak jak obiecuje a obciążenia to zawsze jakieś!!.Szukaj jakiegoś normalnego człowieka ale to nie tu .Zrobisz jak uważasz pozdrawiam.

hugo

Z wypłacalnością to jest bardzo źle bo marek to jest oszust do potęgi entej ,byle on miał na wszystko a kierowca nie musi mieć .Jak tak dalej pójdzie to zostanie sam na tym padole.Kto z takim wariatem wytrzyma przecież to psychik!!!!.

hugo

Witajcie chłopaki jeśli chcecie przyjść do pracy nie polecam ,bo to nieuczciwy był bardzo pracodawca.Co innego się mówiło a jeszcze inne się robiło!!zależało tylko na tym aby wiele ładunków przewieść wiele kasy wpłynęło a reszta nie ważna.

xxJazim

NIE POLECAM ! ! ! SĄD CZEKA !

hugo

Graj w otwarte karty z pracownikami a nie będzie takich wpisów.Dlaczego tyle niejasności tyle przekrętów ,potrąceń mało Ci jeszcze .A łomot to by mu się przydał za to wszystko.

Adi

Zgadzam sie z wami koledzy,pracowałem u niego tez mi nie wyplacil za 7 miesiecy ciezkiej roboty i chodze po sądach zeby kase odzyskac

Były kierowca adamciaka

Pamiętajcie dzieci. Z dziadem nie podpisuje sie umowy z 20-sto dniowym terminem płatności, bo jeśli będą problemy, a będą na pewno, to ostatniej wypłaty nie zobaczycie. adamczak z tego żyje bo nikt normalny nie chce marnować swojego czasu w sądach. Trzeba w trasę jechać, zarabiać pieniądze. A taki adamczak w Rzeszowie siedzi, czasu wolnego dużo to głupoty do głowy przychodzą...

Były kierowca Adamczaka

Hugo, jaka żona? Za krótko tam pracowałeś, a może pracowałaś (bo słyszałem ze ten dziad juz dziewczyny zaczął wykorzystywać). Przecież oni nie mają ślubu, bo długami musieli by się podzielić. A jak ktoś przyszedł by mu spuścić łomot to i jej by się dostało. A tak, to to jest niby pani dyrektor - buhahahaha - od siedmiu boleści. Śmiech na sali, sądowej -dosłownie byłem, widziałem!

hugo

Jaki powinien być pracodawca Ugodowy? Łagodny? Wyrozumiały? A może konkretny, stanowczy, wymagający? Zastanówcie się przez chwilę, z jakimi osobami najlepiej układa się Wam współpraca. Porównajcie to ze swoim dotychczasowym doświadczeniem i - voilà - już macie gotową odpowiedź na to pytanie.Dobry szef to taki, który potrafi dostrzec we mnie potencjał, i tak mną pokierować, by wykorzystać wszystkie moje mocne strony i jednocześnie udoskonalić słabe. Dobry szef to taki, od którego potrafię się uczyć i przy którym mogę się rozwijać, niezależnie od tego, czy jest miły, troskliwy i pyta jak się dzisiaj czuję, ja i moja rodzina.A teraz ja porównam jakim jest obecny Marek i jego żona jak się troszczą o swoich pracowników jak zależy im na dobrych relacjach .Dla nich liczą się tylko pieniądze nie człowiek,nie szanuje się pracowników stosuje się różne metody mobbingu wmówieniu pracownikowi winy.

hugo

Jeśli ktoś chce pracować u pracodawcy ,który stosuje mobbing nad pracownikami to zapraszam. Jeśli pracując i jesteś obciążany za byle głupstwa z tej marnej marnej wypłaty zapraszam.Jeśli ktoś coś mówi a co innego robi i wypiera co wcześniej powiedział,słowo dla mnie droższe od pieniędzy a dla nich!!!zapraszam.Jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie to się zastanów.Ktoś co kupuje tylko nowe samochody to wiadomo ,że o pracownika nie będzie dbał.

PAUL

CYTAT: Witam, przedstawiłem innym internautom swoją negatywną opinie wobec poprzedniego pracodawcy. Opinia jest, jakby nie patrzec rażąca ale wszytsko co opisałem jest prawdziwe. W zamian od kierownictwa zostałem pozywany od schizofreników i debili oraz otrzymałem informacje: Oj człowieczku - zbieraj teraz lepiej pieniądze na prawnika. Albo lepiej dwóch - adwokata i radcę prawnego, bo ciężko będzie ci znaleźć jednego dobrego zarówno w sprawach karnych z art. 212KK, jak i w cywilistyce - konkretnie w zadośćuczynieniach z art. 24KC. Później zbieraj już na nawiązkę i grzywnę (niestety sądy karne rzadko orzekają za 212KK karę pozbawienia wolności, ale już ograniczenie wolności - czyli sprzątanie ulic w ramach prac społecznych, co raz częściej się zdarza) orzeczone przez sąd karny. No a potem to zbieraj już na zadośćuczynienie z powództwa cywilnego. Coś mi mówi, że choćbyś i 10 lat mył gary u Niemca to i tak się nie wypłacisz. Ktoś cię straszy ? Nie - to na gruncie prawa normalna (uwaga !! będzie trudne słowo !!) ODPOWIEDZIALNOŚĆ za swoje słowa. Przyzwyczaj się, bo "odpowiedzialność"to termin dla ciebie, póki co, zupełnie obcy. Zresztą - sam zobaczysz

Iwan

Ktoś tu napiszę gdzie ten lysy rudzielec można spotkac bo bo nie ma nigdzie albo gdzie się ukrywa

moniek

hej, słyszalem o tej firmie niezbyt dobre opinie, szkoda czasu dla adamczak transport

FAN

do gala zagadka, Dlaczego Smerfetka nie ma dzieci ??

Klik

EEE tam nic ciekawego sie nie dowiedziałem .. pieprzenie bzdur i żadnych trafionych wypowiedzi o firmie .Idę jutro na rozmowę. GoWork.pl to nie jest wiarygodny portal .. to stek wylewanych pomyj i wieczne użalania sie bezrobotnych , biednych i stłamszonych przez życie słabych ludzi . nara

MIRON

ZGADZAM SIE Z MADZIA I INNYMI WPISAMI

@MIRON 27.10.2015 16:38
ZGADZAM SIE Z MADZIA I INNYMI WPISAMI

MIRON , a ty z jakiej jestes drużyny?? wiecznych bezrobotnych czy wiecznie niezadowolonych a może niedouczonych??? mam dla ciebie propozycje - załóż sobie forum i tam wylewaj swoje żale. będziesz miał rzeszę oglądaczy i słuchaczy . sam jestem pod wrażeniem -ogromnym !!złapali cie już kiedyś pewnie i teraz sie mścisz hahha

nawet tutaj potrafi mydlić ludziom oczy

@Madzia 27.10.2015 14:49
nawet tutaj potrafi mydlić ludziom oczy

A ty Madziu weż cos na uspokojenie ... np spacery i oddychaj głęboko .... dobrze ci zrobi . wiesz stres zwiazany z "pracą" prowadzi do poważnych powikłań całego układu nerwowego . A pewnie jeszcze chciałabyś poklikać troszkę w smartfon i facebuka .jesien jest piękna lecz prowadzi do depresji ...

@PAUL 28.10.2015 00:09

a ty już pewnie coś wiesz na ten temat...

@Madzia 25.10.2015 14:49
Tu trzeba mieć dobrego adwokata żeby kasę odzyskać bo jak się ktoś zwalnia to adamczak nie wypłaca pieniędzy...

A co Madziu ,pracowałaś w tej firmie może ? czy nudzisz się w domu i klikasz w kompa zastanawiając sie co by tu robić żeby nic nie robić ?

gal

Leszku kursy jak najbardziej są możliwe w tej firmie orazz innych i szkolenie też , ale tu sami fachowcy sie wypowiadają i jak widać są wyszkoleni w mowie i piśmie w internetowej sieci .pzdr

FAN

...i w toalecie bedziesz krecic sie... hehe fajne forum mozna sie posmiac

Gal

Rozwijać to nie to co masz na myśli Panie "Jonek" atomek . Ale niebawem ty też się dowiesz pewnie i rozbłysniesz jak gwiazda wieczorem ... a twój blask będzie widoczny w całym powiecie i wtedy wszyscy będą mówić tylko o tobie ...będziesz sławny i będziesz miał swoje pięć minut w życiu bo teraz żyjesz w cieniu i jesteś zmęczony pewnie bo musisz zapie-rdalać na kogoś według ciebie..... rozumiesz głąbie ... myśl LT !!

Jonek

Nawet papier toaletowy wie ze trzeba sie rozwijac panie ,,gal,,

GAL

Czaruś ty nie twórz poematów tylko do MPK zapier..dalaj . tam jest mega wypłat na czas na miejsce na pewno ... i nie bedziesz zrażony hahha dostaniesz mundurek i bilety bedziesz gonił na lewo to ci cos wpadnie po boku ..

Anonimowy

Wielki uczony się znalazł, poeta i bajkopisarz,zezbiarz plus monter parapetów i prze.uj na plaskie dachy

gal

najpierw naucz się budować zdania matole "anonimowy" poprawnie a potem może będziesz mógł pozwolić sobie na wystawianie opinii . to tyle ...pewnie skończyłeś 7 klas . może do partii byś się zapisał jakiejś . tam jest kasy jak lodu w lodówce .Wtedy twoja żądza finansowa byłaby zaspokojona

Anonimowy

Hahahaha dobry żart tu jeżdżą bez doświadczenia i kto chcę bo za taką kasę żaden dobry kiero nie będzie jeździł na dzialalnosci

bleee

jedz ogorki rano i w nocy...a kloc wyjdzie ci jak z procy

gal

I będzie mielil .... Tak jak ty.

Operator

Słyszałem że szuka operatorów na te dwa kombajny co stoją na placu

Gal

Doradź swojemu chłopakowi żeby zapisał się do Szkoły doskonalenia zawodowego.WORD takie organizuje.wtedy będzie miał DOŚWIADCZENIE

Gal

Używasz słów których znaczenia nie pojmujesz.zastanow się po co tu zagladasz i co wypisujesz. Zostawiając tu swój NIK pleciesz bzdury bo tak ci wygodnie i myślisz ze jesteś bezkarna.

Gal

A ty jesteś kiero z sieci wifi .za robotę się weź lepiej o nie pier-dol!!!

Madzia

Tu żadnej premi nikt nie dostaje tylko same obciążenia a pracują tylko ci co nie mają doświadczenia bo takich najłatwiej robić w bambuko tak mój chłopak został oszukany

MAROCO

i JESZCZE DO MAROKO DODATEK TRZEBA W TYM WYROBIĆ ,,...

bolo

te 3 kola zeby zarobic to u adamczaka 2 razy hiszpanie trza zrobic i rumunie przy okazji

JARO
@bolo 04.08.2015 17:56

to juz lepiej byc bezrobotnym niz pracowac za darmo

bolo

fikumiku@.pl

ADAMCZAK TRANSPORT-DZIADTRANS dla mało wtajemniczonych forumowiczów omijać szerokim łukiem

mała kasa

jutro się tam wybieram trzeba się odbić od tego dna

zajc

w palikówce płaci dobrze z kilometra

trailer

UWAGA UWAGA kto sie wybiera do do tego typa pracowac lepiej niech uważa bo to ściemniacz i oszust jest, nie płaci kasy za robote!

szef firmy to równy gość, wsztstko można znim zalatwić

Firestone
@Gal 29.04.2015 20:40
szef firmy to równy gość, wsztstko można znim zalatwić

Nie wiem o kim Gal to piszesz, bo szef tego burdelu na kółkach to oszust na wielką skalę,bez honoru ,bez pojęcia o transporcie i wielka swinia

drajwer

OUT and GO !!!

Zostaw opinię o ADAMCZAK TRANSPORT - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADAMCZAK TRANSPORT