Opinie o ADAMCZAK TRANSPORT w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ADAMCZAK TRANSPORT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ADAMCZAK TRANSPORT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMCZAK TRANSPORT w Rzeszów

hugo

Jeśli ktoś chce pracować u pracodawcy ,który stosuje mobbing nad pracownikami to zapraszam. Jeśli pracując i jesteś obciążany za byle głupstwa z tej marnej marnej wypłaty zapraszam.Jeśli ktoś coś mówi a co innego robi i wypiera co wcześniej powiedział,słowo dla mnie droższe od pieniędzy a dla nich!!!zapraszam.Jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie to się zastanów.Ktoś co kupuje tylko nowe samochody to wiadomo ,że o pracownika nie będzie dbał.

PAUL

CYTAT: Witam, przedstawiłem innym internautom swoją negatywną opinie wobec poprzedniego pracodawcy. Opinia jest, jakby nie patrzec rażąca ale wszytsko co opisałem jest prawdziwe. W zamian od kierownictwa zostałem pozywany od schizofreników i debili oraz otrzymałem informacje: Oj człowieczku - zbieraj teraz lepiej pieniądze na prawnika. Albo lepiej dwóch - adwokata i radcę prawnego, bo ciężko będzie ci znaleźć jednego dobrego zarówno w sprawach karnych z art. 212KK, jak i w cywilistyce - konkretnie w zadośćuczynieniach z art. 24KC. Później zbieraj już na nawiązkę i grzywnę (niestety sądy karne rzadko orzekają za 212KK karę pozbawienia wolności, ale już ograniczenie wolności - czyli sprzątanie ulic w ramach prac społecznych, co raz częściej się zdarza) orzeczone przez sąd karny. No a potem to zbieraj już na zadośćuczynienie z powództwa cywilnego. Coś mi mówi, że choćbyś i 10 lat mył gary u Niemca to i tak się nie wypłacisz. Ktoś cię straszy ? Nie - to na gruncie prawa normalna (uwaga !! będzie trudne słowo !!) ODPOWIEDZIALNOŚĆ za swoje słowa. Przyzwyczaj się, bo "odpowiedzialność"to termin dla ciebie, póki co, zupełnie obcy. Zresztą - sam zobaczysz

Iwan

Ktoś tu napiszę gdzie ten lysy rudzielec można spotkac bo bo nie ma nigdzie albo gdzie się ukrywa

moniek

hej, słyszalem o tej firmie niezbyt dobre opinie, szkoda czasu dla adamczak transport

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ADAMCZAK TRANSPORT? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
FAN

do gala zagadka, Dlaczego Smerfetka nie ma dzieci ??

MIRON

ZGADZAM SIE Z MADZIA I INNYMI WPISAMI

@MIRON

MIRON , a ty z jakiej jestes drużyny?? wiecznych bezrobotnych czy wiecznie niezadowolonych a może niedouczonych??? mam dla ciebie propozycje - załóż sobie forum i tam wylewaj swoje żale. będziesz miał rzeszę oglądaczy i słuchaczy . sam jestem pod wrażeniem -ogromnym !!złapali cie już kiedyś pewnie i teraz sie mścisz hahha

Madzia

nawet tutaj potrafi mydlić ludziom oczy

@Madzia

A ty Madziu weż cos na uspokojenie ... np spacery i oddychaj głęboko .... dobrze ci zrobi . wiesz stres zwiazany z "pracą" prowadzi do poważnych powikłań całego układu nerwowego . A pewnie jeszcze chciałabyś poklikać troszkę w smartfon i facebuka .jesien jest piękna lecz prowadzi do depresji ...

@PAUL

a ty już pewnie coś wiesz na ten temat...

Madzia

Tu trzeba mieć dobrego adwokata żeby kasę odzyskać bo jak się ktoś zwalnia to adamczak nie wypłaca pieniędzy

@Madzia

A co Madziu ,pracowałaś w tej firmie może ? czy nudzisz się w domu i klikasz w kompa zastanawiając sie co by tu robić żeby nic nie robić ?

gal

Leszku kursy jak najbardziej są możliwe w tej firmie orazz innych i szkolenie też , ale tu sami fachowcy sie wypowiadają i jak widać są wyszkoleni w mowie i piśmie w internetowej sieci .pzdr

FAN

...i w toalecie bedziesz krecic sie... hehe fajne forum mozna sie posmiac

Gal

Rozwijać to nie to co masz na myśli Panie "Jonek" atomek . Ale niebawem ty też się dowiesz pewnie i rozbłysniesz jak gwiazda wieczorem ... a twój blask będzie widoczny w całym powiecie i wtedy wszyscy będą mówić tylko o tobie ...będziesz sławny i będziesz miał swoje pięć minut w życiu bo teraz żyjesz w cieniu i jesteś zmęczony pewnie bo musisz zapie-rdalać na kogoś według ciebie..... rozumiesz głąbie ... myśl LT !!

Jonek

Nawet papier toaletowy wie ze trzeba sie rozwijac panie ,,gal,,

GAL

Czaruś ty nie twórz poematów tylko do MPK zapier..dalaj . tam jest mega wypłat na czas na miejsce na pewno ... i nie bedziesz zrażony hahha dostaniesz mundurek i bilety bedziesz gonił na lewo to ci cos wpadnie po boku ..

Anonimowy

Wielki uczony się znalazł, poeta i bajkopisarz,zezbiarz plus monter parapetów i prze.uj na plaskie dachy

gal

najpierw naucz się budować zdania matole "anonimowy" poprawnie a potem może będziesz mógł pozwolić sobie na wystawianie opinii . to tyle ...pewnie skończyłeś 7 klas . może do partii byś się zapisał jakiejś . tam jest kasy jak lodu w lodówce .Wtedy twoja żądza finansowa byłaby zaspokojona

Anonimowy

Hahahaha dobry żart tu jeżdżą bez doświadczenia i kto chcę bo za taką kasę żaden dobry kiero nie będzie jeździł na dzialalnosci

bleee

jedz ogorki rano i w nocy...a kloc wyjdzie ci jak z procy

gal

I będzie mielil .... Tak jak ty.

Operator

Słyszałem że szuka operatorów na te dwa kombajny co stoją na placu

Gal

Doradź swojemu chłopakowi żeby zapisał się do Szkoły doskonalenia zawodowego.WORD takie organizuje.wtedy będzie miał DOŚWIADCZENIE

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMCZAK TRANSPORT - Rzeszów

ADAMCZAK TRANSPORT
2.2/5 Na podstawie 74 ocen.
  • ul. Sienna 4 lok. 8a
    35-326 Rzeszów