Opinie o Rybołówka Bartłomiej Owczarek w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rybołówka Bartłomiej Owczarek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rybołówka Bartłomiej Owczarek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rybołówka Bartłomiej Owczarek w Mikołów

Karo karo Nowy wpis
Były pracownik

Wyzysk. Zapieprz po 10h dziennie, 7 dni w tygodniu za 15zl/h. Nie ma mowy o dodatku za weekendy, ledwo można dostać dzień wolnego, a "jak się nie podoba to wypie*dalaj". To samo nadgodziny, szef i jego przygłupi synalek nie rozumieją tego pojęcia. Większość ludzi nie ma umowy, a jak się skończy sezon, to po prostu Cię zwolnią bez wypłaty za przepracowany tydzień. Unikać jak ognia

Angel
Były pracownik

Praca nieźle płatna (jak dla młodej osoby) ale zdecydowanie nieprzyjazny i złośliwy personel oraz menager. Pracownicy nie są skłonni do udzielenia wskazówek odnośnie nowej pracy i wraz z menagerem wręcz uprzykrzają życie nowej osobie wynajdując prace zmierzające do jej ośmieszenia i poniżenia. Dojazd do restauracji o ile ktoś nie dysponuje własnym środkiem transportu jest istnym koszmarem. Zdecydowanie nie polecam tej pracy osobom nie odpornym psychicznie i bez doświadczenia w gastronomii.

Zostaw merytoryczną opinię o Rybołówka Bartłomiej Owczarek - Mikołów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Rybołówka Bartłomiej Owczarek?

  Zobacz opinie na temat firmy Rybołówka Bartłomiej Owczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rybołówka Bartłomiej Owczarek
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kąty 13
  43-190 Mikołów
 • NIP: 7641981403 REGON: 570866850
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Rybołówka Bartłomiej Owczarek
Przejdź do nowych opinii