Skuba

Łomianki

Opinie o Skuba

Hanna

@nienienie czy w firmie istnieje jasny podział obowiązków pracownik - kierownik? Jeżeli takiej jasnej granicy jest brak, a ina się rozmowa to są to sytuacje, które mogą powodować rozgoryczenie i wzajemny żal. Jak to wygląda tutaj?

nienienie

Generalnie pracownicy ok . Jeśli chodzi o "kierownictwo" to pożal się Boże , myślą tylko o sobie i o tym jak się nie narobić. kasa ? dramat a pracy od cholery. Gorąco nie polecam .

Hanna

A co możecie napisać o Skuba jako pracodawcy? Ostatnie wpisy są z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Jak oceniacie panujące warunki? Chętnie poznamy Wasze opinie na ten temat.

edek

Teraz jest bardzo dużo ofert na wiele stanowisk i to na całą Polskę oczywiście jeśli trafiłem na dobre forum :) warto wejść na ich stronę i zobaczyć

konkurencja

Chodzą słuch w świecie że zaczynacie tracić dobrych handlowców? Czyżby Skuba schodziła na psy? obyscie się nie obudzili z ręką w nocniku jak np. Suder Pozdrowienia od konkurencji

Zainteresowany

Co powiecie o zarobkach ? Ile można zarobić np na stanowisku sprzedawcy ?

załamana
@Zainteresowany 11.01.2015 18:02
Co powiecie o zarobkach ? Ile można zarobić np na stanowisku sprzedawcy ?

Zadzwoń sobie do nich i zapytaj. Szybciej sie tego w ten sposób dowiesz niż udając zainteresowanie przy podbijaniu komentarzy. Przekaz swoim swoim mocodawcom z gowork.pl że zeszliście na psy

pppmmm

moja wypowiedź również została skasowana, bez komentarza firma dno, niech się wypowiedzą fałszywi, właściciele Litwini wspieramy tylko Polskie i niech tak zostanie, niech powrócą nazwy polskie, Litwa - wspierajmy Polskość na Litwie. Polak

163 skubański

Czy jest dobrze czy też źle to powinien każdy indywidualnie się wypowiedzieć jeśli tam pracował ale pradwdą jest, że negatywne wypowiedzi zostały usunięte i to jest małe oszustwo! Jeśli chodzi o stanowiska handlowe to nie zauważyłem dużej rotacji. Panuje tam lekki chaos ale myślę, że jeśli zarabia się pieniądze dla firmy to i samemu można zarobić. Czyli jak wszędzie. Mają dziwny system motywacji i premiowania, a wręcz słaby, mało szkoleń i brak imprez integracyjnych. Na plus jest to, że w wielu sprawach można się dogadać, a w większości korporacji "nie" znaczy nie. Nigdy nie mogłem odróżnić sprzedawcy od specjalisty, doradcy i handlowca. Wszyscy robili to samo za inne pieniądze. Powinni robić jakieś konkursy względem awansów bo nie jeden magazynier był bardziej ogarnięty od sprzedawcy czy analityka. Pracy można się nauczyć, natomiast kto się jołopem urodził, kanarkiem nie zdechnie. W handlu trzeba mieć dryg,charakter lubić ludzi i umieć z nimi rozmawiać bo przecież klient jest najważniejszy. Reasumując..... Jeśli zaproponują Wam godne warunki to można spróbować. Ps. Pożegnanie wspominam do dziś. Było głośnie i miłe. Nawet boss życzył mi wszystkiego dobrego, a mógł mnie olać. Za to szacun. Kilka osób było naprawdę w porządku. Pozdrawiam Was serdecznie Skubańcy:) Jeszcze tam wrócę hehehe

@163 skubański 31.07.2014 21:47

Podobno( usunięte przez administratora ) pieniądze placą i słaby klimat jest.

163 skubański
@anonim 31.07.2014 22:24
Podobno( usunięte przez administratora ) pieniądze placą i słaby klimat jest.

Może nie słabo płacą, tylko ktoś słabo pracował :) ktoś nie potrafił się zaklimatyzować i teraz wymyśla, że słaby jest klimat. Jest ok. Polecam

Versi

(usunięte przez administratora) zatrudniają, obiecują i zwalniają jak przejmą wszystkich dostarczonych klientów, niby nie spełniło się oczekiwań sprzedaży.

zadowolony pracownik

Panowie, powstają nowe oddziały ,właśnie otwarto Częstochowę na bazie byłych już pracowników S&S i A-a i Kraków na specjalistach z S&S to chyba o czymś świadczy. Firma się prężnie rozwija i zatrudnia najlepszych. Składajcie aplikację.

Norin

Faktycznie, szukaja ludzi, rozwijaja sie tak, czy to raczej jakies sprawy rotacyjne, dano nie było tu aktualnych informacji dlatego pytam.

To forum jest smieszne, jak pojawiają sie krytyczne opisy o realiach pracy w tej firmie to sie je usuwa a super wpisy zostają. Ten temat był długo zamkniety i modernizowany a teraz jak jest otwarty to okazuje się że skuba jest super. Firma nie jest super, robi sie z tego 2 opoltrans w starych czasach gdzie pracownik to śmieć, dużo osób zostało ostatnio zwolnionych. Ci co zostali mają wiecej pracy za mniejsze pieniądze, ciecia na pracowniku a jak komus sie nie podoba to moze sie zwolnic. Nie polecam.

Szukają, bo muszą mieć bazę CV jakby ktoś się zwolnił. Próbuj tam gdzie masz najbliżej, bo z tego co widzę firma ma już trochę oddziałów, aż tyle nie zarobisz, żeby do razu przenosić się do innego miasta i np. zaczynać od początku z mieszkaniem i utrzymaniem

szukam

jak wyglada praca przedstawiciela i jakie zarobki

M

SKUBA - najlepsza firma!!! GRODZISK MAZOWIECKI - NAJLEPSZY ODDZIAŁ!!!

Suder

Bardzo profesjonalna Firma jedyna na rynku która dba o pracowników . Polecam nie jest łatwo się tam dostać .

jacoob

również jestem ciekawy jak sobie radzą pracownicy Skuba na oddziałach, trochę mało odpowiedzi :/

były

polecam, firma "zdrowo" funkcjonująca w odróżnieniu do większości konkurencji, duża dostępność towaru i dobre ceny co daje spore pole do popisu handlowcom

truck master

Witam-mam prośbę o aktualną opinie pracy w firmie Skuba na oddziałach....z góry dziękuję

XXX

Solidna, profesjonalna, dająca szanse rozwoju firma. Nikt nie stoi nad głowa z batem jeśli wywiązujesz sie z obowiązków. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 4. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni, ambitni i pracowici. Kadra kierownicza bardzo zaangażowana w rozwój firmy. Doskonałe warunki pracy. Nowoczesny system zarządzania magazynem. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od lepszych niż u konkurencji.

Zostaw opinię o Skuba - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skuba