Mercedes-Benz Polska Sp z o.o.

Opinie o Mercedes-Benz Polska Sp z o.o.

beata

firma szuka specjalisty ds controllingu @pioch, wykształcenie ekonomiczne jest potrzebne, doświadczenie i angielski w mowie i piśmie, czyli generalnie standard na takim stanowisku

B22

Słowa kojarzące się z Mercedes-Benz Polska Sp z o.o. solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... wyjątkowi. Najbardziej podobało mi się w Mercedes-Benz Polska Sp z o.o.: możliwość pracy w profesjonalnym zespole Najbardziej nie podobało mi się w Mercedes-Benz Polska Sp z o.o.: silny wpływ centrali niemieckiej na kierunek rozwoju polskiego oddziału

Zostaw opinię o Mercedes-Benz Polska Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercedes-Benz Polska Sp z o.o.