Polski HR - Temporary Work
counter
5 49 130 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Polski HR - Temporary Work? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pytanie Nowy wpis

Wiecie może czy w Polski HR - Temporary Work szukają chętnych na staż?

Ona Nowy wpis
@Pytanie

Nie rozumiecie ze tej firmy juz nie ma! Nie wyplacaja juz

Wojciech Nowy wpis

Niepokojące są te wasze informacje, szkoda, że na forum pracowniczym o tym napisaliście.

Jik

Jestem za pozwem zbiorowym nie ma zapłaty za grudzień

@Jik

Jak sie z Toba skontaktowac?

Oszukana B
@Jik

Ja też nie otrzymałam wypłaty za listopad i grudzień , był ten pozew zbiorowy bo ludzi oszukanych jest mnóstwo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ola

Czy otrzymaliście PIT od Polski hr? W dalszym ciągu nie dostałam żadnej odpowiedzi

Użytkownicy czekają na odpowiedź 433 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Polski HR - Temporary Work?

Ona

Ludzie juz nie dostaniemy wyplat bo to oszusci. Musimy zlozyc pozew zbiorowy. Kto jest za tym zeby utworzyc grupe na FB?? Jesli znacid kogos kto pracuje jeszcze to niech zrezygnuje!

"88

Kiedyś myślałem, że to taka praca tylko dla pajaców którzy nie mogą nic znaleźć, ale jak mi się trafiła taka sytuacja to już nie było tak kolorowo. Ta agencja to naprawdę dobry pomocnik w znalezieniu pewnego i sprawdzonego źródła dochodów i to takich na naprawdę fajnym poziomie.

@"88

Dziwne ze do tej pory nie zaplacili za grudzien 2019

Łukasz
@Ona

Czy nadal nie dostałaś od nich wynagrodzenia za zeszły rok? Często zdarzały im się takie opóźnienia?

Zuzanna

@Opiniotwórczy, z tego co widzę to jest sporo pozytywnych opinii o pomocy ze strony agencji Polski HR - Temporary Work to dlaczego miała by się tym zająć telewizja i program Uwaga? Czy na pewno chciałeś napisać opinię o tej agencji?

Opiniotwórczy

Proponuję zwrócić się do TVN Uwaga. Warto dodać na fb post dot. sytuacji i otagować #sprawadlauwagi. Jest nas dużo, zainteresowanych proszę o wpisanie adresu e-mail w odpowiedzi, skontaktuję się mailowo w celu poruszenia naszego wspólnego problemu.

darek otwórz

Wiadomo, że będą zbierać CV bo jakąś bazę muszą mieć żeby nie brać ludzi tak o po kolei tylko sprawdzić, bo oni też muszą na tym zarobić i znaleźć takiego pracownika jakiego potrzebuje zleceniodawca, dlatego czasem się czeka na oferty

tomek ułomek

Jak z odzewem z firmy w weekend? Aplikowałem pod koniec tygodnia i czekam na odpowiedź, bo maila z ofertą dostałem ale w międzyczasie zmieniłem numer telefonu i nie wiem co robić.

Agataaa

A jak z ofertami pracy dla kobiet? Widziałam, że w przeciwieństwie do innych agencji mają sporo tego? Jak z warunkami umów itp. dajcie znaka

ficzka
@Agataaa

są oferty i dla kobiet, zaden problem. zglos sie do nich najlepiej a sama zobaczysz.

Daniel

jak dla mnie agencja ok, ofert dużo, praca jest, jak potrzeba jakieś papiery dodatkowe to też doradzą co zrobić, ogólnie polecam!!!

Hej okej

Ofert mają meega dużo. I to nie tylko na jakichś magazynierów czy kelnerki. Gama tych ofert jest bardzo szeroka. Od przysłowiowego pomocnika majstra do wyższych stanowisk. Wiadomo rózne wymaganie, ale wszystko w jednym miejscy więc można spokojnie sie temu przyjrzeć i ocenić.

Zuzanna

@i am, a na jakim stanowisku pracowałeś/łaś? Możesz powiedzieć, jak wygląda kwestia ubezpieczenia, benefitów? @M., czy udało Ci się już rozwiązać kwestię wypłaty? Czy poza tą sytuacją dostrzegasz też zalety pracy dla tego pracodawcy? @Bogdan, zdecydowałeś się aplikować? Czy firma już się z Tobą skontaktowała? Jakie jest Twoje pierwsze wrażenie?

M.
@Zuzanna

Tak,udało się rozwiązać kwestię wypłaty po ponad 5 miesiącach oczekiwania,wiec nie polecam współpracy,bo nie przestrzegali żadnych terminów. Pozdrawiam.

zaintrygowany.

Szybko odpowiadają jak na agencje pracy, teraz się zastanawiam się czy skorzystać z tej oferty czy jeszcze poczekać na coś lepszego, bo to praca bardziej fizyczna...

gorący Andrzej

Ja jak taki detektyw bawiłem się w sprawdzanie firm, z którymi współpracuje agencja i dla których rekrutuje, ale z czasem zauważyłem że nie ma to większego sensu bo agencja sama sprawdza swoich zleceniodawców. Zawsze pewna praca!

Bogdan

Oni mają w ofercie jakieś stanowiska za granicą? Czy to tylko praca w Polsce? Jakby ktoś miał pewne info to proszę o kontakt mailowy na adres bogdan.kulesza@interia.pl

Zuzanna

Czy możecie pochwalić pracodawcę, jakim jest Polski HR - Temporary Work? Co podoba wam się w pracy w tej firmie? Jakie wady dostrzegacie? Pisaliście o opóźnieniach w wypłacie wynagrodzenia, czy ta kwestia została wyjaśniona? Napiszcie, czy warto aplikować do tej firmy, wasze komentarze przydadzą się innym forumowiczom.

M.
@Zuzanna

Nie możemy pochwalić pracodawcy. Zlecenie było wykonywane w listopadzie oraz na początku grudnia. Mamy ostatni tydzień kwietnia,a wciąż nic nie dostaliśmy wynagrodzenia. 5 miesięcy czekam i co chwila słychać tylko obietnice. Porozumienie miało być we wtorek 3 kwietnia i do dziś nie mam informacji kiedy otrzymam pieniądze. Kontakt jest bardzo trudny. Jeśli się dodzwonisz to ta osoba kieruję Cię do pani odpowiedzialnej za ten projekt. Potem możesz próbować i za którymś razem uda się dodzwonić i nie usłyszysz nic nowego. Tylko informacje,że wciąż czekamy,w następnym tygodniu,za kilka dni itp. I tak sobie czekam od pierwszego tygodnia stycznia kiedy miałem dostać pieniądze. Dodatkowo w rozmowie przed zleceniem kłamali mówiąc,że wynagrodzenie wypłacą przed Świętami Bożego Narodzenia. Potem się z tego wycofywali i do dziś nic od nich nie otrzymałem. Nie mówię już o jakichś odsetkach za taki czas oczekiwania.

Edi
@Zuzanna

U mnie byli takim przystankiem w karierze, bo szukałem czegoś na już na krótszy okres, bo kilka miesięcy później wyjechałem do Australii. Teraz znowu wróciłem i pewnie do nich się odezwę bo też taki przestój na 3-4 miesiące mam, więc może coś będzie

i am
@Zuzanna

Można trafić na dobre oferty, bo u nich większość taka jest. Kozacko wychodzi pod względem kasy i to się ceni.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski HR - Temporary Work - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Polski HR - Temporary Work