Polski HR - Temporary Work

Kraków

Polski HR - Temporary Work

Opinie o Polski HR - Temporary Work

Zuzanna

@Opiniotwórczy, z tego co widzę to jest sporo pozytywnych opinii o pomocy ze strony agencji Polski HR - Temporary Work to dlaczego miała by się tym zająć telewizja i program Uwaga? Czy na pewno chciałeś napisać opinię o tej agencji?

Opiniotwórczy

Proponuję zwrócić się do TVN Uwaga. Warto dodać na fb post dot. sytuacji i otagować #sprawadlauwagi. Jest nas dużo, zainteresowanych proszę o wpisanie adresu e-mail w odpowiedzi, skontaktuję się mailowo w celu poruszenia naszego wspólnego problemu.

darek otwórz

Wiadomo, że będą zbierać CV bo jakąś bazę muszą mieć żeby nie brać ludzi tak o po kolei tylko sprawdzić, bo oni też muszą na tym zarobić i znaleźć takiego pracownika jakiego potrzebuje zleceniodawca, dlatego czasem się czeka na oferty

"88

Kiedyś myślałem, że to taka praca tylko dla pajaców którzy nie mogą nic znaleźć, ale jak mi się trafiła taka sytuacja to już nie było tak kolorowo. Ta agencja to naprawdę dobry pomocnik w znalezieniu pewnego i sprawdzonego źródła dochodów i to takich na naprawdę fajnym poziomie.

tomek ułomek

Jak z odzewem z firmy w weekend? Aplikowałem pod koniec tygodnia i czekam na odpowiedź, bo maila z ofertą dostałem ale w międzyczasie zmieniłem numer telefonu i nie wiem co robić.

Agataaa

A jak z ofertami pracy dla kobiet? Widziałam, że w przeciwieństwie do innych agencji mają sporo tego? Jak z warunkami umów itp. dajcie znaka

ficzka
@Agataaa 22.05.2018 11:54

są oferty i dla kobiet, zaden problem. zglos sie do nich najlepiej a sama zobaczysz.

Daniel

jak dla mnie agencja ok, ofert dużo, praca jest, jak potrzeba jakieś papiery dodatkowe to też doradzą co zrobić, ogólnie polecam!!!

Hej okej

Ofert mają meega dużo. I to nie tylko na jakichś magazynierów czy kelnerki. Gama tych ofert jest bardzo szeroka. Od przysłowiowego pomocnika majstra do wyższych stanowisk. Wiadomo rózne wymaganie, ale wszystko w jednym miejscy więc można spokojnie sie temu przyjrzeć i ocenić.

Zuzanna

@i am, a na jakim stanowisku pracowałeś/łaś? Możesz powiedzieć, jak wygląda kwestia ubezpieczenia, benefitów? @M., czy udało Ci się już rozwiązać kwestię wypłaty? Czy poza tą sytuacją dostrzegasz też zalety pracy dla tego pracodawcy? @Bogdan, zdecydowałeś się aplikować? Czy firma już się z Tobą skontaktowała? Jakie jest Twoje pierwsze wrażenie?

M.
@Zuzanna 16.05.2018 12:48

Tak,udało się rozwiązać kwestię wypłaty po ponad 5 miesiącach oczekiwania,wiec nie polecam współpracy,bo nie przestrzegali żadnych terminów. Pozdrawiam.

zaintrygowany.

Szybko odpowiadają jak na agencje pracy, teraz się zastanawiam się czy skorzystać z tej oferty czy jeszcze poczekać na coś lepszego, bo to praca bardziej fizyczna...

gorący Andrzej

Ja jak taki detektyw bawiłem się w sprawdzanie firm, z którymi współpracuje agencja i dla których rekrutuje, ale z czasem zauważyłem że nie ma to większego sensu bo agencja sama sprawdza swoich zleceniodawców. Zawsze pewna praca!

Bogdan

Oni mają w ofercie jakieś stanowiska za granicą? Czy to tylko praca w Polsce? Jakby ktoś miał pewne info to proszę o kontakt mailowy na adres bogdan.kulesza@interia.pl

Zuzanna

Czy możecie pochwalić pracodawcę, jakim jest Polski HR - Temporary Work? Co podoba wam się w pracy w tej firmie? Jakie wady dostrzegacie? Pisaliście o opóźnieniach w wypłacie wynagrodzenia, czy ta kwestia została wyjaśniona? Napiszcie, czy warto aplikować do tej firmy, wasze komentarze przydadzą się innym forumowiczom.

M.
@Zuzanna 24.04.2018 01:16

Nie możemy pochwalić pracodawcy. Zlecenie było wykonywane w listopadzie oraz na początku grudnia. Mamy ostatni tydzień kwietnia,a wciąż nic nie dostaliśmy wynagrodzenia. 5 miesięcy czekam i co chwila słychać tylko obietnice. Porozumienie miało być we wtorek 3 kwietnia i do dziś nie mam informacji kiedy otrzymam pieniądze. Kontakt jest bardzo trudny. Jeśli się dodzwonisz to ta osoba kieruję Cię do pani odpowiedzialnej za ten projekt. Potem możesz próbować i za którymś razem uda się dodzwonić i nie usłyszysz nic nowego. Tylko informacje,że wciąż czekamy,w następnym tygodniu,za kilka dni itp. I tak sobie czekam od pierwszego tygodnia stycznia kiedy miałem dostać pieniądze. Dodatkowo w rozmowie przed zleceniem kłamali mówiąc,że wynagrodzenie wypłacą przed Świętami Bożego Narodzenia. Potem się z tego wycofywali i do dziś nic od nich nie otrzymałem. Nie mówię już o jakichś odsetkach za taki czas oczekiwania.

Edi
@Zuzanna 24.04.2018 01:16

U mnie byli takim przystankiem w karierze, bo szukałem czegoś na już na krótszy okres, bo kilka miesięcy później wyjechałem do Australii. Teraz znowu wróciłem i pewnie do nich się odezwę bo też taki przestój na 3-4 miesiące mam, więc może coś będzie

i am
@Zuzanna 24.04.2018 01:16

Można trafić na dobre oferty, bo u nich większość taka jest. Kozacko wychodzi pod względem kasy i to się ceni.

Płacą w terminie i nigdy jakiejś obsuwy nie zauważyłem na koncie. Praca nawet ok, idzie się przyzwyczaić na tyle, ze po pewnym czasie polubisz ją.

jasiek

nie ma co się spodziewać rewelacji, bo jak się szuka przez agencję to wiadomo, że na kierownika nie pójdziesz, ale jak szukasz dłuższy czas to na pewno dobry pomysł

Felo69

jak to w robocie trzeba walczyć o swoje i szukać czegoś w sam raz dla siebie. Jak masz tyle ofert w jednym miejscu to jest dużo łatwiej. Ja ogarnąłem pracę właśnie dzięki nim i to co podali w ofercie zgadza się ze stanem faktycznym.

Piotr

Rekrutacja na niektóre stanowiska może i jest dłuższa, ale widać przez to że profesjonalnie podchodza do każdej oferty i do każdego zgłoszenia. Mogliby równie dobrze na odpał odwalić swoją

w dobrą stronę

Taka firma to teraz rzadkość. Bez żadnych bajerów - wyłożyli wszystko czego oczekują i jakie mają wymagania. Fakt, że roboty dużo, ale idzie się przyzwyczaić. Na razie jest spoko i wszystko idzie w dobrą stronę.

Michał

No i znowu agencja nie dotrzymała słowa. Przed Świętami dostaje info,że we wtorek podpisujecie porozumienie z PBS. Dziś mamy piątek i wciąż nie odpowiadacie na moje pytania. Ile razy już coś obiecywaliście? Wynagrodzenie miało być początkowo przed Świętami Bożego Narodzenia,potem na początku stycznia. Następnie dostałem informacje,że najpóźniej do końca stycznia. Dalej informacja,że wynagrodzenie wstrzymane i za około dwa tygodnie je otrzymam. I tak non stop. Minęły już ponad 4 miesiące.W firmie informacji udzielić może tylko jedna osoba,bo reszta nic nie wie na ten temat. Dalej piszcie sobie pozytywne opinie,bo takich jest tutaj pełno.

Puncio_

Aplikowanie nie jest jakieś skomplikowane :D nie trzeba dodaktowych kont zakładać jak to się czasem zdarza. Dobra opinia nie wzięła się z niczego. Dużo już konktraktów obsłużyli i pewnie jeszcze niejeden obsłuża ;)

:-)

Obstawiają pełno stanowisk w wielu firmach, ale skuteczność mają naprawdę wysoką. Nie chodzi tylko o to, że zatrudniają, ale tych pracowników mają naprawdę dobrze wykwalifikowanych.

BU.

Zależy czego szukasz i za jaką stawkę chcesz pracować. Większość ofert to praca fizyczna, ale nei wszystkie. Są i takie ktore są skierowane m.in. dla kobiet

Ankieter

Opiszę krótko moją przygodę z tą agencją. W rozmowie z listopada 2017 r. przed podjęciem pracy otrzymałem informację,że wynagrodzenie płatne przed Świętami Bożego Narodzenia 2017. Na umowie pojawił się zapis,że najpóźniej powinienem otrzymać wynagrodzenie w pierwszym tygodniu stycznia 2018 roku. Minęły już 4 miesiące odkąd zakończyłem zlecenie w tej agencji, 3 miesiące od terminu płatności a nadal nie dostałem od nich należnego mi wynagrodzenie.Przez ten okres czasu byłem już kilkukrotnie zapewniany,że dostanę pieniądze. Jednak na obietnicach się skończyło. Nie mam od nich w tej chwili żadnych konkretnych informacji. Czy ktoś z ankieterów posiada może bardziej szczegółowe informacje?

Bree

Jakieś opinie co do pracy jako spawacz? Potrzebne papiery na spawanie aluminium?

Silver tiger

Jak macie pytania to dzwońcie do biura. Oni na ogół odpowiadają na wszystkie pytania jeśli mają konkretne informacje, a jak nie to zostawisz maila i będziesz poinformowany jak coś w Twojej sprawie się zmieni.

dzień dobry

Pracowałem przez kilka agencji i ta zdecydowanie jest najlepsza jak do tej pory

opium

Duży plus, że biuro mają otwarte od samego rano, telefony też praktycznie odbeirają o 8 godzinie albo i wcześniej. Przygotowują wszystko należycie, przyjemna akcja, bo masz wszystko co potrzeba i nie musisz sie o martwić o takie dodatki..

Filip Konarski

Przyjmują ludzi młodych, bo to moja druga praca w życiu od nich i warunki są na tyle dobre, że nie muszę na siłę szukać czegoś i na razie jest ok. Agencja w porządku, bo zajęła się mną od razu po aplikowaniu. Nie kombinowali, że jestem małolatem tylko pomogli

Nick

Ile ludzi, tyle opinii. Jednym odpowiada to, drudzy z tym się nie zgodzą. Wszystkich po prostu nie zadowolisz. Ja skorzystałem z ich oferty i jestem zadowolony. Pieniądze na czas, pewna umowa, atmosfera też na plus. Czy moze być lepiej? Może i tak, ale teraz jest spoko i nie mam żadnych zastrzezen

Janek Kozak

Najlepsza firma nie poradzi sobie z niektórymi ludźmi dla których rozrabianie i picie są na pierwszym miejscu. Ja mam dobre wspomnienia ze współpracy z nimi, ale ja idąc do pracy nie oglądam się na nikogo tylko ostro pracuję. Zawsze dogadam się z innymi.

Zostaw opinię o Polski HR - Temporary Work - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski HR - Temporary Work