Polski HR - Temporary Work

Kraków

Opinie o Polski HR - Temporary Work

jasiek

nie ma co się spodziewać rewelacji, bo jak się szuka przez agencję to wiadomo, że na kierownika nie pójdziesz, ale jak szukasz dłuższy czas to na pewno dobry pomysł

Felo69

jak to w robocie trzeba walczyć o swoje i szukać czegoś w sam raz dla siebie. Jak masz tyle ofert w jednym miejscu to jest dużo łatwiej. Ja ogarnąłem pracę właśnie dzięki nim i to co podali w ofercie zgadza się ze stanem faktycznym.

Piotr

Rekrutacja na niektóre stanowiska może i jest dłuższa, ale widać przez to że profesjonalnie podchodza do każdej oferty i do każdego zgłoszenia. Mogliby równie dobrze na odpał odwalić swoją

w dobrą stronę

Taka firma to teraz rzadkość. Bez żadnych bajerów - wyłożyli wszystko czego oczekują i jakie mają wymagania. Fakt, że roboty dużo, ale idzie się przyzwyczaić. Na razie jest spoko i wszystko idzie w dobrą stronę.

Michał

No i znowu agencja nie dotrzymała słowa. Przed Świętami dostaje info,że we wtorek podpisujecie porozumienie z PBS. Dziś mamy piątek i wciąż nie odpowiadacie na moje pytania. Ile razy już coś obiecywaliście? Wynagrodzenie miało być początkowo przed Świętami Bożego Narodzenia,potem na początku stycznia. Następnie dostałem informacje,że najpóźniej do końca stycznia. Dalej informacja,że wynagrodzenie wstrzymane i za około dwa tygodnie je otrzymam. I tak non stop. Minęły już ponad 4 miesiące.W firmie informacji udzielić może tylko jedna osoba,bo reszta nic nie wie na ten temat. Dalej piszcie sobie pozytywne opinie,bo takich jest tutaj pełno.

Puncio_

Aplikowanie nie jest jakieś skomplikowane :D nie trzeba dodaktowych kont zakładać jak to się czasem zdarza. Dobra opinia nie wzięła się z niczego. Dużo już konktraktów obsłużyli i pewnie jeszcze niejeden obsłuża ;)

:-)

Obstawiają pełno stanowisk w wielu firmach, ale skuteczność mają naprawdę wysoką. Nie chodzi tylko o to, że zatrudniają, ale tych pracowników mają naprawdę dobrze wykwalifikowanych.

BU.

Zależy czego szukasz i za jaką stawkę chcesz pracować. Większość ofert to praca fizyczna, ale nei wszystkie. Są i takie ktore są skierowane m.in. dla kobiet

Ankieter

Opiszę krótko moją przygodę z tą agencją. W rozmowie z listopada 2017 r. przed podjęciem pracy otrzymałem informację,że wynagrodzenie płatne przed Świętami Bożego Narodzenia 2017. Na umowie pojawił się zapis,że najpóźniej powinienem otrzymać wynagrodzenie w pierwszym tygodniu stycznia 2018 roku. Minęły już 4 miesiące odkąd zakończyłem zlecenie w tej agencji, 3 miesiące od terminu płatności a nadal nie dostałem od nich należnego mi wynagrodzenie.Przez ten okres czasu byłem już kilkukrotnie zapewniany,że dostanę pieniądze. Jednak na obietnicach się skończyło. Nie mam od nich w tej chwili żadnych konkretnych informacji. Czy ktoś z ankieterów posiada może bardziej szczegółowe informacje?

Bree

Jakieś opinie co do pracy jako spawacz? Potrzebne papiery na spawanie aluminium?

Silver tiger

Jak macie pytania to dzwońcie do biura. Oni na ogół odpowiadają na wszystkie pytania jeśli mają konkretne informacje, a jak nie to zostawisz maila i będziesz poinformowany jak coś w Twojej sprawie się zmieni.

dzień dobry

Pracowałem przez kilka agencji i ta zdecydowanie jest najlepsza jak do tej pory

opium

Duży plus, że biuro mają otwarte od samego rano, telefony też praktycznie odbeirają o 8 godzinie albo i wcześniej. Przygotowują wszystko należycie, przyjemna akcja, bo masz wszystko co potrzeba i nie musisz sie o martwić o takie dodatki..

Filip Konarski

Przyjmują ludzi młodych, bo to moja druga praca w życiu od nich i warunki są na tyle dobre, że nie muszę na siłę szukać czegoś i na razie jest ok. Agencja w porządku, bo zajęła się mną od razu po aplikowaniu. Nie kombinowali, że jestem małolatem tylko pomogli

Nick

Ile ludzi, tyle opinii. Jednym odpowiada to, drudzy z tym się nie zgodzą. Wszystkich po prostu nie zadowolisz. Ja skorzystałem z ich oferty i jestem zadowolony. Pieniądze na czas, pewna umowa, atmosfera też na plus. Czy moze być lepiej? Może i tak, ale teraz jest spoko i nie mam żadnych zastrzezen

Janek Kozak

Najlepsza firma nie poradzi sobie z niektórymi ludźmi dla których rozrabianie i picie są na pierwszym miejscu. Ja mam dobre wspomnienia ze współpracy z nimi, ale ja idąc do pracy nie oglądam się na nikogo tylko ostro pracuję. Zawsze dogadam się z innymi.

Slm

Na rynku jest sporo pośredników, ale i tak ta agencja przoduje ostatnimi czasy. Dobre i konkretne oferty dla sporej grupy ludzi, ciekawa rekrutacja, dobry kontakt bez niepotrzebnych formalności.

M.

(usunięte przez administratora) Usunęli stronę. Teraz pisałem do pani Klaudii maila,ale nie ma już takiego adresu!! Konto na olx,na którym dawali swoje ogłoszenia już nieaktywne!! Pieniądze nie wypłacone. Ciekawe czy będą jeszcze pisali sami sobie te pozytywne opinie na tej stronie!!

anonymous

Agencja na 5! Daja radę na rynku i pokazują, że można naprawdę mocno iść do przodu przy obecnych standardach

dziki

Nie trzeba wcale czekać tak długo jak czasem ludzie piszą. Zgłosiłem się przed weekendem, a już w następnym tygodniu miałem kilka ofert .

Remek K.

Firma naprawdę spoko. Dużo ofert takich typowo pod specjalistów z danej branży, ale i dla pomocników się coś znajdzie. Jak się trochę poczeka to można złapać fajną ofertę, ale ogólnie na już też coś w miarę będzie

euro

Jeśli ktoś się zastanawia czy lepiej jechać w młodym czy starszym wieku to tutaj odpowiedź może być jedna - Twój wybór. Praca zarówno dla tych starszych, jak i młodszych. Sama agencja jest wartym polecenia partnerem

Zainteresowany

Czyli generalnie jesteście zadowoleni. Może ktoś podpowie czy aktualnie mają jakieś atrakcyjne oferty?

ka
@Zainteresowany 16.02.2018 16:02

Duża gama ofert - elektrycy, ślusarze, mechanicy. Każdy może coś dla siebie ogarnąć, bo mimo że wiele ofert wymaga jakiegoś doświadczenia to są i takie na które można lecieć z czystą kartą

Paweł po prostu

Nie trzeba być specjalistą, żeby jakaś oferta podpasowała. Są w sumie zarówno takie ciekawsze jak i mniej, ale gość po zawodówce nei pójdzie na kontrolera jakości relizowanych projektów, ale już na takiego spawacza już jak najbardziej tak

M

Połowa lutego za nami,a my wciąż czekamy na wynagrodzenia z listopada 2017 roku. Tyle czasu już upłynęło,a nadal nie wiemy kiedy ta sprawa się zakończy. Kontakt z agencją jest utrudniony. Dodzwonić się do osoby odpowiedzialnej za dane zlecenie jest trudno. A jeśli odpowiedzą na maila to ich ulubionym tekstem " Jesteśmy w trakcie" .

Szot

Nie mogę im zarzucić jakichś błędów czy innych tego typu rzeczy, bo to co mówili się zgodziło i mam to, o czym była mowa. może lekkim zaskoczeniem było to ze musialem w mairę szybko podjąc decyzje, ale nie mam doswiadczenia z agencjami jakiegoś dużego więc nie wiem czy to norma czynie

luty

pracy teraz jest pełno. i co z tego? Skoro nadal jest dużo oszustwów. Pisze, o tym, bo ludzie sugerują się opiniami, zamiast podejść do tematu poważnie. Pracuje w tej firmie kilka miesięcy. Wcześniej zmieniałem robote co kilka miesięcy, i zawsze było coś. tutaj spoko atmosfera

bbbb

dwa razy podchodziłem do tematu agencji, za pierwszym razem z inną agencją miałem tyyyle problemów, że się rzygać chciało, czekałem baaaardzo długo.... :((((((( a tutaj wgl inna sprawa - ta agencja zajęła się tematem profesjonalnie i konkretnie, nie zbywali mnie, nie odrzucali połączeń, jasno i konkretnie odpowiadali, oby więcej takich agencji

Teresa

Zasady rekrutacji z góry określone więc wiadomo czego można się spodziewać - i dobrze, bo nie ma jakichś niespodzianek, że coś przesunięte, coś się zmieniło lub tego typu akcje

anonymous

Dostałem od nich dwie oferty. Ja wygląda kwestia jak zrezygnuję z jednej, a raczej odłożę ją w czasie to mogę do niej wrócić? Odpiszcie tutaj jak możescie

muranos
@anonymous 06.02.2018 13:18

No to zależy od oferty i od wszystkiego w sumie. Jesli nikt sie na to miejsce nie zgłosi to pewnie bedziesz mógł później z tego skorzystać. Ale jeżeli ktoś się zainteresuje tą ofertą i podpisze umowe to juz raczej przepadło. To chyba logiczne.

Zostaw opinię o Polski HR - Temporary Work - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski HR - Temporary Work